X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 30 maja 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czrnula 22 wrote:
    Moj juz sie ulozyl ja mam owczarka niemieckiego to madre psy tylko trzeba nimi dobrze kierowac
    mój kundel bury tzn rudy skurczysyn, wredny :D

    czrnula 22 lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale niestety mojego psiaka nie widzialam juz pol roku. ..Jest z moim bylym a mnie w moim rodzinnym miescie nie bylo juz tyle..ale wkoncu za dwa tygodnie pojade jiz sie stesknilam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    mój kundel bury tzn rudy skurczysyn, wredny :D
    Rozumiem..ja to chyba powinnam zastanowic sie czego chce zachowuje sie nie wporzadku nie mam o tym z kim porozmawiac. .Dwa dni tem odezwa sie do mnie znajomy z niemiec z ktorym kilka razy prubowalismy byc razem i nic..a teraz przyjedze do mnie za dwa tygodnie wiec dlatego jade do mojego rodzinnego miasta. .Sama niewiem czemu to robie..Nie chce moje zdradzic ale chce sie przekonac po co to wszystko jestem nienormalna

    samira lubi tę wiadomość

  • Tynka1990 Autorytet
    Postów: 1068 783

    Wysłany: 30 maja 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    a ile sie staracie? ja już rok i nadal mam głupią nadzieje hehe :D
    zaraz półtora roku poleci :)

    czrnula 22 lubi tę wiadomość

    1cb90e9c99.png
    a9013fc3de.png
    Aniołek 8tc
    06cf3d1f83.png
    fe7c1817d8.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 30 maja 2014, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tynka1990 wrote:
    zaraz półtora roku poleci :)
    a mieliscie jakies badania itp? bo ja się chyba na to zbieram już powoli.

    Tynka1990 lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 30 maja 2014, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czrnula 22 wrote:
    Rozumiem..ja to chyba powinnam zastanowic sie czego chce zachowuje sie nie wporzadku nie mam o tym z kim porozmawiac. .Dwa dni tem odezwa sie do mnie znajomy z niemiec z ktorym kilka razy prubowalismy byc razem i nic..a teraz przyjedze do mnie za dwa tygodnie wiec dlatego jade do mojego rodzinnego miasta. .Sama niewiem czemu to robie..Nie chce moje zdradzic ale chce sie przekonac po co to wszystko jestem nienormalna
    skoro jedziesz to czy jestes pewna tego uczucia do swojego mezczyzny?

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Tynka1990 Autorytet
    Postów: 1068 783

    Wysłany: 30 maja 2014, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    a mieliscie jakies badania itp? bo ja się chyba na to zbieram już powoli.
    ostatnio badanie nasienia i jest ok tylko jedno mi coś tam wyszło zawyżone ale czekam na konsultację.
    Ja miałam tylko prl i tsh. Prolaktynkę zbijam 3 miesiąc bromkiem i czekam na @ żeby iść sprawdzić czy spadła :)

    1cb90e9c99.png
    a9013fc3de.png
    Aniołek 8tc
    06cf3d1f83.png
    fe7c1817d8.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 30 maja 2014, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o no to polowa sukcesu za wami. A może już nie trzeba bd czekać na @ :) mogłaby sobie iść na 9 miesięcy odpocząć :>

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2014, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem pewna w 100% nie chce by o tym wiedzial bo jest cjolernie zazdrosny ze pusci mnie sama to juz wielki cod...ja poprostu chce sie przekonac chce miec pewnosc ze dla mnie to juz dawno sie zakonczylo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niewiem juz sama co powinnam zrobic Mojego nie chce krzywdzic

  • Katiś Autorytet
    Postów: 2248 4112

    Wysłany: 30 maja 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dwa psy. Suczki golden retriever. Są przekochane, ale tez parę butów mi zeżarly. Wczoraj życie oddal kwiatek doniczkowy :( mam je ochote udusić, ale cóż kocham je.

    ojjj morci mnie to testowanie...
    ja tez mam napady mdlosci. Trwaja króciutko. A no i w glowie czasem mi sie kreci

    czrnula 22 lubi tę wiadomość

    Pola <3klz9df9h07yjky2k.png
    Hania <3klz9df9h6qms3c6n.png
  • Tynka1990 Autorytet
    Postów: 1068 783

    Wysłany: 30 maja 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    o no to polowa sukcesu za wami. A może już nie trzeba bd czekać na @ :) mogłaby sobie iść na 9 miesięcy odpocząć :>
    Ja jednak czuję, że @ będzie i nie nastawiam się na cud niestety. a w dodatku bromek robi szaleństwa w moim organizmie więc kolejny powód na niepowodzenie :D

    1cb90e9c99.png
    a9013fc3de.png
    Aniołek 8tc
    06cf3d1f83.png
    fe7c1817d8.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 30 maja 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czrnula 22 wrote:
    Jestem pewna w 100% nie chce by o tym wiedzial bo jest cjolernie zazdrosny ze pusci mnie sama to juz wielki cod...ja poprostu chce sie przekonac chce miec pewnosc ze dla mnie to juz dawno sie zakonczylo
    wedlug mnie nie powinnaś jechac, to co bylo to już się dawno zakonczylo :)

    czrnula 22 lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Tynka1990 Autorytet
    Postów: 1068 783

    Wysłany: 30 maja 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czrnula 22 wrote:
    Niewiem juz sama co powinnam zrobic Mojego nie chce krzywdzic
    kochana ja na Twoim miejscu nigdzie bym nie jechała. Jesli kochasz swojego to zapomnij o tamtym i ciesz się aktualnym życiem.
    Tylko słońce się zamartwiasz

    czrnula 22, Izuniaa89 lubią tę wiadomość

    1cb90e9c99.png
    a9013fc3de.png
    Aniołek 8tc
    06cf3d1f83.png
    fe7c1817d8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiś wrote:
    Ja mam dwa psy. Suczki golden retriever. Są przekochane, ale tez parę butów mi zeżarly. Wczoraj życie oddal kwiatek doniczkowy :( mam je ochote udusić, ale cóż kocham je.

    ojjj morci mnie to testowanie...
    ja tez mam napady mdlosci. Trwaja króciutko. A no i w glowie czasem mi sie kreci
    Katis mam tak samo wczoraj z zakupami szlam to ledwo doszlam tak goraco mi sid zrobilo i zawroty glowy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izuniaa89 wrote:
    próbuję się dodzwonić w sprawie tych bezpłatnych badań nasienia ale ciągle zajęte;/
    na jaki nr dzwonisz ?? Mój G dzwonił na ten 32 359 09 32 lub 33 i robią od 1-6 bo 7,8 sobota ,niedziela i nie robią badań,to jest b. podstawowe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2014, 10:52

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 30 maja 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tynka1990 wrote:
    Ja jednak czuję, że @ będzie i nie nastawiam się na cud niestety. a w dodatku bromek robi szaleństwa w moim organizmie więc kolejny powód na niepowodzenie :D
    mnie w ostatnim cyklu luteina zmyliła, bo były mdłości itp.. a nic z tego nie wyszło :(

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 30 maja 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiś wrote:
    Ja mam dwa psy. Suczki golden retriever. Są przekochane, ale tez parę butów mi zeżarly. Wczoraj życie oddal kwiatek doniczkowy :( mam je ochote udusić, ale cóż kocham je.

    ojjj morci mnie to testowanie...
    ja tez mam napady mdlosci. Trwaja króciutko. A no i w glowie czasem mi sie kreci
    ohoho do majówek nie polecisz! masz nam trzymać statystykę boćków haha :D minimum 1 czerwiec :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tynka1990 wrote:
    kochana ja na Twoim miejscu nigdzie bym nie jechała. Jesli kochasz swojego to zapomnij o tamtym i ciesz się aktualnym życiem.
    Tylko słońce się zamartwiasz
    Dziekuje Kochana masz racje i tak zrobie nie spotkam sie z nim zadzwonie do niego i odwolam to wszystko

  • Tynka1990 Autorytet
    Postów: 1068 783

    Wysłany: 30 maja 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    mnie w ostatnim cyklu luteina zmyliła, bo były mdłości itp.. a nic z tego nie wyszło :(
    ja miałam wcześniej regularne cykle 29-30 dni a po bromku masakra... poprzedni 26 i owulka była gdzieś około 11-12 dc a teraz mam 16 dc i owulki jeszcze nie było

    1cb90e9c99.png
    a9013fc3de.png
    Aniołek 8tc
    06cf3d1f83.png
    fe7c1817d8.png
‹‹ 147 148 149 150 151 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ