Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czekając na cud...
Odpowiedz

Czekając na cud...

Oceń ten wątek:
  • Blondyna0 Przyjaciółka
    Postów: 95 22

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie kobietki starające się o upragnioną fasolkę. Piszcie jak przebiegają wasze starania, jakie metody stosujecie na poprawę płodności.

    Nasz cud <3
    f2w33e3kd3841sst.png

    65vqu6bdiwbgmdom.png
  • momo1009 Autorytet
    Postów: 1950 1887

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Całe to forum to jedna wielka odpowiedź na pytanie jak przebiegają nasze starania i jakie metody stosujemy na poprawę płodności. Widzę, ze jesteś nowa, może poszukaj najpierw informacji, które Cię interesują na innych wątkach zamiast z marszu zakładać nowy na ten sam temat

    nick nieaktualny, Summerka, Vuko lubią tę wiadomość

    ********Gang 18+********
    Z każdym cyklem coraz bardziej jestem w ciąży...
  • gaga92 Przyjaciółka
    Postów: 84 30

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2015, 16:47

    j4x9t96g5y9iskw0.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2686

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masakra, dziewczyny, litości...juz wczoraj to pisałam, ze z tego forum robi sie niezły "śmietnik", bo w kółko zakładane sa nowe tematy o tym samym (codziennie przynajmniej jedna nowa osoba zakłada temat, który juz istnieje, zamiast zadać sobie odrobine trudu i przejrzeć najbardziej popularne wątki, zeby przekonać sie, ze na pewno jest taki, do którego można dołączyć)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2015, 16:38

    nick nieaktualny, momo1009, Vuko lubią tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehh... to samo napisałam na wątku o wykresach i temperaturach, też co chwile są tematy pt " czy jestem w ciąży" ...

    nick nieaktualny, Summerka, anja83 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łatwiej jest założyć swój wątek niż umiejętnie skręcić się w istniejący juz wątek gdzie dziewczyny się juz znają.Toszto sztuka;) Z tego miejsca serdecznie pozdrawiam wątek "Grudzień wspaniały prezent pod choinkę " do którego została ciepło przyjęta:*

    Natka88, nick nieaktualny, Lianna lubią tę wiadomość

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2686

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, to sa podpisy pod setnym zdjęciem z druga blada kreska (której najcześciej, z racji kiepskiej jakości aparatu, w ogóle nie widać) i pytaniem: miała tak któraś i była w ciazy?? Nie mam objawów, ale uprawiałam sex, czy jestem w ciazy??

    Czekam tylko na pytanie: nie uprawiałam sexu, nie mam objawów (ewentualnie mam, np. bol głowy) czy jestem w ciaxy???

    Litości!!!

    W ogóle mój number one: pytanie: czy jestem w ciazy?? Cha Cha..,

    To ja zadam swoje: skończyłam karmić piersia, kiedy dostanę @?? Albo lepiej kiedy znow zajdę w ciąże??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2015, 16:52

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie co? wkurza mnie fakt, że ludzie w każdej dziedzinie życia idą na łatwizę.

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2686

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    wiecie co? wkurza mnie fakt, że ludzie w każdej dziedzinie życia idą na łatwizę.

    Czytam Twoje posty i dochodzę do wniosku, ze mamy podobne poglądy...;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiasta właśnie to nie jest latwizna,bo ja bym zrobiła test i poszła na bete lub lekarza i to była latwizna bo bym od razu wiedziała co i jak. A pytania na forum o ciążę to jest skomplikowanie sobie życia bo jedna z cienka kreska na teście była w ciąży a druga nie i bądź tu człowieku mądry;)

    Summerka lubi tę wiadomość

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2686

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maialen wrote:
    Sylwiasta właśnie to nie jest latwizna,bo ja bym zrobiła test i poszła na bete lub lekarza i to była latwizna bo bym od razu wiedziała co i jak. A pytania na forum o ciążę to jest skomplikowanie sobie życia bo jedna z cienka kreska na teście była w ciąży a druga nie i bądź tu człowieku mądry;)

    Nie zgadzam sie;) pierwsze zachowanie jest przejawem racjonalnego, rozsądnego myślenia;) drugie natomiast wynikiem histerii, desperacji i nie wiem jak to łagodnie napisać...naiwności (w sensie, ze dziewczyny z forum magicznie napiszą: tak, jesteś w ciazy i to stanie sie faktem;))

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka wrote:
    Tak, to sa podpisy pod setnym zdjęciem z druga blada kreska (której najcześciej, z racji kiepskiej jakości aparatu, w ogóle nie widać) i pytaniem: miała tak któraś i była w ciazy?? Nie mam objawów, ale uprawiałam sex, czy jestem w ciazy??

    Czekam tylko na pytanie: nie uprawiałam sexu, nie mam objawów (ewentualnie mam, np. bol głowy) czy jestem w ciaxy???

    Litości!!!

    W ogóle mój number one: pytanie: czy jestem w ciazy?? Cha Cha..,

    To ja zadam swoje: skończyłam karmić piersia, kiedy dostanę @?? Albo lepiej kiedy znow zajdę w ciąże??

    Ekhem... uprawiam sex w dni plodne. Dostalam dzis okres, ale jest bardziej skapy niz zwykle i boli mnie mniej niz zwykle. Czy jest szansa, ze jestem w c-i-a-z-y? ;P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2015, 16:58

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2686

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vuko wrote:
    Ekhem... uprawiam sex w dni plodne. Dostalam dzis okres, ale jest bardziej skapy niz zwykle i boli mnie mniej niz zwykle. Czy moge byc w c-i-a-z-y? ;P

    Ha! Tryb przypuszczający: czy moge być w ciazy?? Biorąc pod uwagę, ze cuda sie zdarzają, a medycyna zna rożne przypadki, odpowiadam - mozesz;) a czy jesteś to juz inna historia;) a tak poważnie Vuko, to widziałam, ze wpisałaś sie na keietniowki, wiec w ciazy nie jesteś;)

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wiecie co takie wątki są nam potrzebne,bo każda z nas jest w swoich juz zastałych watkach, a tutaj spotykamy się wszystkie czyż to nie jest mile;)

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2686

    Wysłany: 31 marca 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maialen wrote:
    Ale wiecie co takie wątki są nam potrzebne,bo każda z nas jest w swoich juz zastałych watkach, a tutaj spotykamy się wszystkie czyż to nie jest mile;)

    Jak cholera;)

    nick nieaktualny, momo1009 lubią tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 31 marca 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka wrote:
    Ha! Tryb przypuszczający: czy moge być w ciazy?? Biorąc pod uwagę, ze cuda sie zdarzają, a medycyna zna rożne przypadki, odpowiadam - mozesz;) a czy jesteś to juz inna historia;) a tak poważnie Vuko, to widziałam, ze wpisałaś sie na keietniowki, wiec w ciazy nie jesteś;)
    Przejrzalas mnie, Detektywie Summer :P

    Maialen z tego wynika, ze bezmyslnosc laczy ludzi XD

    nick nieaktualny, Summerka, momo1009 lubią tę wiadomość

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 31 marca 2015, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu zajebiaszczo :D Wbijam zatem :D
    I od razu mam pytanie... Jakie warunki trzeba spełnić żeby w tą cholerną ciążę w końcu zajść? :P Czy myślicie, że jak mam wszystkie wyniki badań w normie to zajdę? I w którym cyklu? :D :D :D

    momo1009 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rzadko kto, ma takie poglądy jak ja, zazwyczaj jestem odbierana jako osoba wredna... najgorsze jest to, że ja lubię tą swoją wredną naturę :P

    nick nieaktualny, Anuśka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuska nie wiem ile się starasz ale moje zajebiste przeczucie mówi mi ze to będzie ten cykl w którym zajdziesz!

    Anuśka, Vuko, momo1009 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maialen- nie masz czasem co do mnie takich przeczuć ;D?

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

W którym tygodniu planowane cesarskie cięcie? Co spakować do szpitala?

Choć poród fizjologiczny, czyli siłami natury, jest naturalnym procesem, w niektórych sytuacjach cesarskie cięcie może być korzystniejsze dla zdrowia matki i dziecka. W jakich sytuacjach i w którym tygodniu ciąży zaleca się poród przez cesarskie cięcie? Jak przyszła mama może się do tego przygotować?

CZYTAJ WIĘCEJ