X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 28 maja 2014, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    aa ja mam orbitreka wypasionego i korzystam z niego co jakiś czas ;)

    rower fajna rzecz


    Ja mam rower spinningowy..kupilam rok temu, dalam duzo za duzo, uzywalam moze 3 tygodnie.. no comment. :D

  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 28 maja 2014, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    No wlasnie widzisz jak to jest :( I dokladnie przez brak czasu nam przelecialo tamto i teraz tez tak to sie skonczy :(
    no to ileż można..? ja rozumiem brak czasu.. ale przecież to ma być najpiekniejszy Dzień Waszego życia a Ty czasu nie masz...? oj nieładnie nieładnie..

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek wrote:
    Kobitki koniec tematu ! <3

    I tak was wszystkie kocham <3

    Potworzastą też ,chociaż ona w to nie wierzy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2014, 16:09

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 28 maja 2014, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izuniaa89 wrote:
    mizzelka Ty aż pod koniec miesiąca? myślałam, że wcześniej będziesz testować
    nie wiem kiedy owulka, więc zapisałam jak ostatnio miałam kochana :) jak bd wczesniej to zapisze sie, a coś się rusza... więcej śluzu więc może może owulka bd wczesniej :)

    Izuniaa89 lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 28 maja 2014, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my również kupiliśmy rowery :) cały tamten tydzień jeździliśmy na działkę 13 km w jedną stronę :)
    pół roku temu kupiliśmy stacjonarny rower i stoi nieużywany :)

    Daisy lubi tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 28 maja 2014, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie mam jakos tak wychodzi w sumie ze oboje nie mamy. Jest to dosc niezrozumiale i czesto wku!@#$%^&e, ale taka jest prawda, wiem ze ciezko to zrozumiec..mialam dzis popatrzec za salami i tez jeszcze tego nie zrobilam, pomimo tego, ze siedze w domu przeciez chora to ciagle coś! :/

    samira lubi tę wiadomość

  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 28 maja 2014, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    No nie mam jakos tak wychodzi w sumie ze oboje nie mamy. Jest to dosc niezrozumiale i czesto wku!@#$%^&e, ale taka jest prawda, wiem ze ciezko to zrozumiec..mialam dzis popatrzec za salami i tez jeszcze tego nie zrobilam, pomimo tego, ze siedze w domu przeciez chora to ciagle coś! :/
    tylko nie gryź..

    a moze wy nie chcecie tego slubu..?

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 28 maja 2014, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa99 wrote:
    Trzeba będzie wkleić ze 4 razy te groszki co dla nas wszystkich starczy ;D
    ja mogę i dziesięć wkleić, nie ma sprawy :D

    Izuniaa89 lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 28 maja 2014, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane ja spadam na kilka chwil <3 idę na zakupki do sklepu osiedlowego <3

    samira lubi tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    No nie mam jakos tak wychodzi w sumie ze oboje nie mamy. Jest to dosc niezrozumiale i czesto wku!@#$%^&e, ale taka jest prawda, wiem ze ciezko to zrozumiec..mialam dzis popatrzec za salami i tez jeszcze tego nie zrobilam, pomimo tego, ze siedze w domu przeciez chora to ciagle coś! :/

    Daisy a gdzie mieszkasz ??

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 28 maja 2014, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izunia no co Ty opowiadasz :) Zwyczajnie jestesmy zajeci, dziecko, firma, dom, wykonczenia, starania, wyjazdy.. nie chodzi o to ze bede gryzc, ale nie rozumiem dlaczego wnioskujesz od razu, ze nie chcemy brac slubu.. Mysle, ze nie jest to dobre takie odwlekanie, ale tez zdaje mi sie ze przez to, ze slub bedzie jakoby pozniej, niz mial byc, to tez nasze uczucie bedzie juz bardziej umocnione, z kazdym dniem przeciez sie poznajemy i na pewno ten czas spozytkujemy na utwierdzaniu się w przekonaniu, iz jest to wlasciwa decyzja :)
    Poza tym nie mamy stazu kilkunastoletniego, zeby sie zamrtwiac ze na slub jest juz za pozno :)


    Ty od razu widzisz jakies drugie dno, niepotrzebnie. :)

    Samirko mieszkam na Pomorzu :)

    samira lubi tę wiadomość

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 28 maja 2014, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No kobiety skąd te spięcie? nie ma o co naprawdę... w maju co jakiś czas się dodaje.. ja bd dodawać z groszkami albo jak ktoś poprosi o wpisanie, dopisanie.. wkleje sobie w notatniku na pulpicie czy jak i mogę auktulizować, bo nie wiem czy się skopiuje komuś z groszkami :) i nie ma sprawy. potforku nie uciekaj :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2014, 16:16

    samira lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do postów na pierwszej stronie, to w każdym wątku jest takj samo. Klika się 'najstarsze' i już, jest się na pierwszej stronie. Będąc na stronie 1, klika się najnowsze i hop od razu do najnowszej strony. To trwa zaledwie 3 sekundy :)
    Osobiście mi jest obojętne czy lista jest na 1 stronie czy ciągle odświeżana. Nie robi mi różnicy. Ale... Samiro, troszkę nerwowo zareagowałaś. Odpowiedzi w stylu : "dziewczyno" z kilkoma wykrzynikami na końcu wypowiedzi wyglądają jakbyś krzyczała a przecież można to trochę łagodniej napisać? No i mamy się tu wspierać w staraniach a nie ustawiać wszystkich po kątach, nie dziewczyny?
    Lepiej idźcie poserduszkować. :)

    samira, Izuniaa89 lubią tę wiadomość

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 28 maja 2014, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A poza tym co mi sie przypomnialo :D
    To przeciez rozmawialismy juz nawet zeby wziac chociaz cywilny, bo wszystko szybciej sie organizuje, idziesz do urzedu, ustalasz termin i juz, hahah :)
    Ale stwierdzilismy, ze to nie wypada tak i poza tym jak wezmiemy cywilny to potem koscielnego nam sie nie bedzie chcialo brac. :D Wiec uznalismy, ze jednak ten koscielny. :) Chyba poprostu trzeba sie ubrac umalowac, zrobic liste i pojezdzic :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mizelka, a co ta Twoja tempka tak skacze jak porąbana?

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 28 maja 2014, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dużo ignoruje, bo coś mi te mierzenie kiepsko idzie hehe :) ale te co są na niebiesko typowo to już prawidłowo i ładnie zjeżdża w doł od @ i teraz linia prosta :) a w miniaturce nie pokazuje ze część jest zignorowanych.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2014, 16:26

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    dużo ignoruje, bo coś mi te mierzenie kiepsko idzie hehe :) ale te co są na niebiesko typowo to już prawidłowo i ładnie zjeżdża w doł od @ i teraz linia prosta :)
    Ja od tego cyklu zaczynam mierzenie dowcipnie, bo przy pomiarach w ustach miałam góry i doliny. Czekam tylko aż @ sobie pójdzie w cholerę.
    Jutro mój 3dc. Idę badać FSH,LH i estradiol :)

    mizzelka, Daisy lubią tę wiadomość

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 28 maja 2014, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do ślubu to gruba sprawa.. ciężko jest z tym wszystkim i nerwy...
    każdy opisuje tak sielsko te przygotowania itp..
    ale dla mnie to był koszmar! dużo załatwiania i ledwo nie zdechłam po drodze
    z tego latania po ścianach...
    i organizacja poszła sobie w tyłek..

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 28 maja 2014, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja wrote:
    Ja od tego cyklu zaczynam mierzenie dowcipnie, bo przy pomiarach w ustach miałam góry i doliny. Czekam tylko aż @ sobie pójdzie w cholerę.
    Jutro mój 3dc. Idę badać FSH,LH i estradiol :)
    ja mam swoje miejsca to jest ok :) tylko a to zaspałam, a to zasnęłam z termometrem w ustach :D a to nie chcało mi się mierzyć, a to czosnek zjadłam i już tempka inna... nawet głupi szczypiorek i reaguje na niego.. ;/ ale człowiek dopiero się uczy tak już na git majonez :)
    ja za miesiąc ide na te badanka..

    Nasturcja lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym nie mogła z termometrem w ustach zasnąć. Ledwo co te 30 sekund wytrzymywałam, bo akurat zawsze wtedy chciało mi się połknąć ślinę albo coś tam zaswędziało przy dziąśle... ;)

    Izuniaa89 lubi tę wiadomość

‹‹ 111 112 113 114 115 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ