X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja wrote:
    Co do postów na pierwszej stronie, to w każdym wątku jest takj samo. Klika się 'najstarsze' i już, jest się na pierwszej stronie. Będąc na stronie 1, klika się najnowsze i hop od razu do najnowszej strony. To trwa zaledwie 3 sekundy :)
    Osobiście mi jest obojętne czy lista jest na 1 stronie czy ciągle odświeżana. Nie robi mi różnicy. Ale... Samiro, troszkę nerwowo zareagowałaś. Odpowiedzi w stylu : "dziewczyno" z kilkoma wykrzynikami na końcu wypowiedzi wyglądają jakbyś krzyczała a przecież można to trochę łagodniej napisać? No i mamy się tu wspierać w staraniach a nie ustawiać wszystkich po kątach, nie dziewczyny?
    Lepiej idźcie poserduszkować. :)

    powiem tak może jestem czasami nerwowa i irytują mnie niektóre posty (wiem może niekiedy tak nie powinnam) ale to są pozostałości po nerwicy która powstała parę lat temu po śmierci mojego jedynego brata :(i nie piszę tego po to żeby wzbudzić współczucie )

  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 28 maja 2014, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy bo ja tak mam, że szukam drugiego dna haha. jakbym wcześniej tak robiła to bym wiele błedów mniej na koncie miała :D

    nie no.. w Waszym przypadku nie będzie się chciało brać dwóch.. bo może do cywila mało załatwiania ale jednak.. więc może Wam braknąć chęci i potrzeby na kościelny:) Może to po prostu to nie ejst ten idealny czas:) przyjdzie czas że Ci się zachce i raz dwa pozałatwiasz nawet na ten 2039;)

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 28 maja 2014, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samiro nie wzbudzilas. :)

    Ja tez sie czasem wk*****m i to ostro, ale staram sie tego nie okazywać. :D
    Byla tu taka jedna pani, ktora nie chciala na fioletowa strone mocy przejsc :D Dostawalam bialej goraczki :p

    samira, Nasturcja lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Samiro nie wzbudzilas. :)

    Ja tez sie czasem wk*****m i to ostro, ale staram sie tego nie okazywać. :D
    Byla tu taka jedna pani, ktora nie chciala na fioletowa strone mocy przejsc :D Dostawalam bialej goraczki :p


    nie tylko Ty tak na nia reagowałaś Daisy ;))) mnie też krew zalewała

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2014, 16:50

    Daisy, Nasturcja, Izuniaa89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Samiro nie wzbudzilas. :)

    Ja tez sie czasem wk*****m i to ostro, ale staram sie tego nie okazywać. :D
    Byla tu taka jedna pani, ktora nie chciala na fioletowa strone mocy przejsc :D Dostawalam bialej goraczki :p

    a dodatkowo 15 czerwca jest jego 5 rocznica śmierci (zmarł nagle )zresztą pisałam chyba o tym parę stron temu


    ja jestem po tej dobrej stronie mocy ,uwielbiam sagę Gwiezdnych Wojen i mistrza YODĘ ,Luka S.,Hana Solo -młody przystojny Harrison Ford :)

    Kasia * lubi tę wiadomość

  • Katiś Autorytet
    Postów: 2248 4112

    Wysłany: 28 maja 2014, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja w pracy znów za Wami nie nadążam :D

    samira lubi tę wiadomość

    Pola <3klz9df9h07yjky2k.png
    Hania <3klz9df9h6qms3c6n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiecie ,taka maksyma na czerwiec

    YODA do Luka Skywalkera

    <3 "Słuchaj Luke ,nie ma żadnego Spróbuję,jest tylko ZROBIĘ albo NIE ZROBIĘ " <3


    Dlatego zachodzimy w ciążę i koniec :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2014, 17:02

    Kasia * lubi tę wiadomość

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 28 maja 2014, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe Samirko ja nie mam bladego pojecia o czym mowisz :D Wiem ze istnieje cos takiego jak Gwiezdne Wojny, ale nigdy nie widzialam nawet 1 minuty niczego :D :D :D :D

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Hehe Samirko ja nie mam bladego pojecia o czym mowisz :D Wiem ze istnieje cos takiego jak Gwiezdne Wojny, ale nigdy nie widzialam nawet 1 minuty niczego :D :D :D :D

    ooo nie ładnie ,kultowy film fantastyki ,nunu nu :P

    3 ostatnie części powstały jakieś 30lat temu a 3 pierwsze ok 15lat temu taka sytuacja ;)

    my z bratem uwielbialiśmy ten film :)

  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 28 maja 2014, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izuniaa89 wrote:
    bo taka lista powinna być na 1 stronie i regularnie edytowana:)

    i ja jestem za a jak chodzi o powrót do pierwszej strony to da sie na 2 sposoby:
    1. jak wchodzi sie w ten temat "czerwcowe testerki" to zawsze zaczyna sie on od pierwszej strony
    2. jak jest sie na jakiejś stronie to wystarczy nadusic najstarsze i jestesmy na pierwszej stronie ;)

    samira, Izuniaa89 lubią tę wiadomość

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    slodka100 wrote:
    i ja jestem za a jak chodzi o powrót do pierwszej strony to da sie na 2 sposoby:
    1. jak wchodzi sie w ten temat "czerwcowe testerki" to zawsze zaczyna sie on od pierwszej strony
    2. jak jest sie na jakiejś stronie to wystarczy nadusic najstarsze i jestesmy na pierwszej stronie ;)


    tak jest teraz bo jest dopiero 114stron

    ale jak mówiłam non problemo ,dajcie ją na pierwszą , już mi to lotto ;)

    slodka100 lubi tę wiadomość

  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 28 maja 2014, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrócilam :)
    dziewczyny wydaje mi się że koleżanka Samira może wrócić do pierwszej strony jak każdy, ale po prostu nie może już edytować postu :)

    samira lubi tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek wrote:
    Wrócilam :)
    dziewczyny wydaje mi się że koleżanka Samira może wrócić do pierwszej strony jak każdy, ale po prostu nie może już edytować postu :)


    teraz jeszcze mogę edytować

  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 28 maja 2014, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    tak jest teraz bo jest dopiero 114stron

    ale jak mówiłam non problemo ,dajcie ją na pierwszą , już mi to lotto ;)
    aha... spoko ;)

    ale tak nawiasem mowiac to kazda z kobitek ktore maja swoj pierwszy post na pierwszej stronie moga te liste tam se wrzucic wystarczy edytowac swoja wypowiedz ;) np potforek mozesz to zrobic jak chcesz ;)

    samira lubi tę wiadomość

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 28 maja 2014, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja wrote:
    Ja bym nie mogła z termometrem w ustach zasnąć. Ledwo co te 30 sekund wytrzymywałam, bo akurat zawsze wtedy chciało mi się połknąć ślinę albo coś tam zaswędziało przy dziąśle... ;)
    jak człowiek napracowany i rano wstaje jak na kacu to wszystko jest możliwe :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    slodka100 wrote:
    aha... spoko ;)

    ale tak nawiasem mowiac to kazda z kobitek ktore maja swoj pierwszy post na pierwszej stronie moga te liste tam se wrzucic wystarczy edytowac swoja wypowiedz ;) np potforek mozesz to zrobic jak chcesz ;)


    ale koleżanka się obraziła ,niestety ,tylko nie wiem o co

    jak najbardziej każda może to wrzucić na pierwsza stronkę :)

    slodka100 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    powiem tak może jestem czasami nerwowa i irytują mnie niektóre posty (wiem może niekiedy tak nie powinnam) ale to są pozostałości po nerwicy która powstała parę lat temu po śmierci mojego jedynego brata :(i nie piszę tego po to żeby wzbudzić współczucie )
    Nie wiem co powiedzieć, bo chyba w tym momencie nie da się nic sensownego powiedzieć. Nerwicę rozumiem, bo moja mama ją miewa. Nie jest stwierdzona przez lekarza i sama mama się nie przyznaje, ale ja wiem, że jak się zdenerwuje to aż się trzęsie z nerwów.
    Widzę, że temat brata jest nadal bardzo bliski Tobie i chyba tak do końca nie jest wszystko zagojone, nie Samirko?
    Próbowałaś jogi? Podobno świetnie działa na stres, aczkolwiek rezultaty nie są widoczne od razu.

    samira lubi tę wiadomość

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 28 maja 2014, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    powiem tak może jestem czasami nerwowa i irytują mnie niektóre posty (wiem może niekiedy tak nie powinnam) ale to są pozostałości po nerwicy która powstała parę lat temu po śmierci mojego jedynego brata :(i nie piszę tego po to żeby wzbudzić współczucie )
    ja też mam nerwicę, zmarła mi bliska bardzo osoba 4 lata temu a czuje jakby to było wczoraj i na nowo przeżywam i też zauważyłam w swojej psychice że bardzo to odczuwam, jest człowiek po prostu inny, bardziej wrażliwy, czuły, strachliwy ale i za to też i nerwowy. Ale trzeba się powstrzymywać tak jak mówię i na luzik :) właśnie po to tu jestesmy zeby sie wyzyć ale nie na sobie nawzajem, możemy pomarudzić na mężów itp :D

    samira lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 28 maja 2014, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    ale koleżanka się obraziła ,niestety ,tylko nie wiem o co


    mam nadzieje jednak, że potforek wróci ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2014, 17:16

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja wrote:
    Nie wiem co powiedzieć, bo chyba w tym momencie nie da się nic sensownego powiedzieć. Nerwicę rozumiem, bo moja mama ją miewa. Nie jest stwierdzona przez lekarza i sama mama się nie przyznaje, ale ja wiem, że jak się zdenerwuje to aż się trzęsie z nerwów.
    Widzę, że temat brata jest nadal bardzo bliski Tobie i chyba tak do końca nie jest wszystko zagojone, nie Samirko?
    Próbowałaś jogi? Podobno świetnie działa na stres, aczkolwiek rezultaty nie są widoczne od razu.
    a powiem ci ze mam zamiar Yogi spróbować

    tak ,pamiętam to jakby było wczoraj ,bo jakby lekarze walczyli o jego życie i zrobili to czego nie zrobili to by było chociaż troszkę lżej ehhh

    nawet nie wie ze córa skończyła studia ,ze zdała prawko itp...

    ale i tak jest lepiej niż było

‹‹ 112 113 114 115 116 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ