X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1655

    Wysłany: 20 czerwca 2013, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    To dobrze kochana mi kiedyś jedna znajoma mówiła, ze ponoć przy pierwszej ciąży objawy są mocniejsze no i ponoć wiek też robi swoje. A też jak jest większa przerwa pomiedzy ciążai to też się tak dzieje bo wtedy to tak jakby kobieta pierwszy raz byla.Mnie te mdości meczą ale nie są one jakoś baaardzo uciążliwe ale są cały czas.
    Zdrówka Wam zyczę i wiele radości <3

    Ja przestałam już wierzyć jak jest w przypadku pierwszej czy kolejnej ciąży, a jak jest w takim, a takim wieku, a przede wszystkim co znajome mówią, ha ha :-) Przestałam się skupiać na takich porównaniach i tylko się do nich uśmiecham :-) Przez to czuję się psychicznie lepiej. Wiem na pewno, że każda z nas jest inna, i każda inaczej reaguje, a kobiety po przejściach w ogóle nie pasują do żadnych opisów.

    W dwóch pierwszych ciążach czułam się podobnie jak teraz z tą różnicą, że teraz jestem bardziej senna i bardziej bolą mnie piersi. Nie zazdroszczę Ci tych mdłości, ale jak u mnie przyjdą, trudno, przetrwam wszystko, najważniejsze, żeby dzidziuś miał się dobrze i zdrowo się rozwijał :-)

    inessa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2013, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikusia gratuluje bardzo mocno :)

    Mikusia2, inessa lubią tę wiadomość

  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 20 czerwca 2013, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzisiaj pojawiły mi się na piersiach te niebieskie zyły ale je widać, z daleka ...! a taki upal dzisiaj i miałam bluzke na ramiączkach... a u dentysty tak bolalo okazalo się ze to zaawansowana pruchnica nic nie mówiłam dentystka jest ciocia.... bo wiecie rodzina mojego meza jest bardzo specyficzna mam nadzieje ze nie powiemy im nic do konca pierwszego trymestru, wiem ze tak bedzie lepiej pradziadek bedzie mial od kuzynki której nikt w rodzinie nie lubi 21-wsze prawnuczę czyli tzw. oczko potem jest nasze w kolejnosci juz bedzie powód do "gadania" ze to własnie od Izabeli jest te szczęśliwe oczko a od nas te nastepne- ta rodzina...to zakompleksieni hipokryci ... nie ma sie co przejmowac ale uwiezcie ze oni nie dadza o sobie zapomniec w tej rodzinie tylko ja nie mam wyzszego wyksztalcenia dla nich jestem niczym.

    inessa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2013, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka jak tam wyniki ?????

    inessa, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2013, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matylda masz racje :)
    Wpisałam suwaczek wiecie może to za wcześnie ale che się jakoś ucieszyć tą ciażą nawet gdyby miała trwać do poniedziałku :) wierzę jednak,że dzieciątko bedzie bardzo silne :) jeżeli jednak nic z tego to daje mi to wszystko wielką nadzieję,że jednak moge zajść wciaże i wierzę,że wtedy któryś z cykli bedzie nasz i uda się nam dotrwać do końca 9 miesiaca :)
    Dobrej nocki życzę u nas burzowo ale jest jescze około 30 stopni.
    Emilko czekamy na wiadomość <3

    kaarolaa, Matylda36, MM28, Eavonne, carolina84, Asi, Miriam, ;oniqa, Andzia33, sylvia, samira lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2013, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inesska kochana bedzie dobrze, trzeba w to wierzyc całym sercem i dzieciatko napewno przetrwa ten najgorszy pierwszy trymestr :)

    Miriam, Iwka, Andzia33, inessa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2013, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy mógłby mi ktos powiedzieć jak to jest z szyjka w ciaży? Nisko,że mozna ją dotknąc czy wysoko,że nie dam rady? Tyle teorii juz słyszałam :/

    inessa lubi tę wiadomość

  • Modnisia Koleżanka
    Postów: 40 60

    Wysłany: 20 czerwca 2013, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doby wieczór Dziewczynki:)
    Gratuluję inessce i mikusi i trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze a wierzę że będzie:)
    ja praktycznie mogę się z Wam pożegnać w tym cyklu, bo mam już plamienie więc @ lada moment przyjdzie:( no cóż nie załamuję się, za tydz idę d ginę i będziemy cykl stymulowały lekami tylko najgorsze jest to, że mąż jest w delegacji i widzimy się tylko weekendami,ciekawe czy to wystarczy i czy uda się wstrzelić...ehh
    Pozdrawiam zafasolkowane, trzymam & za testujące:*

    carolina84, Andzia33, inessa lubią tę wiadomość

    a455238dd159155545b1555a4302995e.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 20 czerwca 2013, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja na sekundę, naiszę jutro po 16, jak wrócę z pracy, maluszek byl zdrowy, ja też, więc to był wypadek poprostu, bo skrzep z krwiaka był duży. Za słabo o siebie dbałam, a światelko mamy zielone bo goi się na mnie jak na psie.. Burza nadciąga, uciekam! Kocham Was moje wspieraczki całym sercem!!! <3

    carolina84, Konwalia, samira, Miriam, deJzi, Iwka, ;oniqa, Andzia33, inessa lubią tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2013, 04:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was kochane , to znowu ja, od 5 nie mogę spać, zmierzyłam temp o 2h za wcześnie ale ta temperatura jakoś i tak by sie nie zmieniła, bo po pół godz. taka sama, więc mam dziś 16dc i temp. 36,9. Od wczoraj objawy jak na @, której na razie nie ma. Ehhh i tylko czekać. :/


    efa944b95b0858150b8f3bc8320cabac.png




    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2013, 04:04

    Andzia33, inessa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2013, 06:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,u nas upału dziań kolejny ,jak bym była na Majorce to jeszcze ,bryza od morza i wogóle a tu poproszę deszcz dla ochłody....

    Emi sorki ze nie odpisałam na eska ale nie mogłam ,awaria telef...


    Iwka, Andzia33, inessa lubią tę wiadomość

  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 21 czerwca 2013, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny .. dzień upalny .. no i super ( jak sie jutro zepsuje to bede wkuta0dash2.gif _ chce sie plażowac i opalać i łapać wit .D ..

    U mnie spokój duszy , nie mierze nic nie sprawdzam biore tylko leki castangus i wiesiołka .. i nie mam zamiaru zaburzac swojego umysłu staraniami..:)
    Do tego zakupocholizm sie wkradł w ten czas.. koncze urzadzac domek . teraz tylko łazienka na ostatni strzał.. ciezko sie zdecydowac na cos nietuzinkowego.. :)

    Dziwczyny trzymam kciuki . Inessko i Mikusiu .. przesyłam całuski i czterolistna-koniczyna.gif na szczęście...

    Iwka, Andzia33, Matylda36, inessa lubią tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2013, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam kochane do mnie w nocy zawitała @ i dobrze bo wiedziałam, ze nie mogło sie udac w tym cyklu...
    teraz licze na lipiec tak na 5 wypada mi owulka mam nadzieje, ze teraz trafie i bromeg tez mi w tym pomoze :) kochane za reszte trzymam mocno kciuki zeby sie udało.
    uciekam na lipcoweczki od czasu do casu to zajrze do Was i sprawdze ktorej sie udało :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 21 czerwca 2013, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DZIEWCZYNY zakładam watek ogólny .. bo inaczej będziemy tak skakały po rożnych miesiącach i kontakt z tym co się dzieje urwie się , a tak całoroczne starania nasze i tych które dołącza do NAs będą w jednym miejscu.. Proszę o propozycje >> POSTU ..

    MOZE TAKI :

    Gdzie ja byłem, gdy nie byłem? Czy się tobie Mamo śniłem? całoroczne starania




    Ja jako pierwsza pod sercem Cię nosiłam,
    Ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam.
    Byłam przy Tobie od pierwszego grama.
    Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama!

    Andzia33, inessa lubią tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 21 czerwca 2013, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justysia90 wrote:
    Czy mógłby mi ktos powiedzieć jak to jest z szyjka w ciaży? Nisko,że mozna ją dotknąc czy wysoko,że nie dam rady? Tyle teorii juz słyszałam :/
    Witam się i ja z rana :) U nas narazie 29 stopni w cieniu :(

    Jutro egzamin więc dzisiaj ostatni dzień nauki i mojej nerwówki - no chyba ze poprawka będzie.

    Jeśli chodzi o szyjkę to jak jest wysoko to trudniej do niej sięgnąć, a jak nisko to łatwiej :)

    inessa lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 21 czerwca 2013, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Modnisia wrote:
    doby wieczór Dziewczynki:)
    Gratuluję inessce i mikusi i trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze a wierzę że będzie:)
    ja praktycznie mogę się z Wam pożegnać w tym cyklu, bo mam już plamienie więc @ lada moment przyjdzie:( no cóż nie załamuję się, za tydz idę d ginę i będziemy cykl stymulowały lekami tylko najgorsze jest to, że mąż jest w delegacji i widzimy się tylko weekendami,ciekawe czy to wystarczy i czy uda się wstrzelić...ehh
    Pozdrawiam zafasolkowane, trzymam & za testujące:*

    Kochana to trzymam kciuki za nowy cykl :) Nowy cykl nowe nadzieje <3
    Jeśli chodzi o weekendy to mam nadzieje że wystarczy chociaż Ci powiem jak u mojej koleżanki lekarz powiedział, że w tygodniu ma być owulka to wzięła urlop w robocie i pojechała pociągiem te 400 km do niego, pomyśl o tym :)

    Modnisia, Andzia33, inessa lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 21 czerwca 2013, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie :) u mnie jeszcze większy spadek i nisko szyjka więc @ się zbliża wielkimi krokami. w takim razie niech szybko przychodzi bo już chcę zacząć od nowa!!! :)

    Andzia33, inessa lubią tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 21 czerwca 2013, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Matylda masz racje :)
    Wpisałam suwaczek wiecie może to za wcześnie ale che się jakoś ucieszyć tą ciażą nawet gdyby miała trwać do poniedziałku :) wierzę jednak,że dzieciątko bedzie bardzo silne :) jeżeli jednak nic z tego to daje mi to wszystko wielką nadzieję,że jednak moge zajść wciaże i wierzę,że wtedy któryś z cykli bedzie nasz i uda się nam dotrwać do końca 9 miesiaca :)
    Dobrej nocki życzę u nas burzowo ale jest jescze około 30 stopni.
    Emilko czekamy na wiadomość <3
    Kochan ciesz się i ja wierze że Twoja radość będzie trwać przez 9 miesięcy a później dłuuuuugie lata. Trzeba być dobrej myśli <3

    Andzia33, inessa lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 21 czerwca 2013, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariaAntonina wrote:
    Hej dziewczyny .. dzień upalny .. no i super ( jak sie jutro zepsuje to bede wkuta0dash2.gif _ chce sie plażowac i opalać i łapać wit .D ..

    U mnie spokój duszy , nie mierze nic nie sprawdzam biore tylko leki castangus i wiesiołka .. i nie mam zamiaru zaburzac swojego umysłu staraniami..:)
    Do tego zakupocholizm sie wkradł w ten czas.. koncze urzadzac domek . teraz tylko łazienka na ostatni strzał.. ciezko sie zdecydowac na cos nietuzinkowego.. :)

    Dziwczyny trzymam kciuki . Inessko i Mikusiu .. przesyłam całuski i czterolistna-koniczyna.gif na szczęście...
    Pogadaj z Mikusią może Ci urządzi :)

    inessa lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2013, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm......... wysoko to jak nie sięgam, tak oznaczałam ale czy na początku @ ona jest wysoko czy nisko, bo lekarze na początku mają problem z rozróżnieniem, więc nie wiadomo jak powinna być tak?

    inessa lubi tę wiadomość

‹‹ 108 109 110 111 112 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ