X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Conceive Plus - lubrykant wspomagający płodny śluz
Odpowiedz

Conceive Plus - lubrykant wspomagający płodny śluz

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wtym samym czsie stracilam co ty koniec sierpnia ok nie pytam bosama juz rycze jak tylko o tym pomyśle :((((((((((((((((((((((((((((((((

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2014, 13:41

  • Rybeńka Autorytet
    Postów: 1404 1724

    Wysłany: 5 maja 2014, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu niestety jest bardzo nie sprawiedliwe :-( ale trzeba żyć dalej. Mnie tylko dołuje to ze teraz nie umiemy zaskoczyć drugi raz. I to mnie dobija najbardziej. Tez chce jeszcze zamówić tez żel przez neta i kupiłam juz strzykawke 10ml. Nie wiem ile tego potem ładować do tej strzykawki!?

    Kasia * lubi tę wiadomość

    Ona -> 35 -> Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, alergia. Dwójka cudownych dzieciaczków z pierwszego małżeństwa <3

    <3 MAJUSIA <3
    28.02.2015r.

    <3 MICHAŚ <3
    05.10.2017r.

    On -> 36 -> Niska jakość nasienia -> 2% prawidłowych -> ruchliwość prawidłowa prawie 0..

    Zaczynamy 9cs
  • Rybeńka Autorytet
    Postów: 1404 1724

    Wysłany: 5 maja 2014, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu wiesz ze mieszkamy od siebie jakieś 10 km hehe bliziutko :-)

    Kasia * lubi tę wiadomość

    Ona -> 35 -> Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, alergia. Dwójka cudownych dzieciaczków z pierwszego małżeństwa <3

    <3 MAJUSIA <3
    28.02.2015r.

    <3 MICHAŚ <3
    05.10.2017r.

    On -> 36 -> Niska jakość nasienia -> 2% prawidłowych -> ruchliwość prawidłowa prawie 0..

    Zaczynamy 9cs
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 5 maja 2014, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny wcześniej pisały że wystarczy ok 3mlm żelu w aplikatorach jest 4 albo 5mlm i jak dla mnie ilość z aplikatora była ok, a część dziewczyn pisała, że za dużo jak dla nich,,

    Daisy, samira lubią tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Zaruzaz Koleżanka
    Postów: 133 17

    Wysłany: 5 maja 2014, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja raz sprobowalam bez aplikatora tylko i wylacznie zeby zobaczyc jak to jest.
    Szybko wysycha... Plus taki, ze nie ma zapachu jak np zele durexa, ktore kompletnie odrzucaly mojego meza i mnie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2014, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybeńka hmm :) tak blisko siebie mieszkamy ja obejmuje cały mikołow katowice łaziska :) a co do żelu ja nakładam na łyżeczkę 1/3 lżeczki deserowej potem fiuuuuuu wciągam to strzykawką ii do ...... byłam popłakana ze smiechu jak to robiłam 1 raz napinałam mięśnie ze smiechu iwszystko mi wypływało na zewnątrz teraz jest idealnnie nic nie wypływ awszystko zostaje wśrodku :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

    Rybeńka, samira lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2014, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybeńka ja tez nie mogę zaskoczyc od 4 mieisecy a najgorsze jest to że wtedy udało sie nam za 1 razem nawet sie specjalnie nie staraliśmy fakt było z żelem ale za 1 razem a teraz to mnie dołuje ze chce anic z tego zobaczymy teraz moj pierwszy cykl zżelem leci :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2014, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze mnie ktos o narkomanie posadzi że wciagam cos strzykawką taa narkotyzuje się żelem intymnym :))))))))))))))))))))))))))))))))))

    Rybeńka lubi tę wiadomość

  • Rybeńka Autorytet
    Postów: 1404 1724

    Wysłany: 6 maja 2014, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heheh rozbawiłaś mnie tymi postami :D no ja zacznę też pierwszy raz tym żelikiem :) mam 3 aplikatory i dziś w aptece odbieram tubkę. Strzykawkę też mam już zakupioną :)
    A mieszkam w Orzeszu dzielnica Jaśkowice :D więc bliziutko. W mikołowie leżałam na ginekologi na zabiegu. Teraz zmieniłam lekarza i zamierzam kiedyś rodzić w Rybniku :) A to dlatego, że dr. Student(przyjmuje też w Mikołowie) dla mnie nie jest odpowiedni.

    Ona -> 35 -> Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, alergia. Dwójka cudownych dzieciaczków z pierwszego małżeństwa <3

    <3 MAJUSIA <3
    28.02.2015r.

    <3 MICHAŚ <3
    05.10.2017r.

    On -> 36 -> Niska jakość nasienia -> 2% prawidłowych -> ruchliwość prawidłowa prawie 0..

    Zaczynamy 9cs
  • Rybeńka Autorytet
    Postów: 1404 1724

    Wysłany: 6 maja 2014, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wierzę, że nam się uda z tym żelem! zobaczysz Kasieńko, że za kilka miesięcy będziemy razem chodzić z wielkimi brzucholami :*

    Zaruzaz lubi tę wiadomość

    Ona -> 35 -> Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, alergia. Dwójka cudownych dzieciaczków z pierwszego małżeństwa <3

    <3 MAJUSIA <3
    28.02.2015r.

    <3 MICHAŚ <3
    05.10.2017r.

    On -> 36 -> Niska jakość nasienia -> 2% prawidłowych -> ruchliwość prawidłowa prawie 0..

    Zaczynamy 9cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2014, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez lezałam w mikołowie tam miałam operacje moim dr jest dr Kiełbasinski .ja tez mam nadzieje że już nie długo nam sie uda i bedziemy miały sliczne dzieciaczki i bedziemy się chwaliły brzusiami wszytkim dookoła :))))))))))))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2014, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki za nas wszytkie dziewczyny za zielone kreski na wykresach ijeszcze okraglejsze brzuszki i zero problemów ciaże idealne :*******************

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybeńko niczym sie nie martw juz nie długo nam sie uda :********* będziemy cudownymi mamusiami

    Rybeńka lubi tę wiadomość

  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 6 maja 2014, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wczoraj również posłużyłam się strzykawką, wciągnęłam jakieś 2-3ml żelu i było ok :)

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • Marti09k Znajoma
    Postów: 27 3

    Wysłany: 6 maja 2014, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)
    To mój pierwszy cykl z żelem Conceive plus kupiłam w aplikatorach i używałam w czasie dni płodnych jeszcze kilka dni i się okaże czy podziałał.
    To już lata starań i nadal nie wiemy z jakiego powodu nam nie wychodzi niby wszystkie wyniki ok a dzidzi jak nie było tak nie ma.

    ei4a75jm8sqy7sci.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 6 maja 2014, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie te 4ml z aplikatora to zdecydowanie za duzo i jakos sie zniechecilam i przestalam uzywac..mam jeszcze cale opakowanie 3 szt bo oczywiscie zaszalalam i kupilam od razu 2 opakowania :D
    Teraz zaluje ze nie kupilam normalnego zelu i strzykawek :D Te 4ml to dla meza nawet bylo za duzo bo mowil ze czuje sie jakby moczyl w szklance wody :D No smiech po pachy :D Powodzonka Wam zycze z zelem! <3

  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 9 maja 2014, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)

    Ja zamówiłam żel przez allegro, bo w żadnej aptece nie mogłam go dostać. Dziś może mąż odbierze z poczty, a jak nie to może ja jutro. Niestety choroba mnie rozłożyła w związku z tym chyba ten cykl będzie stracony. Dziś mój 8dc, drugi cykl z clo no i chcę zacząć z żelem C+ bo u mnie jest totalna susza przez cały miesiąc, śluzu nie mam nic, nawet śladowych ilości więc może żel pomoże :)

    Trzymam za Was wszystkie kciuki :)

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2014, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fasia mnie wlaśnie żel głownie wtym pomógl żeby nawilżyc bo bez to nabawiłam sie otarć :P i jak mi gin powiedział zajechałam się :)

    Fasia lubi tę wiadomość

  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 9 maja 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybeńka wrote:
    Kasiu niestety jest bardzo nie sprawiedliwe :-( ale trzeba żyć dalej. Mnie tylko dołuje to ze teraz nie umiemy zaskoczyć drugi raz. I to mnie dobija najbardziej. Tez chce jeszcze zamówić tez żel przez neta i kupiłam juz strzykawke 10ml. Nie wiem ile tego potem ładować do tej strzykawki!?


    używam strzykawki 5ml i aplikuje jakieś 3ml :)

    Rybeńka lubi tę wiadomość

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2014, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja około 2 ml ale pewnie jestm od Ciebie nizsza i drobniejsza Julita

‹‹ 5 6 7 8 9
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ