Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Bąbelki
Odpowiedz

Czerwcowe Bąbelki

Oceń ten wątek:
  • moniqe Ekspertka

Wysłany: 19 maja 2015, 16:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny moge do was dolaczyc?? nestety maj nie byl dla mnie laskawy ale w czerwcu uda mi sie napewno :) To jest nasz trzeci cykl staran jak to sie mowi do trzech razy sztuka !:) prosze o dopisanie na testowanie 15 czerwca :)

3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 19 maja 2015, 20:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój termin @ to 13 czerwca. Proszę o wposanie, chociaż i tak marnie to widzę :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 19 maja 2015, 20:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    AśkaEs wrote:
    dziewczyny przenoszę sie do Was! będe testować 16.06! :) oby tym razem wyszło pozytywnie!
    no to testujemy razem (o ile @ nie przyjdzie dzień wcześniej) ;)

• PeggyOlsen Autorytet

Wysłany: 19 maja 2015, 21:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testuję 6.06., bo owulkę wg monitoringu mam mieć w ten piątek. Rany, tak się ucieszyłam jak zobaczyłam dzisiaj ten 16mm pęcherzyk, że szok :D

Robi któraś z was monitoring w tym cyklu? To endometrium 5 mm mnie martwi, ale może do piątku chociaż trochę podrośnie.

moniqe, witaj :) Bierzesz jakieś leki czy na spokojnie się staracie? Ja zaczęłam pierwszy cykl starań i od razu z clo, bo miałam bezowulacyjne cykle wcześniej .

Landryneczka lubi tę wiadomość

dd33bf3125525685d704e02b1b3d1bc6.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 19 maja 2015, 21:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    motylek1909 wrote:
    no to testujemy razem (o ile @ nie przyjdzie dzień wcześniej) ;)
    super! jesteśmy w tym razem! ja w tym cyklu dopiero zaczełam starania ale ledwo zaczełam i od razu ześwirowałam, co 5 minut myslalam " to ciąża?" a objawów przed @ to mialam cały szereg, ciąża okazała się tylko psychiczną ciążą wiec w tym miesiącu luzujemy, pełen czill bez zastanawiania sie może tak wyjdzie! Zachodzimy w ciąże i już! nie ma innej opcji:):):)

motylek1909 lubi tę wiadomość

• Summerka Autorytet

Wysłany: 19 maja 2015, 22:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, trzymam kciuki;)

PS dziewczyny, ktore zapisuja sie na czerwiec, bo przyszla @, dajcie znac na majowkach, co mam wpisywac, bo tak to musze liczyc na Landryneczke (senks), ktora info. Podrzuca albo prowadzic skedztwo...

klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Jagah Autorytet

Wysłany: 19 maja 2015, 22:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    PeggyOlsen - na poprawę endometrium dobrze służy lampka czerwonego winka oraz migdały, i życzę owocnej owulacji ;)

To będzie nasz 5cs, po drodze będzie dużo spraw do ogarnięcia, ale może w tym całym zamieszaniu odpadną ciążowe rozmyślania, i będzie zielony finałek :)

1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • kredeczka91 Ekspertka

Wysłany: 19 maja 2015, 22:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety wykres w tym miesiacu tylko papierowy a do tego temperatura skacze jak na sprezynach ale nie spinam sie bo konczymy remont domu i 15.06 chcemy sie wprowadzac wiec wtedy podejde do staran bardziej na spokojnie i dokladnie, no chyba ze w tym calym haosie teraz sie uda :D

• PeggyOlsen Autorytet

Wysłany: 19 maja 2015, 22:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka, idę do lekarza w ten piątek żeby właśnie potwierdzić owulację lub dostać zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka. Mój lekarz się nie patyczkuje, w ogóle go nie stopuje to, że to nasz pierwszy cykl starań :D Może to i dobrze, na co czekać. A co Tobie na monitoringu wychodziło? Wszystko rosło i pękało?

Jagah, jem właśnie migdały :D A co się u Ciebie będzie ciekawego działo?

dd33bf3125525685d704e02b1b3d1bc6.png

• Jagah Autorytet

Wysłany: 19 maja 2015, 22:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    PeggyOlsen - na dobry początek, moje urodziny, potem znów kilka wyjątkowych dni w kalendarzu, planujemy też remont schodów i kto wie, może zmiana pracy, toteż będzie małe zawirowanie, oby w dobre się to obróciło ;)

1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • kmb Autorytet

Wysłany: 19 maja 2015, 23:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Wpiszcie mnie na 15 :-D a co tam. Chociaż już chyba tracę nadzieję pomału

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 maja 2015, 07:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc wam,zycze milego dnia;) jeszcze 10 dni do czerwca kochane;) jutro jade na monitoring,a codzien czuje jajcory jak nie jeden ti drugi buzka :* <3

• Abra Autorytet

Wysłany: 20 maja 2015, 07:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    PeggyOlsen wrote:

Jagah, jem właśnie migdały :D

Ja tak jak Jagah polecam czerwone wino - u mnie w tym cyklu baaardzo pomogło :)
    A i nie oszczędzaj się z <3, bo owulacja może nastąpić wcześniej ;)

Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 maja 2015, 08:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    PeggyOlsen wrote:
    Testuję 6.06., bo owulkę wg monitoringu mam mieć w ten piątek. Rany, tak się ucieszyłam jak zobaczyłam dzisiaj ten 16mm pęcherzyk, że szok :D

Robi któraś z was monitoring w tym cyklu? To endometrium 5 mm mnie martwi, ale może do piątku chociaż trochę podrośnie.

moniqe, witaj :) Bierzesz jakieś leki czy na spokojnie się staracie? Ja zaczęłam pierwszy cykl starań i od razu z clo, bo miałam bezowulacyjne cykle wcześniej .
    ja mam monitoring w tym cyklu... 28 maja w 11 dc mam pierwsze usg

• Doti87 Autorytet

Wysłany: 20 maja 2015, 08:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ale coraz więcej nas na czerwiec :-) ja dzisiaj w 7dc byłam na monitoringu i narazie ok jest, tzn za wcześnie na pęcherzyki ale sprawdziła czy torbieli nie ma i wszystko dobrze i poprawnie. Kolejne usg mam w sobotę w 10dc i przy okazji męża wyniki będą. Także liczę ze czerwiec będziebardzo bardzo szczęśliwy dla mnie :-)

f2w3s65g6ss24352.png

f2wli09k74bg1ma0.png
  • kasia9114 Nowa

Wysłany: 20 maja 2015, 10:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) chciałam się zapisac do Was. Dzisiaj mój 1dc :( niestety w maju się nie udało, a okres, pierwszy raz mi się spoznial, wiec nadzieja była, ale nic nie podajemy się i działały dalej :) będę testować w niedziele, 21 czerwca ;)
    Jest to Nasz 7 cykl starań.

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 maja 2015, 12:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey moje wyniczki tsh. 0,67 ft4 1,5 prolaktyna 17,55

Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2015, 12:01

motylek1909 lubi tę wiadomość

• Doti87 Autorytet

Wysłany: 20 maja 2015, 12:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba prolaktyna lekko ponad normę co??

f2w3s65g6ss24352.png

f2wli09k74bg1ma0.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 maja 2015, 12:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie prolaktyna normy 4,79-23,30

• candela Autorytet

Wysłany: 20 maja 2015, 12:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    skasowało mi wszystkie cykle z tego roku :/ wiecie co teraz mam zrobić?

<3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cykl starań
    druga ciąża <3 złoty strzał!
    RwFEp2.png 7lpqp2.png
‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego