X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak, ale jak sie dowiedziałam ze 15 tys par bedzie miało ten zabieg refundowany to sie ucieszyłam, a teraz znow sie lekko zdołowałam. zawsze jakas szansa była, gdyby wszystkie inne srodki zawiodły :(

    inessa lubi tę wiadomość

  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczynki
    Widze ze u was roznie u mnie tak samo
    podczytuje was ale w sumie nie mam nic nowego do napisania zaczelam nowy cykl zobaczymy - wlasnie dzis moja kolezanka dzwonila do mnie ze mam'a zostanie :) oczywiscei ciesze sie z jej szczescia bardzo tym bardziej ze chyba sie nie starali a " samo wyszlo" ale... now wlasnie cieszylabym sie bardziej gdyby w tym cyklu i mnie sie udalo :)
    Emilko trzymam za ciebie kciuki jestes silna kobieta pamietaj o tym jak raz sie udalo uda sie i kolejny trzymam za ciebie kciuki wszystko napewno sie ulozy a nic nie dzieje sie bez przyczyny bardzo przezywalam to co sie z toba dzialo mimo iz sie nie znamy
    Buzikai dla kazdej z was milego dnia :*

    Emilka WSK, inessa lubią tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolaa ale jakie są warunki jeszcze? albo podaj stronkę

    inessa lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    Bardzo mi pomagacie kochane moje, odeszłam z tego wątku ale wy nadal pamiętałyście.... Wiem, że dzięki waszym modlitwom żyję bo miałam stan zagrożenia życia... dochodzę do siebie bo wiem że muszę, dla dziecka, mój aniołek teraz na mnie patrzy i pewnie chce żeby mamusia była silna.. Lekarz powiedział mi- zaszła pani w ciążę- więć możecie mieć dziecko, teraz musimy tylko się zagoić i znaleźć przyczynę aby móc pomóc następnej ciąży... I tą nadzieją żyję.. Długo jeszcze będę płakać, nigdy nie zapomnę, zawsze już będę "Mamą" i już zawsze w dokumentach ta ciąża pozostanie... Ale wierzę, tak jak wierzyłam wcześniej. Mam dla kogo żyć i trwać w sile. Ta ciąża miała swój cel- teraz wiem, że możemy być rodzicami lecz trzeba nam się przebadać dokładnie, pewnie bez ciąży zwlekałabym z badaniami i czekała nadal.. Bóg dał nam szansę ale i wskazówkę jak dobrze wykorzystać następną, a On wie, że mocno w Niego wierzymy i mimo przeciwności zawsze będziemy..ta ciąża też zbliżyła nasze rodziny które miały napiete stosunki, zbliżyła i otworzyła oczy wiecznie przeciwnym nam teściom... Wszystko ma swój cel,a my musimy czytać te znaki z wiarą, że jutro będzie juz lepiej..





    Kochamy Cię, Aniołku [*] <3

    Emilka bardzo mi przykro :( ale wierzę ze jesteś Dzielną Kobietą przytulam mocno :*

    inessa lubi tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    karolaa ale jakie są warunki jeszcze? albo podaj stronkę
    http://wiadomosci.onet.pl/kraj/23-kliniki-wezma-udzial-w-programie-refundacji-in-,1,5534177,wiadomosc.html

    duzo tu o tym nie ma, ale rano ogladałam pytanie na sniadanie i troche o tym mowili, wiec postanowiłam to sprawdzic.

    inessa lubi tę wiadomość

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    http://wiadomosci.onet.pl/kraj/23-kliniki-wezma-udzial-w-programie-refundacji-in-,1,5534177,wiadomosc.html

    duzo tu o tym nie ma, ale rano ogladałam pytanie na sniadanie i troche o tym mowili, wiec postanowiłam to sprawdzic.
    czyli utracone ciąże są wykluczeniem...aha...

    inessa lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no niestety :( kurcze myslalam, ze to bedzie jakas szansa jesli wszystko zawiedzie ale niestety to tez odpada. oczywiscie in vitro z własnej kieszeni ok ale refundowane odpada...

    inessa lubi tę wiadomość

  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilko WSK Bardzo mi przykro:-(((((( Bądź silna

    inessa lubi tę wiadomość

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eavonne wrote:
    Emilko WSK Bardzo mi przykro:-(((((( Bądź silna
    Muszę być kochanie, tak mocno pragniemy by maluszek wrócił do nas, że psychicznie muszę się wyleczyć, zrobie to bo wiem, ze nasz malec czuł naszą milość i czeka w niebie zeby zejść... chce zeby mama i tatuś byli silni..

    basiulkaa_89, Fedra, inessa, Iwo123 lubią tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny :) co tam u Was u mnie po staremu jutro testuje tylko mam pytanie czy jak bym dzisiaj z mężem <3 to czy moge zrobić testz rana czy ma to jakiś wpływ ??

    kaarolaa, inessa, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie ma zadnego wpływu, <3 ile wlezie :)

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tak poza tym to trzymam kciuki za jutrzejsze testowanko, oby było zielono :)

    ;oniqa, inessa, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to dobrze bo mam ochote na <3 a co do jutrzejszego testu to jakoś strasznie się boje

    kaarolaa, inessa, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj tam nie ma czym, co ma byc to bedzie. to juz i tak jest z gory ustalone :) dlatego nie boj sie i podejdz do tego z dystansem.

    ale jak juz zrobisz test do podaj wynik, czekam :)

    ;oniqa, inessa lubią tę wiadomość

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    testu jeszcze nie robiłam teraz nie ma sensu będę jutro z samego rana robić :)

    inessa lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak wiem ze jutro :) beda krechy napewno :)

    ;oniqa, inessa lubią tę wiadomość

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co do wojska bardzo fajny pomysł jak ktoś to kocha :) też bym chciała czegos spróbować co niby wydaje się facetom że jest tylko dla nich :)

    kaarolaa, inessa lubią tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja juz kilka lat temu o tym myslałam i powiem ze głupia jestem ze zrezygnowałam. a teraz trudniej jest sie dostac, bo bardzo duzo chetnych jest i moga sobie przebierac i wybierac. najlepiej miec jeszcze jakis fach np. ratownika medycznego lub logistyke. wtedy bardzo chetnie biora, ja niestety tego nie mam i tak sobie mysle czy by jeszcze na studium ratownicze sie nie wybrac.

    ;oniqa, inessa lubią tę wiadomość

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to powodzenia życze :) ja też mam czasami napady że chciałabym iśc na podyplomówke a zaraz stwierdzam nie chce mi się :)

    kaarolaa, inessa lubią tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie dziekuje bo nie wiem co z tego wyjdzie :)mam nadzieje, ze sie uda wszystko jakos zorganizowac w tym kierunku :)

    ;oniqa, inessa lubią tę wiadomość

‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ