X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czekamy na dwie kreski rocznik91
Odpowiedz

Czekamy na dwie kreski rocznik91

Oceń ten wątek:
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo :-) i ja 91 ... pierwsze dziecko... nie wiem który to juz cykl starań 18?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2015, 00:09

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • kissoflife Koleżanka
    Postów: 62 17

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 00:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inaa wrote:
    Hejo :-) i ja 91 ... pierwsze dziecko... nie wiem który to juz cykl starań 18?
    Witaj :)
    Jak widzę to cykl udany ^^

    20150905290117.png

    Staramy się ! :)
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2017, 21:19

    p19uskjoxacp4928.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam od zawsze mowilam ze chce do 30 miec co najmniej 2. Bo chcialabym ogolnie kolo 4 miec. Tak tak wiem malo kto teraz sie decyduje na wiecej niz 2. Ale jakos mi smutno jak mysle ze moglabym miec mniej dzieci.
    No i moj partner tez mysli o 4 ale u niego to chyba w kulturze tak zeby miec duzo dzieci. U niego w domu jest ich 10.

    grzeszna24 lubi tę wiadomość

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2017, 21:19

    p19uskjoxacp4928.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pl pewnie bym sie nie zdecydowała na gromadke. Ale w uk jest inaczej. No i moj juz teraz zapewnil byt mnie i przyszlym dzieciom bo ma kilka dobrze prosperujacych biznesow i mysli o kolejnych.

  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nie.. to suwaczek na szczescie, zaciążona nie jestem(chyba) ! Ja to bym chciała chodziaż jedno dziecko hehe nie mysle narazie o pozostałych

    anusia24 lubi tę wiadomość

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • kissoflife Koleżanka
    Postów: 62 17

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też chce mieć przynajmniej 3-kę dzieciaczków :> Wspólnie z mężem ustaliliśmy, że robimy to teraz kiedy ćwierć wieku za nami , żeby kiedy nasze dzieci będą już młodzieżą nie być w tyle! Być jeszcze młodymi i aktywnymi rodzicami, a nie ludźmi po 50 czy blisko 60 ... tyle to będą mieć ich dziadkowie. Oczywiście bez obrazy dla tych, którzy dzieci chcą mieć po 30 :) To indywidualna sprawa każdego/każdej z nas :) Wielkiej różnicy wieku między nimi też nie planuję, góra 2 lata ^^

    inaa trzymam kciuki :> niech suwaczek będzie szczęśliwy :*

    anusia24 lubi tę wiadomość

    20150905290117.png

    Staramy się ! :)
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie. Tez chcemy byc jeszcze "na chodzie" :D U nas te plany tak wahaja sie miedzy 2 a 3, jak juz Bog da;) Róznice wieku tez chcemy miec niewielka, bo na wlasnych doswiadczeniach wiemy ze duze roznice nie sa zbyt dobre :D

    Ach cytrynko więc jestescie za granicą :) Ogolnie zauwazylam tendencje, ze poza granicami ludzie jakos chetniej do tego tematu podchodzą, wiec musi cos w tym byc :P

    Ina oby suwaczek przyniosl szczescie, taki prezent na gwiazdke :) <3

    Ja narazie sie nie łudze :( ale mam nadzieje ze w 2016 juz sie uda!

    p19uskjoxacp4928.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dziękuję, żeby nie zapeszyć .. !
    Nadzieja umiera ostatnia...
    Jeszcze te nakrecanie ;-) ale to w tym wszystkim jest najlepsze.. bo to piękny czas kiedy podejmuje sie taka decyzje i świadomie tworzy nowe życie

    anusia24 lubi tę wiadomość

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusiu a no za granica. I do pl sie na bank bie przeniesiemy.
    Tu zycie inaczej wyglada. Najnizsza krajowa pozwala na utrzymanie 1 osoby i odlozenie czegos na pozniej bez koniecznosci rezygnacji z takich przywilejow jak basen czy silownia.
    Karnet (miesieczny bez ograniczen) na basen i silownie kosztuje mniej niz 1 dzien pracy (8godzinny na najnizszej krajowej). A w pl? Roznice sa ogromne.

    anusia24 lubi tę wiadomość

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak Polska rzeczywistosc :) Ale powiem Ci ze to wymaga sporej odwagi! Mi ciezko było sie przeprowadzic z jednego miasta do drugiego a co to mowic za granice ...:) Ostatnio pojawila nam sie taka opcja ale caly czas rozwazamy :D

    No coz do odwaznych swiat nalezy, zaryzykowaliscie i sie oplacilo :)

    p19uskjoxacp4928.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poznalismy sie tutaj dopiero. Moj juz 9 rok bedzie jak tu jest. Ja nawet 2 jeszcze nie mam za soba.

    Mi tez bylo ciezko. Przyjechalam tu na 3 miesiace. A zostalam. I juz raczej zostane. Bo moj do pl to tylko na wakacje. A i to ludzie krzywo na niego patrza.

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh... pewnie zazdrosc ;) Nie ma co sie przejmowac...
    Noo to w takim wypadku mialas juz podpore jak tam zajechalas :) Coz zycie przewrotne jest, nigdy nie wiadomo co sie moze stac :) Życze wiec Wam wszystkiego dobrego, abyscie szybko powiekszyli rodzinke :D <3

    p19uskjoxacp4928.png
  • kissoflife Koleżanka
    Postów: 62 17

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiunie, nawet jeśli zdarzy się w 2016 to dobrze, taka dobra wróżba na Nowy Rok :)

    anusia24 lubi tę wiadomość

    20150905290117.png

    Staramy się ! :)
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusia bardziej stereotypy. Moj jest Kurdem (arabska uroda) i niestety ale na "ciapatego" w pl patrza krzywo. A o mnie mysla ze głupia jestem bo sie zgadzam na ponizanie, bicie, blablabla.

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ wrote:
    Anusia bardziej stereotypy. Moj jest Kurdem (arabska uroda) i niestety ale na "ciapatego" w pl patrza krzywo. A o mnie mysla ze głupia jestem bo sie zgadzam na ponizanie, bicie, blablabla.


    Ach... o to chodzi. No tak, Polska poki co niestety jest uprzedzona:/ zwlaszcza w mniejszych miejscowosciach... W sumie nie tylko co do wygladu ale tez religia, czy po prostu jakies inne poglady... W takim wypadku wyspy faktycznie sa dla Was lepszym rozwiazaniem. Tam jednak inaczej sie do tego podchodzi :) W tamtym roku spedzalismy tam sylwestra i akurat ta mieszanka kulturowa zrobila na mnie dobre wrazenie :D
    Eh... no tak dziw, ze jeszcze zyjesz :P

    p19uskjoxacp4928.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mi tez sie podoba ta mieszanka.
    I poki co nie spotkalam sie z objawem rasizmu w zadna strone.
    Chociaz coraz mi ktos mowi ze polakow atakuja nawet w autobusie jak ktos po polsku rozmawia to kaza sie zamknac. Ale ja sie z tym nie spotkalam. A czesto rozmawiam przez tel w busie. Moze dlatego ze rozmawiam po cichu a nie krzycze na pol autobusu?

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moze nie dotyczy to kobiet ;) Wiadomo jak w "Twoim" otoczeniu jest ktos obcy to wzbudza to rozne emocje. U jednych ciekawosc u innych niestety agresje... Z drugiej strony w uk jest tylu Polakow ze nie powinno to juz dziwic :D

    p19uskjoxacp4928.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Slyszalam rozne wersje. I od kobiet i od mezczyzn... Nie wiem...

‹‹ 32 33 34 35 36
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ