X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julita wrote:
    dziewczyny po co właściwie bierze się Dupka po owulacji?

    Na wspomaganie cialka zoltego, ktore produkuje progesteron :) W sensie na progesteron i juz :) To samo z luteiną.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 czerwca 2014, 10:37

    julita lubi tę wiadomość

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sue, ja cwicze od 2 tyg, w sensie robie cokolwiek hehe :D :D :D Kiedys owszem, siatkówka (medalistka Gedanii ;) ), biegi na 3km, 5km, mam tam jakies medale, nawet kolekcje z roznych sportów..ale potem siadl kregoslup i kicha. Potem juz do tego nie wrocilam. Na basen nigdy w zyciu wiecej nie pojde. Bylam raz w zyciu w aquaparku, w marcu, w Zakopcu i plulam sobie w brode, ze w ogole dalam sie namówic..strasznie nie lubie basenów, mdli mnie na sam widok skupiska ludzi w tej samej wodzie. No po prostu tak mam i koniec.
    Jesli zaraz padna pytania czy sie kapie gdzies w morzu czy jeziorze - nie, nie robie tego.. :D Wiem walniete to, no ale nie poradze na to zupelnie nic.

    Btw, Sue, widzę, że Timberlejkowa :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 czerwca 2014, 10:42

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczynki ;) ja w koncu znalazlam chwile czasu juz jesten po sesji teraz tylko praca magisterdka zostala mi do napisania.;) w krakowie duchota. Dowiedzialam sie ze kolezanka moja w ciazy ;)) maz moj ma urlopik tydzien ale u tak robi lazienke u rodziny. Owulke mam miec miedzy wtorkiem a piatkiem wiec w pon i wt przytulanko dzisiaj maz mnie rano budzil ale ja smacznie spalam ;p jak myslicie czy przytulanko raz dziennie starczy ??:) buziaki kochane ;**

    Daisy lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    a może dziś pęknie? takie mam przeczucie :)
    ale na usg wczoraj już pęcherzyka nie widziała czyli musiał pęknąć

    Daisy lubi tę wiadomość

  • Sue Autorytet
    Postów: 4521 5367

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Daisy, a propos ćwiczeń i zagnieżdżania - chyba nie ma wpływu, bo ja jeszcze nieświadoma ciąży biegałam co drugi dzień ;)
    Zdrowa mama - zdrowe dziecko :)
    Generalnie musimy uważać na to co jemy - ja mam bzika na punkcie zdrowego odżywiania, nie kupuję pakowanych rzeczy, czytam etykiety, przez co zakupy trwają u mnie 3 razy dłużej niż kiedyś. Ale naprawde są efekty - lepsza cera, lepsze samopoczucie, lepszy wygląd!
    Polecam, Sue :D


  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Na wspomaganie cialka zoltego, ktore produkuje progesteron :) W sensie na progesteron i juz :) To samo z luteiną.

    dzięki, moja głowa jest bogatsza o kolejną informacje :)

    Daisy lubi tę wiadomość

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwona, nawet ponoc nie jest wskazane zeby wiecej niz raz dziennie..mi moja gin mowila, zeby nawet przed plodnymi zrobic sobie max 3dniową przerwę i wtedy z grubej rury, i dalej codziennie az do potwierdzenia przebycia owu. Wiem jednak i sama zawsze wyznawalam zasade, ze lepiej co 2 dni zeby sie tam zregenerowaly plemniki itp. Jednak, jak ostatnio dziewczyny pisały, ponoc to jakas bujda, ze trzeba co 2 dni najczesciej, to samo powiedziala moja gin, jednak mowila, zeby nie szalec wiecej niz wlasnie raz dziennie.

    Praca magisterska powiadasz :) Kiedy to było :p Powodzenia!! <3

    mizzelka lubi tę wiadomość

  • Sue Autorytet
    Postów: 4521 5367

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Sue, ja cwicze od 2 tyg, w sensie robie cokolwiek hehe :D :D :D Kiedys owszem, siatkówka (medalistka Gedanii ;) ), biegi na 3km, 5km, mam tam jakies medale, nawet kolekcje z roznych sportów..ale potem siadl kregoslup i kicha. Potem juz do tego nie wrocilam. Na basen nigdy w zyciu wiecej nie pojde. Bylam raz w zyciu w aquaparku, w marcu, w Zakopcu i plulam sobie w brode, ze w ogole dalam sie namówic..strasznie nie lubie basenów, mdli mnie na sam widok skupiska ludzi w tej samej wodzie. No po prostu tak mam i koniec.
    Jesli zaraz padna pytania czy sie kapie gdzies w morzu czy jeziorze - nie, nie robie tego.. :D Wiem walniete to, no ale nie poradze na to zupelnie nic.

    Btw, Sue, widzę, że Timberlejkowa :p

    Timberlejkowa - byłam nawet na jego koncercie ;))
    Ja za basenem też nie przepadam, bo też brzydzę się takimi skupiskami! Wolę poleżeć w cieniu pod parasolką ;)
    Jeśli to będzie jedyna aktywność, z której będę mogła korzystać, to polubię ;)
    A widzę, że ćwiczysz z Mel B? Świetna jest, krótkie, ale skuteczne treningi. Ja nigdy takiego brzucha nie miałam, jak po ćwiczeniach z nią!


  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sue, ja chyba sie tez zdrowo odzywiam..tzn moze nie czytam etykiet itp, ale wiesz nie jadam w mc, zadnych pizz, kebabow itp, ostatnio przerzucilismy sie na parowar, smakuje nam bdb, wiec nie ma juz oleju i innych tam dziwnych rzeczy. Na szczescie z cerą nie mam problemów, nigdy nie mialam zadnych tradzików itp. Co do cwiczen to brakuje mi towarzystwa, pewnie z kimś jakbym miala cos robic, to nawet i pobiegałabym, a tak samej to troche srednio to widzę, wrecz bardzo słabo :D

  • Sue Autorytet
    Postów: 4521 5367

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie jesteś z Wrocławia? :)


  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    ale na usg wczoraj już pęcherzyka nie widziała czyli musiał pęknąć
    to musi powoli wzrastać :) jutro pewnie skoczy ostro ;)

    samira lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sue, niestety mieszkam pod Gdańskiem :D

    Co do Mel B, to tak, z nią cwicze i jestem zadowolona, naprawdę. Niby te cwiczenia takie tam sobie o pocwicze troche na macie, ale no czuje przedwczorajszy trening nog i posladów do dzis :D

    Planuje tez zakup obciazników na kostki, co o tym myslisz?

  • Rybeńka Autorytet
    Postów: 1404 1724

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tygrysek wrote:
    Wiecie co, rzadko oglądam telewizję, i dopiero dziś rano w pracy się dowiedziałam, że tu niedaleko mnie (5 km od mojej pracy, w moim mieście), na parkingu jednego z większych pracodawców w Rybniku stała się ta ogromna tragedia. Do teraz nie mogę ogarnąć myśli.
    Każda z nas pewnie po swojemu przeżywa różne tragedie związane z dziećmi. Ja jak słyszę że ktoś zabił noworodka lub coś podobnego to serce moje rozpada się na kawałki. Tu ogromną tragedię przeżyli rodzice. Sprawa nie wygląda na umyślne spowodowanie śmierci. Rutyna wkrada się w nasze życie i to nas gubi w życiu. :(

    Też jestem z okolic Rybnika (mieszkałam tu 24lata) nadal pracuję w Rybniku. Jak usłyszałam o tej tragedii to aż mnie ciarki przeszły... brak słów...

    Tygrysek lubi tę wiadomość

    Ona -> 35 -> Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, alergia. Dwójka cudownych dzieciaczków z pierwszego małżeństwa <3

    <3 MAJUSIA <3
    28.02.2015r.

    <3 MICHAŚ <3
    05.10.2017r.

    On -> 36 -> Niska jakość nasienia -> 2% prawidłowych -> ruchliwość prawidłowa prawie 0..

    Zaczynamy 9cs
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tygrysek prawda że faet tego nie chciał itp.. że nie ma co na niego wsiadać itp..

    ale to ON kierował, TO ON wziął dziecko i to ON je zostawił...
    praca pracą ale rodzina jest najważniejsza. ;/

    ostatnio na okolicy straszny wypadek był. facet jechał z przyczepką golfem.. z rodziną... wyprzedzał idiota z tą przyczepką samochod... i po co? czy tak ciężko bylo jechać? z przyczepką jedzie się 70 na godz i tak jest bezpiecznie... a co dopiero takim golfem lekkim ;/
    skutkiem było zamachnięcie samochodem walnęli w drzewo, żona w 8 miesiącu ciąży nie przeżyła, maluch tez nie.. kierowca w szpitalu w ciezkim stanie a synek 5 letni tez, choć całe szczescie ze byl w foteliku....
    A w ich rodzinie to juz drugi tragiczny wypadek w ciągu 5 lat.. Czy to tak ciężko ściągnąć nogę z gazu? też jestem kierowcą od kilku lat ale nie wyobrażam sobie takich sytuacji, czy nie mogł przekalkulować swoich szans?

    samira lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Sue Autorytet
    Postów: 4521 5367

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Sue, niestety mieszkam pod Gdańskiem :D

    Co do Mel B, to tak, z nią cwicze i jestem zadowolona, naprawdę. Niby te cwiczenia takie tam sobie o pocwicze troche na macie, ale no czuje przedwczorajszy trening nog i posladów do dzis :D

    Planuje tez zakup obciazników na kostki, co o tym myslisz?

    Ja mam obciążniki na kostki i nadgarstki - fajna sprawa. Świetnie się z nimi ćwiczy pośladki i nogi.
    Generalnie ćwiczenia Mel B na nogi i pośladki są fantastyczne. Dodaj do tego Squat Challenge i za miesiąc się nie poznasz ;))

    Daisy lubi tę wiadomość


  • M4DZI4 Autorytet
    Postów: 556 830

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam czerwcóweczki :)Po krótkiej nieobecności nadrobiłam Wasz wątek, a było co czytac heh...Ja trochę się pochorowałam ale już dochodzę do siebie.Strasznie gratuluję wszystkim zafasolkowanym do tej pory!!! Macie już tyle tych bocianków że pobicie majówek to tylko formalnośc :) 3mam kciuki za kolejne testujące!!!! Niech czerwiec będzie dla Was szczęśliwy!!! <3 Pozdrawiam.

    mizzelka, Sue, Daisy lubią tę wiadomość

    relgh371ssmqv4f3.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a coz ci dolegało? grypsko czy coś? mam nadzieje ze wszystko ok :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sue dzięki, na pewno skorzystam z rady!!! Oh jak dobrze moc zasiegnac jakiejs fachowej opinii osoby w temacie :) :) :)

    A jak bede w ciazy to na pewno sie zapisze na jakies zajecia dla przyszlych mam lub bede sama w domku tez cos tam cwiczyc. Dacie wiare, ze przytylam w pierwszej ciazy 20 kg, a nie mam na brzuchu ani na piersiach ani jednego rozstepu?? Kiedys jakos ylo mi to wszystko jedno, ale teraz naprawde to doceniam..jedyne to pojawily mi sie na posladkach, kilka dni po porodzie no i katastrofa, i na udach pod posladkami od razu, bo strasznie szybko spadlam z wagi. Ale ciesze sie, ze brzuch jest ok :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 czerwca 2014, 11:10

  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem już po, na razie was nie nadrobie bo z telefonu piszę. Estradiol 159 dwa pęcherzyki 14 i 15 mm, w niedzielę monitoring nr 2 i prawdopodobny zastrzyk. A endometrium 10mm

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 czerwca 2014, 11:29

    Daisy, julita, mizzelka, M4DZI4 lubią tę wiadomość

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak sobie mysle, moze przy pojawiajacych sie bocianach, bedziemy opisywac równiez reakcje naszych mezow na 2 kreski? Mysle ze to bedzie fajne, dodatkowe 'umilenie' naszych wpisów o zaciązaniu :)

    mizzelka lubi tę wiadomość

‹‹ 305 306 307 308 309 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ