X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    he he szklankę piwka wypiłam a tak mnie gonią siki jakbym co najmniej beczkę obaliła :) aha i zapisałam się na jazdę :) na przyszły wt :D zaczynam wszystko od nowa mam nadzieję, że doprowadzę to do końca :)

    Daisy lubi tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Wiesz Ewelcia mysle ze autem tez nie jest to jakos specjalnie polecane zwlaszcza na dlugich dystansach, bo niewygodnie, tu boli, tam boli, tu dziura, tam dziura.. :D W samolocie to chociaz pojdziesz do wc sobie i co 3 minuty, a wez autem heh trzeba sie co chwile zatrzymywac, szukacj stacji itp :D
    W sumie Daisy masz rację :)
    Martwię się o tą różnicę ciśnień o której wspomniała Magda_lena. W pierszej ciąży miałam podobną sytuację bo miałam lecieć ok 2h sam w 8 tyg, wtedy gin powiedziała że nie widzi przeciwwskazań - niestety leciałam już bez ciąży..

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia a my cieszy się z Nami jesteś :) 4xvim2p.gif a jak się uda Nam zajść w tym cyklu to za rok bobaski będą już większe to w wakacje jakiś zlot :D mamuśkowy <3 flircik.gif a tym czasem ja znikam bo umówiłam się z mężem na randkę :D łączoną z zakupami :D ciekawe jak on to przeżyje :D

    Ewelcia, mizzelka lubią tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz kochana Ewelcia w sprawie samolotu to ja Ci nie pomogę. Osobiscie nie wiem czy bym ryzykowala, jednak mam kolezanke, ktora ostatnio leciala z blizniakami i to jednojajowymi :D po ivf we wczesnej ciazy i nic nie bylo, podroz w 2 srony.

  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na fioletowej jest o lataniu samolotem- gdzies czytalam:)

    ja to mysle sobie w ten sposob- bo mozna to mozna tylko co jak sie tam cos stanie? w sensie jakies krwawienie i plamienia? tego bym sie bala,
    wiem ze tez sa szpitale ale wiecie jak to bywa- inny kraj , inny obyczaj;p

    atdcqtkf2affvuei.png
  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/latanie-samolotem,3148.html

    Ewelcia lubi tę wiadomość

    atdcqtkf2affvuei.png
  • Tygrysek Autorytet
    Postów: 1448 2183

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia wrote:
    Dziewczyny a jak z Waszymi urlopami? Wicie co... mi jeszcze nie wyszedł test, w sumie jeszcze go nie zrobiłam ale mam zaplanowane wakacje za granicą... straciłam już jak wiecie dwie ciąże ale przyczyną była tarczyca raczej - teraz jestem jakoś unormowana...
    Poleciałybyście we wczesnej ciąży na urlop?
    nie możemy swirowac, ja 4 września jadę na 2tyg do Egiptu. Pojadę. Chyba ze do dnia wyjazdu coś się będzie niepokojącego działo. W ogóle to e Egipcie powinnam mieć owulacje, wiec wiecie :P

    Daisy, mizzelka lubią tę wiadomość

    Natalka 03.2015 <3
  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o to pewnie bedziesz miec mdlosci ciazowe juz i biegunke od Faraona;p

    Ewelcia lubi tę wiadomość

    atdcqtkf2affvuei.png
  • Tygrysek Autorytet
    Postów: 1448 2183

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie tak, albo mój organizm wyluzuje i jak takiemu zglupiałemu zmianą klimatu podam dawkę kijanek... To przyjmie!

    Natalka 03.2015 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jesli o mnie chodzi to ja nie pojade nigzie wciazy tzn mam niski progesteron napewno nie uda sie go podniesc na poczatku ciazy pozatym wiem ze jak jest niski trzeba lezec mimo brania luteiny ja ma we wrzesniu wesele wrodzinie i juz zapowiedizlam mezowi ze jak zajde nie ide na wesele to jest inne wojewodztwo nie dziekuje ja sie boje najadlam sie strachiu ito sporo przy ostatniej ciazy wiem ze nie mozna swirowac ale ja wole byc na miejscu jakby cos i wlasnie to ze bylam wdomu inigdzie nie pojechalam uratowalo mi zycie dlateogj zamierzam obracac sie tylko wokol katowic gliwic mikolowa dla mnie zadne wyjazdy nie beda istniec,nie chce potem sobie pluc wbrode że mogłam nie jechac bo jak zaczna mi sie plamienia 200 km od domu to koniec poronienie gotowe .jak bede miala 100%pewnosc ze szyjka jest mocno zamknieta i nic anic sie nie stanie moze pojade np wisła bo to blisko ale to tylko może ,juz swoje przeżyłam wole siedziec na tylku wdomu i doczekac do porodu ale to tylko moje zdanie wy dziewczynki zrobicie jak zechcecie kazda ma za soba rózne sytuacje i musisz decydowac pod katem własnego zdrowia :)))))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2014, 17:15

    samira, słoneczna 85 lubią tę wiadomość

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki poszlam i kupila badziej czuly test to znaczy 12,5 czulosc zrobilam go mimo ze sporo pila wyszla druga bardzo blada kreska az sie boje.

    julita lubi tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pokaz madzianka wrzuc zdjęcie :) ja juz Ci po cichutku gratuluje :)0 moze jak duzo pilas mocz jest rozcienczony idlatego slabiutka tymbardzije ze to nie poranny mocz,wykresik masz baaardzo ładny :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2014, 17:24

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    hej dziewczynki poszlam i kupila badziej czuly test to znaczy 12,5 czulosc zrobilam go mimo ze sporo pila wyszla druga bardzo blada kreska az sie boje.

    hm 12,5? :) Dawaj testa!!!! <3
    wrzuc na http://tinypic.com/ i czekamy :)

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poczekam do jutra mam jeszcze jeden taki sam test to rano go zrobie moze bedzie lepsza kreseczka bo na zdjeciu ciezko ja uchwycic. jak jutro bedzie bardziej widoczna to wrzuce zdjecie chyba ze w nocy przyjdzie @ bo tak tez moze byc.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jest taka czułość 12.5? jaki to test

  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzianka, to trzymam kciuki za jutrzejszą mocną drugą kreche!
    Zazdroszcze :) jutro koniecznie wrzuć zdjęcie :)

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Anglii wlasnie znalazlam najczulszy test wlasnie 12.5 sa jeszcze 20 i 25 czulosc. zaraz sproboje cyknac ta fotke.

    Daisy lubi tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzianka u mnie na zdjeciu niektore dziewczyny cos dopatrzyly, a Ty jestes 14 dpo wiec nie marudz tylko wrzucaj testa :)

    Ahh w Anglii..no to moze i tak byc :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2014, 17:34

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak myślałam że w polsce takie są chociaż mogliby u nas tez takie wprowadzic albo te 25 chociaż

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daj fotke bedziemy patrzyły tyle par oczu nie moze sie mylić :)

    Daisy, julita lubią tę wiadomość

‹‹ 400 401 402 403 404 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ