X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2013, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze tak byc, ja mam cykle 26 dni, ostatni miałam dłuzszy o jeden dzien i owulacje mam dzisiaj dopiero bo czuje prawy jajnik a dzis jest 14 dc. troche pozno mi sie wydaje.

    inessa lubi tę wiadomość

  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 6 czerwca 2013, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika wrote:
    póki co to wygląda, że wczoraj była...
    co wczoraj???????????????????????????????????????????? kur... znowu przegapiłam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! szlak by to trafił ale ze mnie gapa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    eunika, inessa lubią tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 6 czerwca 2013, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jest jeszcze szansa?

    inessa lubi tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 6 czerwca 2013, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia2 wrote:
    co wczoraj???????????????????????????????????????????? kur... znowu przegapiłam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! szlak by to trafił ale ze mnie gapa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    jesteś niemożliwa :) tempka tak wskazuje ale może się wszystko zmienić :) jeśli 2 następne temperatury będą wyższe tzn że raczej owu była wczoraj ale wiesz... to tylko wyliczenia, równie dobrze może jutro drastycznie spaść i wtedy pewnie jutro będzie. napisałam to co widać teraz ale tempka potrafi płatać figle :)

    Mikusia2, inessa, Iwka lubią tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 6 czerwca 2013, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zawsze myślałam, że owu jest jak jest skok tempki.!

    inessa lubi tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 6 czerwca 2013, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też często mam problem "zaplanować" owu dlatego stosuję metodę <3 co 2 dni i zobaczymy czy skutecznie...

    inessa lubi tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 6 czerwca 2013, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika wrote:
    jesteś niemożliwa :) tempka tak wskazuje ale może się wszystko zmienić :) jeśli 2 następne temperatury będą wyższe tzn że raczej owu była wczoraj ale wiesz... to tylko wyliczenia, równie dobrze może jutro drastycznie spaść i wtedy pewnie jutro będzie. napisałam to co widać teraz ale tempka potrafi płatać figle :)
    bo ja sobie w tej mądrej główce ubzdurałam, że chce mieć chłopca bo córcie już mamy i czekam jak ta pi... na owulacje bo PODOBNO wtedy jest największa szansa na synusia... :(

    eunika, inessa lubią tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 6 czerwca 2013, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aż z wrażenia mnie prawy jajnik kuje!

    eunika, inessa lubią tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 6 czerwca 2013, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia2 wrote:
    ja zawsze myślałam, że owu jest jak jest skok tempki.!
    temperatura wzrasta zaraz po owulacji więc jeśli zaobserwujesz skok to może być znak, że owulacja wystąpiła a jak wiadomo <3 przydałoby się dzień przed lub ew. w ten dzień jak się zdąży :)

    Mikusia2, inessa lubią tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2013, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja stosuje metode serduszkowanie od 10 do 16 dc rano i wieczorem. mozna powiedziec, ze dwa razy sie to sprawdziło...

    eunika, Mikusia2, Konwalia, inessa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2013, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia2 wrote:
    bo ja sobie w tej mądrej główce ubzdurałam, że chce mieć chłopca bo córcie już mamy i czekam jak ta pi... na owulacje bo PODOBNO wtedy jest największa szansa na synusia... :(
    to w taki sposob sie nie doczekasz, kochana co ma byc to bedzie :)

    Mikusia2, inessa lubią tę wiadomość

  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 6 czerwca 2013, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia2 wrote:
    bo ja sobie w tej mądrej główce ubzdurałam, że chce mieć chłopca bo córcie już mamy i czekam jak ta pi... na owulacje bo PODOBNO wtedy jest największa szansa na synusia... :(
    tak Kochana, podobno większa szansa jest na chłopca gdy będziesz serduszkować jak najbliżej owulacji bo wtedy 'słabeusze' przetrwają ale po ovu to nawet superplemnik nic nie zdziała :)

    kaarolaa, Mikusia2, inessa lubią tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 6 czerwca 2013, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooooooooooooooooooooooooooooooooo zaraz sie porycze ze zlosci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    inessa lubi tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2013, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika wrote:
    tak Kochana, podobno większa szansa jest na chłopca gdy będziesz serduszkować jak najbliżej owulacji bo wtedy 'słabeusze' przetrwają ale po ovu to nawet superplemnik nic nie zdziała :)
    i tu kochana masz racje :) popieram to

    Mikusia2, eunika, inessa lubią tę wiadomość

  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 6 czerwca 2013, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :( :( :( !!!!!!!!!!

    inessa lubi tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 6 czerwca 2013, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    a ja stosuje metode serduszkowanie od 10 do 16 dc rano i wieczorem. mozna powiedziec, ze dwa razy sie to sprawdziło...
    ja chciałam codziennie ale akurat jak zaczęliśmy się starać to nasienie zrobiło się prawie przezroczyste :( chociaż gdzieś wyczytałam, że kolor i konsystencja wcale nie muszą mieć nic wspólnego z jakością tylko zależą od odżywiania... można się pogubić :/

    Mikusia2, inessa lubią tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 6 czerwca 2013, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekalam jak idiotka az mi tempka skoczy zeby serduszkowac i wiecie co czekam tak juz 3 cykl... ale guła jestem!

    inessa lubi tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 6 czerwca 2013, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sugerowalam sie tym ze mam dzisiaj bardzo rozciagliwy sluz

    inessa lubi tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • sylwia1808 Przyjaciółka
    Postów: 86 26

    Wysłany: 6 czerwca 2013, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki dziewczyny za odpowiedzi, ja właśnie poszłam do niego na monitoring a on mi z taki tekstem wycjechał, normalnie bóle owulacyjne mam zawsze 20 dnia cyklu on mówi, że to nie możliwe, w lipcu biore urlop i postaram się zrelaksować, wezme leki któr mi przepisał, jak tak dalej będzie to w sierpniu ide do innego lekarza. ja tego lekarza mam na miejscu, ale chyba jednak wróce do danwgo do krego dojerzam 50 km ale kobitka zna siena rzeczy... jescze raz dzieki nie płataąłm bo pomyślałam o znajoych któr bez problemu zaszły tylko zła jestem że teraz mi z takimi tekstami wycjechał, a jak w kwietniu była i mówiłam że ma 32 dniowe cykle to nic nie powiedział...

    inessa lubi tę wiadomość

    sylwia1808
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 6 czerwca 2013, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jeszcze jedno dzsiaj prawie cala noc nie spalam i jak mierzylam temp to bylam jakies 1,5 godziny snu... ale pewnie i tak to nie ma zanczenia

    inessa lubi tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ