X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czuje tak chocby na niej cos byl ,cos ja zakrywalo,zatykalo ??? ... taka chocby strasznie sliska blonka na niej byla :/ wysoko,zamknieta i miekka :) jest moja :)

    inessa lubi tę wiadomość

  • sylvia Autorytet
    Postów: 400 433

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiullkaa a po co palisz co... i się źle czujesz no....

    inessa lubi tę wiadomość

    relgg7rfroacrbi5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie pale i już się nie wypowiadam na temat palenia bo już kilka razy pisałam o tym :)
    Ja dopiero po owulce kilka dni już mi szyjka robi sie twardsza al eco Ty masz to nie wiem może od śluzu tak się zrobiło :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bo mam ochote zapalic :/ ale juz mi przeszla :/ bleee . . . jak bede w ciazy to przejde na E-papierosa !!! albo calkowicie rzuce bo masakra :/ obiecalam mojemu ze rzuce jak tylko zajde :) wiec slowa dotrzymam ;)
    JEZELI JA SIE TRUJE TO NIE POZWOLE NA TO ZEBY MOJE DZIDZI BEDZIE SIE TRULO !!! NIKT!POWTARZAM NIKT A TYM BARDZIEJ JA NIE BEDZIE PALIL PRZY MOIM BEJBIKU <3 <3 <3 :)

    inessa lubi tę wiadomość

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie ja nie wyczuwam nic tylko jest mały problem bo ja jutro jade w góry na rajd górski o 8 wyjazd a póxniej panieńskie koleżanki test zrobie zaraz o 6 jak wstane bo teraz to nie ma sensu ja mam taki strasznie wydęty brzuch czuje sie spuchnięta cały czas pic mi się chce i mega zmeczona i rozdrażniona jestem wszystko mnie wkurza wrrrr :/

    inessa lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane mam problem . . . tzn.cos co mnie dreczy i boje se,ze to w jakims sensie mnie blokuje psychicznie na zajscie w ciaze :( :( :(

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja tez jestem rozdrazniona :/ i to strasznie :/ moj jak wchodzi do domu to gada ze juz mam focha :/ a ja go mam a niewiem dlaczego ??? :/ a nie chce byc na niego zla :/ niemam ochoty na sex :/ ani na zadne czulosci :/

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basia ale mogłabys juz powoli zegnac sie z papierosem, bo organizm jest zatruty i potrzebuje troche czasu zeby sie odtruc.

    inessa lubi tę wiadomość

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez nie mam ostatnio ochoty na sex niby dzisiaj miałam ale wszystko mnie boli i chyba znów nie będzie a to już 6 dzień bez ....

    basiulkaa_89, inessa lubią tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moj problem polega na tym,ze mam . . . bielactwo od 6 roku zycia i strasznie sie boje,ze moje bejbi tez bedzie miec w przyszlosci :( wiem co ja przezywalam :( dlatego boje sie zeby moje dziecko tego nie przezywalo :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana ;oniq ja wlasnie tez juz ktorys dzien z kolei jestem bez sexu :( nie mam ochoty na czulosci,buziaka a co dopiero na sex !!! szlag mnie trafia !!! brzusio boli,cycki bola i nabrzmialy,zgaga,i przeklete baki gora i dolem

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to jest choroba genetyczna :)

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :oniqa ja bym zrobiła teraz bo jak jutro jedziesz w góry a jesteś wciąży i plamisz to tak szczerze nie wiem czy to dobry pomysł, przepraszam zaszczerość ale to z troski o Ciebie <3

    Basiu a nie możesz tak patrzeć bo zwariujesz a po drugie nie wiesz czy przekażesz tą chorobe. Ja mam też dziedziczne choroby i wiele z nas ma i co staramy się :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no genetyczna :/ taka ze ja z calej mojej rodziny ja tylko mam :/ i od mojej chrzestnej corka ale tylko na kostce ma :/

    inessa lubi tę wiadomość

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a myslicie że teraz wyjdzie test jak to nie mocz z rana

    inessa lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jakie masz cykle kochana ?

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to nie znaczy kochana ze twoje malenstwo tez to bedzie miało.

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iness kochana wiwm,ze wiele dziewczyn ma jakies choroby ale ja sie poprostu martwie o przyszlosc mojego nie narodzonego dziecka ;)

    A tak w ogole,to moj powiedzial jakos dzien czy dwa po dniach plodnych ze w tym miesiacu sie uda ;) bo on tak czuje :)OBY SIE NIE MYLILO MOJE KOCHANIE :)

    sylvia, kaarolaa, Miriam, inessa lubią tę wiadomość

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powinnam dzisiaj dostać no ale nie ma

    sylvia, inessa lubią tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to powinien wyjść :)

    inessa lubi tę wiadomość

‹‹ 44 45 46 47 48 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ