X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Bąbelki
Odpowiedz

Czerwcowe Bąbelki

Oceń ten wątek:
  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 19 maja 2015, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny moge do was dolaczyc?? nestety maj nie byl dla mnie laskawy ale w czerwcu uda mi sie napewno :) To jest nasz trzeci cykl staran jak to sie mowi do trzech razy sztuka !:) prosze o dopisanie na testowanie 15 czerwca :)

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój termin @ to 13 czerwca. Proszę o wposanie, chociaż i tak marnie to widzę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AśkaEs wrote:
    dziewczyny przenoszę sie do Was! będe testować 16.06! :) oby tym razem wyszło pozytywnie!
    no to testujemy razem (o ile @ nie przyjdzie dzień wcześniej) ;)

  • PeggyOlsen Autorytet
    Postów: 635 300

    Wysłany: 19 maja 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testuję 6.06., bo owulkę wg monitoringu mam mieć w ten piątek. Rany, tak się ucieszyłam jak zobaczyłam dzisiaj ten 16mm pęcherzyk, że szok :D

    Robi któraś z was monitoring w tym cyklu? To endometrium 5 mm mnie martwi, ale może do piątku chociaż trochę podrośnie.

    moniqe, witaj :) Bierzesz jakieś leki czy na spokojnie się staracie? Ja zaczęłam pierwszy cykl starań i od razu z clo, bo miałam bezowulacyjne cykle wcześniej .

    Landryneczka lubi tę wiadomość

    dd33bf3125525685d704e02b1b3d1bc6.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motylek1909 wrote:
    no to testujemy razem (o ile @ nie przyjdzie dzień wcześniej) ;)
    super! jesteśmy w tym razem! ja w tym cyklu dopiero zaczełam starania ale ledwo zaczełam i od razu ześwirowałam, co 5 minut myslalam " to ciąża?" a objawów przed @ to mialam cały szereg, ciąża okazała się tylko psychiczną ciążą wiec w tym miesiącu luzujemy, pełen czill bez zastanawiania sie może tak wyjdzie! Zachodzimy w ciąże i już! nie ma innej opcji:):):)

    motylek1909 lubi tę wiadomość

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 19 maja 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, trzymam kciuki;)

    PS dziewczyny, ktore zapisuja sie na czerwiec, bo przyszla @, dajcie znac na majowkach, co mam wpisywac, bo tak to musze liczyc na Landryneczke (senks), ktora info. Podrzuca albo prowadzic skedztwo...

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 19 maja 2015, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PeggyOlsen - na poprawę endometrium dobrze służy lampka czerwonego winka oraz migdały, i życzę owocnej owulacji ;)

    To będzie nasz 5cs, po drodze będzie dużo spraw do ogarnięcia, ale może w tym całym zamieszaniu odpadną ciążowe rozmyślania, i będzie zielony finałek :)

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • kredeczka91 Ekspertka
    Postów: 226 480

    Wysłany: 19 maja 2015, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety wykres w tym miesiacu tylko papierowy a do tego temperatura skacze jak na sprezynach ale nie spinam sie bo konczymy remont domu i 15.06 chcemy sie wprowadzac wiec wtedy podejde do staran bardziej na spokojnie i dokladnie, no chyba ze w tym calym haosie teraz sie uda :D

  • PeggyOlsen Autorytet
    Postów: 635 300

    Wysłany: 19 maja 2015, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka, idę do lekarza w ten piątek żeby właśnie potwierdzić owulację lub dostać zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka. Mój lekarz się nie patyczkuje, w ogóle go nie stopuje to, że to nasz pierwszy cykl starań :D Może to i dobrze, na co czekać. A co Tobie na monitoringu wychodziło? Wszystko rosło i pękało?

    Jagah, jem właśnie migdały :D A co się u Ciebie będzie ciekawego działo?

    dd33bf3125525685d704e02b1b3d1bc6.png

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 19 maja 2015, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PeggyOlsen - na dobry początek, moje urodziny, potem znów kilka wyjątkowych dni w kalendarzu, planujemy też remont schodów i kto wie, może zmiana pracy, toteż będzie małe zawirowanie, oby w dobre się to obróciło ;)

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • kmb Autorytet
    Postów: 884 764

    Wysłany: 19 maja 2015, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Wpiszcie mnie na 15 :-D a co tam. Chociaż już chyba tracę nadzieję pomału

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc wam,zycze milego dnia;) jeszcze 10 dni do czerwca kochane;) jutro jade na monitoring,a codzien czuje jajcory jak nie jeden ti drugi buzka :* <3

  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 20 maja 2015, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PeggyOlsen wrote:

    Jagah, jem właśnie migdały :D


    Ja tak jak Jagah polecam czerwone wino - u mnie w tym cyklu baaardzo pomogło :)
    A i nie oszczędzaj się z <3, bo owulacja może nastąpić wcześniej ;)

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PeggyOlsen wrote:
    Testuję 6.06., bo owulkę wg monitoringu mam mieć w ten piątek. Rany, tak się ucieszyłam jak zobaczyłam dzisiaj ten 16mm pęcherzyk, że szok :D

    Robi któraś z was monitoring w tym cyklu? To endometrium 5 mm mnie martwi, ale może do piątku chociaż trochę podrośnie.

    moniqe, witaj :) Bierzesz jakieś leki czy na spokojnie się staracie? Ja zaczęłam pierwszy cykl starań i od razu z clo, bo miałam bezowulacyjne cykle wcześniej .
    ja mam monitoring w tym cyklu... 28 maja w 11 dc mam pierwsze usg

  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 20 maja 2015, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ale coraz więcej nas na czerwiec :-) ja dzisiaj w 7dc byłam na monitoringu i narazie ok jest, tzn za wcześnie na pęcherzyki ale sprawdziła czy torbieli nie ma i wszystko dobrze i poprawnie. Kolejne usg mam w sobotę w 10dc i przy okazji męża wyniki będą. Także liczę ze czerwiec będziebardzo bardzo szczęśliwy dla mnie :-)

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • kasia9114 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 20 maja 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) chciałam się zapisac do Was. Dzisiaj mój 1dc :( niestety w maju się nie udało, a okres, pierwszy raz mi się spoznial, wiec nadzieja była, ale nic nie podajemy się i działały dalej :) będę testować w niedziele, 21 czerwca ;)
    Jest to Nasz 7 cykl starań.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey moje wyniczki tsh. 0,67 ft4 1,5 prolaktyna 17,55

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2015, 12:01

    motylek1909 lubi tę wiadomość

  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 20 maja 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba prolaktyna lekko ponad normę co??

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie prolaktyna normy 4,79-23,30

  • candela Autorytet
    Postów: 581 341

    Wysłany: 20 maja 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skasowało mi wszystkie cykle z tego roku :/ wiecie co teraz mam zrobić?

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cykl starań
    druga ciąża <3 złoty strzał!
    RwFEp2.png 7lpqp2.png
‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ