X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słabo się orientuje w czułościach testów. w domu mam Pinktest o czułości 25 i takie z allegro gratisowe do testów owu. te 25 to mocna czułość? A orientujecie się ile mają te gratisowe?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2014, 17:49

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja osobiscie julitko uzywam tylko czułości 10 .20 nie bo mi głupoty pokazaywał i to albo pepino uzywam albo allegro raz zuylam ppink testu albo qiuck baby i musilam sie wpatrywac w ta kreske ana 10 czulosc byla mocna ogolnie im mniejsza wartosc tym test jest czulszy julitko tam na opakowaniu gratisowym z allegro musisz miec czulosc poogladaj go dobrze mysle ze 10 ale to roznie daja

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2014, 17:56

    julita lubi tę wiadomość

  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli 10 jest mocniejszą czułością niż 25? sorki za takie pytania, ale te wsaźniki czułości zawsze mi się mieszały :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2014, 17:57

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak chodzi ostezenie hcg w twoim moczu i ten 10 wykryje ci ciaze jak masz stezenie np 8 hcg wmoczu ten 20 wykryje ci ciaze dopiero jak wartosc hcg wmoczu dojdzie do 20 albo ja przekroczy mam nadzieje ze zrozumialas bo roznie mi wychodzi tlumaczenie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2014, 18:00

  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba muszę zaopatrzeć się w jakieś inne testy :p

    samira lubi tę wiadomość

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julita wrote:
    To chyba muszę zaopatrzeć się w jakieś inne testy :p
    parę postów temu o tym pisałam ;)

    te 10 są wysokiej czułości ale dlatego mogą sfałszować wynik [pokażą pozytyw często jest to tylko podwyższony naturalnie hormon tz. pokażą ciąże a jej nie ma ,chociaż nie zawsze tak jest ,raczej w przypadku gdy testowa jest mało wyraźna a z kolei taki z niższą czułością 20-25 jest bardziej wiarygodny (wiem zdarza się że i te wychodzą pozytywne a ciąży nie ma )zdarza się tez tak ze robią dziewczyny test ciążowy 20-25 i piszą ze ten strumieniowy czy kasetkowy nie wyszedł pozytyw a po kilku dniach inny z tego samej czułości i typu pozytywny i już uważają ze tamten felerny i to jest błąd bo po prostu hormon nie był na tyle wysoki żeby wykryć a po tych paru dniach wzrósł i dlatego jest wykrywalny dla takiej czułości czyli prawidłowo

    julita lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dlaczego 20 tez sa dobre tylko musisz znimi troche poczekac i dac urosnac hcg

  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    parę postów temu o tym pisałam ;)

    te 10 są wysokiej czułości ale dlatego mogą sfałszować wynik [pokażą pozytyw często jest to tylko podwyższony naturalnie hormon tz. pokażą ciąże a jej nie ma ,chociaż nie zawsze tak jest ,raczej w przypadku gdy testowa jest mało wyraźna a z kolei taki z niższą czułością 20-25 jest bardziej wiarygodny (wiem zdarza się że i te wychodzą pozytywne a ciąży nie ma )zdarza się tez tak ze robią dziewczyny test ciążowy 20-25 i piszą ze ten strumieniowy czy kasetkowy nie wyszedł pozytyw a po kilku dniach inny z tego samej czułości i typu pozytywny i już uważają ze tamten felerny i to jest błąd bo po prostu hormon nie był na tyle wysoki żeby wykryć a po tych paru dniach wzrósł i dlatego jest wykrywalny dla takiej czułości czyli prawidłowo

    i bądź tu mądrym, tak źle i tak nie dobrze :D

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja uzywam 10 i to mi wystarcza robie test poprostu nie wdniu mieisaczki tylko 2 lub 3 dni po i wtedy kazdy powinien juz ci wykryc ciaze czy to 10 czy 20 po tylu dniach od spodziewanej mieisaczki wynik jest juz miarodajny

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2014, 18:06

    julita, samira lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wróciłam jakieś 3h temu od gastro jak mówił lekarz wyniki morfologi i próby nerkowe, wątrobowe i wskaźnik zapalny czyli CRP w normie ufff ale że mdli mnie i często boli,kłuje i piecze w prawym podżebrzu to zlecił USG (poradnia i szpital na Ligocie w Katowicach ) nie mają terminów na USG do końca roku :O
    polska służba zdrowia ale na priv to na pewno maja ,muszę coś wykombinować ,może w przychodni swojej namówię internistkę moja i zrobię w przychodni bo jak są kamienie to proponuje laparo usunięcie pęcherzyka żółciowego przed ciążą czyli odłożenie sterań na 2-3 miesiące jeśli już jestem to dopiero po porodzie no chyba ze by w ciąży był ostry atak to nawet wtedy operują

    ale mówił ze warto przed ciążą bo właśnie wtedy się lubi to nasilać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2014, 18:21

  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzianka dawaj to zdjęcie :P poszukamy tego cienia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i tak uważam ze te z mniejsza czułością są bardziej wiarygodne ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    ja uzywam 10 i to mi wystarcza robie test poprostu nie wdniu mieisaczki tylko 2 lub 3 dni po i wtedy kazdy powinien juz ci wykryc ciaze czy to 10 czy 20 po tylu dniach od spodziewanej mieisaczki wynik jest juz miarodajny
    Kasiu a ty robisz testa ,jak tak to kiedy ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2014, 18:45

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samiro grunt ze zostalas dokladnie przebadana, teraz musisz zaltwic to usg i miejmy nadzieje ze do konca roku to sie uda..oby jak najszybciej! No niestety terminy sa nieziemskie..ja pamietam jak w lutym szlam sie zapisac na nfz na wyciecie migdalkow to dostalam na 15 grudnia 2014r. :D :D :D

    No wlasnie gdzie to foto juz zdazylam caly obiad wstawic i sie konczy robic i nadal foty nie ma a ja f5 i f5 :D

    Ewelcia, kapturnica, samira lubią tę wiadomość

  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie gdzie jest fotka fotunia fotunieczka? :D

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Samiro grunt ze zostalas dokladnie przebadana, teraz musisz zaltwic to usg i miejmy nadzieje ze do konca roku to sie uda..oby jak najszybciej! No niestety terminy sa nieziemskie..ja pamietam jak w lutym szlam sie zapisac na nfz na wyciecie migdalkow to dostalam na 15 grudnia 2014r. :D :D :D

    No wlasnie gdzie to foto juz zdazylam caly obiad wstawic i sie konczy robic i nadal foty nie ma a ja f5 i f5 :D

    przebadana byłam w październiku zeszłego roku mam wrzodziejące zapalenie jelit,wcześniej jeszcze stwierdzony refluks i przepuklinę przełykowa (ale to już od dawna mam)

    i te badania krwi to kontrolnie jak tam się to wszystko ma przy lekach czyli wątroba i nerki ,no i przy okazji dostałam USG na te bóle pod żebrem

    najbardziej się ciesze ze CRP w normie bo to badanie to jak OB ale dużo dokładniejsze i lepsze

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samiro moj men ma nadzerke przelyku i cos tam jeszcze i bierze na stale leki, masakra jak jeden raz rano zapomni wziac na czczo albo na noc to potem chodzi i kaszle jakby mial zaraz zwymiotowac, nie moge tego zniesc...juz mial raz gastroskopie robiona, teraz znowu dostal tydzien temu skierowanie na gastro i kolonoskopie. On z kolei robil usg klaty i obojczyka ale nic nie wykazalo, jedyne co to ma przewlekle rozwolnienie i tez na to dostaje leki na recepte..stad kolonoskopia. Masakra, masakra.

    A crp to wiem co to jest :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2014, 18:47

    samira lubi tę wiadomość

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaraz zaraz szukam kabelka do telefonu zeby podlaczyc go do laptopa i w miedzyczasie robie obiad.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja sobie naloze obiad i bede sie dalej wgapiać :D

    Ja zrobilam sikańca sobie przed chwila i jest cien cienia ale ciut slabszy :D
    Troche boli mnie brzuch, oby jutro znowu byl cien moze mocniejszy to zasikam wszystko dookola lazienki z wrazenia :D

    julita lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki, wpiszcie mnie na 21.06 ;)

‹‹ 401 402 403 404 405 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ