X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czekając na cud...
Odpowiedz

Czekając na cud...

Oceń ten wątek:
  • Blondyna0 Przyjaciółka
    Postów: 95 22

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie kobietki starające się o upragnioną fasolkę. Piszcie jak przebiegają wasze starania, jakie metody stosujecie na poprawę płodności.

    Nasz cud <3
    f2w33e3kd3841sst.png

    65vqu6bdiwbgmdom.png
  • momo1009 Autorytet
    Postów: 1950 1887

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Całe to forum to jedna wielka odpowiedź na pytanie jak przebiegają nasze starania i jakie metody stosujemy na poprawę płodności. Widzę, ze jesteś nowa, może poszukaj najpierw informacji, które Cię interesują na innych wątkach zamiast z marszu zakładać nowy na ten sam temat

    Maialen, Summerka, Vuko lubią tę wiadomość

    ********Gang 18+********
    Z każdym cyklem coraz bardziej jestem w ciąży...
  • gaga92 Przyjaciółka
    Postów: 84 30

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2015, 16:47

    j4x9t96g5y9iskw0.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masakra, dziewczyny, litości...juz wczoraj to pisałam, ze z tego forum robi sie niezły "śmietnik", bo w kółko zakładane sa nowe tematy o tym samym (codziennie przynajmniej jedna nowa osoba zakłada temat, który juz istnieje, zamiast zadać sobie odrobine trudu i przejrzeć najbardziej popularne wątki, zeby przekonać sie, ze na pewno jest taki, do którego można dołączyć)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2015, 16:38

    Maialen, momo1009, Vuko lubią tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehh... to samo napisałam na wątku o wykresach i temperaturach, też co chwile są tematy pt " czy jestem w ciąży" ...

    Maialen, Summerka, anja83 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łatwiej jest założyć swój wątek niż umiejętnie skręcić się w istniejący juz wątek gdzie dziewczyny się juz znają.Toszto sztuka;) Z tego miejsca serdecznie pozdrawiam wątek "Grudzień wspaniały prezent pod choinkę " do którego została ciepło przyjęta:*

    Natka88, Cigaretta, Lianna lubią tę wiadomość

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, to sa podpisy pod setnym zdjęciem z druga blada kreska (której najcześciej, z racji kiepskiej jakości aparatu, w ogóle nie widać) i pytaniem: miała tak któraś i była w ciazy?? Nie mam objawów, ale uprawiałam sex, czy jestem w ciazy??

    Czekam tylko na pytanie: nie uprawiałam sexu, nie mam objawów (ewentualnie mam, np. bol głowy) czy jestem w ciaxy???

    Litości!!!

    W ogóle mój number one: pytanie: czy jestem w ciazy?? Cha Cha..,

    To ja zadam swoje: skończyłam karmić piersia, kiedy dostanę @?? Albo lepiej kiedy znow zajdę w ciąże??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2015, 16:52

    Maialen lubi tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie co? wkurza mnie fakt, że ludzie w każdej dziedzinie życia idą na łatwizę.

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    wiecie co? wkurza mnie fakt, że ludzie w każdej dziedzinie życia idą na łatwizę.

    Czytam Twoje posty i dochodzę do wniosku, ze mamy podobne poglądy...;)

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiasta właśnie to nie jest latwizna,bo ja bym zrobiła test i poszła na bete lub lekarza i to była latwizna bo bym od razu wiedziała co i jak. A pytania na forum o ciążę to jest skomplikowanie sobie życia bo jedna z cienka kreska na teście była w ciąży a druga nie i bądź tu człowieku mądry;)

    Summerka lubi tę wiadomość

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maialen wrote:
    Sylwiasta właśnie to nie jest latwizna,bo ja bym zrobiła test i poszła na bete lub lekarza i to była latwizna bo bym od razu wiedziała co i jak. A pytania na forum o ciążę to jest skomplikowanie sobie życia bo jedna z cienka kreska na teście była w ciąży a druga nie i bądź tu człowieku mądry;)

    Nie zgadzam sie;) pierwsze zachowanie jest przejawem racjonalnego, rozsądnego myślenia;) drugie natomiast wynikiem histerii, desperacji i nie wiem jak to łagodnie napisać...naiwności (w sensie, ze dziewczyny z forum magicznie napiszą: tak, jesteś w ciazy i to stanie sie faktem;))

    Maialen lubi tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka wrote:
    Tak, to sa podpisy pod setnym zdjęciem z druga blada kreska (której najcześciej, z racji kiepskiej jakości aparatu, w ogóle nie widać) i pytaniem: miała tak któraś i była w ciazy?? Nie mam objawów, ale uprawiałam sex, czy jestem w ciazy??

    Czekam tylko na pytanie: nie uprawiałam sexu, nie mam objawów (ewentualnie mam, np. bol głowy) czy jestem w ciaxy???

    Litości!!!

    W ogóle mój number one: pytanie: czy jestem w ciazy?? Cha Cha..,

    To ja zadam swoje: skończyłam karmić piersia, kiedy dostanę @?? Albo lepiej kiedy znow zajdę w ciąże??

    Ekhem... uprawiam sex w dni plodne. Dostalam dzis okres, ale jest bardziej skapy niz zwykle i boli mnie mniej niz zwykle. Czy jest szansa, ze jestem w c-i-a-z-y? ;P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2015, 16:58

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vuko wrote:
    Ekhem... uprawiam sex w dni plodne. Dostalam dzis okres, ale jest bardziej skapy niz zwykle i boli mnie mniej niz zwykle. Czy moge byc w c-i-a-z-y? ;P

    Ha! Tryb przypuszczający: czy moge być w ciazy?? Biorąc pod uwagę, ze cuda sie zdarzają, a medycyna zna rożne przypadki, odpowiadam - mozesz;) a czy jesteś to juz inna historia;) a tak poważnie Vuko, to widziałam, ze wpisałaś sie na keietniowki, wiec w ciazy nie jesteś;)

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wiecie co takie wątki są nam potrzebne,bo każda z nas jest w swoich juz zastałych watkach, a tutaj spotykamy się wszystkie czyż to nie jest mile;)

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 31 marca 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maialen wrote:
    Ale wiecie co takie wątki są nam potrzebne,bo każda z nas jest w swoich juz zastałych watkach, a tutaj spotykamy się wszystkie czyż to nie jest mile;)

    Jak cholera;)

    Maialen, momo1009 lubią tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 31 marca 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka wrote:
    Ha! Tryb przypuszczający: czy moge być w ciazy?? Biorąc pod uwagę, ze cuda sie zdarzają, a medycyna zna rożne przypadki, odpowiadam - mozesz;) a czy jesteś to juz inna historia;) a tak poważnie Vuko, to widziałam, ze wpisałaś sie na keietniowki, wiec w ciazy nie jesteś;)
    Przejrzalas mnie, Detektywie Summer :P

    Maialen z tego wynika, ze bezmyslnosc laczy ludzi XD

    Maialen, Summerka, momo1009 lubią tę wiadomość

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 31 marca 2015, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu zajebiaszczo :D Wbijam zatem :D
    I od razu mam pytanie... Jakie warunki trzeba spełnić żeby w tą cholerną ciążę w końcu zajść? :P Czy myślicie, że jak mam wszystkie wyniki badań w normie to zajdę? I w którym cyklu? :D :D :D

    momo1009 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rzadko kto, ma takie poglądy jak ja, zazwyczaj jestem odbierana jako osoba wredna... najgorsze jest to, że ja lubię tą swoją wredną naturę :P

    Maialen, Anuśka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuska nie wiem ile się starasz ale moje zajebiste przeczucie mówi mi ze to będzie ten cykl w którym zajdziesz!

    Anuśka, Vuko, momo1009 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maialen- nie masz czasem co do mnie takich przeczuć ;D?

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ