X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Bąbelki
Odpowiedz

Czerwcowe Bąbelki

Oceń ten wątek:
  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 19 maja 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehh kiedy ta moja owulacja przyjdzie ... mogłaby już być :D

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 19 maja 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate55 wrote:
    ehh kiedy ta moja owulacja przyjdzie ... mogłaby już być :D


    a może monitoring?
    Albo testy chociaż?
    Czy nie ma szans???

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 19 maja 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abra, nie wiem szczerze mówiąc, i tak kochamy się dość często (choć akurat teraz tż wyjechał). nie chcę się za bardzo nakręcać... ale może powinnam zacząć o przyszłego cyklu z tymi testami owulacyjnymi.
    a co do monitoringu, to mi gin powiedział, że dopiero po 6cs mi zrobi. na razie ciągle tylko gada, żebym o tym nie myślała i kochała się z mężem, kiedy nas najdzie ochota.

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, mogę dopisać się z testowaniem na 16.06? termin @ na 15.06 :) trzymam kciuki za wszystkie :)

  • jussio Autorytet
    Postów: 502 346

    Wysłany: 19 maja 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja :)
    Możecie mnie dopisać na 28.06 bo w maju czekam już tylko na @ a po niej zaczynamy 12 cykl starań :/ I fajnie by było gdyby to był ostatni ;) a jak nie to lipiec też będzie niezły ;)

    Luty 2014 pozamaciczna - brak prawego jajowodu - PCOS - Słabe nasienie
    15 <3 cykl starań - Ten szczęśliwy
    18.06.2016 Szymek jest już z nami :D
    Nigdy się nie poddawaj, nawet jeśli czujesz, że nie możesz iść dalej.
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 19 maja 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wreszcie tu trafilam :) Cos nie moglam watku znalezc i siedzialam na majowkach caly czas.
    Dzis u mnie skok temperatury, wiec owulka powinna byc za chwile (choc sluzu plodnego brak). Jutro wizyta u gin i USG, wiec bede wiedziec wiecej. Poki co beta planowana na 1.06.
    Jestem na clo, ale nie mialam monitoringu, wiec nie wiem nawet czy pecherzyki porosly - jutro sie przekonam. Do tego mam estrogen na endometrium i oczywiscie dupka na pozniej...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2015, 13:14

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 19 maja 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate55 wrote:
    Abra, nie wiem szczerze mówiąc, i tak kochamy się dość często (choć akurat teraz tż wyjechał). nie chcę się za bardzo nakręcać... ale może powinnam zacząć o przyszłego cyklu z tymi testami owulacyjnymi.
    a co do monitoringu, to mi gin powiedział, że dopiero po 6cs mi zrobi. na razie ciągle tylko gada, żebym o tym nie myślała i kochała się z mężem, kiedy nas najdzie ochota.


    No z jednej strony gin ma rację, zeby się za wcześnie nie zadręczać myślami, że nie wychodzi i w ogóle, ale z drugiej strony skoro tu jesteś, skoro mierzysz temp, skoro obserwujesz śluz , skoro myślisz kiedy ta owu, to i tak myślisz, a testy bądź monitoring nadałyby temu inny wymiar i trochę więcej pewności byś miała.
    Tak mi się przynajmniej wydaje.
    Ja chodzę na monitoring, ale biorę Clostybegit, więc gin chce sprawdzić jak działa i w ogóle (przy okazji doładować swój portfel też wiadomo), a ja mam przy okazji w miarę jasną sytuację co do owulacji...
    A Twój mąż badał nasienie jeśli mogę wiedzieć?

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • candela Autorytet
    Postów: 581 341

    Wysłany: 19 maja 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a jak to jest z tą owulacją.
    Ona jest w końcu przed czy po skoku?
    Przed wczoraj miałam początek śluzu płodnego, wczoraj już konkretnie a dziś to mnie wręcz zalało...nie chcę przegapić owu ale z drugiej strony za często też nie dobrze i bądź tu człowieku mądry.
    Co do testów owulacyjnych to ja na początku używałam ale po 3 miesiącach przestałam bo strasznie to drogo wychodziło tu :/

    Dziś się dowiedziałam o 3 ciążach koleżanek...oj, było ukłucie w sercu.

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cykl starań
    druga ciąża <3 złoty strzał!
    RwFEp2.png 7lpqp2.png
  • candela Autorytet
    Postów: 581 341

    Wysłany: 19 maja 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    candela podobno owulacja może być 3 dni przed skokiem jak i 3 dni po skoku temp więc nie ogarniam tego :D ja test owulacyjny miałam pozytywny w 16dc a temp spadła dopiero w 18 a potem 19 i 20 dc już skok

    no nieźle...a jak to się ma do obserwacji śluzu? Czy to może nam przybliżyć kiedy była owulacja?

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cykl starań
    druga ciąża <3 złoty strzał!
    RwFEp2.png 7lpqp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2015, 14:25

  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 19 maja 2015, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abra wrote:
    A Twój mąż badał nasienie jeśli mogę wiedzieć?
    jeszcze nie, ale po tym cyklu mamy w planach wybrać się na te badania. w naszym przypadku to się wiąże z wyjazdem do większego miasta, bo u nas w laboratorium nie przyjmują nasienia.
    zobaczę, może w następnym cyklu zaopatrzę się w te testy owulacyjne :)

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 19 maja 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate55 wrote:
    jeszcze nie, ale po tym cyklu mamy w planach wybrać się na te badania. w naszym przypadku to się wiąże z wyjazdem do większego miasta, bo u nas w laboratorium nie przyjmują nasienia.
    zobaczę, może w następnym cyklu zaopatrzę się w te testy owulacyjne :)


    dowiedz się w laboratoriach.
    U mnie tez wszyscy mówili o dalszym wyjeździe (Olsztyn), ale okazało się, że w moim najbliższym miasteczku też w 1 lab. robi 1 Pani i nie dość, że bliżej (jakieś 50km), to taniej (płaciliśmy 60 zł, a w Olsztynie ok 100zł w zależności od lab) i jeszcze łatwiej z wynikami, więc same plusy - podzwoń po swoich laboratoriach w mieście i popytaj.
    Wg mnie takie badanie bardzo wiele wyjaśnia i warto je zrobić bez zbędnej zwłoki...

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 19 maja 2015, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, a jakie dokładnie badania robiliście? bo ja w laboratoriach widziałam jakieś pakiety po 300-500zł :)

    dzięki Abra za wskazówki, poszukam w takim razie i podzwonię. A u Was wyszły po tych badaniach jakieś problemy, czy wszystko ok? :)

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 19 maja 2015, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate55 wrote:
    dziewczyny, a jakie dokładnie badania robiliście? bo ja w laboratoriach widziałam jakieś pakiety po 300-500zł :)

    dzięki Abra za wskazówki, poszukam w takim razie i podzwonię. A u Was wyszły po tych badaniach jakieś problemy, czy wszystko ok? :)


    Prawie ok.
    Za wolne upłynnienie, co wskazywało na stan zapalny w organizmie, więc gin przepisał mężowi antybiotyk lekki, poza tym ok.

    Pakiety widziałam jakieś, ale dla kobiet.
    Ja robiłam kilka bad z polecenia gina i kosztowały mnie ok 120 zł

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 19 maja 2015, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    takie takie mieliście badanie nasienia :O ? Zazdroszczę. My płaciliśmy 150


    Tanio, bo to takie małe lab i to badanie robi emerytowana laborantka, więc bez paragonu, ale na pewno wiarygodnie

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 19 maja 2015, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka mozesz mnie dopisac do testowania 26 czerwc;)

  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 19 maja 2015, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Np. taki pakiet jest u nas: http://www.vitalabo.com.pl/badania/pakiety-badan/61-panel-nieplodnosc-mezczyzn#badania-wykonywane-w-pakiecie


    a te wyniki później konsultowałyście ze swoimi ginami, tak?

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • kredeczka91 Ekspertka
    Postów: 226 480

    Wysłany: 19 maja 2015, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie ogarniam mojej owulki w tym miesiacu :P bole jajnika mialam okolo 6 dc sluz wodnisty mam teraz a testy owulacyjne wychodzily jasne 4 dni temu za to wczoraj zupelnie nic... eh

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 19 maja 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kredeczka91 wrote:
    Ja nie ogarniam mojej owulki w tym miesiacu :P bole jajnika mialam okolo 6 dc sluz wodnisty mam teraz a testy owulacyjne wychodzily jasne 4 dni temu za to wczoraj zupelnie nic... eh

    Ja bole jajnika i rozciagliwy, ale nieprzejrzysty sluz mialam w 8 i 9 dc a teraz mam skok tempki i zero objawow owulki.

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny przenoszę sie do Was! będe testować 16.06! :) oby tym razem wyszło pozytywnie!

‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ