Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 28 maja 2014, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mogłabym wtedy ją mieć nawet jakbym miała groszka :P

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2401

    Wysłany: 28 maja 2014, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    piszę na 35+ i nie da się wrócić ,bo próbowałam tam jest b.dużo stron


    w takim razie trzeba codziennie na wieczór wklejać na nowo :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek wrote:
    w takim razie trzeba codziennie na wieczór wklejać na nowo :)

    tak będzie dobrze

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6738 3455

    Wysłany: 28 maja 2014, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro nie chcesz to wystarczy powiedzieć bo widzisz weszłam w wątek 35+ i jakoś od 1 do ostatniej mogę przeskakiwać.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS, insulinooporność
    19.12.24 Leoś 2550g 48cm
    age.png
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2401

    Wysłany: 28 maja 2014, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izuniaa89 wrote:
    suknia piękna!!! zresztą obie <3

    ja myślałam o czyms takim: http://allegro.pl/a-f-r-o-d-y-t-a-midi-rozmiary-34-do-52-i4223420852.html
    a dla małej: http://allegro.pl/sukienka-tiulowa-z-koronka-i-cekinami-134-140-i4262772409.html


    obie przepiękne i na pewno groszek by nie przeszkadzał <3 tzn.. nie będzie przeszkadzał :)

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izuniaa89 wrote:
    suknia piękna!!! zresztą obie <3

    ja myślałam o czyms takim: http://allegro.pl/a-f-r-o-d-y-t-a-midi-rozmiary-34-do-52-i4223420852.html
    a dla małej: http://allegro.pl/sukienka-tiulowa-z-koronka-i-cekinami-134-140-i4262772409.html

    śliczne oby dwie suknie :)

  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2401

    Wysłany: 28 maja 2014, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Skoro nie chcesz to wystarczy powiedzieć bo widzisz weszłam w wątek 35+ i jakoś od 1 do ostatniej mogę przeskakiwać.


    w takim razie podejmuje wezwanie i codziennie na wieczór będę na nowo wklejać listę i odświeżać :)

    nick nieaktualny, Izuniaa89 lubią tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Skoro nie chcesz to wystarczy powiedzieć bo widzisz weszłam w wątek 35+ i jakoś od 1 do ostatniej mogę przeskakiwać.
    kurde nie powiedziałam ze nie chce ,nie wmawiaj mi ,ja tak miałam i już ,nie mogłam wejść na pierwsza ,pisało ze się nie da !!!!!!!!!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2014, 15:24

    Zajsonek lubi tę wiadomość

  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2401

    Wysłany: 28 maja 2014, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    kurde nie powiedziałam ze nie chce ,nie wmawiaj mi ,ja tak miałam i już ,nie mogłam weść na pierwsza ,pisało ze się nie da !!!!!!!!!!!

    Kobitki nie denerwujcie się :) codziennie będzie wklejana lista na nowo :) i będzie też dobrze :)

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek wrote:
    w takim razie podejmuje wezwanie i codziennie na wieczór będę na nowo wklejać listę i odświeżać :)

    nie ma sprawy ,koniecznie z czołówką i ewentualnie zielonym wężem kropek ;)

  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 28 maja 2014, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek wrote:
    w takim razie podejmuje wezwanie i codziennie na wieczór będę na nowo wklejać listę i odświeżać :)
    świetny pomysł :)

    albo taka, ale z innym "kolorem" paska
    http://allegro.pl/kartes-szyfonowa-sukienka-z-gorsetem-wesele-m-38-i4202869361.html
    :D

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2401

    Wysłany: 28 maja 2014, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    nie ma sprawy ,koniecznie z czołówką i ewentualnie zielonym wężem kropek ;)

    oczywiście, że z czołówką i groszkowym wężem :)

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2401

    Wysłany: 28 maja 2014, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izuniaa89 wrote:
    świetny pomysł :)

    albo taka, ale z innym "kolorem" paska
    http://allegro.pl/kartes-szyfonowa-sukienka-z-gorsetem-wesele-m-38-i4202869361.html
    :D


    ta równie piękna :)

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 28 maja 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek wrote:
    ta równie piękna :)
    cóż.. mam czas:P znajdę coś :D

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2401

    Wysłany: 28 maja 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izuniaa89 wrote:
    cóż.. mam czas:P znajdę coś :D


    oczywiście, że tak :) na pewno będziesz pięknie wyglądała w każdej sukience i z groszkiem <3

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Skoro nie chcesz to wystarczy powiedzieć bo widzisz weszłam w wątek 35+ i jakoś od 1 do ostatniej mogę przeskakiwać.

    weszłaś tam ,bo myślałaś ze pisze tak specjalnie ?? ;)

    oj dziewczyno ,za stara jestem na takie gierki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek to twoje zdjęcie w avatarku ,jak tak to ładna z ciebie babeczka :)

    Izuniaa89 lubi tę wiadomość

  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2401

    Wysłany: 28 maja 2014, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Zajsonek to twoje zdjęcie w avatarku ,jak tak to ładna z ciebie babeczka :)

    tak moje :) a dziękuję bardzo <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 28 maja 2014, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Zajsonek to twoje zdjęcie w avatarku ,jak tak to ładna z ciebie babeczka :)
    Popieram!

    Zajsonek obie będziemy z tymi naszymi gorszkami wyglądać jak milion $:D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6738 3455

    Wysłany: 28 maja 2014, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samira sorry że Cię uraziłam przeglądam nie pierwszy wątek z Tobą i właśnie zauważyłam że ni można Ci w drogę wchodzić. Spoko nie będę dam znać tylko czy się udało i nie ma mnie. Tzn będę zaglądać co się u Was dzieje ale nie chcę nikogo denerwować bo słowo pisane można różnie interpretować. I nie nie weszłam tam specjalnie po prostu już chyba wszystkie wątki na owu przejrzałam.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS, insulinooporność
    19.12.24 Leoś 2550g 48cm
    age.png
‹‹ 109 110 111 112 113 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ

Programy dawstwa komórek i moment, w którym warto o nich pomyśleć.

Gdy własne komórki mówią „nie”. A medycyna wciąż potrafi powiedzieć „tak”. Kiedy pada słowo „dawstwo”, niewiele osób reaguje spokojnie. To nie jest temat do rozmów między zupą a deserem. W życiu większości kobiet i par pojawia się dopiero wtedy, gdy ich pierwotna wizja drogi do rodziny zaczyna się kruszyć. Gdy mają za sobą kilka cykli IVF i za każdym razem wychodzą z wynikiem, na którym znów widnieje słowo „negatywny”. 

CZYTAJ WIĘCEJ