Forum Starając się - ogólne Czekając na cud...
Odpowiedz

Czekając na cud...

Oceń ten wątek:
  • momo1009 Autorytet

Wysłany: 31 marca 2015, 21:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no ja, tu zarywam robotę żeby od razu uzmysłowić autorce jak bez sensu było zakładać nowy wątek, a Wy już 11 stron naprodukowałyście :D. Muszę to przeczytać ;D

Edit Przeczytałam, jebłam i nie wstanę :D

Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2015, 22:43

Summerka, Katjaa lubią tę wiadomość

********Gang 18+********
    Z każdym cyklem coraz bardziej jestem w ciąży...
  • Blondyna0 Przyjaciółka

Wysłany: 1 kwietnia 2015, 09:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie Panie, które tak skrupulatnie wypowiedziały się na forum.
    Nie do końca o to mi chodziło...ale cieszę się z poświęciliście temu wątkowi trochę swojego cennego czasu. :)

Nasz cud <3
    f2w33e3kd3841sst.png

65vqu6bdiwbgmdom.png
‹‹ 7 8 9 10 11
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego