Forum Starając się - ogólne Czekamy na dwie kreski rocznik91
Odpowiedz

Czekamy na dwie kreski rocznik91

Oceń ten wątek:
  • Cytrynka_ Autorytet

Wysłany: 31 grudnia 2015, 22:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana a z ktorej czesci Podlasia jestes? Bo ja tez tamte okolice. Tuz pod Bstokiem.

• anusia24 Autorytet

Wysłany: 4 stycznia 2016, 11:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo prosze :)! Miedzy Bielskiem Podlaskim a Białymstokiem :) Prawie cala swoja edukacje odbyłam w Białymstoku wiec wyglada na to ze jestesmy prawie sąsiadkami :D Noo to faktycznie niespodzianka :)

p19uskjoxacp4928.png
  • Cytrynka_ Autorytet

Wysłany: 4 stycznia 2016, 14:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z-dow czy jakaś inna wioska?

‹‹ 32 33 34 35 36
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ