Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 19 czerwca 2013, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    Jeszcze nikogo tu od rana nie było? O kurcze!Halo! Jest tam kto? :) Co u Was?

    hej :) ja dzisiaj trochę pospałam :) tempka nie wzrosła tylko jest taka sama jak wczoraj więc się powstrzymałam od testu i czekam bo jednak nie chce znów widzieć tej jednej kreski... mimo wyspania czuję się baaaardzo zmęczona i w ogóle jakby chora ale czasami tak mam przed @. poczekam jeszcze 3 dni to się okaże

    Mikusia2 lubi tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • Lenka19 Koleżanka
    Postów: 52 44

    Wysłany: 19 czerwca 2013, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    9e49b677981378bee8834610324538bf.png

    Lenka19
  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 19 czerwca 2013, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi jest dobrze nie mierzac temperatury. Pelny luzik i czekanie na @.Wole być zaskoczona ze @ nie przyszla niż ciagle się stresować ze temp spada.. Naprawde się nie stresuje

    eunika, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 19 czerwca 2013, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Słoneczka, u mnie od rana +27*C, coś czuję, że się dziś będę byczyć w ogrodzie :D
    Eavonne- popieram, ja mierzę, bo po zabiegu trzeba sprawdzić czy cykl działa jak powinien, ale następny- bez mierzenia :)

    Effcia28 lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 19 czerwca 2013, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eavonne wrote:
    A mi jest dobrze nie mierzac temperatury. Pelny luzik i czekanie na @.Wole być zaskoczona ze @ nie przyszla niż ciagle się stresować ze temp spada.. Naprawde się nie stresuje

    zazdroszczę, ja mierzę w sumie dlatego że mam średnio regularne cykle a mój M jest często przemęczony i nie chcę go zamęczać codziennie przez cały cykl żeby trafić w owu :) oczywiście nie wiem czy przez to nie zaspałam w tym cyklu ale myślę, że nie. jak się nie uda to trudno, przecież <3 na siłę to trochę dziwne...

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2013, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam kochane :) ale dzisiaj pekny dzien bedzie :) a ja miałam zmierzyc tempke zeby sprawdzic jaka jest i zapomniałam, w sumie u mnie to normalka dlatego jej nie mierze bo zawsze zapomne :)

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 19 czerwca 2013, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny!!!! INESSA jest w ciąży!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D UDAŁO JEJ SIĘ !!!!!! :) <3

    nick nieaktualny, Iwka lubią tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 19 czerwca 2013, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łał INESSA .. co za nowina .. :) ciesze sie jak głupia masakra ..

    Iwka lubi tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2013, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    az mnie dreszcz przeszedł :)super

  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 19 czerwca 2013, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarola nasz bedzie lipiec .. :) imininowy kurcze .. prezent musze dostac w postaci II kreseczek

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2013, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessa - GRATULUJEMY !!!! Módl się nadal za nas ... ;)

    Alllle fajnie :D

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 19 czerwca 2013, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariaAntonina wrote:
    kaarola nasz bedzie lipiec .. :) imininowy kurcze .. prezent musze dostac w postaci II kreseczek
    Oczywiście, że będzie, bo inaczej pęknie mi serce.. MUSI SIĘ UDAĆ!!!

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 19 czerwca 2013, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    Oczywiście, że będzie, bo inaczej pęknie mi serce.. MUSI SIĘ UDAĆ!!!
    Emi nic ci nie pęknie .. a na pewno nie serce .. ale starania lipcowe .. PRZYGOTOWANE DO STARTU i 1 LIPCA START ... NASTAWIONE POZYTYWNIE , i tak trzymamy .. kochane ..ja nie mierze nie latam .. idę na żywioł.. proponuje to samo ..

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 19 czerwca 2013, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    dziewczyny!!!! INESSA jest w ciąży!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D UDAŁO JEJ SIĘ !!!!!! :) <3

    ale krwawi i czeka żeby zadzwonić po południu do lekarza

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2013, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariaAntonina wrote:
    kaarola nasz bedzie lipiec .. :) imininowy kurcze .. prezent musze dostac w postaci II kreseczek
    imieninowy jak najbardziej :) ja tez nie mierze temp bo nie pamietam a w ogole jest mi z tym dobrze :) lipiec bedzie nasz oczywiscie jak najbardziej...

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 19 czerwca 2013, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też przestaję od lipca mierzyć i chcę po prostu korzystać z miłości, bez stresu, dziecko nie chce stresującej sie mamy, ja wiem, ze swoim zachowaniem, zbytnią nadaktywnością maluszkowi zaszkodziłam, jutro jadę po wyniki histo-pato..a w piatek mam urodzinki.

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 19 czerwca 2013, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    ale krwawi i czeka żeby zadzwonić po południu do lekarza
    cały czas krwawi? :(

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 19 czerwca 2013, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    cały czas krwawi? :(
    wczoraj już miała plamienia, a dzisiaj z relacji samiry wiemy:

    o tak test wyszedł pozytywny ale zaczęła krwawić ciemna krwią ,boli brzuch,piersi i mdli ,popołudniu dzwoni do lekarza i zapyta co dalej ,bety nie robi na razie :( "jest mi bardzo ciężko na duszy "-cyt

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2013, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    masakra tak długo czekała i teraz jeszcze te krwawienie...cały czas bede o niej myslała i modliła sie zeby wszystko było dobrze :)

  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 19 czerwca 2013, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    dziewczyny!!!! INESSA jest w ciąży!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D UDAŁO JEJ SIĘ !!!!!! :) <3


    Ale się cieszę, Gratulacje!!! ja wiedziałam, że się uda w tym cyklu <3 :):):)

    atdc8iikup31msj2.png
‹‹ 98 99 100 101 102 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ