X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czekając na cud...
Odpowiedz

Czekając na cud...

Oceń ten wątek:
  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 31 marca 2015, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    rzadko kto, ma takie poglądy jak ja, zazwyczaj jestem odbierana jako osoba wredna... najgorsze jest to, że ja lubię tą swoją wredną naturę :P
    Lubię wredoty :D
    Maialen boszzz dzięki Ci kobieto. Nawet nie wiesz jak mnie wsparłaś właśnie :D Kamień z serca :P Od razu lżej ;)

    sylwiaśta159, Maialen lubią tę wiadomość

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 31 marca 2015, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maialen, kurcze, jestem pod wrazeniem Twojej przepowiedni, mysle, ze sie sprawdzi w 100% :P

    Anuśka, Maialen lubią tę wiadomość

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vuko wrote:
    Maialen, kurcze, jestem pod wrazeniem Twojej przepowiedni, mysle, ze sie sprawdzi w 100% :P
    Mowilam, ja mam szósty zmysł!:)

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 31 marca 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz wiem, wiem, ta przepowiednia to tytulowy cud tego watku :P Detektyw Vuko rozwiazal zagadke B-)

    Maialen, anja83 lubią tę wiadomość

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 31 marca 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aj tam wredna, jeżeli sie nie słodzi, tylko mówi, to co myśli, to zaraz sie jest wrednym??? Na mnie to niezłe gromy spadły za watek : stop OZM;)

    Anuska, kochana, wróżka Selena, czyli ja przepowiada Ci rychła ciąże!!

    Anuśka lubi tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 31 marca 2015, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka wrote:
    Aj tam wredna, jeżeli sie nie słodzi, tylko mówi, to co myśli, to zaraz sie jest wrednym??? Na mnie to niezłe gromy spadły za watek : stop OZM;)

    Anuska, kochana, wróżka Selena, czyli ja przepowiada Ci rychła ciąże!!
    A jaka to jest rychła? ;D Czy Ty mnie aby nie obrażasz? - zapytała blondynka z poważną miną :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eeeeeeeejjjj dziewczyny a ja?? mojej ciąży nie widzicie? nie mam po co robić testu... :(

  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 31 marca 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    eeeeeeeejjjj dziewczyny a ja?? mojej ciąży nie widzicie? nie mam po co robić testu... :(
    Pokaż wykres to ja Ci wszystko opowiem :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania ci powie, jak wszystko dobrze zaznaczylas to jeszcze ci powiemy płeć dziecka

    Anuśka lubi tę wiadomość

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 31 marca 2015, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka wrote:
    A jaka to jest rychła? ;D Czy Ty mnie aby nie obrażasz? - zapytała blondynka z poważną miną :P

    No rychła, rychła, czyli w cyklu, w którym będziesz uprawiać sex bez zabezpieczenia, w określonej pozycji, w dni płodne, po czym poleżysz z nogami w gorze, odtańczysz tance płodności (ale zaraz, zaraz, to przed stosunkiem), potem zaśniesz z palcem lub chusteczka w pipce, a zaraz po wstaniu zjesz makrela (jedz go profilaktycznie kilka dni przed stosunkiem lub bzykaj sie od razu z makrelem giełdowym), no i najlepiej nie berz prysznica przez trzy dni, zeby plemniorow nie wypłukać...no i najważniejsze księżyc musi być wówczas w fazie kutasiora;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2015, 17:20

    Anuśka, Maialen, Ania_84, anja83, momo1009 lubią tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;( ja nie prowadzę już wykresów, bo mogłam sobie nimi tyłek podetrzeć, takie były prawdziwe, o! to że na pewno nie jestem w ciąży to przeze mnie... nie mierzyłam temperatury..

    momo1009 lubi tę wiadomość

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 31 marca 2015, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mysle, ze na sto procent chlopak lub dziewczynka, jesli chodzi o plec :P

    Maialen, Mona_M lubią tę wiadomość

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 31 marca 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja znam znakomity sposob na zajscie w ciaze :-) 'trzeba kopulowac z mezczyzna' :-)

    jak sie w google napisze fraze ktora nas zainteresuje i dopisze ovufriend to pieknie wyskakuja interesujace nas watki :-) bez wiekszej filozofii :-)

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z vuko:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nowy wątek juz jesthttps://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/owulacja-a-mdlosci-i-bol-brzucha,7067.html

  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 31 marca 2015, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka wrote:
    No rychła, rychła, czyli w cyklu, w którym będziesz uprawiać sex bez zabezpieczenia, w określonej pozycji, w dni płodne, po czym poleżysz z nogami w gorze, odtańczysz tance płodności (ale zaraz, zaraz, to przed stosunkiem), potem zaśniesz z palcem lub chusteczka w pipce, a zaraz po wstaniu zjesz makrela (jedz go profilaktycznie kilka dni przed stosunkiem lub bzykaj sie od razu z makrelem giełdowym), no i najlepiej nie berz prysznica przez trzy dni, zeby plemniorow nie wypłukać...no i najważniejsze księżyc musi być wówczas w fazie kutasiora;)
    No padłam :D :D :D
    To trochę jak modliszka: najpierw przelecę makrela a później go zjem :D Fazy księżyca już studiuję :D Ale jedyną fazę jaką znalazłam to mam ja sama :P

    Summerka, momo1009 lubią tę wiadomość

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 31 marca 2015, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka wrote:
    No padłam :D :D :D
    To trochę jak modliszka: najpierw przelecę makrela a później go zjem :D Fazy księżyca już studiuję :D Ale jedyną fazę jaką znalazłam to mam ja sama :P

    Liczy sie efekt, a po co Ci pózniej ten makrel;)

    Anuśka lubi tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 31 marca 2015, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka wrote:
    No rychła, rychła, czyli w cyklu, w którym będziesz uprawiać sex bez zabezpieczenia, w określonej pozycji, w dni płodne, po czym poleżysz z nogami w gorze, odtańczysz tance płodności (ale zaraz, zaraz, to przed stosunkiem), potem zaśniesz z palcem lub chusteczka w pipce, a zaraz po wstaniu zjesz makrela (jedz go profilaktycznie kilka dni przed stosunkiem lub bzykaj sie od razu z makrelem giełdowym), no i najlepiej nie berz prysznica przez trzy dni, zeby plemniorow nie wypłukać...no i najważniejsze księżyc musi być wówczas w fazie kutasiora;)
    Kurde oplulam sobie tableta :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

    Summerka lubi tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 31 marca 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nastepny wyrosl watek! Jak grzyby po deszczu

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 31 marca 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    A ja znam znakomity sposob na zajscie w ciaze :-) 'trzeba kopulowac z mezczyzna' :-)


    Co Ty gadasz??????? Fuck, wiedziałam że o czymś zapomniałam :P

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ