X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tu link warto obejrzeć... POLECAM

    http://www.youtube.com/watch?v=q1V0RcI1idI

    inessa lubi tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak muis być dobrze - powtarzam to sobie jak mantrę...
    Tylko obawiam się dwóch rzeczy, że albo to coś poważmnego albo uniemożliwi mi starania o dziecko w najbliższym czasie a ja już mam taką chcicę ze masakra...

    Los jest przewrotny.. zawsze u mnie było wszystko ok a jak tylko zapragnęlam dziecka to coś się musiało wydarzyć...

    inessa, Iwka lubią tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koza a ile Ty masz lat? Może od razu niech coś Ci da bardziej inwazyjnego...bo wiesz z tymi tabsami to albo pomogą albo nie...i co za trzy miesiące Ci powie, że jednak nie pomogły? Możesz tyle czekać?

    Weekendzik się zaczyna dzisiaj tłuczenie butelek, jutro weselicho w niedziele poprawiny ...pewnie tu nawet nie zajrzę :(

    kaarolaa, inessa lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kazda z nas myslała, ze nie bedzie zadnych problemow, ze jak bedziemy chciały dzidzie to szybko sie jej doczekamy. a tu jest odwrotnie, nie dosc ze musimy czekac to jeszcze zmagamy sie z roznymi przeciwnosciami takimi jak choroby czy poronienia, masakra po prostu.
    ale bedzie dobrze w kupie siła tak kochane :)

    Koza, eunika, inessa, Iwka, basiulkaa_89, ;oniqa, Konwalia lubią tę wiadomość

  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    kazda z nas myslała, ze nie bedzie zadnych problemow, ze jak bedziemy chciały dzidzie to szybko sie jej doczekamy. a tu jest odwrotnie, nie dosc ze musimy czekac to jeszcze zmagamy sie z roznymi przeciwnosciami takimi jak choroby czy poronienia, masakra po prostu.
    ale bedzie dobrze w kupie siła tak kochane :)

    Pewnie, że będzie dobrze, każda z nas ma swój czas :)

    inessa, Iwka, kaarolaa lubią tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka- mam 23 lata więc pewnie jeszcze nie chcą aż tak mi mieszać. Pewnie też myślą że co tam te 10 lat leczenia , teraz to już żartuję sobie :)
    kaarolaa- masz rację ,najpierw się boisz że zajdziesz w ciążę a pózniej myślisz sobie że głupia byłaś- takich spraw nie przewidzisz.

    inessa, Iwka, kaarolaa lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane, popatrzcie na mój wykres? dlaczego system ovu nie wyznaczył mi jeszcze owulacji?

    inessa lubi tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam wielką prośbę, wiem ze ran się nie rozdrapuje ale te z Was, które już były mamusiami choć chwilę wiedzą co przechodzę , błagam, napiszcie do mnie, potrzebuję Waszej cennej rady, słowa, wsparcia, musimy razem sobie pomagać i mocno wierzyć...

    Mikusia2, samira, inessa, Iwka, ;oniqa lubią tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    Dziewczyny mam wielką prośbę, wiem ze ran się nie rozdrapuje ale te z Was, które już były mamusiami choć chwilę wiedzą co przechodzę , błagam, napiszcie do mnie, potrzebuję Waszej cennej rady, słowa, wsparcia, musimy razem sobie pomagać i mocno wierzyć...
    oj, kochana Emilko- tak bardzo mi Ciebie i nam Wszystkim tu na forum szkoda, kurczę nie tak to miało wyglądać nie wiem co mam Ci napisać, będzie dobrze Wszystkie Tobie tego zyczymy z całego serduszka, po to jest właśnie te forum, żeby nie wytykać zbędnych uwag tylko po to aby się wspierać Twoje teraz odczucia i przeżycia są jak najbardziej na miejscu, myslę że nie ma co na siłę się pocieszać, tylko trzeba wylać morze łez... bo jak na siłę się czymś zajmiesz to złe odczucia powrócą ze zdwojoną siłą a to w niczym nie pomorze. ja czasami jak jest mi źle to przypominam sobie taką sytuację z mojeo życia, która była dla mnie równie trudna jak jest teraz i pocieszam się tym że dosłownie i w przenośni czas leczy rany.... że było tak źle myślałam, że czas stanął w miejscu a poptem okazało się że złe chwile szybko minęły to co mogłam schowałam głęboko w sercu i wytrwałam. DAŁAM RADE! bo wiesz co? pomyśl kim jesteśmy?- KOBIETAMI! czego chcemy? NIE WIEMY! kiedy chcemy to mieć? NATYCHMIAST! :)
    PRZYTULAM CIĘ MOCNO :) UDA SIĘ ZOBACZYSZ ! BĘDZIESZ NAJWSPANIALSZĄ MAMĄ NA ŚWIECIE I PRZEŻYJESZ JUŻ NIEDŁUGO 9 NIEZWYKŁYCH MIESIĘCY! buźka Kochana trzymaj się mocno bedzie GIT zobaczysz :) :*

    Koza, Emilka WSK, inessa, basiulkaa_89, kaarolaa lubią tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia2 wrote:
    kochane, popatrzcie na mój wykres? dlaczego system ovu nie wyznaczył mi jeszcze owulacji?
    Mikusia Ty nie zmieniłaś wykresu od wczoraj? wydawało mi się, ze inne te tempki były. Owu będzie zaznaczona dopiero po 3 wyższych temperaturach więc musisz czekać, jeśli jutro wzrośnie to pierwsza wyższa więc z tego co pamiętam to w czwartym dniu wyznacza

    inessa, Mikusia2 lubią tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mi pomagacie kochane moje, odeszłam z tego wątku ale wy nadal pamiętałyście.... Wiem, że dzięki waszym modlitwom żyję bo miałam stan zagrożenia życia... dochodzę do siebie bo wiem że muszę, dla dziecka, mój aniołek teraz na mnie patrzy i pewnie chce żeby mamusia była silna.. Lekarz powiedział mi- zaszła pani w ciążę- więć możecie mieć dziecko, teraz musimy tylko się zagoić i znaleźć przyczynę aby móc pomóc następnej ciąży... I tą nadzieją żyję.. Długo jeszcze będę płakać, nigdy nie zapomnę, zawsze już będę "Mamą" i już zawsze w dokumentach ta ciąża pozostanie... Ale wierzę, tak jak wierzyłam wcześniej. Mam dla kogo żyć i trwać w sile. Ta ciąża miała swój cel- teraz wiem, że możemy być rodzicami lecz trzeba nam się przebadać dokładnie, pewnie bez ciąży zwlekałabym z badaniami i czekała nadal.. Bóg dał nam szansę ale i wskazówkę jak dobrze wykorzystać następną, a On wie, że mocno w Niego wierzymy i mimo przeciwności zawsze będziemy..ta ciąża też zbliżyła nasze rodziny które miały napiete stosunki, zbliżyła i otworzyła oczy wiecznie przeciwnym nam teściom... Wszystko ma swój cel,a my musimy czytać te znaki z wiarą, że jutro będzie juz lepiej..





    Kochamy Cię, Aniołku [*] <3

    inessa, adzia, kaarolaa, Koza, Mikusia2, ;oniqa lubią tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emilka kochana, pierwsze dni beda dla Was najgorsze. ciagły płacz, rozpacz, obwinianie siebie. tak to juz jest, kiedy straci sie maluszka...ale z czasem bedzie juz inaczej, lepiej. pamietaj musisz duzo o tym rozmawiac i placz kochana kiedy tylko musisz, nie ukrywaj swojego zalu, bo to pomaga. jak czytałam Twoj wpis to ledwo powstrzymałam sie zeby sie nie popłakac. wiem co czujesz i przezywasz i pamietaj tu zawsze masz w nas wsparcie. bedzie dobrze słoneczko :) <3

    Emilka WSK, inessa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koza wrote:
    Iwka- mam 23 lata więc pewnie jeszcze nie chcą aż tak mi mieszać. Pewnie też myślą że co tam te 10 lat leczenia , teraz to już żartuję sobie :)
    kaarolaa- masz rację ,najpierw się boisz że zajdziesz w ciążę a pózniej myślisz sobie że głupia byłaś- takich spraw nie przewidzisz.
    ja tez mam 23 lata, ale nie mam zamiaru byc całe zycie zbywana przez lekarzy tekstem "jest pani jeszcze młoda i ma czas na dziecko" co to ma byc? lekarz nie powinien tak mowic tylko powinien podjac wszelkie srodki zeby jak najszybciej sie udało...

    inessa lubi tę wiadomość

  • ecencia Autorytet
    Postów: 440 459

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie się wystraszyłam i nie wiem co o tym myśleć, przed chwilą serduszkowałam z mężem i zauważyłam czerwone plamienie, nie było tej krwi dużo ale żywo czerwona tak że było ją widać nawet na członku, teraz żałuje że nas poniosło bo może coś tam naruszyliśmy co się działo w środku. Nigdy tak nie miałam, poza tym to było takie spokojne serduszkowanie bez szaleństw. Przed @ pojawiały się najwyżej brązowe plamienia. A dziś 25dc. Smutno mi, a mąż stwierdził że to napewno @ przyszła i nie mam się co przejmować. Na szczęście brzuch nie boli wiec może nie jest źle. Do tego moje piersi nie wróciły do normy, dziś się już ledwo mieszczą w największym staniku.

    inessa lubi tę wiadomość

    0034e1d86d.png
    km5szbmhrutvp4cd.png
  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa- tak,tak też już słyszałam tekst : "Młoda jeszcze jest Pani i pyknie w końcu " Widać nie traktują tego za pilną sprawę ale my mamy "starać się" -a co ich to że coś nie wychodzi.
    Emilko <3

    inessa, kaarolaa lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane jestem starsza od Was ale i mi w ubiegłym roku nawet teraz na początku tego roku pewien "super" lekarz mówił,że mam czas na pierwsze dziecko. Zmieniłam lekarza :)
    Ecencia wiesz czasmi tak bywa,że po stosunku się krwawi leciutko często to nic nie znaczy więc ze spokojem. A czy teraz krwawisz lub plamisz? WYkres masz ładny :)
    Emilko mocno pamietam <3

    kaarolaa, Koza lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czytałam sobie dzisiaj o tym in vitro co je refunduja, ale niestety ja sie do tego nie kwalifikuje :(

    inessa lubi tę wiadomość

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    czytałam sobie dzisiaj o tym in vitro co je refunduja, ale niestety ja sie do tego nie kwalifikuje :(
    a jakie są warunki?

    inessa lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    np jak ja poroniłam to juz sie do tego nie kwalifikuje
    pozotałe to trzeba miec drozne jajowody, lub takie ktore da sie udroznic, macica musi byc w odpowiednim stanie, kobieta musi jajeczkowac, bo jesli nie bedzie komorek to tez sie nie kwalifikuje, do tego rok udokumentowanego leczenia sie. to tak w skrocie, ja roniłam dlatego sie nie wliczam.

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaarolaa Ty miej nadzieję,że się uda bez tak radykalnych posunięć :D to już ostatecznosć a ja wierzę,że Wam się uda :D

    kaarolaa lubi tę wiadomość

‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ