X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Bąbelki
Odpowiedz

Czerwcowe Bąbelki

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie Summerka tam i ja (jakoś tak wychodzi :) ).
    Powoli i nieśmiało witam się i ja w czerwcu. Temperatura mi się czołga więc z testowania w maju nici.
    Na wizycie u gina 6 maja powalczę o Clo, a jak się nie uda to zacznę Dongować.
    Landryneczka termin testowania podam bliżej czerwca ok?

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona, chyba Ci pecha przynoszę;)

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka wrote:
    Mona, chyba Ci pecha przynoszę;)
    Hahaha no co ty :)
    Właśnie przeczytałam nazwę wątku (po raz kolejny tyle że wolniej) i pierwsze co mi przyszło do głowy: "taaa będe miała bąbelka jak mnie komar w czerwcu ugryzie"

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2015, 09:08

    Landryneczka, nataliano, Summerka, Paulette lubią tę wiadomość

  • Matylda B Debiutantka
    Postów: 8 3

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was wszystkie:)
    Poproszę o wpisanie na 11.06

    cc7bdc1f2fb0bfa97bcb3d37be5f1696.png

    Sandra i A.! Róbcie dzieciaka!
  • Matylda B Debiutantka
    Postów: 8 3

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie uciekaj przede mną przyjaciółko!

    cc7bdc1f2fb0bfa97bcb3d37be5f1696.png

    Sandra i A.! Róbcie dzieciaka!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona, summerka. Sami swoi :)

    Mona_M, Summerka lubią tę wiadomość

  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    byle do czerwca i żeby się udało :) ja w maju jeszcze probuję, ale nie wierzę że się uda. za to na czerwiec stawiam :) mojemu stuknie 30 w czerwcu, mam nadzieję, że na jego urodzinach już nie będę mogła pić alkoholu :)

    Toxey lubi tę wiadomość

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izoleccc - :)
    Ja jestem wpisana w majówkach, ale owulka mnie olała, pewnie znowu wywoływanie @ luteiną mnie czeka. Dobrze że do 6 maja już blisko to może zmusze gina do działania.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz 4dzien na dupku wywoluje@ ciekawe kiedy przyjdzie;)

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izolecc - czołem;) ja prowadzę majówki, ale nastawiam sie na czerwiec (bo mnie tez ovu zlała), a ponieważ testuje w parze z Mona, to Mona - słuchaj, tum razem zaciazamy...

    Landryneczka, wydawało sie tak daleko do tego czerwca, a tu juz za pasem. Teraz rownolegle dyskusje trwają na trzrch wątkach: kwietniowki, majówki, czerwcowki;)

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    LandLandryneczka poczekaj do środka maja to strona w stronę będzie się zapelniac,teraz każdy czeka na maj;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) Ja po poronieniu zaczynam starania właśnie w czerwcu. Marzy mi się, że może chociaż na końcóweczkę czerwca będę mogła zrobić test. Nawet mi się nie śni pozytywny (chociaż tak bardzo bym chciała). Więc trzymam mocno kciuki za nas Wszystkie, żeby lista się zapełniała oraz pozostawały tam bąbelki aż do szczęśliwego rozwiązania. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2015, 14:57

    Toxey lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mogą nas zarażać i nic więcej. Trochę boję się zapisać, bo już byłam na liście testujących w styczniu. Miałam tam już bobaska, ale niestety jednak musiał zamienić się w Aniołka. Teraz też się boję, ale staram się podchodzić pozytywnie, bo przecież to oczywiste, że każdej z nas się uda :)

    Toxey lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście, że dam znać. Boję się tylko czy będę miała w ogóle śluz płodny.. Bo teraz już dni mijają w cyklu a jego brak, gdzie zawsze już miałam :/ Nie wiem. Mam nadzieję, że to tylko przez jeden miesiąc tak będzie wyglądać. A od maja wróci do normy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Może spróbuj siemia lnianego pić. Mi pomogło
    To chyba zacznę. Jak to się mówi co mnie nie zabije to mnie wzmocni.
    Jak ja już bym chciała ten czerwiec. Tak Was wszystkie czytała i te plany np na wakacje jechać już we troję. Też mi się marzy. W ostateczni w chodzi jeszcze w grę jechać we dwoje wróci we troje. Ale to już ostateczność. Na dłuższy termin zwłoki nawet nie liczę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie u mnie też to będzie zależało jak moje cykle się potoczą. teraz sobie tak liczyłam mniej więcej, że mogę nie dać rady testować w czerwcu ewentualnie może ostatniego :D a jak nie to trzeba będzie na lipca się przepisać :) trzeba być dobrej myśli, że jednak uda się w czerwcu :) Jeszcze na początku zrobię sobie na wit D3, bo poronieniu miałam straszny niedobór i na TSH bo miałam niby w normie, ale wysokie i do gin pójdę, żeby powiedziała czy jest wszystko w porządku i do dzieła :) Tak się jeszcze zastanawiam czy jakichś badań nie zrobię, bo bym chciała mieć już wyniki na wizytę, żeby nie czekać zbędnie..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja na tsh robiłam na początku marca. a wynik miałam 3,850 :/ więc też w normie, ale jednak za wysokie .. Też biorę lek i właśnie dlatego na początku czerwca chcę to skontrolować. Teraz uważam, że bez sensu skoro i tak czekam dopiero na starania. Nie wiem kochana czy udzielałaś się na którymś forum gdzie właśnie było na temat TSH i jedna z dziewczyn powiedziała, że jak się idzie na to to trzeba w poczekalni trochę poczekać odpocząć. A nie z marsza iść. Bo to jest hormon i on oddziałuje na wszystko. Biorę lek, ale pocieszam się myślą, że może jednak miałam aż tak wysokie przez to że szybko szłam po schodach i zaraz usiałam na pobranie krwi. Nie wiem ile w tym jest prawdy i nawet już nie pamiętam gdzie dokładnie było to poruszane na ovu. Ale tym się pocieszam . A teraz jak pójdę na kolejne to najpierw sobie posiedzę i poczekam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja to tutaj słyszałam, któraś dziewczyna mówiła. Ale wiesz tak nie przychodziło mi do głowy, ale może ja też jednak sprawdzę czy ten lek mi pomaga i zrobię to badanie wcześniej... Bo dopiero się załamię jak pójdę w czerwcu a tu nadal wysokie :/ a mogę spytać co bierzesz na obniżenie ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie całe 2 miesiące biorę Jodid ;) no i chyba też sobie skontroluję, ale to już po majóweczce pojade ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry kochane :) Co tam u Was słychać ? ;)

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ