X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 30 maja 2014, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki. Ja jestem w tym cyklu dobrej myśli. :PPPP
    W tamtym też byłam i @ przyszła. Hehehhe.
    Wygląda na to że jestem w ciąży permanentnie. :PPP

    Ewa99, mizzelka, Magda_lena88 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2014, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj, jak tu gwarnie od rana ;) witam się z Wami i uciekam do pracy! Miłego dnia :) U mnie też humor ma się dobrze :)

  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 30 maja 2014, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie pamiętam co mi się dokładnie śniło, ale pamiętam że miałam duży i piękny brzuszek ciążowy :D a pogoda kiepska.

    Ewa99 lubi tę wiadomość

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2014, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczynki ja mykam na zajecia a pozniej jade do rodzinnego domku ;) milego dnia !

    mizzelka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2014, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witojcie

    Ja mam natomiast mieszane uczucia co do tego cyklu ale jutro idziemy obejrzeć panie pęcherzyki za free prywatnie :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2014, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie się już długo żadna ciąża nie śniła :D
    Jeszcze przed staraniami, w zeszłym roku, często mi się śniło, że miałam swoje dzieci, albo opiekowałam się jakimiś, często w latach wojennych lub około, straszne te sny były :/

    Ale dzisiaj piąteczek ;D
    Mój mąż się leni w domu, bo szedł rano na badania (tak poszedł, w końcu zrobił coś dla zdrowia!! :o ), a ja w pracy, ale piatunio, to piatunio <3

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 30 maja 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betty Boop wrote:
    Czesc dziewczynki :) Ja tez sie ciesze ze juz piateczek. Wczoraj mialam chwile wolnego i polecialam na zakupy. Chcialam kupic jakis elegancki strój na niedzielne chrzciny ale wszystko źle lezało , masakra. Nie mam w czym iść!!! Ja na co dzien latam w trampkach, i nie mam za duzo eleganckich rzeczy. Cos tam sie znajdzie ale jakos nic mi nie lezy na taka "impreze". Ech, zycie kobiety nie jest łatwe ;P

    A tak poza tym to u mnie na wykresie 9 dzien ale niestety kompletnie nie czuje nic,przeczucia jakies kiepskie. Chyba nie wytrzymam i w niedziele rano zatestuje jak @ nie przyjdzie. Tak bylam pierwotnie zapisana na testowanie ale pomyslalam, ze sie przepisze dalej dla pewnosci. Chyba jednak nie wytrzymam :P
    ja tez mam niedługo chrzciny bodajże w połowie czerwca i nie wiem w co sie ubrac, wiem ze kupa czasu ale ja juz taka jestem... :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 30 maja 2014, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betty Boop wrote:
    No i załamka, własnie zobaczylam jakies początki plamienia na wkładce :( Tak mam zawsze na 2 dni przed @. Mam dość !!!
    a fazę lutealną masz krótką? ilu dniową?

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 30 maja 2014, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej:):)

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2014, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry Kochane. Pozno poszlam spac spac i bym tylko spala i spala

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 30 maja 2014, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lulu_ovufriend wrote:
    Cześć Dziewczyny! U mnie niestety nadal brak skoku :( cykl bezowulacyjny powoli staje się coraz bardziej prawdopodobny, testowanie 8 czerwca raczej do skutku nie dojdzie... :(
    nie podoba mi się to... kurde czemu tak... i bierzesz dupka teraz? czy jeszcze jeden dzien czekasz?

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 30 maja 2014, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiś wrote:
    Ja tez nic nie mam. Ani plamien, śluzy jak na lekarstwo. Tylko cycki jakby ciezkie. Dzis rano czulam klucie po lewej stronie w dole brzucha. Myślę ze @przyjdzie
    a ja czuje że nie heeeeeee <3 mini-graphics-baby-102328.gif

    Katiś, czrnula 22 lubią tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 30 maja 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to ja głosowanie oficjalnie zakonczę.
    wygrał bociek mini-graphics-baby-088099.gif
    co do minusowych testów (nikomu nie życzę) można oznaczyć: mini-graphics-baby-556309.gif

    a na dole mamusia już jest :) także za chwilę czerwiec i zobaczymy jak ta lista nasza będzie się prezentować, na pewno bardziej kolorowo niż u innych :)
    boćki bd ślicznie wyglądać :)

    samira lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2014, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bociek jest cudowny ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2014, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Świetnie tak będzie mizzelka. Mój piątunio właśnie się spieprzył, mąż przed chwilą dzwonił, że naszą kicię przejechał samochód i nie żyje :(
    W sumie dobrze, że mnie tam nie ma, pamiętam jak umierał kotek którego miałam zaledwie 2-3 tygodnie, pół dnia jeszcze nosiłam na rękach i ryczałam :(
    Moja królewna :(

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa99 wrote:
    Świetnie tak będzie mizzelka. Mój piątunio właśnie się spieprzył, mąż przed chwilą dzwonił, że naszą kicię przejechał samochód i nie żyje :(
    W sumie dobrze, że mnie tam nie ma, pamiętam jak umierał kotek którego miałam zaledwie 2-3 tygodnie, pół dnia jeszcze nosiłam na rękach i ryczałam :(
    Moja królewna :(
    Oj przykro mi :-\

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 30 maja 2014, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety nie masz na to wpływu i twoj smutny humor na nic się nie zda.
    nie smutaj :* choć wiem że jest ci na pewno bardzo szkoda

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2014, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa99 wiem co czujesz ja póki co mam swojego kota ale rok temu była chora i to poważnie nie spałam chyba z 3 dni przepłakałam jeszcze wiecej ona ma juz 9 lat ale ja sobie nie wobrażam że kiedys zdechnie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2014, 10:06

    czrnula 22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To przykre ale nie mamy na to wplywu:-\

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2014, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mi niedobrze ratunku :O

‹‹ 145 146 147 148 149 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ