X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czekamy na dwie kreski rocznik91
Odpowiedz

Czekamy na dwie kreski rocznik91

Oceń ten wątek:
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w ciazy jeszcze nie bylam wiec trudno mi sie wypowiadac, ale mysle ze to zdecydowanie za wczesnie aby doszukiwac sie objawow ;) Im bardziej sie wczuwasz tym bardziej wydawac sie moze ze sie udalo, a potem rozczarowania... Ja w pierwszym cyklu staran mialam wszystkie mozliwe objawy ;)
    Oczywiscie nigdy nic nie wiadomo i zycze Ci powodzenia <3

    p19uskjoxacp4928.png
  • biedroneczka_91 Debiutantka
    Postów: 8 4

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja rowniez 91:-)
    Staramy sie rok w tym pol roku z lekami i ciaglymi badaniami... Po kilki miesiacach przerwy zaczelam pierwszy cykl naturalny:-)

    Anusia24 zgadzam sie z Toba w 100%... Sama przechodzilam to kilka miesiecy temu do tego stopnia ze musialam przerwac starania bo psychika mi wysiadala... Kazdy nawet maly bol traktowalam jak ciaze...
    Z wlasnego doswiadczenia wiem ze nie mozna sie tak nalrecac chociaz to bardzo trudne...

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczka dokladnie:) Trzeba wrzucic na luz.
    Ja mam odwrotnie bo staralismy sie bez wspomoagaczy ale teraz juz jakies leki stopniowo mam wdrazane. Mam nadzieje ze to zwiekszy nasze szanse :)
    Zycze powodzenia :)

    p19uskjoxacp4928.png
  • biedroneczka_91 Debiutantka
    Postów: 8 4

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bylam na lekach i dzialaly na mnie bez żadnego problemu tylko jakos szczescia nie mielismy... I jeszcze ta presja ze strony tesciow...:-( wiec zablokowalam sie i musialam odpuścić bo w paranoję wpadłam... Teraz na luzie podchodze chociaz czy uda sie nie zamartwiac to noe wiadomo:-)

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe no wlasnie zawsze cos :) Ja od tesciow i rodzicow jestem daleko wiec na szczescie oni na nas nie wplywaja :D No mi sie wydaje ze szczescie nas w tym cyklu ominelo... Wykres wskazuje na to ze nie trafilismy w owulacje. Wyniki krwi wskazywaly na to ze jej raczej nie bedzie wiec juz odpuscilismy a tu nagle skok temperatury :) No ale juz trudno, nie teraz to moze za miesiac... Chociaz cicho sie ludze ze ten program pomylil sie o 1,2 dni :D Takze takie o rozterki :P

    Widzialam ze udzielalas sie na naszym innym watku i pisalas o PCO. Ja tez prawdopodobnie to mam, niedlugo dostane ostateczna diagnoze ale to raczej pewne. Cykle tez mam rozregulowane wiec zazwyczaj trudno jest mi nawet date miesiaczki ustalic. W kazdym razie do czego daze:) Tak jak dziewczyny pisaly nasza zalozycielka tamtego watku miala pco i szczesliwie zaszla w ciaze. Przegladalam tez inne wykresy z pco i czesto widac zielone kropki :) Wiec to nie jest wyrok ani zadna regula :) Po prostu trzeba sie zrelaksowac nie myslec o tych chorobach, ogolnie sie nie nakrecac i bedzie dobrze :)

    p19uskjoxacp4928.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam dziewczyny? U mnie sprawa nadal nie wyjasniona. Brak @, brak + na teście i juz nie wiem co aie dzieje.

    Beta tu za droga zeby robic i zachodu z nia duzo... Wiec pozostaje mi czekac do wizyty w pl.

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej!
    No faktycznie Cytrynko u Ciebie ciekawie sie dzieje na tym wykresie! Ciekawe co ostatecznie z tego wyniknie ;) Oo mówisz przyjezdzasz do Polski? :) Do mnie dzis po 36 dniach przyszla @ :(

    p19uskjoxacp4928.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusia a no... Swieta w domku u mamusi. ;)
    Moj cykl idzie ku zakonczeniu. Tempki w dol. Mysle ze sie tak utrzymywaly bo stres w pracy przed swietami byl ogromny.

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no to może faktycznie ze stresu :( Ja jakis czas temu tez mialam cykl prawie 50 dni i tez podejrzewam ze to przez stres. Takze jesli o to chodzi to zycze Ci abys juz zaczela nowy cykl...
    Ooo swieta mowisz ;> Ja w sumie dzis wrocilam z jednych swiat a za chwile bede sie szykowac na nastepne :D

    p19uskjoxacp4928.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz nie obchodzilam. Bez sensu by mi bylo dla mnie jednej. Jedynie pierniczki upieklam. Bede w pl to bede z mama szykowac. Zeby bylo po mojemu (bo ja teraz bezglutenowo i unikam bialego cukru)

    anusia24 lubi tę wiadomość

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahh rozumiem :) Ja narazie zadnej diety nie prowadze, ale kto wie czy nie bede do tego niedlugo zmuszona...
    U mnie z kolei 2 razy swieta sa obchodzone bo moj maz jest katolikiem a ja innego wyznania wiec wigile mam dopiero w styczniu :D Niby fajnie ze 2 razy swieta, ale wiąże się to z podwojnymi przygotowaniami :P

    p19uskjoxacp4928.png
  • zumbiara Koleżanka
    Postów: 39 14

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można dołączyć? :)
    Dopiero rozpoczęłam starania, aktualnie zaczęłam 3 cykl, tym razem porządnie, tj. mierzenie temperatury, śluzu itp. Niestety niecierpliwe ze mnie bydlę :)

    jak Wam idzie?

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej :)
    U mnie 4 cykl, od poprzedniego zaczelam zabawe z wykresem i obserwacjami. No coz wywnioskowalam z niego ze owulacja byla no ale niestety wczoraj przyszla @ i znow nadzieje prysły. Dodatkowo mam obraz PCO i problem z tarczycą... Ja w sumie staram sie podchodzic do tego tematu chlodno bo wiem ze jeszcze do tego wszystkiego stres mi nie potrzebny :P

    p19uskjoxacp4928.png
  • zumbiara Koleżanka
    Postów: 39 14

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dobre podejście, ale przy każdej @ frustracja niestety łapie, jest to nie do uniknięcia :)

    anusia24 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja rada dla początkujących staraczek , zrobić sobie progesteron 7dpo, prolaktynę, TSH i wizyta u gin nie zaszkodzi, bo szkoda marnować czasu;/ ja tak zmarnowałam rok, po roku poszłam do lekarza, miesiąc monitorowania, w drugim badania(za wysoka prolaktyna) biorę tabletki właśnie od miesiąca na zbicie prolaktyny i wczoraj na 3 testach 2 kreseczki ;)
    skoro nie chce zaskoczyć po 3 cyklach coś musi być nie tak, czasem nie wiele trzeba ;) Mam nadzieję, że te moje kreseczki to już fasolka :D

    Powodzenia wszystkim !

    aaa i też jestem 91 :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2015, 09:39

  • zumbiara Koleżanka
    Postów: 39 14

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poszłam do gina w momencie, kiedy rozpoczęliśmy starania. Zrobiłam morfologię, toksoplazmozę, różyczkę, badania moczu ogólne, cytologię i USG piersi. TSH badałam w tym roku (rodzinna skłonność do chorej tarczycy). Wszystko ze mną na razie w porządku :) Pani mnie pochwaliła, że od razu się zgłosiłam :) Myślę, że po pół roku bezowocnych starań zbadam prolaktynę i progesteron, tak jak radzisz.

    Wow, basiunia gratulację i trzymam kciuki, żeby to 100% była faoslka!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zumbiara wrote:
    Ja poszłam do gina w momencie, kiedy rozpoczęliśmy starania. Zrobiłam morfologię, toksoplazmozę, różyczkę, badania moczu ogólne, cytologię i USG piersi. TSH badałam w tym roku (rodzinna skłonność do chorej tarczycy). Wszystko ze mną na razie w porządku :) Pani mnie pochwaliła, że od razu się zgłosiłam :) Myślę, że po pół roku bezowocnych starań zbadam prolaktynę i progesteron, tak jak radzisz.

    Wow, basiunia gratulację i trzymam kciuki, żeby to 100% była faoslka!
    Dziękuję ;)
    czekam właśnie na wynik bety, żeby coś potwierdzić, to dam Wam znać ;)
    i bardzo dobrze zrobiłaś, ze poszłaś, dziś są takie czasy, że nie ma co czekać ;) trzymam kciuki ;)

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusia24 wrote:
    Ahh rozumiem :) Ja narazie zadnej diety nie prowadze, ale kto wie czy nie bede do tego niedlugo zmuszona...
    U mnie z kolei 2 razy swieta sa obchodzone bo moj maz jest katolikiem a ja innego wyznania wiec wigile mam dopiero w styczniu :D Niby fajnie ze 2 razy swieta, ale wiąże się to z podwojnymi przygotowaniami :P
    Jak mieszkałam w pl mialam podobnie. Ja katoliczka po ojcu a mama prawoslawna. I też święta w domu 2 razy były.
    Teraz moj wcale nie ma takich świąt to sobie nie robiłam. A w styczniu lecimy do mamy ;) to nadrobie ;) moze snieg bedzie? Albo mróz chociaż?

  • Madzia91pn Koleżanka
    Postów: 44 3

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny witam 91 rocznik. Ja będę się starać od stycznia o bobasa. Jedną ciążę straciłam w 26tc ale nie podajemy sie z moim partnerem. Znalazłam fantastyczna panią doktor która obrazu się za mnie wzięła. Oby wszystkie wyniki były ok i będziemy dzialac

    +(26tc) Kubuś 6 listopada 2015
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ wrote:
    Jak mieszkałam w pl mialam podobnie. Ja katoliczka po ojcu a mama prawoslawna. I też święta w domu 2 razy były.
    Teraz moj wcale nie ma takich świąt to sobie nie robiłam. A w styczniu lecimy do mamy ;) to nadrobie ;) moze snieg bedzie? Albo mróz chociaż?

    Noo własnie :) Ja mialam odwrotnie bo moja mama jest katoliczka a ja po ojcu prawosławna, a teraz mam meza katolika i sama rozumiesz :) W takim wypadku zycze Ci wesolych świat ! <3 A wszystkim szczescia i spelnienia marzen w Nowym Roku! Mysle ze mroz to Cie nie ominie :) W ostatnich dniach w stolicy byl spooory mroz, a teraz jestem u rodzicow na podlasiu to tutaj to juz w ogole Syberia :D Co prawda sniegu nie zapowiadaja, ale kto wie... :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 grudnia 2015, 14:45

    p19uskjoxacp4928.png
‹‹ 32 33 34 35 36
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ