X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czekamy na dwie kreski rocznik91
Odpowiedz

Czekamy na dwie kreski rocznik91

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2015, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy91 wrote:
    Robiłaś jakieś badania? :-)
    Jeśli to pytanie do mnie to tak:) mam zdjagnozowane PCOS i jestem już 2 i pół tygodnia po laparoskopii. Tak bardzo bym chciała aby się udało :( powoli brakuje mi sił chociaż powiedziałam sobie, że się nie poddam.. prawie nie reaguje na żadne leki... :(

  • Paulina48 Znajoma
    Postów: 23 9

    Wysłany: 10 lutego 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie koleżanki '91 :)

  • aniacicha Autorytet
    Postów: 431 352

    Wysłany: 12 lutego 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny ja również rocznik 91 :)

    201510287051.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja się tez dopisuje:)

    aniacicha lubi tę wiadomość

  • aniacicha Autorytet
    Postów: 431 352

    Wysłany: 12 lutego 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sporo nas kobitki jak na taki młody rocznik :)

    201510287051.png
  • Lucy91 Autorytet
    Postów: 2387 1940

    Wysłany: 13 lutego 2015, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez jestem zdziwiona :-)

    aniacicha lubi tę wiadomość

    Aniołek Franek -SN 36 tc (*) 20.03.2021

    Maciej - CC 37+4 tc 3470g/54cm 08.03.2022

    202203084562.png
  • aniacicha Autorytet
    Postów: 431 352

    Wysłany: 13 lutego 2015, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak długo się staracie kobitki zajść w ciąże??
    ja 2 lata i 2 miesiące choć wcześniej zauważyłam że coś jest nie tak ale nie mogliśmy się zebrać do lekarza

    201510287051.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2015, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniacicha wrote:
    Jak długo się staracie kobitki zajść w ciąże??
    ja 2 lata i 2 miesiące choć wcześniej zauważyłam że coś jest nie tak ale nie mogliśmy się zebrać do lekarza

    My około pół roku no może osiem miechów, ale zaczełam już diagnozować sie u gina,niechcieliśmy odwlekać wizyty zawsze to zwiększa szanse na ciąże pod okiem lekarza:)

    aniacicha lubi tę wiadomość

  • aniacicha Autorytet
    Postów: 431 352

    Wysłany: 13 lutego 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby1991 wrote:
    My około pół roku no może osiem miechów, ale zaczełam już diagnozować sie u gina,niechcieliśmy odwlekać wizyty zawsze to zwiększa szanse na ciąże pod okiem lekarza:)
    to jeszcze nie aż tak długo i oby jak najkrócej :))


    Ja myślałam że może wszystko jest ok tylko ja za bardzo panikuję i za bardzo chcę zajść w ciąże
    a gdy wylądowaliśmy u lekarza po wszystkich badaniach jakie mogły być okazało się że nie ma szans na naturalną ciąże :( wiec zdecydowaliśmy się na in vitro i w sumie od kiedy zapisaliśmy się do programu rządowego to ciągnie się to 7 miesięcy jestem już po stymulacji hormonalnej punkcji jajników i na 17-stego mam transfer
    myślałam że to wszystko jakoś szybciej jest ale ciągle coś stawało na drodze...

    201510287051.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2015, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniacicha wrote:
    to jeszcze nie aż tak długo i oby jak najkrócej :))


    Ja myślałam że może wszystko jest ok tylko ja za bardzo panikuję i za bardzo chcę zajść w ciąże
    a gdy wylądowaliśmy u lekarza po wszystkich badaniach jakie mogły być okazało się że nie ma szans na naturalną ciąże :( wiec zdecydowaliśmy się na in vitro i w sumie od kiedy zapisaliśmy się do programu rządowego to ciągnie się to 7 miesięcy jestem już po stymulacji hormonalnej punkcji jajników i na 17-stego mam transfer
    myślałam że to wszystko jakoś szybciej jest ale ciągle coś stawało na drodze...

    to zycze wytrwałosci i cierpliwosci napewno sie uda! a jesli moge zapytac jakie badania wyszly Wam nie tak?

  • aniacicha Autorytet
    Postów: 431 352

    Wysłany: 13 lutego 2015, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    męża badania z nasienia powtarzane 2 razy stwierdzono że powikłania po śwince
    że są za słabe by doszło do naturalnej ciąży

    201510287051.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniacicha wrote:
    męża badania z nasienia powtarzane 2 razy stwierdzono że powikłania po śwince
    że są za słabe by doszło do naturalnej ciąży

    No mój w ogóle nie miał świnki i aż drze żeby czasem nie miał jeszcze tfuu tfuu

  • aniacicha Autorytet
    Postów: 431 352

    Wysłany: 13 lutego 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby1991 wrote:
    No mój w ogóle nie miał świnki i aż drze żeby czasem nie miał jeszcze tfuu tfuu

    Mój przechodził ale był młody miał 14-15lat Ja nawet nie wiedziałam że mogą być takie powikłania i że przy nie wyleczonej do końca śwince mogą być takie skutki :(
    no oby nie miał

    201510287051.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2015, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziołchy co ty taka cisz?? że aż wątek spadł na drugą strone ;p
    jak tam po walentykach?

    aniacicha lubi tę wiadomość

  • aniacicha Autorytet
    Postów: 431 352

    Wysłany: 15 lutego 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiosna na dworzu to czas na spacery:)) walentynki walentynki i po walentynkach:P
    MĄŻ w pracy był wiec wieczór z TV sama :/ ale rano śniadanko było i kwiatuszki:)
    A wy dziewczyn jak po walentynkach?:)

    201510287051.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my zrobiliśmy pizzę wieczorem i winko:)
    Tez wybieramy się dziś na spacerek;)

  • aniacicha Autorytet
    Postów: 431 352

    Wysłany: 15 lutego 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj ja też na spacerek muszę odpędzić od siebie nerwy we wtorek mam transfer i już dziś mnie jakieś nerwy noszą :/

    201510287051.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    halo jest tu kto :)

  • Releaseme Przyjaciółka
    Postów: 168 20

    Wysłany: 11 marca 2015, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kobietki,

    aniacicha pięknie poszło :) gratuluję.


    ja zrobiłam w końcu badania na tarczycę i prolaktyne. Niestety P- 29 i od tygodnia jestem na Bromergonie a od nowego cyklu będę brała CLO.
    Na usg miałam ładny pęcherzyk 19mm i gin kazał próbować :) nie nastawiam się, bo jak do tej pory nic, to pewnie i teraz też nie.

    Małż musi pojechać też na badania tak, aby mieć pełny obraz sytuacji.

    pozdrawiam

    01.2013-12.2014 starania na luzie bez badań i leków
    01.2015- diagnostyka- hiperprolaktynemia, podwyższone TSH, słaba morfologia nasienia,
    stymulacja CLO- :(
  • Paulina48 Znajoma
    Postów: 23 9

    Wysłany: 11 marca 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My odstawiliśmy antykoncepcję (tabletki) w lipcu 2013r. Założyliśmy, że nie będziemy się napinać i planować. No i cóż, po 1,5 roku wciąż jesteśmy we dwoje...

‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ