X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    tak ale dzisiaj tez nie bardzo poszła w górę :/ a u ciebie to przynajmniej rośnie ładnie


    To na pewno juz od lutki bo wieczorem strzelilam 2szt :p nic sie nie martw poki co :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się słyszy o takich sprawach to człowiek by własnymi rękami zabił :(
    Ale w Polsce jest zakaz puszczania takich drastycznych spotów...
    https://www.youtube.com/watch?v=XNDWN8KDVSM
    https://www.youtube.com/watch?v=61IOERkpTjw

  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krew utoczona, pół probówki+ drugie pół polało się po dłoni po wyjęciu igły. Na 10:30 na USG do doktorka to się dowiem co i jak.
    Nie znam sprawy, ale jeżeli to był parking publiczny, to ktoś mógł wybić szybę. Przecież jak widzi się psa zamkniętego w aucie, to wybijasz szybę, a co dopiero dziecko.
    Rodzice są w szoku, ale nie jestem w stanie wyobrazić sobie, że można zapomnieć, że ma się dziecko, czy kogokolwiek w aucie. Jak zamyślonym trzeba być? Inna historia z happy endem.
    "Pewien matematyk wybrał się raz do parku z dzieckiem w wózku. Postawił go w cieniu, usiadł na ławeczce i zaczął rozwiązywać jakiś znany problem matematyczny. Niestety, skończyły mu się puste strony w nostesie, więc poszedł do domu po drugi.
    Pierwsze słowa żony: gdzie dziecko?

    Facet opowiadał potem, że jego żona go kocha i jest bardzo cierpliwa, bo zdenerwowała się dopiero jak się przyznał, że nie pamięta, w którym parku był."

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 czerwca 2014, 09:59

    Daisy, mizzelka, samira lubią tę wiadomość

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ten drugi filmik pamiętam... matko gdyby to puscili w tv.. moze by sie zastanowili choc przez chwile...

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    och losie, dobry matematyk...

    ale niestety, rodzicielstwo to odpowiedzialnosc... a niektorzy jeszcze do tego nie dojrzeli.

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    och losie, dobry matematyk...

    ale niestety, rodzicielstwo to odpowiedzialnosc... a niektorzy jeszcze do tego nie dojrzeli.

    no dokładnie brak jakiejkolwiek opdowiedzialności

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 czerwca 2014, 10:42

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i sądzę że jak tak długo sie staramy o nasze kruszyny to będziemy idealnymi mamami :)

    Kasia *, motyl1993 lubią tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mnie wlasnie tata dzwonil z pracy i pyta czy slyszalam..masakra!!! ALe chyba to nie pierwszy taki przypadek, chyba slyszalam cos podobnego rok czy pare lat temu..Ostatnio pod sklepem (ze 2 tyg temu jak jechalam po rower) facet wysiadl z forda i zostawil dziecko w foteliku. Mowie do niego czy mam mu szybe wybic od razu czy zadzwonic najpierw na policje i wtedy wybic, bo i tak kaza mi to zrobic. Facet po popukal sie w glowe, ale dziecko zabral. Dzis pewnie mnie wspomina. Mnie cos takiego wkurwia, a ja nie jestem taka bym sie wstydzila czy bala 'gębę' otworzyć. Mam to po mamie i jestem Jej za to bardzo wdzieczna. Wiem jednak, ze niektorzy pozostaja na takie cos obojetni. Ba! Ja nawet kolezance pod przedszkolem potrafilam zwrocic w zeszlym roku uwage by malej nie zostawiala w samochodzie. A ona 'Ja ide tylko malego przeciez zaprowadzic, zaraz wracam'. Mnie taka kurwica bierze od razu ze z miejsca robie awanture na pol osiedla.

    przedszkolanka:), asiaP, samira, Rybeńka lubią tę wiadomość

  • Sue Autorytet
    Postów: 4521 5367

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co mnie zastanawia? Że przez 8 h to dziecko siedziało w tym samochodzie i nikt go nie zauważył? Nikt nie przechodził obok samochodu? Pewnie tak było i teraz każdy, kto je widział ma wyrzuty sumienia.
    Mężczyzna jest już w szpitalu psychiatrycznym, jest w takim szoku, że nie ma z nim żadnego kontaktu.
    Biedna Matka, trauma na całe życie. Tragedia nie do opisania...

    Ja oglądam DD TVN - mam taki rytuał, kawka i DD TVN :)

    Daisy, samira, motyl1993 lubią tę wiadomość


  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie rozumiem po co nie brać dziecka? ja wiem ze dziecko potrafi zrobic scene na srodku sklepu bo chce to i to.. ale trzeba w koncu nauczyc ze nie ma wszystkiego u swoich stóp, żeby nie byl rozpieszczony, przez jakis czas pomagalam mamie w księgarni och losie jak te dzieci dawaly jazzu, a niektore too naprawde anioły... ale mama ignoruje akrobacje dziecka i tak powinno byc, jeszcze keidys nauczycielka stala w kolejce a dziecko w ryk, mama nic... a nauczycielka i dobrze niech tak pani dalej ignoruje..

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie, na parkingu ktos sie kręcił na pewno..... tylko to jest sposobność innych ludzi: nie widzę, nie interesuje mnie to.

    Sue lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też nie wiem jak można być tak bezmyślnym. Jak potem żyć ze świadomością ze przyczyniło się do śmierci dziecka... Ehhh ;/


    Przed chwilą zauważyłam dwie cieniutki nitki krwi na papierze, musiałam się wpatrywać żeby je zobaczyć ale były.

    mizzelka lubi tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
  • Sue Autorytet
    Postów: 4521 5367

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz będę mieć oczy na około głowy!! Jeśli zobaczę coś takiego, od razu wybijam szybę!
    Dziewczynki, jak dzisiejsze testerki? Przeszłam na fioletową stronę, ale dopóki lekarz nie potwierdzi tej cudownej nowiny, nie umiem się cieszyć.

    Trzymam za Was kciuki i ślę wiruski, żebyśmy się spotkały na porodówce w lutym ;)

    mizzelka, Daisy lubią tę wiadomość


  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no zobaczymy zobaczymy, mam nadzieje ze tak :D dziękujemy za wiruski, z chęcią łapię :)

    ofeline nitki? ciekawe...

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sue ja tez mialam taki rytuał, śniadanko, kawka i ddtvn. Jak zaczelam cwiczyc to mi sie obsuwa zrobila hehe bo wlaczam sobie muzyke wtedy. Dzis cardio, wiec wieczorkiem ide na rower spalic te 500 kcal chociaz :D

    Ale powiem Wam, ze widze po 2 tyg pierwsze wyniki..troszke zeszly mi boczki, pupa sie ciut zaokraglila od gory, no i nozki sie troszke umiesnily! Ah no i ten brzuch!!! Juz prawie nie mam tej fałdki pod pępkiem :) Waga ani drgnie, ale liczy sie wizualny efekt :) Jestem zadowolona, mimo tego, ze nie trzymam codziennie treningow (co zaznaczam na wykresie), ale mysle i tak ze lepsze to, niz nic. :)

    Ciekawa jestem tylko jak takie cwiczenia wplywaja na ew. zagniezdzenie, tego juz nie zapytalam wczoraj..niby to nic takiego bo noga gora dol, kilka pajacykow i takie tam (z Mel B). Wiec chyba nie powinno byc problemów?

    Nasz psiak niestety dalej niedomaga. Zawinelismy mu łapy bandazem i skarpetki ubralismy na dwor na siku, w domu ma oddychac rana i i tak pies lezy caly czas i spi teraz wiec niech sie tam nie zadusza. Co do opuszka to lipa, ale byc moze sobie sama sciagnie przy wylizywaniu. Najgorsze jest to, ze ten opuszek to to jest wielkosci no prawie na pol srodka dloni, bo to duzy pies :/ Bidulka moja :(

    Ewa99 lubi tę wiadomość

  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2015, 18:53

    Daisy, mizzelka, julita lubią tę wiadomość

  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny po co właściwie bierze się Dupka po owulacji?

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • Tygrysek Autorytet
    Postów: 1448 2183

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sue wrote:
    Wiecie co mnie zastanawia? Że przez 8 h to dziecko siedziało w tym samochodzie i nikt go nie zauważył? Nikt nie przechodził obok samochodu? Pewnie tak było i teraz każdy, kto je widział ma wyrzuty sumienia.
    Mężczyzna jest już w szpitalu psychiatrycznym, jest w takim szoku, że nie ma z nim żadnego kontaktu.
    Biedna Matka, trauma na całe życie. Tragedia nie do opisania...

    Ja oglądam DD TVN - mam taki rytuał, kawka i DD TVN :)

    Ta Elektrownia jest na uboczu miasta. Ktoś pod info na lokalnej stronie napisał tak:
    "Nie znęcajcie się nad tym człowiekiem, on i jego żona dostatecznie już cierpi, pewien jestem tego że nie chciał tego, bo który ojciec zrobiłby to świadomie, pewien też jestem tego że każdy przechodzący obok tego auta przechodzień widząc dziecko na pewno zareagowałby ale to jest parking zakładowy EDF i tam ludzie poruszają się rano o 7mej i później o 15tej, później nie ma tam czego szukać, znam specyfikę tego parkingu - tam najpierw jest bój i walka o miejsce na ,, nowoczesnym parkingu - wielokrotnie przebudowywanym parkingu" - spier..... lonym, gdzie trzeba mieć szczęście i stalowe nerwy aby zaparkować, a jak już znajdzie się miejsce do zaparkowania to tempem do zakładu - bo na parkowanie stracisz 20 min, a jadąc do pracy też głowa nabita problemami zawodowymi , przemęczenie, pracy i obowiązków coraz więcej, ludzie zatracają się już w tej gonitwie, tutaj nie tylko ojciec popełnił błąd ale cały system zawiódł, stres pośpiech gonitwa za pracą, a tak poza tym to wyrazy współczucia dla rodziców bo to wielkie nieszczęście i dajcie spokój temu ojcu który na pewno bardzo cierpi i to jest dla niego największa kara"

    Natalka 03.2015 <3
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    no zobaczymy zobaczymy, mam nadzieje ze tak :D dziękujemy za wiruski, z chęcią łapię :)

    ofeline nitki? ciekawe...

    Pewnie @ się zbliża, biorąc pod uwagę mój dzień cyklu :)W poprzednim miesiącu tez tak miałam, najpierw niteczki a za jakiś czas już normalna miesiączka.

    atdc8iikup31msj2.png
  • Sue Autorytet
    Postów: 4521 5367

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Sue ja tez mialam taki rytuał, śniadanko, kawka i ddtvn. Jak zaczelam cwiczyc to mi sie obsuwa zrobila hehe bo wlaczam sobie muzyke wtedy. Dzis cardio, wiec wieczorkiem ide na rower spalic te 500 kcal chociaz :D

    Ale powiem Wam, ze widze po 2 tyg pierwsze wyniki..troszke zeszly mi boczki, pupa sie ciut zaokraglila od gory, no i nozki sie troszke umiesnily! Ah no i ten brzuch!!! Juz prawie nie mam tej fałdki pod pępkiem :) Waga ani drgnie, ale liczy sie wizualny efekt :) Jestem zadowolona, mimo tego, ze nie trzymam codziennie treningow (co zaznaczam na wykresie), ale mysle i tak ze lepsze to, niz nic. :)

    Ciekawa jestem tylko jak takie cwiczenia wplywaja na ew. zagniezdzenie, tego juz nie zapytalam wczoraj..niby to nic takiego bo noga gora dol, kilka pajacykow i takie tam (z Mel B). Wiec chyba nie powinno byc problemów?

    Nasz psiak niestety dalej niedomaga. Zawinelismy mu łapy bandazem i skarpetki ubralismy na dwor na siku, w domu ma oddychac rana i i tak pies lezy caly czas i spi teraz wiec niech sie tam nie zadusza. Co do opuszka to lipa, ale byc moze sobie sama sciagnie przy wylizywaniu. Najgorsze jest to, ze ten opuszek to to jest wielkosci no prawie na pol srodka dloni, bo to duzy pies :/ Bidulka moja :(

    Daisy, ja od 3 lat bardzo dużo ćwiczę, zdrowo się odżywiam :) Schudłam 6 kg, ale przede wszystkim wizualnie jest świetnie!
    Od roku regularnie biegam, teraz mam przerwę, czekam na wizytę u lekarza, zapytam czy nie widzi przeciwskazań. Ponoć jeśli kobieta ćwiczyła przed ciążą, biegała, to w ciąży nie powinna przestawać, ale lepiej dowiedzieć się u źródła ;)
    Ciężko mi sobie wyobrazić 9 miesięcy bez ruchu, tym bardziej, że jestem od niego uzależniona, ale jak będzie trzeba, to.. zawsze jest joga, basen ;)

    A psiak..biedulek :*


‹‹ 304 305 306 307 308 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ