X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ANeczka to trzymamy kciuki :):)

    ja tez zrobiłam test po tygodniu od @ i to pod namową ciotek ktore tu są :) jakos nie miałam na to ochoty! no ale po kilku sekundach zobaczyłam II krechy :):)


    a takl wogole to czesc DZiewczęta :)

    Daisy, Tygrysek, samira, Ewa99, mizzelka lubią tę wiadomość

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez mamy swoj interes, na szczescie sa pracownicy, ktorzy musza przyjsc do pracy :D
    Ale u nas jest taka polityka, ze jak ktos chce wyjsc gdzies cos zalatwic w ciagu dnia czy przyjsc pozniej, wczesniej wyjsc, to nie ma problemu i rozliczamy to im z urlopu bo wszystko jest wpisywane w nasz kalendarz.

    Jak pracowalam w korporacji czy w jakichs tam malych firemkach to zawsze zla bylam ze w taki wlasnie pt trzeba isc do pracy. Takze w razie czego wykazuje zrozumienie dla chlopakow. Na szczescie oni tak lubia swoja prace, ze nie trzeba ich namawiac a wiadomo ze to jest jednak kasa, a malo nie zarabiaja. :) J3dno co mnie tylko wkurza ze ludzie potrafia zadzwonic w niedziele :D potem od sob bo do 14 jest otwarte, w pon rano o 9 jest np 13, 20 nieodebranych polaczen :D I potem ktos dzwoni w pon i mowi 'dzwonilem wczoraj'. Albo w tyg o 21 ktos potrafi zadzwonic :D

    samira, asiaP lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mój G ma jutro wolne i idziemy na procesje ,zawsze lubiłam chodzić odkąd niema orkiestry górniczej jest kicha

    a G ma w niedziele urodziny ,chyba mu kupie ostatnią część Graya bo nie wiem czy zrobię test chociaż tak się wpisałam

    Daisy lubi tę wiadomość

  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Twoj facet przeczya Greya ??? :):)

    ale jaja :D:D:D

    dobry agent! :)

    samira lubi tę wiadomość

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój przeczytał też ;)

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudasek wrote:
    Twoj facet przeczya Greya ??? :):)

    ale jaja :D:D:D

    dobry agent! :)
    tak a najlepsze to ze ja dostałam pierwsza część od niego i jej nie skonczyłam jeszcze czytać a on już przeczytał druga :P

    czekam tez na film bo ma być niedługo :)

    kierzynka lubi tę wiadomość

  • Pantofelek Znajoma
    Postów: 20 32

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś 37.00', wczoraj było 37.03' i tylko czekać jak poleci do 36,7'.
    A dziś nawet śniło mi się, że się udało, a Wy mi gratulowałyście. Nie wiem, czy przez forum bardziej się nie nakręcam. Miałyście tak?

  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samira ale jaja....no mój to tylko słyszał i mowil zebym mu najciekawsze fragmenty pokazała :D a na film tez czekam!!!!!! :):)

    Pantofelku moze tak byc ze sie przez nas nakrecasz, mnie przez jakis czas tu nie bylo bo non stop widziałam objawy i myslalam ze jestem w ciazy:)

    a co do snu to dwie noce pod rzad snilo mi sie ze jestem i ....jestem!!! :)

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pierwszą część Greya dostałam w prezencie ślubnym z pikantną dedykacją :D
    książkę pochłonęłam w mgnieniu oka, drugą i trzecią część też :D

    co do filmu to mi osobiście wizualnie aktorzy bardzo pasują do tych ról, potrafię sobie wyobrazić ich jako postacie z książki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2014, 10:00

    kierzynka lubi tę wiadomość

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • Pantofelek Znajoma
    Postów: 20 32

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że czasem sny się spełniają. Nie tracę nadziei jeszcze w tym cyklu.

    cb4859ab11658bf45e49d1dfdc1e064f.png

    kasia_1988 lubi tę wiadomość

  • kasia_1988 Autorytet
    Postów: 1436 1621

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudasek wrote:
    Samira ale jaja....no mój to tylko słyszał i mowil zebym mu najciekawsze fragmenty pokazała :D a na film tez czekam!!!!!! :):)

    Pantofelku moze tak byc ze sie przez nas nakrecasz, mnie przez jakis czas tu nie bylo bo non stop widziałam objawy i myslalam ze jestem w ciazy:)

    a co do snu to dwie noce pod rzad snilo mi sie ze jestem i ....jestem!!! :)


    Ja tez czekam na film... ale mam byc prawdopodobnie na walentynki 2015 wiec alvo bedziemy swiezo upieczonymi mamami albo bedziemy czekały na poród... he wiec pewnie nie bedzie nam w głowie aby leciec na niego...
    chociaz tez jestem fanka Greya...

    8tc
    9tc
    10tc
    17tc
    relgh37106b9h52t.png
    f2wli09kel1p6uqt.png
    1usal6d80v7jp3t1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się za Graya jakoś nie mogę zabrać, już dawno kupiłam, ale nie ciągnie mnie ;)
    W sumie to bratowa mnie namówiła.
    Kurde, macie czytających facetów, jakie to jest seksowne :D
    Mój to najwyżej ulotki promocyjne przeczyta :/

    Daisy, kierzynka, mizzelka lubią tę wiadomość

  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia mój pożera ksiażki! czyta gdzie sie tylko da....i to wszelakie :) ostatnio dopadł jakaś historyczna i czytał w łożku na głos...a ja prz nim, pół nazw nie rozumiałam, zupełnie nie łapałam kontekstu...masakra!! :) ja tez uwielbiam czytac ale cos lekiiego, przygodówki, miłosne oczywiscie i kocham ksiazki arabskie i indyjskie!!! nie moge sie doczekać L4 i czytania całymi dniami! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2014, 10:13

    Ewa99 lubi tę wiadomość

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • kasia_1988 Autorytet
    Postów: 1436 1621

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa99 wrote:
    Ja się za Graya jakoś nie mogę zabrać, już dawno kupiłam, ale nie ciągnie mnie ;)
    W sumie to bratowa mnie namówiła.
    Kurde, macie czytających facetów, jakie to jest seksowne :D
    Mój to najwyżej ulotki promocyjne przeczyta :/

    Ale rozbawiłaś mnie Ewcia, bo moj ma tak samo...

    8tc
    9tc
    10tc
    17tc
    relgh37106b9h52t.png
    f2wli09kel1p6uqt.png
    1usal6d80v7jp3t1.png
  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pantofelek taki spadek to nie spadek. Dopóki temperatura nie spadnie poniżej kreski jest dobrze+ zaraz wchodzisz w za długą fazę luealną, która może oznaczać ciążę.
    U mnie skoku dalej brak, trochę się tym denerwuję, ale jajniki mnie nad ranem bolały wyjątkowo mocno, a teraz tylko sobie lekko bulgoczą, więc myślę, że to, to. Co do książek i facetów mój je pochłania, ale głównie z jego dziedziny zainteresowań, czyli kodeksy i inne tego typu. Co prawda grę o tron, w trzy dni wchłonął całą, więc i takie książki się zdarzają. Ja Greya nie dam rady przeczytać przez język w nim użyty. Może w oryginale kiedyś się za to zabiorę, ale polski przekład jest tragiczny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2014, 10:20

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też macie taki dzień dziś, że nic Wam się nie chce ..:| ja właśnie wróciłam z "pepco" bo byłam kupić coś dla chrześniaczki męża i padło na takie fajne getry i bluzeczkę :P ale teraz jak usiadłam to już nic a nic mi się nie chce, dobrze, że obiad gotowy :) a jeszcze do brata do szpitala jadę później, a wieczorem ZUMBA .. jak ja to dziś ogarnę to nie wiem :D :P
    I tak mi jakoś słabo i niedobrze, pewnie @ się czai :P ale jak ma przyjść to niech będzie dopiero w czw.(w przyszłym tyg.) najwcześniej bo wtedy kolejna będzie po urlopie bo @ w górach średnio mi się widzi bo w końcu trzeba te nasze pampery wymieniać :D a jak się wędruje szlakami po kilka h to gdzie w lesie :O czy na szczycie :D ale mi się dziś załączył wgl. jakiś taki czarny humor.. coś czuję, że jutro pójdę na to USG i moje marzenie o tym, że owulacja była a już wgl owocna pryśnie jak bańka mydlana..chociaż to może stać się dziś jak dostanę wynik prg..ale dziwnie z tym moim progesteronem bo jak trafiłam do mojego obecnego lekarza to miałam troszkę poniżej normy i brałam dup-ka na wyregulowanie cyklu też a on mi jeszcze bardziej rozjechał cykle :| i raz @ miałam 4 dni po odstawieniu a raz to nawet i po 14 dniach dopiero..no i ciąży jak nie było tak nie było, później do dup-ka dostałam CLO ale też lipton tylko cykl się wydłużył :P a w kolejnym cyklu na samym CLO bez dup-ka się udało :O i bądź tutaj człowieku mądrym i pisz wiersze :P
    Czekam na nowe Boćki <3 <3 <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2014, 10:21

    julita lubi tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    La ale jednak ta twoja temperatura pnie się w górę do celu

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powoli, wiesz, ja bym wolała takie już i hop, a nie czekanie jak na skazanie. Choć wczoraj lekarz stwierdził, że pęcherzyki jeszcze są, ale lada moment pękną, nie wiem po czym to wywnioskował, ale było miło mi to słyszeć.

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest szansa, że mój zacznie jeszcze czytać, niby facetom to z wiekiem przychodzi ;D
    Ja za to pożeram książki, mój się dziwi, ale nie ma nic przeciwko. Nawet mi czytnik kupił, żebym mu chyba kartkami w nocy nie szeleściła :D

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mam pytanie zrobilam dzis dwa rozne testy i na obu jest slaba 2 kreska tyklo zastanawiam sie a moze to tylko przebarwienie? ale dziwi mnie ze na 2 testach roznych firm i roznych czulosci. niestety nie wstawie fotki bo moj aparat w telefonie jest za slaby i nic nie widac.

    Daisy, mizzelka lubią tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
‹‹ 407 408 409 410 411 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ