X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/wykres,80d3cc6b6986cf27d886eaf8391400ff.html

    dupka kazała mi wtedy właśnie wziąć.. bo miało mi to niby pomóc we wchłonięciu torbielki :/

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonku jesli bylo to zagniezdzenie to jutro powinna beta wyjsc :) Ja bede pewnie jechac jesli chocby cien mi się pokaze, aczkolwiek wiadomo jak to jest. Zapewne się okaze, ze ten dzisiejszy cien to jakas pomylka :D

    Zajsonek lubi tę wiadomość

  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Zajsonku jesli bylo to zagniezdzenie to jutro powinna beta wyjsc :) Ja bede pewnie jechac jesli chocby cien mi się pokaze, aczkolwiek wiadomo jak to jest. Zapewne się okaze, ze ten dzisiejszy cien to jakas pomylka :D

    bredzisz !!!
    jaka pomyłka ? :/
    masz fasolinę i tyle ! :)
    wiecie co poczekam zrobie test w czwartek jak wyjdzie jakis tam cien albo blada krecha to w piatek pojde na bete :)

    Daisy lubi tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia_1988 wrote:
    tez tak myslę...
    Ja miałam niedomogę progesteronu ... wystarczy lutka...

    No właśnie przez niski prg można lutką uzupełnić, to chyba nie jest duży problem.

    W sumie też myślę, ze mój prg jest za niski bo tylko 9,80 w fazie lutealnej gdzie norma jest od 1 do 27.... Niby w normie ale jak dla mnie to za niski na utrzymanie ciąży.. zobaczymy co lekarz powie - wizyta za tydzień

    atdc8iikup31msj2.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana skoro CI bateria padla w termometrze w poprzednim cs to mozesz smialo uznac ze juz od jakiegos czasu zle mierzyl tak wiec nie kieruj sie tymi 9dfl. Poza tym tak jak piszesz odstawilas dupka i przyszla @. A wgl co tak szybko z tym dupkiem toc sobie dlatego tak cykl rozwalilas.. wiec spokojnie z tym 9 dfl. Zobacz dziś juz masz 8 dpo i jestes na dobrej drodze by isc do zielonego konca :)

    Zajsonek, julita lubią tę wiadomość

  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Kochana skoro CI bateria padla w termometrze w poprzednim cs to mozesz smialo uznac ze juz od jakiegos czasu zle mierzyl tak wiec nie kieruj sie tymi 9dfl. Poza tym tak jak piszesz odstawilas dupka i przyszla @. A wgl co tak szybko z tym dupkiem toc sobie dlatego tak cykl rozwalilas.. wiec spokojnie z tym 9 dfl. Zobacz dziś juz masz 8 dpo i jestes na dobrej drodze by isc do zielonego konca :)

    no właśnie moja ginka tak mi kazała brać :/
    zmieniam lekarza - to już zdecydowałam :)
    a tobie kochanie dziękuję <3

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonku przeciez to 8dpo

    to nawet jak sie udalo to teraz nie wyjdzie! jeszcze najwczesniej 5 dni!

    Zajsonek lubi tę wiadomość

    atdcqtkf2affvuei.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sloneczna a w galerii są bodajze cienie cieni z 8 dpo :D
    Szkoda, ze nie ma tam jak wejsc na te wykresy skad te fotki sa zeby wiedziec czy to oszukane testy czy faktycznie ciaza :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2014, 14:02

  • Tygrysek Autorytet
    Postów: 1448 2183

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelaine wrote:
    Hej laseczki ;) ja ostatnio się nie udzielam ale czytam was codziennie. Mam jakiś depresyjny nastrój i nie chce was nim zarażać. I nie chodzi tu o staranka tylko ogólnie parę rzeczy się nazbierało i jakoś mnie tak męczy. Nawet tej ciąży mi się "odechciało", tzn. przestałam o tym myśleć. Czasami sobie myślę, ze może moje ciało i psychika nie są gotowe na dziecko dlatego nie mogę zajść, tyle mam tych problemów na głowie i sama ze sobą walczą ze swoim charakterem i wszystkimi zmorami, które wyniosłam z dzieciństwa. Może podświadomie boję się być matką??? Ehh.. Sama nie wiem.Ale dziś ostatni dzień @ i pewnie niedługo zacznę się nakręcać.

    Poza tym gratulację dla nowych mamusiek i powodzenia dla testujących.

    Daisy ja coś zauważam na tym teście ;)

    Kochana tez tak mam. Dokładnie. Może nie boje się być matką, ale stany "dołowe" zdarzają się. Jednak wiem, że to nie problem głowy, tylko czesto hormony wariujące w nas są tego powodem :/

    Natalka 03.2015 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Dziewczyny wysprzedaję na allegro mamuśce mojej trochę ciuchów, które są jej za duże.
    Jeśli kogoś interesuje rozmair 40-44, buty 40-41, jakieś oryginalne torebki/okulary itd to mogę podesłac na priv, bo nie wiem czy tu tak wolno.
    Na razie tylko trochę mam wrzucone, ale będzie więcej ;)

    Zajsonek lubi tę wiadomość

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa, wez zatestuj.. :D

  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tygrysek wrote:
    Kochana tez tak mam. Dokładnie. Może nie boje się być matką, ale stany "dołowe" zdarzają się. Jednak wiem, że to nie problem głowy, tylko czesto hormony wariujące w nas są tego powodem :/

    Moze to i hormony ale w moim przypadku bardziej głowa. Cale dzieciństwo było naznaczone przemocą fizyczną i psychiczną oraz nadużywaniem alkoholu przez ojca. Żyje w strachu do dziś, moje poczucie własnej wartości równe jest zeru. Pesymizm totalny, uważam że nie zaleguje na szczęście, że muszę Cierpic i pewnie moje małżeństwo skończy się tak samo ( mimo, ze maż nie daje mi ządnych powodów) Walczę ze sobą codziennie. Do tego moja kochana mamusia jest teraz w szpitalu, bo wpadła w taką nerwice i deprechę że nie mogla sama z tego wyjść. I gdzie tu miejsce na dziecko, którego tak pragnę ??:(
    Mam dość. sory, ze to napisałam to nie miejsce na takie słowa ale musiałam się komuś wyżalić.

    atdc8iikup31msj2.png
  • kasika8303 Autorytet
    Postów: 2647 2340

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonku spokojnie. Nie załamuj się nam tutaj!!! I tak jak laski piszą- spadek to zagnieżdżenie, teraz czekamy czy się udało!!! Spokojnie za parę dni zrobisz test!!!

    Głowa do góry mi tu szybko!!!!! :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2014, 14:15

    Zajsonek lubi tę wiadomość

    c77352d493.png
    Mój kropeczek 9tc [*] 10.01.2014
    Mój 2 kropeczek 5tc [*] 26.06.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy....
    ok, może jutro

    Daisy lubi tę wiadomość

  • kasika8303 Autorytet
    Postów: 2647 2340

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sue wrote:
    Dziewczyny:) byłam u lekarza, widziałam piękny pęcherzyk zarodkowy z tym żółtkowym czymś:)
    Jestem w ciazy! Za dwa tygodnie kontrola:)

    Super wieści :-)

    Sue lubi tę wiadomość

    c77352d493.png
    Mój kropeczek 9tc [*] 10.01.2014
    Mój 2 kropeczek 5tc [*] 26.06.2014
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy zawsze musi być spadek temp. przy zagnieżdżaniu?

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelaine uwierz kochana, ze nie tylko Ty masz za soba takie ciezkie przezycia. To, ze na co dzien epatujemy radoscia i zachwytem nad kolejnym pozytywnym testem owulacyjnym, wcale nie musi oznaczac, ze nasze zycie jest uslane rozami. Mysle, ze wiele kolezanek się pod moimi słowami podpisze. Musisz walczyc o siebie, dla siebie, dla meza i dla dzidzi, która zapewne juz niedlugo zagosci pod Twoim sercem. Przezycia z przeszlosci na pewno maja wplyw na to, w jaki sposob postrzegasz dzis siebie patrzac w lustro, ale nie moze się to odbijac na osobach, które Cię otaczają, no i na Tobie samej. Gwarantuję Ci, że bedziesz swietną mamusią, a tamte przezycia jedynie utwierdza Cię w przekonaniu, ze potrafisz stworzyc kochającą się i pełną milosci i spokoju rodzinę, która moze na sobie polecgać, wspiera się i razem bedziecie stanowic bariere nie do przebicia. Musisz w to tylko uwierzyc, na pewno jestes silną kobietą, tylko byc moze tego jeszcze nie wiesz bo skrywasz to gdzies tam wewnątrz. Glowa do gory, nie mozesz cale zycie oglądać się za siebie. <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2014, 14:20

    Ewa99, Tygrysek, Magda_lena88, Sue, samira lubią tę wiadomość

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julita wrote:
    czy zawsze musi być spadek temp. przy zagnieżdżaniu?

    Nie.

    julita lubi tę wiadomość

  • kasika8303 Autorytet
    Postów: 2647 2340

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julita wrote:
    czy zawsze musi być spadek temp. przy zagnieżdżaniu?

    Ja w poprzedniej ciąży miałam lekki spadek o 0,01 i było zagnieżdżenie, także nie zawsze musi być

    julita lubi tę wiadomość

    c77352d493.png
    Mój kropeczek 9tc [*] 10.01.2014
    Mój 2 kropeczek 5tc [*] 26.06.2014
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Ofelaine uwierz kochana, ze nie tylko Ty masz za soba takie ciezkie przezycia. To, ze na co dzien epatujemy radoscia i zachwytem nad kolejnym pozytywnym testem owulacyjnym, wcale nie musi oznaczac, ze nasze zycie jest uslane rozami. Mysle, ze wiele kolezanek się pod moimi słowami podpisze. Musisz walczyc o siebie, dla siebie, dla meza i dla dzidzi, która zapewne juz niedlugo zagosci pod Twoim sercem. Przezycia z przeszlosci na pewno maja wplyw na to, w jaki sposob postrzegasz dzis siebie patrzac w lustro, ale nie moze się to odbijac na osobach, które Cię otaczają, no i na Tobie samej. Gwarantuję Ci, że bedziesz swietną mamusią, a tamte przezycia jedynie utwierdza Cię w przekonaniu, ze potrafisz stworzyc kochającą się i pełną milosci i spokoju rodzinę, która moze na sobie polecgać, wspiera się i razem bedziecie stanowic bariere nie do przebicia. Musisz w to tylko uwierzyc, na pewno jestes silną kobietą, tylko byc moze tego jeszcze nie wiesz bo skrywasz to gdzies tam wewnątrz. Glowa do gory, nie mozesz cale zycie oglądać się za siebie. <3

    Wiem ,że nie jestem sama z problemami na swiecie. Każdy je ma, każdy inaczej przeżywa. Po prostu raz na jakiś czas dopada mnie większy kryzys a teraz doszła do tego choroba mamy i jakoś tak mnie to dobiło. Co do dziecka to ja cały czas wierzę, ze będą mamą prędzej czy później. I zrobię wszystko żeby tak się stało. Już się biorę w garść ;) Zawsze na nogi stawiała mnie moja siostra no ale teraz mieszka za granicą i kontakt mamy ograniczony dzięki Daisy, ze zrobiłaś to ty, za wiarę i dobre słowo <3

    atdc8iikup31msj2.png
‹‹ 397 398 399 400 401 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ