X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2013, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ecensia masz bardzo ładny wykres :D oby się udało <3
    sukiena też śliczna :)
    Dobrej nocy Wam życzę kochane :)

  • gosia28:( Przyjaciółka
    Postów: 173 49

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam i uciekam co u was? u mnie spadek tem w 6 dniu po owu hmmmmm

    inessa, eunika lubią tę wiadomość

    35300098465d87410706fe8bea3855e3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam was moją @ dzisiaj ;) (może to mało miłe ale prawdziwe hehe )

    inessa, sylvia lubią tę wiadomość

  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    witam was moją @ dzisiaj ;) (może to mało miłe ale prawdziwe hehe )

    Witam .. NO FAKTYCZNIE NIE MIŁE..ja dziś jestem jakaś zrezygnowana, ogólnie chyba sobie powoli uświadamiam , ze to mój ostatni cykl .. założyłam sobie taki plan .. to smutne , ale prawdziwe .. zaczęłam się zastanawiać nad rożnymi aspektami w swoim życiu ..takie życie mi nie pasuje.. i muszę sama coś z tym zrobić , bo nikt inny za mnie nie będzie żył..i podejmował decyzji ..ehh :( ciężko mi dziś bardzo .. chciałabym się wywrzeszczeć może to by pomogło.. dobra nie zamulam..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 czerwca 2013, 07:20

    inessa, samira lubią tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez sobie odpuszcze, jak to sie mowi co bedzie to bedzie. w lipcu lub sierpniu zgłaszam sie do WKU i chce sie dostac do wojska. cos w koncu trzeba w zyciu robic. miałam isc do wojska po maturze, ale poznałam mojego meza. ktory jest zołniezem i mi przeszło, a teraz znow mnie tam ciagnie. wiec tak jak mowie do lata czekam jak nic sie nie zmieni i wtedy ruszam w kamasze :)

    MariaAntonina, Iwka, Agnieszka33, inessa, Ofelaine, Mikusia2, samira, Fedra, ;oniqa, weronika86 lubią tę wiadomość

  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane! Nie przeczytałam wszystkiego ponieważ dopiero dziś wyszłam ze szpitala i mam lenia. Po pierwsze EMILKO trzymaj się wszystkiego naj <3
    U mnie też nic dobrego ,miałam w poniedziałek laparoskopie musieli mnie trzymać do dziś ponieważ długo ze mnie ściekało.. Niestety mam Endometriozę ,lekarz powiedział że dostane na 3 miesiące tabletki anty i mamy się starać o dziecko bo jeszcze 2-4 lata i będzie z tym ciężko.

    inessa lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koza wrote:
    Witajcie kochane! Nie przeczytałam wszystkiego ponieważ dopiero dziś wyszłam ze szpitala i mam lenia. Po pierwsze EMILKO trzymaj się wszystkiego naj <3
    U mnie też nic dobrego ,miałam w poniedziałek laparoskopie musieli mnie trzymać do dziś ponieważ długo ze mnie ściekało.. Niestety mam Endometriozę ,lekarz powiedział że dostane na 3 miesiące tabletki anty i mamy się starać o dziecko bo jeszcze 2-4 lata i będzie z tym ciężko.


    Kózko to życzę owocnych starań po tych anty.. może lekarz zapisze ci Cilest bo podobno zamiast być przeciwko to wspomagał.. ale to tak żartem.. :)

    inessa lubi tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariaAntonina- zobaczymy co tam przepisze , w poniedziałek wybiorę się do niej ale pewnie anty od lipca ponieważ dziś mam już 5dc.
    Dziękuje za te owocne ale już się podłamałam.

    inessa lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koza wrote:
    MariaAntonina- zobaczymy co tam przepisze , w poniedziałek wybiorę się do niej ale pewnie anty od lipca ponieważ dziś mam już 5dc.
    Dziękuje za te owocne ale już się podłamałam.


    Nie podłamuj się .. jeśli lekarze widzą światełko w tunelu to my tez musimy je widzieć.. Mam koleżankę z endo.. cierpi bardzo , jeździ po klinikach , ale nie poddaje się .. wiec gorąco cie wspieram ..każda z nas ma rzucane kłody pod nogi .. ale damy radę.. wierze w to ..:)

    Koza, inessa lubią tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Ci bardzo za miłe słowa :)
    Zobaczymy jak to będzie ,cholerstwo mi już na pęcherzu się osiadło i mi musiał lekarz czyścić ale z drugiej strony powiedział że nie jest jeszcze tak zle żebym brała jakieś zastrzyki pół roku i spróbujemy jeszcze 3 miesiące anty.
    Sama nie wiem co myśleć ,poczytam sobie i w raz się zdołuje mocniej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 czerwca 2013, 08:17

    MariaAntonina, inessa lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    tak poczekam i będe dopiero testować w sobote rano ale powiem Wam szczerze że strasznie sie boje a tak wogóle zafarbowałam włosy na rudo wyszły ciemniejsze z góry i jasniejsze na dole ale nie jest źle :)
    Ty mnie wykończysz tym czekaniem !!! Testuj ale już!!! bo w pie*****

    inessa, sylvia, ;oniqa, Konwalia lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilko <3

    inessa lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane dobrego dnia mimo trudnych Waszych wyborów wiadomości :)
    Pamietam o Was bardzo<3

    Koza, MariaAntonina, eunika lubią tę wiadomość

  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :) moja przyjaciólka choruje na endometriozę i choć ciężko jest zajsc w ciaze z tym schorzeniem to ona zaszła a raczej wpadła :) a w dodatku jej maz pracuje na wyjazdach i akurat na tygodniowym pobycie w domku im się udało, najlepsze jest to ze do 4 miesiaca nie wiedziała ze jest w ciązy bo w ogóle nie brała takiej możliwości pod uwagę. Na szczęście dziś ma zdrową córeczke i jak widać wszystko jest możliwe. :)

    A ja dziś umówilam się do innego lekarza na konsultacje w mojej sprawie. Czekam do wtorku z niecierpliwością i strachem :( oby było dobrze..

    Koza, Iwka, inessa, Konwalia lubią tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelaine- trzymam kciuki żeby wszystko było ok,nie będę pisała żebyś się nie denerwowała bo łatwo to napisać a wiadomo że gorzej zrobić.
    Mam takie głupie myśli: jeśli te tabletki lekarka zaleci mi brać od przyszłego miesiąca może spróbujemy jeszcze ze 2,3 dni w tym cyklu <3 jeśli będę czuła się dobrze.

    inessa lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koza dasz radę i życzę Ci abyś zobaczyła te piękne dwie kreseczki.

    Ofelaine działaj ja też bym nie wierzyła jednemu lekarzowi zwłaszcza w takich sprawach. I nie bój żaby będzie dobrze a jak nie to się wyleczy - myśl pozytywnie !!!

    MariaAntonina jak to ostatni cykl? NIE PODDAJEMY SIĘ !!!! i już mi <3

    inessa a wracając do Twojego wpisu sprzed paru dni - a może uda Wam się jakieś znajomości znaleść i za sznurki pociągnąć by skrócić tą procedurę adopcji? Pomyśl o tym...

    Koza, inessa lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koza-moja kolezanka tez ma endometrioze i juz od pazdziernika leczy sie anty, lekarz powiedział ze juz jest duzo lepiej chociaz wiadomo tego nie da sie wyleczyc. kazał jej brac anty przez rok, czyli do pazdziernika napewno nie ma mowy o przerwaniu leczenia. a co dalej to musi wybierac, albo decyduje sie na dziecko albo dalsze leczenie.

    inessa lubi tę wiadomość

  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Koza dasz radę i życzę Ci abyś zobaczyła te piękne dwie kreseczki.

    Ofelaine działaj ja też bym nie wierzyła jednemu lekarzowi zwłaszcza w takich sprawach. I nie bój żaby będzie dobrze a jak nie to się wyleczy - myśl pozytywnie !!!

    MariaAntonina jak to ostatni cykl? NIE PODDAJEMY SIĘ !!!! i już mi <3

    inessa a wracając do Twojego wpisu sprzed paru dni - a może uda Wam się jakieś znajomości znaleść i za sznurki pociągnąć by skrócić tą procedurę adopcji? Pomyśl o tym...
    Iwka .. to nie chodiz ze nie chce dzidziusia , ale inne sprawy które sie natworzyły już mi nie pozwalaja .. zwatpiłam z pragnienia dziecka..:0 smutne ale prawdziwe .. rok czasu / jak na razie starczy dla mnie

    inessa lubi tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwko dziękuję a może lepiej nie dziękować :)
    kaarolaa- mi też lekarz powiedział że jak najszybciej się starać , śmiać mi się chciało bo starać to się staramy ale gorzej z efektami. Ojj rok anty to strasznie długo , dla mnie te 3 miesiące to będzie jak łykanie trucizny.
    Najgorsza ta świadomość zawsze chciałam 3 dzieci ,a kto wie czy będzie chociaż 1.
    Wiem tylko że jak się uda to nie będę czekała na nic i trzeba brać się za następne .

    inessa, Iwka, kaarolaa, eunika lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dziewczyny życzę WAM udanego słonecznego weekendu .. odezwe sie w pon.. bede mierzyła tylko tem.. wiec mozecie zagladac co sie dzieje..PA

    inessa, Iwka lubią tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ