X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 28 maja 2014, 16:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja wrote:
    Co do postów na pierwszej stronie, to w każdym wątku jest takj samo. Klika się 'najstarsze' i już, jest się na pierwszej stronie. Będąc na stronie 1, klika się najnowsze i hop od razu do najnowszej strony. To trwa zaledwie 3 sekundy :)
    Osobiście mi jest obojętne czy lista jest na 1 stronie czy ciągle odświeżana. Nie robi mi różnicy. Ale... Samiro, troszkę nerwowo zareagowałaś. Odpowiedzi w stylu : "dziewczyno" z kilkoma wykrzynikami na końcu wypowiedzi wyglądają jakbyś krzyczała a przecież można to trochę łagodniej napisać? No i mamy się tu wspierać w staraniach a nie ustawiać wszystkich po kątach, nie dziewczyny?
    Lepiej idźcie poserduszkować. :)

powiem tak może jestem czasami nerwowa i irytują mnie niektóre posty (wiem może niekiedy tak nie powinnam) ale to są pozostałości po nerwicy która powstała parę lat temu po śmierci mojego jedynego brata :(i nie piszę tego po to żeby wzbudzić współczucie )

• Izuniaa89 Autorytet

Wysłany: 28 maja 2014, 16:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy bo ja tak mam, że szukam drugiego dna haha. jakbym wcześniej tak robiła to bym wiele błedów mniej na koncie miała :D

nie no.. w Waszym przypadku nie będzie się chciało brać dwóch.. bo może do cywila mało załatwiania ale jednak.. więc może Wam braknąć chęci i potrzeby na kościelny:) Może to po prostu to nie ejst ten idealny czas:) przyjdzie czas że Ci się zachce i raz dwa pozałatwiasz nawet na ten 2039;)

f2w39n736jv6l5uy.png
  • Daisy Autorytet

Wysłany: 28 maja 2014, 16:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samiro nie wzbudzilas. :)

Ja tez sie czasem wk*****m i to ostro, ale staram sie tego nie okazywać. :D
    Byla tu taka jedna pani, ktora nie chciala na fioletowa strone mocy przejsc :D Dostawalam bialej goraczki :p

samira, Nasturcja lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 maja 2014, 16:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:

Byla tu taka jedna pani, ktora nie chciala na fioletowa strone mocy przejsc :D Dostawalam bialej goraczki :p

nie tylko Ty tak na nia reagowałaś Daisy ;))) mnie też krew zalewała

Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2014, 16:50

Daisy, Nasturcja, Izuniaa89 lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 maja 2014, 16:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:

a dodatkowo 15 czerwca jest jego 5 rocznica śmierci (zmarł nagle )zresztą pisałam chyba o tym parę stron temu

ja jestem po tej dobrej stronie mocy ,uwielbiam sagę Gwiezdnych Wojen i mistrza YODĘ ,Luka S.,Hana Solo -młody przystojny Harrison Ford :)

Kasia * lubi tę wiadomość

• Katiś Autorytet

Wysłany: 28 maja 2014, 16:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja w pracy znów za Wami nie nadążam :D

samira lubi tę wiadomość

Pola <3klz9df9h07yjky2k.png
    Hania <3klz9df9h6qms3c6n.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 28 maja 2014, 16:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiecie ,taka maksyma na czerwiec

YODA do Luka Skywalkera

<3 "Słuchaj Luke ,nie ma żadnego Spróbuję,jest tylko ZROBIĘ albo NIE ZROBIĘ " <3

Dlatego zachodzimy w ciążę i koniec :D

Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2014, 17:02

Kasia * lubi tę wiadomość

• Daisy Autorytet

Wysłany: 28 maja 2014, 16:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe Samirko ja nie mam bladego pojecia o czym mowisz :D Wiem ze istnieje cos takiego jak Gwiezdne Wojny, ale nigdy nie widzialam nawet 1 minuty niczego :D :D :D :D

samira lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 maja 2014, 17:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Hehe Samirko ja nie mam bladego pojecia o czym mowisz :D Wiem ze istnieje cos takiego jak Gwiezdne Wojny, ale nigdy nie widzialam nawet 1 minuty niczego :D :D :D :D

ooo nie ładnie ,kultowy film fantastyki ,nunu nu :P

3 ostatnie części powstały jakieś 30lat temu a 3 pierwsze ok 15lat temu taka sytuacja ;)

my z bratem uwielbialiśmy ten film :)

• slodka100 Autorytet

Wysłany: 28 maja 2014, 17:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izuniaa89 wrote:
    bo taka lista powinna być na 1 stronie i regularnie edytowana:)

i ja jestem za a jak chodzi o powrót do pierwszej strony to da sie na 2 sposoby:
    1. jak wchodzi sie w ten temat "czerwcowe testerki" to zawsze zaczyna sie on od pierwszej strony
    2. jak jest sie na jakiejś stronie to wystarczy nadusic najstarsze i jestesmy na pierwszej stronie ;)

samira, Izuniaa89 lubią tę wiadomość

atdc2n0ay3iuybl8.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 28 maja 2014, 17:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    slodka100 wrote:
    i ja jestem za a jak chodzi o powrót do pierwszej strony to da sie na 2 sposoby:
    1. jak wchodzi sie w ten temat "czerwcowe testerki" to zawsze zaczyna sie on od pierwszej strony
    2. jak jest sie na jakiejś stronie to wystarczy nadusic najstarsze i jestesmy na pierwszej stronie ;)

tak jest teraz bo jest dopiero 114stron

ale jak mówiłam non problemo ,dajcie ją na pierwszą , już mi to lotto ;)

slodka100 lubi tę wiadomość

• Zajsonek Autorytet

Wysłany: 28 maja 2014, 17:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrócilam :)
    dziewczyny wydaje mi się że koleżanka Samira może wrócić do pierwszej strony jak każdy, ale po prostu nie może już edytować postu :)

samira lubi tę wiadomość

dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 28 maja 2014, 17:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek wrote:
    Wrócilam :)
    dziewczyny wydaje mi się że koleżanka Samira może wrócić do pierwszej strony jak każdy, ale po prostu nie może już edytować postu :)

teraz jeszcze mogę edytować

• slodka100 Autorytet

Wysłany: 28 maja 2014, 17:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    tak jest teraz bo jest dopiero 114stron

ale jak mówiłam non problemo ,dajcie ją na pierwszą , już mi to lotto ;)
    aha... spoko ;)

ale tak nawiasem mowiac to kazda z kobitek ktore maja swoj pierwszy post na pierwszej stronie moga te liste tam se wrzucic wystarczy edytowac swoja wypowiedz ;) np potforek mozesz to zrobic jak chcesz ;)

samira lubi tę wiadomość

atdc2n0ay3iuybl8.png
  • mizzelka Autorytet

Wysłany: 28 maja 2014, 17:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja wrote:
    Ja bym nie mogła z termometrem w ustach zasnąć. Ledwo co te 30 sekund wytrzymywałam, bo akurat zawsze wtedy chciało mi się połknąć ślinę albo coś tam zaswędziało przy dziąśle... ;)
    jak człowiek napracowany i rano wstaje jak na kacu to wszystko jest możliwe :D

kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 28 maja 2014, 17:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    slodka100 wrote:
    aha... spoko ;)

ale tak nawiasem mowiac to kazda z kobitek ktore maja swoj pierwszy post na pierwszej stronie moga te liste tam se wrzucic wystarczy edytowac swoja wypowiedz ;) np potforek mozesz to zrobic jak chcesz ;)

ale koleżanka się obraziła ,niestety ,tylko nie wiem o co

jak najbardziej każda może to wrzucić na pierwsza stronkę :)

slodka100 lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 maja 2014, 17:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    powiem tak może jestem czasami nerwowa i irytują mnie niektóre posty (wiem może niekiedy tak nie powinnam) ale to są pozostałości po nerwicy która powstała parę lat temu po śmierci mojego jedynego brata :(i nie piszę tego po to żeby wzbudzić współczucie )
    Nie wiem co powiedzieć, bo chyba w tym momencie nie da się nic sensownego powiedzieć. Nerwicę rozumiem, bo moja mama ją miewa. Nie jest stwierdzona przez lekarza i sama mama się nie przyznaje, ale ja wiem, że jak się zdenerwuje to aż się trzęsie z nerwów.
    Widzę, że temat brata jest nadal bardzo bliski Tobie i chyba tak do końca nie jest wszystko zagojone, nie Samirko?
    Próbowałaś jogi? Podobno świetnie działa na stres, aczkolwiek rezultaty nie są widoczne od razu.

samira lubi tę wiadomość

• mizzelka Autorytet

Wysłany: 28 maja 2014, 17:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    ja też mam nerwicę, zmarła mi bliska bardzo osoba 4 lata temu a czuje jakby to było wczoraj i na nowo przeżywam i też zauważyłam w swojej psychice że bardzo to odczuwam, jest człowiek po prostu inny, bardziej wrażliwy, czuły, strachliwy ale i za to też i nerwowy. Ale trzeba się powstrzymywać tak jak mówię i na luzik :) właśnie po to tu jestesmy zeby sie wyzyć ale nie na sobie nawzajem, możemy pomarudzić na mężów itp :D

samira lubi tę wiadomość

kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • slodka100 Autorytet

Wysłany: 28 maja 2014, 17:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    ale koleżanka się obraziła ,niestety ,tylko nie wiem o co

mam nadzieje jednak, że potforek wróci ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2014, 17:16

atdc2n0ay3iuybl8.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 28 maja 2014, 17:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja wrote:
    Nie wiem co powiedzieć, bo chyba w tym momencie nie da się nic sensownego powiedzieć. Nerwicę rozumiem, bo moja mama ją miewa. Nie jest stwierdzona przez lekarza i sama mama się nie przyznaje, ale ja wiem, że jak się zdenerwuje to aż się trzęsie z nerwów.
    Widzę, że temat brata jest nadal bardzo bliski Tobie i chyba tak do końca nie jest wszystko zagojone, nie Samirko?
    Próbowałaś jogi? Podobno świetnie działa na stres, aczkolwiek rezultaty nie są widoczne od razu.
    a powiem ci ze mam zamiar Yogi spróbować

tak ,pamiętam to jakby było wczoraj ,bo jakby lekarze walczyli o jego życie i zrobili to czego nie zrobili to by było chociaż troszkę lżej ehhh

nawet nie wie ze córa skończyła studia ,ze zdała prawko itp...

ale i tak jest lepiej niż było

‹‹ 112 113 114 115 116 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ