Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 6 czerwca 2013, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kochane :* strasznie mi przykro z powodu Emilki :(((((( Kochana Nasz :( ja dzisiaj mam mega smaki raz na ogórki kiszone a teraz jem salami z pieprzem :) a tak wogóle co u Was?? :)

    nick nieaktualny, Iwka lubią tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 6 czerwca 2013, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mam pytanie dzisiaj jest 38 dc i strasznie mnie boli prawy jajnik jest to możliwe no chyba że to @ się zbliża :(

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 6 czerwca 2013, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana ja to może bym juz zatestowała , może akurat wyjdzie test

    nick nieaktualny, ;oniqa, nick nieaktualny, Iwka lubią tę wiadomość

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 6 czerwca 2013, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja zajadam sie sałatką z rzodkiewki , pomidora i zielonej cebulki ;))pyycha 4 kromkę juz jem

    ;oniqa, nick nieaktualny, Iwka lubią tę wiadomość

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2013, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie ja tez bym testowała :)

    juicca, ;oniqa, nick nieaktualny, Iwka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2013, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny może Emilka tu dziś jeszcze zawita :)

    ;oniqa, juicca, nick nieaktualny, Iwka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2013, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    a ja mam pytanie dzisiaj jest 38 dc i strasznie mnie boli prawy jajnik jest to możliwe no chyba że to @ się zbliża :(
    poczekaj kochana jeszcze ze 2 dni i wtedy testuj. a ile juz po owulce jestes?

    nick nieaktualny, Iwka lubią tę wiadomość

  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 6 czerwca 2013, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przywitamy ją mocnymi przytulaskami

    nick nieaktualny, ;oniqa, nick nieaktualny, Iwka lubią tę wiadomość

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2013, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    noooo a ja jutro dołączam do za przeproszeniem zamałpowanych ,już plamię na brązowo ,czyli przylezie 4dni wcześniej niż poprzednio i mam nadzieje że chociaż będzie normalna trochę ciągną plecy i brzucho ehhh...

    ale nowy cykl nowa nadzieja :D na luzie oczywiście ;)

    nick nieaktualny, Iwka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2013, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Dziewczyny może Emilka tu dziś jeszcze zawita :)
    w takim razie czekamy na nia...

    nick nieaktualny, ;oniqa, nick nieaktualny, Iwka lubią tę wiadomość

  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 6 czerwca 2013, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    noooo a ja jutro dołączam do za przeproszeniem zamałpowanych ,już plamię na brązowo ,czyli przylezie 4dni wcześniej niż poprzednio i mam nadzieje że chociaż będzie normalna trochę ciągną plecy i brzucho ehhh...

    ale nowy cykl nowa nadzieja :D na luzie oczywiście ;)
    eh wredna @, ja powinnam dostać 12.06 czekam jak narazie cierpliwie ale im bliżej to mniej cierpliwości we mnie


    MOja mama juz twierdzi ze za duzo o tym myslę tak samo mój mąż że nic tylko gadam owulaja test owulacja nazwał mnie cyt"jaśnie Pani owulacja"
    Kochana Samirko ten cykl będzie Twój;)trzymam kciuki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2013, 19:16

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2013, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy i mocno przytulamy <3 Emilke

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2013, 19:18

    nick nieaktualny, ;oniqa, nick nieaktualny, Iwka lubią tę wiadomość

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 6 czerwca 2013, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jutro będzie 20 dzień po owulacji

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 6 czerwca 2013, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak poczekam i będe dopiero testować w sobote rano ale powiem Wam szczerze że strasznie sie boje a tak wogóle zafarbowałam włosy na rudo wyszły ciemniejsze z góry i jasniejsze na dole ale nie jest źle :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 6 czerwca 2013, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to może kup ten czuły test , wydaje mi sie ze mogłabys już zrobić lub iśc na betę ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2013, 19:24

    ;oniqa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2013, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skoro to juz 20 to moze wyjsc, ale ja namawiac nie bede, sama zawsze dłuzej czekam nawet 2 dni po @, dopiero wtedy testuje wczesniej nie ma sensu. ale trzymam kciuki za Ciebie kochana :)

    ;oniqa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • sylvia Autorytet
    Postów: 400 433

    Wysłany: 6 czerwca 2013, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "juicca

    MOja mama juz twierdzi ze za duzo o tym myslę tak samo mój mąż że nic tylko gadam owulaja test owulacja nazwał mnie cyt"jaśnie Pani owulacja"
    Kochana Samirko ten cykl będzie Twój;)trzymam kciuki[/QUOTE]"



    mi też mówią, że za dużo myśle i wiecie co w następnym cyklu sie wyłączam... zero mierzenia temp, sprawdzania owulki i wszystkiego co podobne... luz totalny musze sie czyms zajac poprostu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2013, 19:32

    nick nieaktualny, juicca, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    relgg7rfroacrbi5.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 6 czerwca 2013, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja wracam do mojego pytania czy to jest normalnie że mnie strasnzie boli prawy jajnik @ jeszcze nie ma a jakbym była w ciąży czy jajniki bolą jeszcze nigdy mnie tak nie bolały straszny bół nawet wyprostować sie nie moge tylko chodze pochylona :(

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • sylvia Autorytet
    Postów: 400 433

    Wysłany: 6 czerwca 2013, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa nie wiem bo w ciąży jeszcze nie byłam hehe...

    ;oniqa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    relgg7rfroacrbi5.png
  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 6 czerwca 2013, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NO tak trzeba wyluzować

    w pierwszą ciąże zaszłam bez mierzenia temperatury testów owulacyjnych...a test zrobiłam jak @ 4 dni nie przychodziła


    dziewczyny od jutra tez nie mierzę temperatury


    ;oniqa to czekamy na dobre wiesci w sobotę , ja liczę że się zazieleni Twój wykresik :)

    sylvia, ;oniqa, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowy rok - Nowy plan na świadomą ciążę. Kluczowe 90 dni przed poczęciem czyli jak świadomie przygotować organizm.

Nowy Rok sprzyja planom, nowym początkom i drobnym decyzjom, które z czasem mają realne znaczenie. To także dobry moment, by świadomie przygotować organizm do ciąży - spokojnie, bez presji i krok po kroku. Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników zaleca suplementację folianów co najmniej 12 tygodni przed planowaną koncepcją1, aby umożliwić osiągnięcie ich optymalnego poziomu w organizmie. Dlatego wspólnie z Partnerem Akcji Femibion zachęcamy do rozpoczęcia 90-dniowego planu przygotowania organizmu przed poczęciem. Twoje codzienne wybory dziś mogą mieć znaczenie dla prawidłowego rozwoju dziecka w przyszłości.2 Sprawdź naszą noworoczną checklistę i zobacz, jak świadomie przygotować się do ciąży jeszcze przed pojawieniem się dwóch kresek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Programy dawstwa komórek i moment, w którym warto o nich pomyśleć.

Gdy własne komórki mówią „nie”. A medycyna wciąż potrafi powiedzieć „tak”. Kiedy pada słowo „dawstwo”, niewiele osób reaguje spokojnie. To nie jest temat do rozmów między zupą a deserem. W życiu większości kobiet i par pojawia się dopiero wtedy, gdy ich pierwotna wizja drogi do rodziny zaczyna się kruszyć. Gdy mają za sobą kilka cykli IVF i za każdym razem wychodzą z wynikiem, na którym znów widnieje słowo „negatywny”. 

CZYTAJ WIĘCEJ