X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • doris85 Autorytet
    Postów: 1192 561

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Po dwóch dniach plamienia dostałam @:/ Chyba się nigdy nie doczekam...Poza tym muszę sobie zbadać progesteron, bo martwią mnie te plamienia. Ale jestem wkurzona! Na jesieni mąż wyjeżdża za granicę na kontrakt i jak nie zajdę, albo będę musiała złożyć wypowiedzenie w pracy albo zostać w PL. I tak źle i tak nie dobrze. Ale du...upa!

    Andzia33, inessa lubią tę wiadomość

    klz9vcqg5cpvnjbv.png
    więc teraz serca mam dwa
  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikomu nie jest latwo każdy ma jakies swoje własne problemy. Niestety takie zycie,trzeba się nauczyć je rozsądnie rozwiazywac. Przez to pol roczne nie powodzenia związane z zajściem w ciaze stalam się silniejsza. I nabrałam optymizmu:-))

    inessa, Matylda36, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymaj się Doris,do jesieni jeszcze troszkę,więc wszystko jeszcze może się zdażyc.Przytulam!

    doris85, inessa lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz rację Eavonne, w tym miesiącu i tak jestem za granicą, może tylko będę sprawdzała jak wygląda cykl i tyle, ale przestane w sierpniu mierzyć tempke, co ma być to będzie.

    inessa, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia33 wrote:
    Tusiaczku
    może za wcześnie ten test,masz dopiero 8 dpo,ja zawsze robię w 14 najwcześniej 12

    nie wiem być moze ale owu chyba źle wylicza mi owulacje.. Ja obstawiam 15-16 gdzies tak no najpoźniej 17 ale raczej nie...
    i raz mi owulacje kasuje a raz wystawia na nowo- bezsens.. Moze faktycznie za wczesnie ale jutro lub pojutrze mam okres dostac wiec myslałam, że w sam raz ... ehhh

    inessa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • doris85 Autorytet
    Postów: 1192 561

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eavonne wrote:
    Nikomu nie jest latwo każdy ma jakies swoje własne problemy. Niestety takie zycie,trzeba się nauczyć je rozsądnie rozwiazywac. Przez to pol roczne nie powodzenia związane z zajściem w ciaze stalam się silniejsza. I nabrałam optymizmu:-))

    A mnie to właśnie osłabia. Nie spinałabym się gdyby mnie czas nie gonił.

    inessa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    klz9vcqg5cpvnjbv.png
    więc teraz serca mam dwa
  • doris85 Autorytet
    Postów: 1192 561

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia33 wrote:
    Trzymaj się Doris,do jesieni jeszcze troszkę,więc wszystko jeszcze może się zdażyc.Przytulam!

    Masz racje Andzia. Może mąż nie wyjedzie na kontrakt;)

    inessa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    klz9vcqg5cpvnjbv.png
    więc teraz serca mam dwa
  • doris85 Autorytet
    Postów: 1192 561

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jaja! Chciałam wyrzucić test ciążowy który robiłam rano a tu co cieniutka,ale ewidentna kreseczka. Jestem zbulwersowana.

    inessa, Andzia33, samira lubią tę wiadomość

    klz9vcqg5cpvnjbv.png
    więc teraz serca mam dwa
  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doris85 wrote:
    Ale jaja! Chciałam wyrzucić test ciążowy który robiłam rano a tu co cieniutka,ale ewidentna kreseczka. Jestem zbulwersowana.

    Hihii tak własnie jest z tymi testami u mnie po 10-15 minutach też jakby prześwit bledej kreseczki zanim wyrzucałam - taki cień cienia hihih ale to nie jest już ważne niestety

    inessa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dziewczyny. Przytocze wam przykład koleżanki. Dostała "okresu" tydzień za wcześnie. Zrobiła test niby nic nie było widać, ja coś tam MOŻE zauwazyłam ale nie wiedziałam czy mam omamy czy co. I po może 5h ta kreseczka zrobiła się bardziej wyraźna, że można było ją dostrzec. Jak się okazało koleżanka zaszła w ciąże. Powtórz doris tst jutro albo po jutrze. :)
    Ja też tak miałam, że dopiero gdy test był już suchy to zauwazylam jakis cien cienia i tez trwało to dłużej niż 5min.

    inessa, Andzia33, deJzi lubią tę wiadomość

  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dziwne bo po wiecej niż 5 minut taki test nie powinien być ważny bo zaczynają na nim zachodzić reakcje chemiczne wiec rano moze nie byc kreseczek a wieczorem moga byc ale to pewnie wina tego ze test za wczesnie byl zrobiony i nie wykazał jej ciazy.

    inessa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dlatego mówie żeby powtórzyć jutro test, bo okres nie oznacza od razu tego, że ciąży nie ma ;)

    inessa, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • doris85 Autorytet
    Postów: 1192 561

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już mam krwawienie, wiec jak coś to mogła być wczesna biochemiczna. Już nieraz sprawdzałam testy po kilku godzinach i nigdy nie było nawet cienia drugiej kreseczki. Cieszy mnie już sam fakt, że zobaczyłam dwie kreseczki:) Zachowam ten test na szczęście - mój ciążowy talizman;)

    No to teraz tak. Przypuszczam, że mam za mało progesteronu (brązowe plamienie) i ciąża się nie utrzymała. W którym dniu cyklu powinnam zrobić badanie? Czy castangus mi pomoże doraźnie - w tym cyklu? Czy mogę go wziąć na własną rękę?

    Ciesze się, bo jeśli to była ciąża to:
    -miewam owulacje
    -jajeczka są w porządku
    -plemniki są w porządku
    -jajowody są drożne
    a to już spore info

    inessa, Andzia33, Eavonne lubią tę wiadomość

    klz9vcqg5cpvnjbv.png
    więc teraz serca mam dwa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Przypuszczam, że mam za mało progesteronu (brązowe plamienie)" Tak samo jak tamta moja znajoma. Wiadomo nie ma reguły. Ale lepiej zrób ten test jutro rano jeszcze raz. Krwawienia ani plamienia nie przeszkadzają w robieniu testu ani nie "psują" wyniku.

    Andzia33, inessa, Iwka lubią tę wiadomość

  • doris85 Autorytet
    Postów: 1192 561

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może racja. Jakoś dziwnie boli mnie podbrzusze i jajniki i słabo mi. Idę po test. A jeśli jutro wyjdą dwie wyraźne kreski a dalej będę krwawić to co robić? Do lekarza iść?

    Andzia33, inessa lubią tę wiadomość

    klz9vcqg5cpvnjbv.png
    więc teraz serca mam dwa
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje sls.s,długo się starałaś?
    Doris czekamy do jutra,ta znajoma o której pisałam [6 dziecko] też miała okres przez cały czas,raz jej znikał a w następnym miesiącu był punktualnie.Progesteron bada się w 7 dpo

    doris85, inessa lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że ja bym poleciała po luteinę albo dupka,jeśli nie bierzesz

    doris85, inessa lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do jutra pa

    inessa, doris85 lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jestem smieszna boje się chodzic do toalety żeby się nie rozczarować!!! Tak się ciesze(w pewnym sensie) ze pewnie będzie mi ciężko dziś zasnac... SZkoda ze jutro nie jest dziś:-(( CZekam

    inessa, Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris no bedziesz musiała się zapisać do ginekologa na "pierwszą wizytę" możliwe że dostaniesz duphaston dla bezpieczeństwa. Zró jutro test, a nóż :) trzymam kciuki <3

    Andzia teraz drugi raz zaszłam w pierwszym cyklu starań.
    I w pierwszą ciąże którą poroniła również za pierwszym razem.
    Takie mam niebywałe szczęście <3

    doris85, inessa, Andzia33 lubią tę wiadomość

‹‹ 124 125 126 127 128 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ