X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Conceive Plus - lubrykant wspomagający płodny śluz
Odpowiedz

Conceive Plus - lubrykant wspomagający płodny śluz

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja imienniczka ;) chyba tez zakupie,ile placilas za ile?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sprawdzilam, drogie cholerstwo,ale raczej zakupie.

  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 23 marca 2014, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie kupiłam to "cudo" w aplikatorach ale muszę czekać do następnego cyklu. Poprzednim razem starałam się 7 miesięcy, mam nadzieję, że ten żel skróci moją niecierpliwość:). Na pewno zdam relacje :)

    totsima wiesiołek dostaniesz chyba w każdym sklepie. Ja kupiłam w sainsbury - leżał normalnie na półce :)

    lenka123321 lubi tę wiadomość

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • mrth666 Autorytet
    Postów: 338 353

    Wysłany: 23 marca 2014, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba tylko ja jestem złym przykładem staraczki stosującej ten żel... Stosuję już 3 miesiąc po 2-3 tubki najbliżej owulacji i efektu w postaci fasolki nadal brak... to już mój 11 miesiąc starań :(

    rybka33 lubi tę wiadomość

    w57vkrntb2ql331t.png[/link]1usa15nmbx89ymoj.png
    20120421560114.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 23 marca 2014, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mrth666 wrote:
    Chyba tylko ja jestem złym przykładem staraczki stosującej ten żel... Stosuję już 3 miesiąc po 2-3 tubki najbliżej owulacji i efektu w postaci fasolki nadal brak... to już mój 11 miesiąc starań :(
    Kochana nie załamuj się. My o pierwszą ciążę staraliśmy się XX cykli niestety ciąża zakończona poronieniem. W nią udało Nam się zajść w cyklu z CLO 2x1tab. ale wtedy nawet nie wiedziałam o C+ :P w tym cyklu też jestem na CLO 2x1tab. a żel kupiłam od tak :D ale czy on serio pomaga to nie wiem :D może to tzw. efekt placebo, że kobieta aż tak wierzy, że ten żel jej pomoże, że blokada psychiczna puszcza i jest Fasolka :) U nas 1cs po poronieniu i po 3 cyklach z anty...ale ogólnie XXI (z tych w których się obserwuję) a ku po krzepieniu to już stukną nam 3 lata z haczykiem :| jednak się nie poddajemy :) teraz cierpliwie czekamy do wt. na USG żeby zobaczyć czy pęcherzyk dominujący wgl. pękł a jeśli pękł i doszło do owulacji to pozostanie uzbroić się w cierpliwość na najbliższe 14dni :P Ja wierzę, że w końcu się uda :) Tobie też :) Damy radę bo kto inny jak nie my? Powodzenia <3

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 23 marca 2014, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lenka123321 wrote:
    sprawdzilam, drogie cholerstwo,ale raczej zakupie.
    a no drogie ja jak się pytałam w aptece to tubka 75ml = 80zł, w aplikatorach 3szt = 70 zł a 8 szt ok 80 zł :o ja zakupiłam sobie w aplikatorach 8 szt, ale że tak powiem w promocji w Super-pharmie i tam płaciłam 45zł za 8 aplikatorów a 3 aplikatory były za 30zł w tubce nie było... ale ja i tak chciałam w aplikatorach bo to tylko na wypróbowanie :D nie wiem czy ten żel ma "cudowne" właściwości ale może coś pomoże skoro nie szkodzi <3 a mąż w tym cyklu był na antybiotyku to może akurat żel "popędzi i podbuduje" żołnierzyki :) powodzenia :)

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • gosiunia Autorytet
    Postów: 738 1820

    Wysłany: 23 marca 2014, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mrth666 wrote:
    Chyba tylko ja jestem złym przykładem staraczki stosującej ten żel... Stosuję już 3 miesiąc po 2-3 tubki najbliżej owulacji i efektu w postaci fasolki nadal brak... :(


    u mnie niestety to samo,ale czytałam ze wielu dziewczyną pomógł więc może wam się poszczęści :) powodzenia dziewczyny <3

    https://www.maluchy.pl/li-72656.png
    https://www.maluchy.pl/li-72658.png
    https://www.maluchy.pl/ci-72954.png
    ANIOŁEK 21.06.13 [*] <3
  • totsima Przyjaciółka
    Postów: 79 20

    Wysłany: 23 marca 2014, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniafk wrote:
    Ja właśnie kupiłam to "cudo" w aplikatorach ale muszę czekać do następnego cyklu. Poprzednim razem starałam się 7 miesięcy, mam nadzieję, że ten żel skróci moją niecierpliwość:). Na pewno zdam relacje :)

    totsima wiesiołek dostaniesz chyba w każdym sklepie. Ja kupiłam w sainsbury - leżał normalnie na półce :)

    wiesiolek kupilam w Holland&B i biore 3000mg dziennie i nie widze zadnego efektu.
    mysle, ze C+ pomaga przy slabym sluzie (ale u nas jeszcze slabe chlopaki do tego...)
    niestety ten cykl zmarnowany, od jutra moje dni plodne i poczatek abstynencji do badan mojego meza...juz myslalam zeby to olac, ale bardzo ciekawa jestem wynikow, zeby zobaczyc czy suplementy cos pomogly.

    . lata staran o rodzenstwo . moze kiedys jeszcze bedzie nam dane :) powodzenia dziewczyny!
  • Vaniliaa Ekspertka
    Postów: 243 265

    Wysłany: 23 marca 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez zakupiliśmy ten specyfik. Pierwszy cykl z tym żelem nam nie pomógł ale stwierdzam że jednak jako środek nawilżający się sprawdza.
    Zobaczymy co w tym cyklu da ;)

    Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
  • yourself Ekspertka
    Postów: 228 106

    Wysłany: 23 marca 2014, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja oczekuje ;) wlasnie czekam na @, dziś tempka trochę spadla, wg ovufriend powinnam dziś dostać, ale jak na razie jej nie ma; ale ten cykl w ogole jakiś szalony jest, nie nakręcam się i na razie nie testuje. chyba byłoby za pięknie gdyby udało się w pierwszym cyklu z cs.

    Jeżeli szczęście nie przyszło jeszcze do Ciebie to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kto wie :) dziewczyny trzymam za Was kciuki. kupie ten zel.w cos trzeba wierzyc. :)

  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 23 marca 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tonący brzytwy się chwyta :)

    lenka123321 lubi tę wiadomość

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 23 marca 2014, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też używałam żelu bezskutecznie dopiero jak go "odstawiłam" zaskoczyło.
    W moim przypadku zablokował plemniczki :D

    nxbhnwz.png
  • totsima Przyjaciółka
    Postów: 79 20

    Wysłany: 23 marca 2014, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niecierpliwa21 wrote:
    Ja też używałam żelu bezskutecznie dopiero jak go "odstawiłam" zaskoczyło.
    W moim przypadku zablokował plemniczki :D

    gratulacje! :)

    a w jaki sposob moze blokowac plemniki?

    . lata staran o rodzenstwo . moze kiedys jeszcze bedzie nam dane :) powodzenia dziewczyny!
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 23 marca 2014, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w pierwszym cyklu z żelem nie pomógł, teraz kupiliśmy znów, ale mąż ma mało plemników i boje sie go używać czy ich nie zablokuje :(

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • yourself Ekspertka
    Postów: 228 106

    Wysłany: 24 marca 2014, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podbijam, też jestem ciekawa w jaki sposób żel blokuje pleminiki? no i skąd pewność, że to wina żelu? niecierpliwa napisz coś więcej, ile się staraliście?

    Jeżeli szczęście nie przyszło jeszcze do Ciebie to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 24 marca 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niecierpliwa21 wrote:
    Ja też używałam żelu bezskutecznie dopiero jak go "odstawiłam" zaskoczyło.
    W moim przypadku zablokował plemniczki :D
    akurat C+ w porównaniu do innych żeli np z durexa nie blokuje plemników a jeszcze im pomaga. C+ zwiększa ruchliwość plemników oraz je "odżywia" ponieważ konsystencja C+ jest taka jak płodny śluz kobiety i o tym samym odczynie ph :) pytałam lekarza i mówił, że ten żel na pewno nie zaszkodzi, no ale też nie powiedział, że na 100% pomoże. Trzeba samemu wypróbować :) ja się we wt dowiem czy mój dominujący pęcherzyk pękł i czy była owulacja, która możliwe, że jest - będzie dziś :P bo temp spadła do 36,5C. A w sb dominujący miał 19mm <3 i w sb działaliśmy z żelem :D może dziś też :D a później czas pokaże co będzie :) I każdy pomaga sobie jak może <3

    Kayla lubi tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • agattee Autorytet
    Postów: 731 208

    Wysłany: 24 marca 2014, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tez nie pomogl. W ogole musialam uzywac go w mega wielkich ilosciac bo zaraz wysychal wiec poki co mam mieszane uczucia.

    wff22n0ab6iac00e.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 25 marca 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, a ja dzis jestem cala happy bo udalo mi sie kupic c+ w aptece ( przyp. ze mieszkam we Wloszech), byly tez ampulki ale ja wzielam lubrykant w zelu i od next cyklu bede go probowac. udalo mi sie tez kupic siemie lniane niemielone i olej z wiesiolka :D. pytanko : jak uzywa sie to siemie lniane? trzeba je rozgniesc ? zalac woda? polykac garsciami?

    sharishia lubi tę wiadomość

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 25 marca 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja raczej nie powiem czy C+ pomógł czy nie bo byłam dziś na usg i niestety na 90% cykl bezowulacyjny, w prawym jajniku coś jest ale ma 26mm i jest za duże i zbyt kuliste na ciałko żółte choć jakoś dziwnie spłaszczone od góry..więc lekarz nie chciał robić nadziei...:( teraz wizyta przed @ w celu sprawdzenia czy się z tego torbiel nie zrobiła.... do kitu to wszystko... tyle badań, tyle leków, a i tak "guzik z pętelką" .... ja już przestaję wierzyć, że kiedyś spotka Nas ten CUD...:(

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ