Forum Starając się - ogólne Conceive Plus - lubrykant wspomagający płodny śluz
Odpowiedz

Conceive Plus - lubrykant wspomagający płodny śluz

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 22 marca 2014, 21:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja imienniczka ;) chyba tez zakupie,ile placilas za ile?

• nick nieaktualny

Wysłany: 22 marca 2014, 21:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    sprawdzilam, drogie cholerstwo,ale raczej zakupie.

• aniafk Autorytet

Wysłany: 23 marca 2014, 09:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie kupiłam to "cudo" w aplikatorach ale muszę czekać do następnego cyklu. Poprzednim razem starałam się 7 miesięcy, mam nadzieję, że ten żel skróci moją niecierpliwość:). Na pewno zdam relacje :)

totsima wiesiołek dostaniesz chyba w każdym sklepie. Ja kupiłam w sainsbury - leżał normalnie na półce :)

lenka123321 lubi tę wiadomość

82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • mrth666 Autorytet

Wysłany: 23 marca 2014, 10:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba tylko ja jestem złym przykładem staraczki stosującej ten żel... Stosuję już 3 miesiąc po 2-3 tubki najbliżej owulacji i efektu w postaci fasolki nadal brak... to już mój 11 miesiąc starań :(

rybka33 lubi tę wiadomość

w57vkrntb2ql331t.png[/link]1usa15nmbx89ymoj.png
    20120421560114.png
  • Magda_lena88 Autorytet

Wysłany: 23 marca 2014, 10:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mrth666 wrote:
    Chyba tylko ja jestem złym przykładem staraczki stosującej ten żel... Stosuję już 3 miesiąc po 2-3 tubki najbliżej owulacji i efektu w postaci fasolki nadal brak... to już mój 11 miesiąc starań :(
    Kochana nie załamuj się. My o pierwszą ciążę staraliśmy się XX cykli niestety ciąża zakończona poronieniem. W nią udało Nam się zajść w cyklu z CLO 2x1tab. ale wtedy nawet nie wiedziałam o C+ :P w tym cyklu też jestem na CLO 2x1tab. a żel kupiłam od tak :D ale czy on serio pomaga to nie wiem :D może to tzw. efekt placebo, że kobieta aż tak wierzy, że ten żel jej pomoże, że blokada psychiczna puszcza i jest Fasolka :) U nas 1cs po poronieniu i po 3 cyklach z anty...ale ogólnie XXI (z tych w których się obserwuję) a ku po krzepieniu to już stukną nam 3 lata z haczykiem :| jednak się nie poddajemy :) teraz cierpliwie czekamy do wt. na USG żeby zobaczyć czy pęcherzyk dominujący wgl. pękł a jeśli pękł i doszło do owulacji to pozostanie uzbroić się w cierpliwość na najbliższe 14dni :P Ja wierzę, że w końcu się uda :) Tobie też :) Damy radę bo kto inny jak nie my? Powodzenia <3

relghdgecegtmzr9.png

P6dtp2.png
  • Magda_lena88 Autorytet

Wysłany: 23 marca 2014, 10:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    lenka123321 wrote:
    sprawdzilam, drogie cholerstwo,ale raczej zakupie.
    a no drogie ja jak się pytałam w aptece to tubka 75ml = 80zł, w aplikatorach 3szt = 70 zł a 8 szt ok 80 zł :o ja zakupiłam sobie w aplikatorach 8 szt, ale że tak powiem w promocji w Super-pharmie i tam płaciłam 45zł za 8 aplikatorów a 3 aplikatory były za 30zł w tubce nie było... ale ja i tak chciałam w aplikatorach bo to tylko na wypróbowanie :D nie wiem czy ten żel ma "cudowne" właściwości ale może coś pomoże skoro nie szkodzi <3 a mąż w tym cyklu był na antybiotyku to może akurat żel "popędzi i podbuduje" żołnierzyki :) powodzenia :)

relghdgecegtmzr9.png

P6dtp2.png
  • gosiunia Autorytet

Wysłany: 23 marca 2014, 13:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mrth666 wrote:
    Chyba tylko ja jestem złym przykładem staraczki stosującej ten żel... Stosuję już 3 miesiąc po 2-3 tubki najbliżej owulacji i efektu w postaci fasolki nadal brak... :(

u mnie niestety to samo,ale czytałam ze wielu dziewczyną pomógł więc może wam się poszczęści :) powodzenia dziewczyny <3

https://www.maluchy.pl/li-72656.png
    https://www.maluchy.pl/li-72658.png
    https://www.maluchy.pl/ci-72954.png
    ANIOŁEK 21.06.13 [*] <3
  • totsima Przyjaciółka

Wysłany: 23 marca 2014, 13:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniafk wrote:
    Ja właśnie kupiłam to "cudo" w aplikatorach ale muszę czekać do następnego cyklu. Poprzednim razem starałam się 7 miesięcy, mam nadzieję, że ten żel skróci moją niecierpliwość:). Na pewno zdam relacje :)

totsima wiesiołek dostaniesz chyba w każdym sklepie. Ja kupiłam w sainsbury - leżał normalnie na półce :)

wiesiolek kupilam w Holland&B i biore 3000mg dziennie i nie widze zadnego efektu.
    mysle, ze C+ pomaga przy slabym sluzie (ale u nas jeszcze slabe chlopaki do tego...)
    niestety ten cykl zmarnowany, od jutra moje dni plodne i poczatek abstynencji do badan mojego meza...juz myslalam zeby to olac, ale bardzo ciekawa jestem wynikow, zeby zobaczyc czy suplementy cos pomogly.

. lata staran o rodzenstwo . moze kiedys jeszcze bedzie nam dane :) powodzenia dziewczyny!
  • Vaniliaa Ekspertka

Wysłany: 23 marca 2014, 15:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez zakupiliśmy ten specyfik. Pierwszy cykl z tym żelem nam nie pomógł ale stwierdzam że jednak jako środek nawilżający się sprawdza.
    Zobaczymy co w tym cyklu da ;)

Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
  • yourself Ekspertka

Wysłany: 23 marca 2014, 15:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja oczekuje ;) wlasnie czekam na @, dziś tempka trochę spadla, wg ovufriend powinnam dziś dostać, ale jak na razie jej nie ma; ale ten cykl w ogole jakiś szalony jest, nie nakręcam się i na razie nie testuje. chyba byłoby za pięknie gdyby udało się w pierwszym cyklu z cs.

Jeżeli szczęście nie przyszło jeszcze do Ciebie to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.
  • nick nieaktualny

Wysłany: 23 marca 2014, 18:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kto wie :) dziewczyny trzymam za Was kciuki. kupie ten zel.w cos trzeba wierzyc. :)

• aniafk Autorytet

Wysłany: 23 marca 2014, 19:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tonący brzytwy się chwyta :)

lenka123321 lubi tę wiadomość

82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • niecierpliwa21 Autorytet

Wysłany: 23 marca 2014, 20:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też używałam żelu bezskutecznie dopiero jak go "odstawiłam" zaskoczyło.
    W moim przypadku zablokował plemniczki :D

nxbhnwz.png
  • totsima Przyjaciółka

Wysłany: 23 marca 2014, 23:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    niecierpliwa21 wrote:

gratulacje! :)

a w jaki sposob moze blokowac plemniki?

. lata staran o rodzenstwo . moze kiedys jeszcze bedzie nam dane :) powodzenia dziewczyny!
  • XxMoniaXx Autorytet

Wysłany: 23 marca 2014, 23:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    w pierwszym cyklu z żelem nie pomógł, teraz kupiliśmy znów, ale mąż ma mało plemników i boje sie go używać czy ich nie zablokuje :(

f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

10. 2018r. - c.b
  • yourself Ekspertka

Wysłany: 24 marca 2014, 10:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    podbijam, też jestem ciekawa w jaki sposób żel blokuje pleminiki? no i skąd pewność, że to wina żelu? niecierpliwa napisz coś więcej, ile się staraliście?

Jeżeli szczęście nie przyszło jeszcze do Ciebie to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.
  • Magda_lena88 Autorytet

Wysłany: 24 marca 2014, 10:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    niecierpliwa21 wrote:
    akurat C+ w porównaniu do innych żeli np z durexa nie blokuje plemników a jeszcze im pomaga. C+ zwiększa ruchliwość plemników oraz je "odżywia" ponieważ konsystencja C+ jest taka jak płodny śluz kobiety i o tym samym odczynie ph :) pytałam lekarza i mówił, że ten żel na pewno nie zaszkodzi, no ale też nie powiedział, że na 100% pomoże. Trzeba samemu wypróbować :) ja się we wt dowiem czy mój dominujący pęcherzyk pękł i czy była owulacja, która możliwe, że jest - będzie dziś :P bo temp spadła do 36,5C. A w sb dominujący miał 19mm <3 i w sb działaliśmy z żelem :D może dziś też :D a później czas pokaże co będzie :) I każdy pomaga sobie jak może <3

Kayla lubi tę wiadomość

relghdgecegtmzr9.png

P6dtp2.png
  • agattee Autorytet

Wysłany: 24 marca 2014, 16:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tez nie pomogl. W ogole musialam uzywac go w mega wielkich ilosciac bo zaraz wysychal wiec poki co mam mieszane uczucia.

wff22n0ab6iac00e.png
  • iwcia77 Autorytet

Wysłany: 25 marca 2014, 14:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, a ja dzis jestem cala happy bo udalo mi sie kupic c+ w aptece ( przyp. ze mieszkam we Wloszech), byly tez ampulki ale ja wzielam lubrykant w zelu i od next cyklu bede go probowac. udalo mi sie tez kupic siemie lniane niemielone i olej z wiesiolka :D. pytanko : jak uzywa sie to siemie lniane? trzeba je rozgniesc ? zalac woda? polykac garsciami?

sharishia lubi tę wiadomość

• Magda_lena88 Autorytet

Wysłany: 25 marca 2014, 17:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja raczej nie powiem czy C+ pomógł czy nie bo byłam dziś na usg i niestety na 90% cykl bezowulacyjny, w prawym jajniku coś jest ale ma 26mm i jest za duże i zbyt kuliste na ciałko żółte choć jakoś dziwnie spłaszczone od góry..więc lekarz nie chciał robić nadziei...:( teraz wizyta przed @ w celu sprawdzenia czy się z tego torbiel nie zrobiła.... do kitu to wszystko... tyle badań, tyle leków, a i tak "guzik z pętelką" .... ja już przestaję wierzyć, że kiedyś spotka Nas ten CUD...:(

relghdgecegtmzr9.png

P6dtp2.png
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego