X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pęcherzyk pisała, że widziała :) to ja Jej napisalam, ze lada dzien bedzie widac serduszko, bo pisala, ze kolejna wizyta za 2 tyg :)

  • Sue Autorytet
    Postów: 4521 5367

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słoneczna 85 wrote:
    Sue to jak Ty widzialas juz serduszko to jak ja ide za tydz w pt to tez juz powinno byc. jeszcze sie przypomne zebyscie trzymaly kciuki:)

    bo na stwierdzeniu rekoma ciazy nie bede polegac:)
    Nie widziałam serduszka, widziałam tylko pęcherzyk z tym czymś żółtkowym :) nie pamietam jak sie to nazywa:)
    Serduszko pewnie bedzie następnym razem :)


  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no mi sie wydaje ze nie da sie wuczyc ciazy palapacyjnie.
    moze zobacyzc powiekszajaca macice ale nei ciaze.

    a jakby byla pozmaciczna to taka pacjentka jest w niewiedzy do usg 13 tyg? bez sensu..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2014, 15:40

    atdcqtkf2affvuei.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słoneczna 85 wrote:
    no mi sie wydaje ze nie da sie wuczyc ciazy palapacyjnie.
    moze zobacyzc powiekszajaca macice ale nei ciaze.

    a jakby byla pozmaciczna to taka pacjentka jest w niewiedzy do usg 13 tyg? bez sensu..
    mi się wydaje, że tutaj też dużo ma do rzeczy podejście lekarza :) mój mi na początku mówił, że pewnie jeszcze nie będzie za dużo widać ale zrobimy usg :) chociaż ja sama nastawiałam się na "pusty" obraz z USG bo co można zobaczyć ok 4/5tc :P nie zawsze widać pęcherzyk :) mam nadzieję, że Ty zobaczysz już swój pomału tworzący się skarb <3

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Sue Autorytet
    Postów: 4521 5367

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W następnej ciazy pojde pozniej, w ok 8tygodniu:) to magiczne zobaczyc kropeczke, ktora pozniej bedzie moim dzieckiem, ale jeszcze lepiej byłoby zobaczyc serduszko:)

    A Ty Słoneczna na pewno serduszko juz zobaczysz:) bo Twoja ciaza jest prawie w wieku mojej:)

    Magda_lena88 lubi tę wiadomość


  • Sue Autorytet
    Postów: 4521 5367

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moj powiedział "5 tygodni? To juz cos zobaczymy!;)"


  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sue wrote:
    W następnej ciazy pojde pozniej, w ok 8tygodniu:) to magiczne zobaczyc kropeczke, ktora pozniej bedzie moim dzieckiem, ale jeszcze lepiej byłoby zobaczyc serduszko:)

    A Ty Słoneczna na pewno serduszko juz zobaczysz:) bo Twoja ciaza jest prawie w wieku mojej:)
    czasem nawet zaleca się by iść właśnie ok 2 tyg po pozytywnym teście, chociaż wiem po sobie, że ja to bym tyle pewnie nie wytrzymała, no ale jak nie ma problemów z ciążą to może, kto wie :) bo też nawet dopiero ok. 8tc zakładają kartę ciąży...
    3mam kciuki by wszystko już było tylko lepiej :)

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sue wrote:
    A moj powiedział "5 tygodni? To juz cos zobaczymy!;)"
    tylko jak patrzę po suwaczku to masz 5 tyg plus 3 dni a ja byłam chyba koło 5tc czyli 4tc plus coś tam, ale też nie wiem czy owulacja była rzeczywiście u mnie 15dc czy może 20dc bo też tak mogło być jak patrzyłam na wykres temp. a lekarz na początku wiek określa na podstawie ostatniej @ więc czasami to nie współgra :) ale cieszę się, że widziałaś tego malutkiego groszka <3

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tp ja pojde prawie 3 tyg po tescie|!:)

    Magda_lena88, Sue lubią tę wiadomość

    atdcqtkf2affvuei.png
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słoneczna kiedy idziesz do lekarza ?

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • Sue Autorytet
    Postów: 4521 5367

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uspokoilam sie troche, ze jest tam, gdzie ma byc:)
    Niech sie teraz zdrowo rozwija, juz mu nie bede przeszkadzać stresem!:)


  • kasika8303 Autorytet
    Postów: 2647 2340

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja idę za 2-3 tyg. nie wcześniej. Po doświadczeniach z grudnia tamtego roku, wiem że nie mam sensu chodzić szybciej. Tylko człowiek się denerwuje, że nie ma serduszka, że nie ma zarodka itp.

    Tak jak pisałam biorę tą ciążę na light i nie myślę o tym.
    W przyszłym tyg. dzwonię do gina i się zarejestruję. Jutro zobaczę czy beta rośnie i na razie tyle. ( wykluczę pozamaciczną)

    c77352d493.png
    Mój kropeczek 9tc [*] 10.01.2014
    Mój 2 kropeczek 5tc [*] 26.06.2014
  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja ide 27 czerwca Rudasku o 20 :)

    bo potem ma urlop do 14 lipca

    ale mam nadzieje ze to bedzie dobry termin

    atdcqtkf2affvuei.png
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja jutro :) i 25 go :) wiec w sumie w tym samym terminie :)

    słoneczna 85, Sue lubią tę wiadomość

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • Sue Autorytet
    Postów: 4521 5367

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wiedziałam, ze nie bedzie jeszcze widac serduszka, zastanawialam sie czy cokolwiek zobacze. Potem jak juz bedzie serduszko, to kolejne zmartwienie do końca I trymestru, tylko po co. Jesli dziecko jest silne, to przetrwa ten okres i bedzie ze mna.
    Ja wierze w nature, co ma byc to bedzie.
    Wazne, ze zalążek Juniora jest:)


  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak z Waszymi urlopami? Wicie co... mi jeszcze nie wyszedł test, w sumie jeszcze go nie zrobiłam ale mam zaplanowane wakacje za granicą... straciłam już jak wiecie dwie ciąże ale przyczyną była tarczyca raczej - teraz jestem jakoś unormowana...
    Poleciałybyście we wczesnej ciąży na urlop?

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcja wlasnie ja mysle o tym samym czasem, bo w sierpniu planujemy jechać autem az na Dalmację :D :D :D
    A w pierwszej ciazy bylam w 3 msc w Rumunii i bylo spoko, ogolnie duzo wtedy podrozowalam, w 8 msc bylam np na Slowacji, tez wszedzie samochodem :) w miedzyczasie tez kilka wycieczek takich dlugodystansowych zaliczylam i wszystko bylo ok oprocz ciaglego sikania na poczatku i na samym koncu ciazy :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2014, 16:14

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia wrote:
    Dziewczyny a jak z Waszymi urlopami? Wicie co... mi jeszcze nie wyszedł test, w sumie jeszcze go nie zrobiłam ale mam zaplanowane wakacje za granicą... straciłam już jak wiecie dwie ciąże ale przyczyną była tarczyca raczej - teraz jestem jakoś unormowana...
    Poleciałybyście we wczesnej ciąży na urlop?
    ja np. pytałam lekarz jak to jest z wczesną ciążą czy nie ma żadnych przeciwwskazań z punktu medycznego do urlopu w górach oczywiście nie będę wtedy zdobywać jakiś wysokich szczytów i lekarz mówił,że śmiało można :)
    ale jeśli chodzi o latanie samolotem to różnie mówią bo tutaj to chyba chodzi o zmianę ciśnienia..ale nie jestem specjalistką..

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy no tak ale to jakby nie było auto więc troszkę inaczej... wiecie ja się naczytałam że absolutnie itp i mam teraz mieszane uczucia... tego urlopu na prawdę potrzebuję bo w moim życiu ostatnio strasznie dużo się działo... potrzebuję odpocząć, niczym się nie martwić, po prostu leżeć i jeść...

    Zapytałam o to wcześniej na poronieniach i tam dziewczyny mówiły że nie, że by nie poleciały... tyle tylko że wiem jak strata na nas wypływa - nie chcę być przewrażliwioną ciężarną bo to mnie wykończy :/
    Zresztą dlatego też już się tam nie udzielam bo mimo że atmosfera jest super i dziewczyny się wspierają to jednak cały czas jest myślenie o stracie, o tym co było...ja pamiętam, ale nie chcę o tym mówić i do tego wracać tylko chcę iść do przodu :) Tu się czuję zdecydowanie lepiej :)

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz Ewelcia mysle ze autem tez nie jest to jakos specjalnie polecane zwlaszcza na dlugich dystansach, bo niewygodnie, tu boli, tam boli, tu dziura, tam dziura.. :D W samolocie to chociaz pojdziesz do wc sobie i co 3 minuty, a wez autem heh trzeba sie co chwile zatrzymywac, szukacj stacji itp :D

‹‹ 399 400 401 402 403 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ