X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa boisz sie kochana rozczarowania :) jak kazda z nas jak robi testa . . . no ale badz neutralnie nastawiona :D ja tak robie :D niby chce i to baaarddzo ale mam to gdzies jaki wyjdzie wynik :) MAM NADZIEJE,ZE 18 CZERWCA PIEKNIE SIE ZASKOCZE II KRESKAMI :D I ZE NA WYKRESIE SIE ZAZIELENI TAK JAK U CIEBIE :D JUZ JUTRO :* Z CALEGO SERCA CI TEGO ZYCZE I KAZDEJ Z NAS OSOBNO :* UDA SIE W KONU ;) PREDZEJ CZY POZNIEJ ALE SIE UDA :) MUUUUSIIII :D INNEJ OPCJI NIEMAAA :D

    kaarolaa, inessa, ;oniqa, Iwo123, eunika lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    13 czerwca mam dostac przewidywalna @ ale tak mysle ze 18 juz bede mogla testowac heheheh ;)bo teraz mam co 27 czyli na 13 gora 14 mam dostac bo na tym wykresie OVUFRIEND nie zaznacza 1dnia okresu jak jest to plamienie czyli ma byc wedlug OVUFRIEND 14 a wedlug moich obliczen licczac ze 1 okresu byl 18 maja to mam dostac 13 zerwca :D uhhh a moj najdluzszy cykl trwal 31 dni takze licze ze jak NIE PRZYJDZIE @ DO 18 CZERWCA TZN.ZE MOGE TESTOWAC I JEST COS NA RZECZY :D BOZE JA JUZ CHCE TESTOWAC ALBO @ DOSTAC !!!! Strasznie nastawilam sie na ten cykl ale w sumie neutralnie bo to moj 24 miesiac staran bezskutecznych :D

    Oki ide ogladac HARREGO POTTERA :D uwielbiam :)

    kaarolaa, inessa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ide razem z toba ogladac :)basia zycze 2 kreseczek :)

    basiulkaa_89, inessa lubią tę wiadomość

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam teraz duzo śluzu i minimalnie jest brązowy martwi mnie to :(

    inessa lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde dzieki ;) mam nadzieje,ze ten miesiac bedzie najszczesliwszym w moim zyciu ;) :D :* <3
    Strasznie mnie dzis muli :/ :/ :/ porazka jakas :/ szczegolnie teraz pod wieczor mnie muli :/ i od fajek i od kawy :/ i do tego pulsuje mi prawy jajnik :/ masakra jakas :/ juz ktorys dzien z kolei go czuje :/ i ten bol podbrzusz,gazy,wzdecia itd.
    kaarolaa kochana moja :) zycze Tobie tego samego :) pieknych 2 kreseczek :D
    Kazdej zycze :) A tym co w ciazy do szczesliwych i nudnych 9miesiecy :D i donoszenia fasolki :) a tym co utracili swoje malenstwo [*] to zeby udalo im sie jak najszybciej je odzyskac :* <3 <3 <3 :*

    ;oniqa, inessa, kaarolaa lubią tę wiadomość

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    kurde dzieki ;) mam nadzieje,ze ten miesiac bedzie najszczesliwszym w moim zyciu ;) :D :* <3
    Strasznie mnie dzis muli :/ :/ :/ porazka jakas :/ szczegolnie teraz pod wieczor mnie muli :/ i od fajek i od kawy :/ i do tego pulsuje mi prawy jajnik :/ masakra jakas :/ juz ktorys dzien z kolei go czuje :/ i ten bol podbrzusz,gazy,wzdecia itd.
    kaarolaa kochana moja :) zycze Tobie tego samego :) pieknych 2 kreseczek :D
    Kazdej zycze :) A tym co w ciazy do szczesliwych i nudnych 9miesiecy :D i donoszenia fasolki :) a tym co utracili swoje malenstwo [*] to zeby udalo im sie jak najszybciej je odzyskac :* <3 <3 <3 :*
    Basiulka ja miałam tak samo te same objawy a dzisiaj mam dużo śluzu i jest minimalnie brązowy źle to wróży :(

    inessa, Miriam lubią tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa ja bym zrobila juz teraz testa bo w razie W jak jestes w ciazy to musialabys sie zglosic na pogotowie !!!

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiu to samo chciałam doradzić :onice :)
    A do tego mam takie same objawy co Ty tylke nie bolą dwa jajniki na przemian

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Basiu to samo chciałam doradzić :onice :)
    A do tego mam takie same objawy co Ty tylke nie bolą dwa jajniki na przemian

    Kurde nooo :/ ale zaluje ze mi termometr padl :/ :( ale co ma byc to bedzie :D :D :D 3mam za NAS wszystkie kciuki kochana ;)
    Ale mnie prawa piers boli buuu :( az caly bark mnie boli i pod pacha te zebra :(
    INESS myszko moja to bie oddam nawet swoja kolej :* <3 <3 <3 :* w za fasolkowaniu ;) tobie sie nalezy :)

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    Basiulka ja miałam tak samo te same objawy a dzisiaj mam dużo śluzu i jest minimalnie brązowy źle to wróży :(

    ja mam duzo sluzu ale mlecznego ;)
    a tez bekalas co chwile???
    ja non stop :O i zgaga jak bekam :/ doszla do tego :/ oby to bylo to :D

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiu każdej z nas się należy wiesz i bardzo bym chciała żeby nam wszystkim się w końcu udało :)
    Mnie piersi swędzą i dziwnie kłują inaczej nie umiem tego nazwać a najbardziej te dziwne mdłości mnie denerwują i zgaga ale tylko wieczorem .

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulka ma racje ja tez miałam plamienia i poroniłam, ale skoro to sie dopiero teraz zaczeło to mysle ze jeszcze nie jest zle. czasami takie plamienie jest normalne. jutro jak najszybciej rob testa i jesli bedzie pozytyw, a ty dalej bedziesz plamiła to do lekarza :)

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet mi nie gadaj o zgadze :/ wlasnie mnie dopadla :/

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    ja mam duzo sluzu ale mlecznego ;)
    a tez bekalas co chwile???
    ja non stop :O i zgaga jak bekam :/ doszla do tego :/ oby to bylo to :D
    ze mnie ąż się leje musze wkładke założyć a z gazami to mam troche inny problem (na dole ;) )
    :oniqa i co?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i pochwa mnie zaczela dzisiaj bolec ??? kurcze niewiem jak to nazwac :/ ??? hmmm . . . w kazdym razie ja czuje :/ a na szyjce wyczulam cos dziwnego???chocby sluz na samym wierzchu ??? nie rozumiem???
    ;oniqa wyczuwasz cos takiego u siebie???albo wy kobiety wyczulyscie cos takiego u siebie???

    inessa lubi tę wiadomość

  • sylvia Autorytet
    Postów: 400 433

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mhm... ale sie rozpisałyście :) mnie boli brzuch i jajniki i piersi... i czuje że przyjdzie @.... no nic na to nie zrobi pozostaje mi czekać i sie przekonać... :) sądzę że to wszystko od stresu bo troche go teraz mam w życiu... ale jutro leżaczek, słoneczko i mnie nie ma cały dzień :D :D :D

    basiulkaa_89, inessa lubią tę wiadomość

    relgg7rfroacrbi5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o tych na dole to nawet nie gadam ;) pierdze chocbym sie fasolki najadla heheheh :d a jej nie tykam :O tylko szparagowa jadam ;) moj sie z emnie smieje,ze zaniedlugo GAZ MASKE SE KUPI ahahahha :D
    gora i dol gazy non stop :) porazka :/ az wstyd wyjsc z domu ;)

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale co na szyjce wyczuwasz? ja mam wysoko cały czas i jeszcze otwarta jest a śluz już mówiłam zalewa mnie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    duszno mi sie zrobila :/ i zimne poty mnie oblaly :/ przez fajke :/

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasię wstydze nawet już przy meżu bo jakaś maskara a nie jedam cięzkostrawnych potraw ze względu na chore jelita. Mąż też się ze mnie śmieje,że jak bomba atomowa hahahhahahahaah

‹‹ 43 44 45 46 47 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ