X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    mi zaraz po śmierci taty się przyśnił... że był tak samo ubrany jak w dzien wypadku... podszedł do mnie i powiedział: myszko nie martw się, u mnie jest wszystko dobrze...
    pogłaskał mnie po głowie i odszedł... a ja nic nie mogłam powiedzieć, ani się ruszyć aby patrzyłam jak oddalał się ode mnie powolnym krokiem.. nigdy tego nie zapomnę. Jestem bardziej ateistką, kościół mnie zraził do siebie, a głównie księża. Ale on chyba gdzieś tam jest.....

    u mnie było coś podobnego ,ubrany był w swoją ulubioną kurtkę a ja się go pytam
    jak mu tam jest ,a on mówi ze czuje się tak jak się nie czuł nigdy w życiu

    i się pyta czy idziemy zobaczyć coś wspaniałego, jakoś wyszło ze nie poszłam i chyba dobrze

    jeszcze go pytałam jak będzie z moim zdrowiem to mówił ze ok.,super i pokazał tak kciukiem do góry ze ok.

    :)

    wtedy mi troszkę ulżyło :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się zrobiło sentymentalnie.
    Ja też nie jestem jakoś szczególnie wierząca, ale w sny wierzę. I jeśli śni się zmarła osoba, to chyba faktycznie chce nawiązać w ten sposób kontakt?
    Obojętnie czy umiera człowiek, bliska rodzina, piesek, kotek, żółw, rybka czy papuga - każdy to na swój sposób przeżywa inaczej i ukojenie może przyjść dość szybko a u innych ból i żal mogą pozostać na całe lata.

    mizzelka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek wrote:
    Widzę, że rozwinął się smutny temat :(
    Jak zmarł mój pradziadek to w szafce w kuchni śmierdziało rybami, których nigdy tam nie było (dziadek uwielbiał wędkować), a po śmierci wujka w barku śmierdziało stęchlizną, bo były tam jego obrączki, które dał mojej babci :)
    Ale nigdy mi się nie przyśnił żaden z nich :)


    coś w tym musi być :)
    myślę ze dusza zostaje na ziemi i się nami opiekuje :)

    mizzelka, Nasturcja lubią tę wiadomość

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 28 maja 2014, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może i sny urojenie, ale wątpię żebym to tak zaaranżowała, tak realnie...
    coś w tym musi być.
    chciał żebym poszła na studia... ale niestety na nie nie dotarłam.
    ale przed moją decyzją przysnił mi się znów
    siedział jak kiedys przy ławie i mowił żebym poszła na ASP, wręcz nakłaniał
    jaakie to jest wspaniałe uczucie że choć przez sen można z nimi porozmawiać, popatrzeć, powspominać, doradzić. Banalnie to brzmi, ale naprawdę... te sny są inne niż wszystkie.
    Jeżeliby byłaby taka mozliwosc(ze to urojenie senne) to czemu nie śni mi sie codziennie? bo ciągle o nim mysle?

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 28 maja 2014, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    coś w tym musi być :)
    myślę ze dusza zostaje na ziemi i się nami opiekuje :)


    też mi się tak wydaje :)

    Ale może coś z innej beczki, bo tak smutno :)
    Co na obiadek było ? :D

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 28 maja 2014, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No z innej beczki to ja Wam powiem ze mnie Izunia zmotywowala haha i siedze i robie liste wstepna sali weselnych do ogarniecia :) Moze od tego wypadaloby zaczac?
    Btw..najpierw rezerwowalyscie termin w kosciele czy sale?? :P
    Bede musiala znalezc jakies forum przygotowawcze :D

    mizzelka, Zajsonek, Izuniaa89 lubią tę wiadomość

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 28 maja 2014, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sale, kosciol 3 miesiace przed mozesz pojsc albo wczesniej zeby iśc na nauki przedmalzenskie ;) one musza byc 3 miesiace przed slubem, potem idziesz na spowiedz pierwsza i musisz miec metryke chrztu męża ( lub swoją tez jezeli to nie twoja parafia) potem do cywilnego po zaswiadczenia itp.
    sala to rok albo 2 trzeba czekac, ja czekałam półtora

    Izuniaa89 lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 28 maja 2014, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my cię pokierujemy, przeżywałam to 8 miechów temu o losie... :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    naleśniki ze szpinakiem itunczykiem :)

    Zajsonek lubi tę wiadomość

  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 28 maja 2014, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    No z innej beczki to ja Wam powiem ze mnie Izunia zmotywowala haha i siedze i robie liste wstepna sali weselnych do ogarniecia :) Moze od tego wypadaloby zaczac?
    Btw..najpierw rezerwowalyscie termin w kosciele czy sale?? :P
    Bede musiala znalezc jakies forum przygotowawcze :D

    zależy gdzie mieszkacie :) i jaka jest dostępność sal :)
    ja swoją salę rezerwowałam dwa lata przed ślubem i rezerwacje wtedy były już na 2016 :/ a kościół rezerwowałam miesiąc temu ponad rok przed ślubem :) jak byłam to już jedna para zarezerwowane miała na ten dzień na 16 więc nam została 14:30 :) Ale mówię to zależy od miejsca zamieszkania :)

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 28 maja 2014, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    naleśniki ze szpinakiem itunczykiem :)
    mniam :D ja miałam pomidorową, bo chodziła za mną od tygodnia :D

    Kasia * lubi tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 28 maja 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy również jestem w czasie przygotowań ślub dopiero za ponad rok, ale tak jak mówię lepiej się tym zająć wcześniej niż później być niezadowolonym :)

    Daisy lubi tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mieszkam w katowicach i jako 1 rezerwowoalam sale potem kosciól bo godzine slubu latwiej zmienic niz rezerwacje calego dnia w restauracji

    Zajsonek lubi tę wiadomość

  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 28 maja 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    ja mieszkam w katowicach i jako 1 rezerwowoalam sale potem kosciól bo godzine slubu latwiej zmienic niz rezerwacje calego dnia w restauracji

    święta racja :)

    Kasia * lubi tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 28 maja 2014, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tak samo najpierw salę i jednocześnie zespol bo mąz się uparł na wujka swojego i ja sie uparłam na swojego kucharza :) więc wszystko gładko poszło na jeden termin :)

    Zajsonek lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bylo mi obojetne czy slub bedzie o 13 czy o 15 a wiadomo ze godzina na slub wdanym dniu zawsze sie znjadzie w kosciele jak nie 13 to 15 roznica zadna a jak rezerwujesz restauracje to oni itak zamykaja ta restauracje na caly dzien czy ty ja wynajmiesz od 12 czy od 16 na slub

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2014, 18:35

    Zajsonek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z innej beczki to ja wam powiem, że korci mnie kupić sobie mikroskop owulacyjny. Ktoś z was ma i używa?

  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 28 maja 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już w czerwcu jadę podpisać umowę z fotografem/kamerzystą (małżeństwo) oraz z zespołem :) bo mój termin jest bardzo popularny :)

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam fajny jak masz kase to warto

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 28 maja 2014, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie też korcił, dobra sprawa jak ktos nie ma duzo śluzu lub nie ma dobrze rozpoznawalnego :)

    Nasturcja lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
‹‹ 114 115 116 117 118 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ