X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Conceive Plus - lubrykant wspomagający płodny śluz
Odpowiedz

Conceive Plus - lubrykant wspomagający płodny śluz

Oceń ten wątek:
  • totsima Przyjaciółka
    Postów: 79 20

    Wysłany: 25 marca 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agattee wrote:
    Mi tez nie pomogl. W ogole musialam uzywac go w mega wielkich ilosciac bo zaraz wysychal wiec poki co mam mieszane uczucia.

    a aplikujesz go do srodka?
    ja na poczatku go uzywalam tylko na zewnatrz i faktycznie szybko wysychal - ogolnie nie jestem nim zachwycona jesli chodzi o nawilzanie. i w ten sposob tez mega duzo go zuzywalismy

    . lata staran o rodzenstwo . moze kiedys jeszcze bedzie nam dane :) powodzenia dziewczyny!
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 26 marca 2014, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi się wydaje, że chyba jednak lepiej aplikować go do środka :) nic nie wylatuje, nic nie wysycha..jak dla mnie jest ok :) ale raczej nie pomoże :P na pewno nie w tym cyklu :( miłego dnia <3

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 26 marca 2014, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yourself wrote:
    podbijam, też jestem ciekawa w jaki sposób żel blokuje pleminiki? no i skąd pewność, że to wina żelu? niecierpliwa napisz coś więcej, ile się staraliście?

    Staraliśmy się 6 cykli i w tym ostatnim odstawiłam żel.

    Mógł je jakoś spowolnić, może się gorzej ruszały, cholera wie ale mnie zamiast pomóc przeszkadzał :)

    nxbhnwz.png
  • yourself Ekspertka
    Postów: 228 106

    Wysłany: 27 marca 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pierszym cyklu z zelem niestety nie udalo sie.
    Niecierpliwa ale od razu gdy zdecydowaliscie sie na starania to zaczeliscie uzywac zelu?

    Jeżeli szczęście nie przyszło jeszcze do Ciebie to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.
  • agattee Autorytet
    Postów: 731 208

    Wysłany: 27 marca 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    totsima wrote:
    a aplikujesz go do srodka?
    ja na poczatku go uzywalam tylko na zewnatrz i faktycznie szybko wysychal - ogolnie nie jestem nim zachwycona jesli chodzi o nawilzanie. i w ten sposob tez mega duzo go zuzywalismy

    Stosuje go glownie przy wejsciu do pochwy i troche w srodku bo glownie w tym miejscu czuje bol/suchosc, czyli glownie przy wchodzeniu.
    Do srodka go aplikuje ale palcem wiec moze w za malych ilosciach ? ;)
    W sumie Moj R. ma bardzo dobre wyniki nasienia (Normozoospermia) wiec zolnierzyki powinny sie przebic, no chyba ze tak jak mowi Niecierpliwa - moze tez spowalniac ;)
    Mimo wszystko w poprzednim cyklu uzywalismy go bardzo malo a i tak nic z tego. Moze w tym cyklu bede go aplikowac w wiekszych ilosciach.

    wff22n0ab6iac00e.png
  • ChciałabymJuż Autorytet
    Postów: 862 1065

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!!
    W końcu się nam udało :) Maluszka udało się nam zmajstrować w 10 cyklu starań i 1 z conceive plus.
    Fakt, że brałam jeszcze euthyrox na obniżenie TSH, ale poza tym pani doktor chciała dac mi leki na obniżenie prolaktyny i inne na stymulacje cyklu. Po wzięciu pierwszej dawki trafiłam do szpitala, bo pojawiło się większość objawów niepożądanych z listy. Miałam dość. Pani doktor po pierwszej dawce odstawiła wszystkie leki (za wyjątkiem euthyroxu) i w tym właśnie miesiącu kupiłam conceive plus i się udało!!! :) Jeszcze mam 5 aplikatorków, ważnych do 04.2015. Gdyby ktoś chciał to chętnie odsprzedam :)
    Pozdrawiam i życzę powodzenia! :)

    Magda_lena88, Kayla lubią tę wiadomość

    dqprupjyo7wwzfuq.png

    thgfe6hhvbp6j415.png
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chciałabymjuż gratulacje :) rośnijcie zdrowo :)

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • ChciałabymJuż Autorytet
    Postów: 862 1065

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki asioczek :)

    dqprupjyo7wwzfuq.png

    thgfe6hhvbp6j415.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja używałam i tego w aplikatorach i w tubce i u nas się nie sprawdził. Mój R. twierdził, że bardzo obniża odczuwalność, mi tez jakoś super fajnie nie było i kończyło się tym, że był problem z zakończeniem :/ Bardzo w niego wierzyłam ale stwierdziłam, ze nie warto jednak - odstawiam. Pozostałym życzę powodzenia :-) ChciałabymJuż - gratuluję! :-)

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • totsima Przyjaciółka
    Postów: 79 20

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcialabymjuz - wspaniale! gratulacje :)

    . lata staran o rodzenstwo . moze kiedys jeszcze bedzie nam dane :) powodzenia dziewczyny!
  • Mychaa22 Przyjaciółka
    Postów: 176 37

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez zaczynam pierwszy cykl z C+ zobaczymy czy się sprawdzi.

  • my dream Autorytet
    Postów: 507 445

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o kurcze w takim razie i ja pomyślę poważanie o kupnie tego środka :)

    mhsvh371pdpt408y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za wszystkie trzymam mocno kciuki :) na pewno się uda :)

  • alternatywa Autorytet
    Postów: 383 155

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też o nim czytałam i się zastanawiam....

    [email protected]
    uwo93e3k1dtt2470.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie wczoraj zakupiłam c+. Jestem po pierwszym użyciu i mega zadowolona. Jakoś tak w tym cyklu ani ochoty ani śluzu nie mam, a dni płodne mam - 2 dni temu dr wypatrzył na usg 19mm pęcherzyk, takze owu tuż tuż. I mąż zadowoly. A czy zadziała, to zobaczymy.

    I ciesze się, że kupiłam w aplikatorach - łatwa aplikacja :)

  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 4 maja 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak obiecałam, wracam z relacjami. Ja kupiłam ten w aplikatorach, zużyłam 3 no i się udało. Nie wiem czy to zasługa tego cuda ale własnego śluzu w ostatnich 2 cyklach na oczy nie widziałam. Innych wspomagaczy nie brałam, tyle że jestem drugi cykl po poronieniu i podobno organizm nakręcony więc moja ciąża to nie koniecznie zasługa conceive.
    Powodzenia życzę i majowych zieloności

    634950t7vde8eg7v.gif

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 4 maja 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniafk wrote:
    Jak obiecałam, wracam z relacjami. Ja kupiłam ten w aplikatorach, zużyłam 3 no i się udało. Nie wiem czy to zasługa tego cuda ale własnego śluzu w ostatnich 2 cyklach na oczy nie widziałam. Innych wspomagaczy nie brałam, tyle że jestem drugi cykl po poronieniu i podobno organizm nakręcony więc moja ciąża to nie koniecznie zasługa conceive.
    Powodzenia życzę i majowych zieloności

    634950t7vde8eg7v.gif
    gratuluję :) u mnie 2cs pp i drugi z rzędu bezowulacyjny...w 1cs pp używaliśmy C+ ale bez efektu :P Rośnij zdrowo <3

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Rybeńka Autorytet
    Postów: 1404 1724

    Wysłany: 4 maja 2014, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś zakupiłam 3aplikatory. Nigdzie nie umiałam znaleźć. Ten był ostatni z super pharm. Zobaczymy :-) na pewno też zdam relacje po użyciu :-)

    Ona -> 35 -> Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, alergia. Dwójka cudownych dzieciaczków z pierwszego małżeństwa <3

    <3 MAJUSIA <3
    28.02.2015r.

    <3 MICHAŚ <3
    05.10.2017r.

    On -> 36 -> Niska jakość nasienia -> 2% prawidłowych -> ruchliwość prawidłowa prawie 0..

    Zaczynamy 9cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybeńka ten żel jest ciężko dostępny w jakiejkolwiek aptece ja sie niezle nadzwonilam żeby go znależć i to jeszcze musialam zamaiwać w aptece dbam o zdrowie żeby go dla mnie sprowadzili kiedyś byl w aptekach dostępny bo nie raz jakieś 2 lata temu pytałam czy jest i były w wiekszość iaptek a teraz nie wiem co się stało ja ma tubkę i do tego dokupiłam strzykawkę tą najmniejsza i jest ok:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybeńka teraz spojrzałam widze że masz juz 1 aniołka ja też oj boże jakie to zycie k....... niesprawiedliwe :(((((((((((((((((((

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ