X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez miałam podoba historie, była impreza, wszyscy wyszli, a pewnej lasce chciało się przytulac i wróciła, wlazla przez okno i próbowała dorówac mego męża! Na szczęście on tez z tych mądrych i nie przeszkadzało jej, ze ja byłam na górze :) dużo takich chodzi po świecie!!!

    A tak w ogóle to dzień dobry :)

    Daisy, Kasia *, samira, mizzelka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na pal sie powinno takie nadziewac i smazyc przy ognisku ;PPPPPPPPPPPP zaraza no

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2014, 14:07

    Ewa99, Tygrysek lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajj, ja to też nie uznaję "nawet gadania", ale mój m. jest taki, ze wszyscy go lubią, a on lubi wiele osób i interesuje się ich życiem, czego ja nie ogarniam, bo sama nie odczuwam potrzeby utrzymywania kontaktu z taką ilością osób, bo nawet nie byłabym w stanie spamiętać o nich wszystkich faktów :P

    Mój m. ma taką byłą koleżankę, której nie cierpię, bo laska jest hajtnięta od ponad 2 lat, a obraca non stop zajętych facetów -.-
    A jej mąż naprawdę w porządku, spokojny facet jest, aż mi go szkoda...
    M. wie, ze nie lubię tej dziewczyny i przestał się z nią kontaktować, ale ostatnio wyszło, ze ma się przeprowadzić niedaleko (bo wybyła po ślubie jakieś 200km stąd)... Niech tylko się odezwie znowu, to jej naprawdę kłąki powyrywam. Taaak, jestem okropną zazdroścnicą :P Ale m. też, więc wie, ze nie moze sobie pogrywać :D

    Daisy, Kasia *, merida17, samira, mizzelka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i dobrze Ewa trzeba trzymac ręke na pulsie i miec to pod kontorla ja akurat zazdrosna srednio jestem zalezy jaka kobieta bardziej nie znosze jak ktos mi doklada problemow i dlatego sie tak wsciekam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2014, 14:13

  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę do rodziców. Zaprosili nas na babeczkę ziemniaczaną to skorzystamy. Mój już mi zapowiada, że dziś wychodzi na imprezę z modelkami. Moja reakcja 3171641p3qzgc683d.gif, a to on 1302403wd4u0mjzjc.gif nigdzie nie idzie, dziecko ma mi robić :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2014, 14:16

    Daisy, Kasia *, Ewa99, Tygrysek, kierzynka, mizzelka lubią tę wiadomość

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    la jaka impreaza zmodelkami ooo nie modelki to moze sobie coanjwyzej w telewizji poogladac:PPPPPP ma zone i obowiazki meża trzeba spełnic

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2014, 14:15

    Ewa99, la lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też staram się opanować, jest ze mną lepiej niż było, bo bym wykitowała ;)
    Mój m. gra w zespole, więc wolę myśleć, ze jest rozsądny i mu ufać niż wkręcać sobie historyjki czy jakaś lala go nie zaczepia. Mówi mi zazwyczaj o takich sytuacjach i to mnie uspokaja ;)

    Ale mam wrażenie, ze żonaci lub zajęci faceci mają jakąs taką aurę która przyciąga takie lepkie zdziry :p Bo jak byli wolni, to żadna się nie kleiła, a jak w związku to od razu :P

    Daisy, samira lubią tę wiadomość

  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mojego przed też się kleiły :P Dobra lecę, bo mi kiszki marsza grają.

    Kasia *, Ewa99 lubią tę wiadomość

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale z kobietami Ewciu jest podobnie ja miałam powodzenie zawsze ale teraz po slubie ma jeszcze większe :PPP obraczka u kobiety na palcu tez działa jak magnez a cieżarna i z obrączką ohohhho oczywiscie jestem rozsadna :) ale widze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2014, 14:21

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na mnie nie zwracam tak uwagi, bo nie zamierzam zawierać żadnych nowych znajomości z mężczyznami, ale mąż czasami faktycznie krąży wkoło jak bodyguard :p
    Mnie bardziej interesują obce baby, których trzeba pilnować :P

    Kasia * lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa99 wrote:
    Na mnie nie zwracam tak uwagi, bo nie zamierzam zawierać żadnych nowych znajomości z mężczyznami, ale mąż czasami faktycznie krąży wkoło jak bodyguard :p
    Mnie bardziej interesują obce baby, których trzeba pilnować :P


    mnie tez nie interesuja inni mezczyzni ale widze swoje ,,, a co do bab to fakt ja tez zawsze jestem czujna taka intuicja kobieca znam gust mojego meza i wiem ktora moge sobie odpuscic a ktora za bardzo sie usmiecha

  • Beata86 Przyjaciółka
    Postów: 77 28

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merida17 wrote:
    a ja miałam różnie, raz od 5-9 dc później 3-7dc, a teraz miałam jeszcze inaczej, bo przez 6 dni, ale już nie zdążyłam, mogę sprawdzić jeśli chcesz.


    Merida a dostawałaś coś na pękniecie pęcherzyka?

    CZEKAMY NA CIEBIE KRUSZYNKO<3<3

    bfarxzdv3th8qr08.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, jak to brzmi :D "która za bardzo się uśmiecha"
    Jak słowa jakiegoś psychopaty, który szuka komu może przerzedzić zęby :D

    My kobiety, to jednak mamy tych problemów trochę :p
    Przypuszczam, ze nasi faceci to nawet nie zdają sobie sprawy co i kiedy widzimy, jak to odpieramy itd...

    Kasia * lubi tę wiadomość

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj to ostatnio jak pojechalismy na zakupy i chcialam sobie buty wybrac, to juz mial isc ogladac rowery na inne stoisko w Go Sporcie, a jak tylko podszedl do mnie pan ze stoiska z butami zapytac czy cos podac, to mojemu od razu sie odechcialo ogladac rowerów..no ubaw mialam przez cały dzien.

    Ja tam sie nie rozgladam, ale tez mam lustro i patrze w nie codziennie i pewnie czasem ktos moze oko na mnie zawiesic, ale pozostaje na to obojetna, bo z nikim nie bedzie mi lepiej niz z moim kochanym :) Wydaje mi sie ze on moze powiedziec tak samo, lepiej nie trafi hehe :)

    Syt. sprzed paru dni: wjezdzamy na plac do firmy, a tam nowy stroz, ktory juz zna mojego, ale mnie jeszcze nie widzial no i drze jape na caly plac 'TO ŻONA????' Moj mowi normalnym tonem 'Tak, żona'. A stróż 'ALE SZKODA!!!'. :D :D :D A pośród tego ja. :D

    Kochane ja uciekam musze leciec po córcię i potem do roboty sie wziac bo dzis impregnuje fugi w lazience, bo prysznic juz postawiony teraz tzreba jeszcze zabezpieczyć to i owo :) A potem to juz relaksik weekendowy, bede zagladac.

    Zycze wszystkim milego i owocnego weekendu i 2 kresek dla testujących! <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2014, 14:33

    Ewa99, samira, Kasia *, mizzelka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do zobaczenia! :)
    Ja też spadam, zaraz się zwijam z pracy, a w weekend już nie będzie czasu :)
    Dużo słoneczka, mało pracy i trzymam kciuki za testujące w weekend <3 <3

    samira, Kasia * lubią tę wiadomość

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) ja jestem bardzo zazdrosna o mojgo M codziennie ma kontakt z laskami bo jest instruktorem fitness jak raz bylam i tylko patrzylam to po zajeciach jakie malpy sie szczezyly i cos gadaly do mojego ale chyba mialam bardso wsciekla mine bo zaraz odnich uciekl

    Ewa99, Daisy, Kasia *, mizzelka lubią tę wiadomość

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2015, 12:14

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Kochana moim zdaniem to bdb decyzja, bardzo dojrzała i trzymam kciuki, żeby się udało, obojętnie w jaki sposób <3

    A u mnie sluz nawet się pojawil na 5-6cm..czy powinnam juz zaznaczyc rozciagliwy? Dodam, ze to bylo po cwiczeniach, nie wiem czy to moglo miec jakis wplyw..eh mam nadzieje ze test owu cos w koncu dzis pokaze :/ Caly wykres w minusikach :D
    jak najbardziej tak... :) ja dopiero wczoraj taki ekstra rozciągliwy zauważyłam :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tygrysek wrote:
    Kurczę pomocy....

    Ja już zgłupiałam. Ostatni mój cykl miał tylko 26 dni. Dziś mam 11 dc i tempka jak dla mnie w miarę wysoka chyba... i śluz jak białko kurze. To już?
    Wczoraj robiłam test owu to ta druga kreska zrobiła mi się blada, ale to dalej jest ujemny. Co mam robić? (niby wg ovufriend dni płodne powinny się zacząć w poniedziałek). Chyba wrócę do domu z pracy i rzucę się na męża! To będzie intensywny weekend!

    PS. A może tempka powinna być większa? Czy skacze dopiero w dniu owu? A śluz będzie rozciągliwy kilka dni przed owu?
    męcz dziś męża intensywnie! bo białko kurze trzy dni max się pojawia a potem jeżeli już to wyspy + śluz niepłodny... i szczyt śluzu płodnego w dniu owulki lub dzien przed lub dzien po. niestety nie da sie dokladnie okreslic, kobieta kazda ma inaczej a skok jest po owulce. bo już wkracza progesteron a wskaźnik LH powoli znika.
    nie zaszkodzi <3.. owulka raz szybciej raz wolniej... ja myslalam ze u mnie szybciej bo bóle owulacyjne a tu dupa :)
    tempkę masz dobrą, czasami są niższe dzien przed owulką.

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sonia18a wrote:
    Witam Was dziewczyny!

    Moja temp znow sobie ze mna pogrywa, a ja jej w ogole nie rozumie :( zrobilam dzis drugi test, no wgapialam sie pod swiatlo, bo widzialam cien cienia, ale... nikt poza mna go nie widzial i na zdjeciu tez okazal sie byc niewidoczny :( buuuu :(

    szczerze mowiac, myslalam, ze temp dzis spadnie, a ja wiedzialabym na co czekac (@), a ona glupia dala mi dzis nadzieje, a test negatywny :(

    ohhh, jak ja nie cierpie TYCH dni :/

    ps. jaki (i czy w ogole) wplyw ma temperatura w sypialni na temperature ciala podczas porannego mierzenia?

    Pozdrawiam Was cieplo

    Iwka, przykro mi, ale dopoki @ nie przyszla, to moze warto miec nadzieje? mialas piekny wykres
    raczej to nie ma diametralnego wpływu bo jednak śpisz pod kołdrą itp. Ale lepiej gwałtownie jej nie zmieniać :) moze sie zmienić max 0,05...

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
‹‹ 256 257 258 259 260 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ