X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 18 czerwca 2013, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia2 wrote:
    ja juz od jutra nie bede dotykac termometra co ma byc to bedzie denerwuje mnie te badanie tempki. po prostu czuje ze ja to wszystko musze robic...
    termometr juz umyty i schowany....


    i co dziś mierzona TYLKO 3 razy :) hihihihihih

    eunika lubi tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 18 czerwca 2013, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ja już po 2 egzaminach, z jednego 5 z drugiego się zobaczy :) dobrze mieć czasami cały dzień zajęty to się tak dużo nie myśli i czas szybciej płynie :)
    mam jeszcze pytanko : dzisiaj podczas badania szyjki miałam dużo śluzu o bardzo szerokie wejście do pochwy w porównaniu z tym co zwykle bo czasami muszę wręcz odłożyć badanie na potem bo się nie da... od czego mi się tak zrobiło? mam nadzieję, że to nie jest bezsensowne pytanie... :?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2013, 16:09

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2013, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jesli chodzi o egzamin to super, gratuluje. ten drugi napewno bedzie tez na 5 ;) a jesli chodzi o pytanie z szyjka to nie wiem...

    eunika lubi tę wiadomość

  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 18 czerwca 2013, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kusi mnie już troszeczkę, powiedzcie czy zrobić jutro test? będzie 13 dni od owu(tej którą ja uznaję) a widzę że dziewczynom wychodzą już po 10, 12 dniach... w sumie mam ten zwykły test to może za wcześnie... ale jestem taka ciekawa :)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2013, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja co do mnie tez jestem ciekawa, bo dzisiaj powinna pojawic sie @ i narazie jej nie ma, ale jakos mnie nie korci zeby to sprawdzic bo co ma byc to bedzie :)

    eunika, Matylda36, Iwo123, Iwka lubią tę wiadomość

  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 18 czerwca 2013, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    ja co do mnie tez jestem ciekawa, bo dzisiaj powinna pojawic sie @ i narazie jej nie ma, ale jakos mnie nie korci zeby to sprawdzic bo co ma byc to bedzie :)

    kurcze masz lepiej bo ja mam fl 15 dni więc dopiero za 4 dni ma być @ jeśli owu była tak jak myślę... może zrobię, tylko potem pewnie będę żałować...

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 18 czerwca 2013, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika wrote:
    kusi mnie już troszeczkę, powiedzcie czy zrobić jutro test? będzie 13 dni od owu(tej którą ja uznaję) a widzę że dziewczynom wychodzą już po 10, 12 dniach... w sumie mam ten zwykły test to może za wcześnie... ale jestem taka ciekawa :)
    mi radza żeby się nie nakrecać, i tak nie słucham bo nie moge wytrzymać tej ciekwaości, jak chcesz to zrób test ja też zrobię ale nie jutro tylko w czwartek rano. co bedzie to bedzie mój M powiedział, że jak teraz nic nie będzie to jedziemy zaraz po @ na wakacje za granicę wypocząć sami we dwójkę chcemy nacieszyć się latem i wakacjami kiedys w końcu będzie dzidzia i tak szybko nie wyjedziemy na samotne wakacje bez dzieci, tylko wiesz co mnie nurtuje każda pisze z czystego serca owczywiście, żeby się nie nakrtęcać a każda na tym forum jest zdołowana i nakręcona w mniejszym lub większym stopniu ja bynajmniej tego nie kryje taka moja natura :) jestem kobieta i bardzo pragne maleństwa ...

    eunika, Iwka lubią tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2013, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dlatego ja sie nigdy nie spiesze, bo jestem bardziej rozczarowana negatywnym testem niz momentem w ktorym dostane @...
    czekaj sobie jeszcze jakis czas, nie ma co sie spieszyc i denerwowac czy teraz sie udało czy znow nic z tego. jak juz wczesniej pisałam, co ma byc to bedzie i test tego nie zmieni :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2013, 17:55

  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 18 czerwca 2013, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi do @ zostały 3 dni może bedzie może nie zatestuję po jutrze jak dostane @ to zaraz tego samego dnia kupuje bilet na samolot i wyjeżdżam tesknie za oceanem i drinkami.... i dziękuję Bogu, że juz dał mi tak szybko jedno dziecko.... i jestem pewna, że każda z tego forum będzie miała małego bobaska prędzej czy później :)

    kaarolaa, Modnisia, Iwka lubią tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2013, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra nadrobiłam wszystko :) ale zazdroszczę Ci egzaminów na 5 ja poprawka we wrześniu z socjologi fuck ale się uwziął na nas po prostu całą grupę obalił co za facet eh :/ mam jeszcze 2 prace do napisania ale mi się nie chce ogólnie to od 3 dni tylko bym spała i spała w niedziele ze znajomymi pojechaliśmy nad wodę a ja w kocyk się owinęłam i tak spałam 3 h wczoraj to samo po pracy i spać dziś też spać po pracy co za senna pogoda eh :/

    eunika lubi tę wiadomość

  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 18 czerwca 2013, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    dobra nadrobiłam wszystko :) ale zazdroszczę Ci egzaminów na 5 ja poprawka we wrześniu z socjologi fuck ale się uwziął na nas po prostu całą grupę obalił co za facet eh :/ mam jeszcze 2 prace do napisania ale mi się nie chce ogólnie to od 3 dni tylko bym spała i spała w niedziele ze znajomymi pojechaliśmy nad wodę a ja w kocyk się owinęłam i tak spałam 3 h wczoraj to samo po pracy i spać dziś też spać po pracy co za senna pogoda eh :/

    co do egzaminów to ambicja mi nie pozwala na mniej :) ja tez ciągle jestem zmęczona ale to pewnie przez pogodę bo nie lubię upałów...
    postanowiłam, że zrobię jutro ten test jak tempka będzie taka sama jak dzisiaj lub wyższa, zobaczymy co z tego wyjdzie...

    Mikusia2, kaarolaa lubią tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 18 czerwca 2013, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika wrote:
    co do egzaminów to ambicja mi nie pozwala na mniej :) ja tez ciągle jestem zmęczona ale to pewnie przez pogodę bo nie lubię upałów...
    postanowiłam, że zrobię jutro ten test jak tempka będzie taka sama jak dzisiaj lub wyższa, zobaczymy co z tego wyjdzie...
    eunika jesli to zaspokoi Twoją niepewność to śmiało zrób test a co bedzie to będzie

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 18 czerwca 2013, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia, tak się zastanawiam czy jest sens robić test przed terminem @, bo jak wyjdzie negatywny to i tak pomyślisz, że na pewno zrobiłaś za wcześnie i będziesz dalej myśleć, że może się udało.

    Miriam, eunika, Effcia28 lubią tę wiadomość

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 18 czerwca 2013, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny dawno nie pisałam ale czytam was codziennie i za każda trzymam mocno kciuki <3 piszę bo potrzebuje porady, w niedzielę miałam dostać @ ale do dziś go nie mam.. brzuch pobolewa delikatnie, piersi bolą i to tyle i dziś miałam bardzo mało brązowego sluzu rano teraz czysto... Czy okres mogą opóźniać globulki dopochwowe lub antybiotyk który biorę na stan zapalny ?? Na ulotce nic nie wyczytałam o tym ale kolezanka mowiła, że kiedys przez globulki okres jej sie spóżnił, dlatego ja wczoraj juz nie wziełam na noc globulki ale dalej nic .... A wazne to dla mnie dlatego ze w pierwszy dzien miesiaczki miałam zaczać brac tabletki anty na torbiele i wolałabym szybciej zacząć i szybciej skonczyć te pół roku brania tabl, które mnie czeka..

    Nie wiem czy czekać czy iść do lekarza, nie sądze żeby to była ciąża bo w zeszłym miesiacu bylo bardzo mało serduszek... i nawet bym jej nie chciała tyle leków sie nałykałam ostatnio ..

    atdc8iikup31msj2.png
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 18 czerwca 2013, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    Mikusia, tak się zastanawiam czy jest sens robić test przed terminem @, bo jak wyjdzie negatywny to i tak pomyślisz, że na pewno zrobiłaś za wcześnie i będziesz dalej myśleć, że może się udało.
    wiem ze bede tak myslec ale jak @ bedzie mial przyjsc to i tak przyjdzie a moja ciekawosc wziela górę...

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2013, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelaine wrote:
    Hej dziewczyny dawno nie pisałam ale czytam was codziennie i za każda trzymam mocno kciuki <3 piszę bo potrzebuje porady, w niedzielę miałam dostać @ ale do dziś go nie mam.. brzuch pobolewa delikatnie, piersi bolą i to tyle i dziś miałam bardzo mało brązowego sluzu rano teraz czysto... Czy okres mogą opóźniać globulki dopochwowe lub antybiotyk który biorę na stan zapalny ?? Na ulotce nic nie wyczytałam o tym ale kolezanka mowiła, że kiedys przez globulki okres jej sie spóżnił, dlatego ja wczoraj juz nie wziełam na noc globulki ale dalej nic .... A wazne to dla mnie dlatego ze w pierwszy dzien miesiaczki miałam zaczać brac tabletki anty na torbiele i wolałabym szybciej zacząć i szybciej skonczyć te pół roku brania tabl, które mnie czeka..

    Nie wiem czy czekać czy iść do lekarza, nie sądze żeby to była ciąża bo w zeszłym miesiacu bylo bardzo mało serduszek... i nawet bym jej nie chciała tyle leków sie nałykałam ostatnio ..



    mi antybiotyki opóźniają @ ale może zrób test dla pewności

  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 18 czerwca 2013, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiaczek wrote:
    i co dziś mierzona TYLKO 3 razy :) hihihihihih
    wygląda jakbyś mnie troszkę wyśmiała?

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2013, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o matko, ale u sasiadow dziecko płacze, az mi sie serce kraje kiedy tego slucham :( chory jest biedaczek, pewnie cała noc bedzie płakal...

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 19 czerwca 2013, 06:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nikogo tu od rana nie było? O kurcze!Halo! Jest tam kto? :) Co u Was?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2013, 06:37

    eunika lubi tę wiadomość

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • Lenka19 Koleżanka
    Postów: 52 44

    Wysłany: 19 czerwca 2013, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ... U mnie tempka skoczyla do gory ... za bardzo na wykresie sie nie poznae jeszcze ... mam nadzieje ze @ nie9e49b677981378bee8834610324538bf.png przyjdzie ...?

    Lenka19
‹‹ 97 98 99 100 101 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ