X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 28 maja 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merida17 wrote:
    Witam Dziewczyny! U mnie słonecznie ;) I ja skubnę jedną kropeczkę ;)

    a proszę bardzo :D

    merida17 lubi tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Katiś Autorytet
    Postów: 2248 4112

    Wysłany: 28 maja 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja lubie czasem ze smakiem sobie wypić piwko :) Szczególnie w upalne dni, takie zimne uuuuhuhu :D

    Co do fajek.
    Ja też paliłam jakieś 8 lat. 2 lata temu poznałam mojego T i on grzecznie zapytał czy mogłabym nie palić - no to rzuciłam :) I wyszło mi to na dobre i jestem mu za to bardzo wdzięczna :) Zajsonek a czy Twój chłop pali?

    Zajsonek lubi tę wiadomość

    Pola <3klz9df9h07yjky2k.png
    Hania <3klz9df9h6qms3c6n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek wrote:
    no ja też mało palę, ale palę :(
    No ja tez pale :-\ :O

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 28 maja 2014, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek wrote:
    ja póki co na razie zostanę przy OF :)
    zakupiłam ostatnio termometr owulacyjny, bo mój się zepsuł..
    Dzwoniłam do wszystkich aptek w moim mieście i nigdzie nie było, ostatnia apteka jest, poprosiłam o odłożenie (o cenę nie zapytałam)..
    Pojechałam i zapłaciłam 99zł za termometr geratherm basal..
    :)


    ... ja zaplacilam za niego 19 zł. To ten rozowy z 2 ma miejscami po przecinku..?

    Zajsonek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj pali :-\ eh ale mi nie sprawia to problemu

  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 28 maja 2014, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiś wrote:
    Ja lubie czasem ze smakiem sobie wypić piwko :) Szczególnie w upalne dni, takie zimne uuuuhuhu :D

    Co do fajek.
    Ja też paliłam jakieś 8 lat. 2 lata temu poznałam mojego T i on grzecznie zapytał czy mogłabym nie palić - no to rzuciłam :) I wyszło mi to na dobre i jestem mu za to bardzo wdzięczna :) Zajsonek a czy Twój chłop pali?

    pali :(

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 28 maja 2014, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja wrote:
    Cieszcie się wolnością póki możecie, bo później to gary, pieluchy, brudne skarpetki męża powciskane w buty... No, to tak po krótce :P

    Hehe, dobre :D My mieszkamy juz 2 lata razem, wczesniej tez juz z kims mieszkalam przez kilka lat :p Gary i pieluchy nie sa mi obce, a maz nie wciska brudnych skarpetek do butów tylko nosi do kosza na pranie :p I to jeszcze w zaleznosci czy biale czy kolorowe czy czarne to do osobnego kosza potrafi wrzucic :D

  • Katiś Autorytet
    Postów: 2248 4112

    Wysłany: 28 maja 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze to najgorzej ;/ bo inaczej jest jak jedna z osób nie pali, łatwiej zerwać z nałogiem :)

    czrnula 22 lubi tę wiadomość

    Pola <3klz9df9h07yjky2k.png
    Hania <3klz9df9h6qms3c6n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj to zuca do pralki. .Rowniez wczesniej mieszkalam z innym partnerem dwa lata ale on to porzadek utrzymywal.a moj tez potrafi jak chce ;-)

    Daisy lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiś wrote:
    kurcze to najgorzej ;/ bo inaczej jest jak jedna z osób nie pali, łatwiej zerwać z nałogiem :)
    Dokladnie. ..

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 28 maja 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja palilam jak smok, paczke dziennie marlborasow dlugich czerwonych..latami, oj latami..jeszcze w liceum zaczelam, potem mialam przerwe i po pol roku nie palenia jakims zrzadzeniem losu zaliczylam ciazowa wpadke (dobrze ze nie palilam w tym czasie..), potem po pol roku po porodzie wrocilam do palenia i palilam te paczke dziennie a i wiecej na imprezach (a bardzo lubie sobie trzasnac %, nawet %%%%%%), az w koncu moj przyszly maz zaczal urzadzac z tego tytulu awantury i tym sposobem nie pale od listopada 2012r...no niestety wymusil na mnie rzucanie nalogu, jestem do tej pory na niego za to zla bo nie byla to moja decyzja, ale on powiedzial ze jego zona i matka jego dzieci palic nie bedzie i koniec, dal mi szanse na dokonanie wyboru..

    czrnula 22, Zajsonek lubią tę wiadomość

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 28 maja 2014, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do wesela kochane, to mnie interesuje lipiec, dwa pierwsze weekendy tylko wchodza w gre wiec 4 i 11 :) Musze zaczac ostro szukac hehe :)
    Co do miejsca to Trójmiasto i okolice do 50km max. Macie cos godnego polecenia? :D

    mizzelka, Izuniaa89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Ja palilam jak smok, paczke dziennie marlborasow dlugich czerwonych..latami, oj latami..jeszcze w liceum zaczelam, potem mialam przerwe i po pol roku nie palenia jakims zrzadzeniem losu zaliczylam ciazowa wpadke (dobrze ze nie palilam w tym czasie..), potem po pol roku po porodzie wrocilam do palenia i palilam te paczke dziennie a i wiecej na imprezach (a bardzo lubie sobie trzasnac %, nawet %%%%%%), az w koncu moj przyszly maz zaczal urzadzac z tego tytulu awantury i tym sposobem nie pale od listopada 2012r...no niestety wymusil na mnie rzucanie nalogu, jestem do tej pory na niego za to zla bo nie byla to moja decyzja, ale on powiedzial ze jego zona i matka jego dzieci palic nie bedzie i koniec, dal mi szanse na dokonanie wyboru..
    Moj nie wywiera na mnie presji powiedzial tylko jak bede w ciazy mam nie palic dla dobra mojego i malucha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam w lipcu ale pzelozylismy...juz doczekac sie nie mozemy

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 28 maja 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czrnula 22 wrote:
    Moj nie wywiera na mnie presji powiedzial tylko jak bede w ciazy mam nie palic dla dobra mojego i malucha

    Czrnula to powinnas juz ograniczyc palenie naprawde do minimum, poki w ciazy nie jestes, bo potem nie jest dobre jak juz zajdziesz rzucanie palenia nagle, bo plod i dziecko sie juz przyzwyczaja do nikotyny i odebranie dziecku tego moze wywolac jakies tam reakcje. Takze nu nu! Rzucać!

    czrnula 22 lubi tę wiadomość

  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 28 maja 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    ... ja zaplacilam za niego 19 zł. To ten rozowy z 2 ma miejscami po przecinku..?

    http://www.marmak.eu/images/offer/thermometers/basal_001.png

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Katiś Autorytet
    Postów: 2248 4112

    Wysłany: 28 maja 2014, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahh te chłopy jeeeeee :D

    Zajsonek lubi tę wiadomość

    Pola <3klz9df9h07yjky2k.png
    Hania <3klz9df9h6qms3c6n.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 28 maja 2014, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek wrote:
    http://www.marmak.eu/images/offer/thermometers/basal_001.png

    Aaa to nie, to ja mam taki rozowy elektroniczny, podswietlany, specjalnie na sciagniete rolety :D :D :D

  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 28 maja 2014, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Ja palilam jak smok, paczke dziennie marlborasow dlugich czerwonych..latami, oj latami..jeszcze w liceum zaczelam, potem mialam przerwe i po pol roku nie palenia jakims zrzadzeniem losu zaliczylam ciazowa wpadke (dobrze ze nie palilam w tym czasie..), potem po pol roku po porodzie wrocilam do palenia i palilam te paczke dziennie a i wiecej na imprezach (a bardzo lubie sobie trzasnac %, nawet %%%%%%), az w koncu moj przyszly maz zaczal urzadzac z tego tytulu awantury i tym sposobem nie pale od listopada 2012r...no niestety wymusil na mnie rzucanie nalogu, jestem do tej pory na niego za to zla bo nie byla to moja decyzja, ale on powiedzial ze jego zona i matka jego dzieci palic nie bedzie i koniec, dal mi szanse na dokonanie wyboru..

    a co do papierochów to wraz z moim chłopem zaczynamy ograniczać a jak a teście II rzucam od razu :)

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 28 maja 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palę może 7 papierosów dziennie ( od 7 do 23 czasem 24) :)

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
‹‹ 117 118 119 120 121 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ