X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pokaz nam zdjecie testów madzianka

  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekaj jeszcze z dzień lub dwa i zrób test, jeżeli jesteś w ciąży kreska powinna ciemnieć. Teraz trudno powiedzieć, niektórym dziewczynom pierwszy pozytywny test wyszedł dopiero po tygodniu od terminu @.

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    Hej dziewczyny mam pytanie zrobilam dzis dwa rozne testy i na obu jest slaba 2 kreska tyklo zastanawiam sie a moze to tylko przebarwienie? ale dziwi mnie ze na 2 testach roznych firm i roznych czulosci. niestety nie wstawie fotki bo moj aparat w telefonie jest za slaby i nic nie widac.
    Kochana dwa testy dwóch różnych firm nie powinny się mylić i trzeba by naprawdę ogromnego mieć pecha by takie dwa różne testy były wadliwe, więc możliwe że jest coś a raczej mały ktoś na rzeczy <3 i tego Ci życzę :) a najlepiej myślę będzie jeśli masz możliwość iść zbadać hCg z krwi bo tam jest większe stężenie i będzie wszystko jasne :) 3mam kciuki <3

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • kasia_1988 Autorytet
    Postów: 1436 1621

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak ja tez sądzę, że beta bedzie rozsądnym posunięciem... i tak jak Magdalena powiedziała to chyba nie możliwe aby dwa testy się mysliły i to róznych firm

    8tc
    9tc
    10tc
    17tc
    relgh37106b9h52t.png
    f2wli09kel1p6uqt.png
    1usal6d80v7jp3t1.png
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie, najlepiej zrobić jeszcze raz teścik za dzień lub dwa :)

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • aisza Autorytet
    Postów: 354 113

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeny dziewczyny jak mi w brzuchu dziwnie "bulgocze" jem i jem a to nie mija heh i wysiedź tu w pracy człowieku ;)

    27.03.2014 [*]
    udało się :) czekamy na Ciebie Skarbie :* <3

    10 sierpień 2016 r. godz: 8:30 - córcia Oliwia
  • Pantofelek Znajoma
    Postów: 20 32

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    la wrote:
    Pantofelek taki spadek to nie spadek. Dopóki temperatura nie spadnie poniżej kreski jest dobrze+ zaraz wchodzisz w za długą fazę luealną, która może oznaczać ciążę.
    U mnie skoku dalej brak, trochę się tym denerwuję, ale jajniki mnie nad ranem bolały wyjątkowo mocno, a teraz tylko sobie lekko bulgoczą, więc myślę, że to, to. Co do książek i facetów mój je pochłania, ale głównie z jego dziedziny zainteresowań, czyli kodeksy i inne tego typu. Co prawda grę o tron, w trzy dni wchłonął całą, więc i takie książki się zdarzają. Ja Greya nie dam rady przeczytać przez język w nim użyty. Może w oryginale kiedyś się za to zabiorę, ale polski przekład jest tragiczny.

    Poniżej kreski przed @ to mi jeszcze nie spadła. Spadała zawsze do poziomu pierwszej wyższej. Odnotowywałam zazwyczaj 3 dni spadku. Dziś już 14dpo i tam bym chciała, żeby już tak zostało. Te ostatnie dni i najbliższe to nawet mam rano stresa jak mierzę tempkę.

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pantofelek wrote:
    Poniżej kreski przed @ to mi jeszcze nie spadła. Spadała zawsze do poziomu pierwszej wyższej. Odnotowywałam zazwyczaj 3 dni spadku. Dziś już 14dpo i tam bym chciała, żeby już tak zostało. Te ostatnie dni i najbliższe to nawet mam rano stresa jak mierzę tempkę.
    jeżeli mierzenie temp. tak Cię stresuje to proponuję odpocząć od termometru chociaż jeden cykl :) albo zaprzestać mierzenia po wyznaczonej owulacji :) to będzie dobre dla zdrówka <3 ale mam nadzieję, że już niedługo termometr porzucisz w kąt bo będzie fasola :) a w ciąży nie jest zalecane mierzenie temp. a już wgl. jak ktoś to robi dopochwowo bo ponoć wtedy występuje więcej infekcji itp. a poza tym każdy najmniejszy spadek będzie wywoływał stres, strach a i tak myślę, że w czasie ciąży i tak nam będzie towarzyszył lęk od usg do usg więc nie potrzeba dodatkowych stresorów typu. temp. :)

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam takie głupie pytanie - betę trzeba robić na czczo?

    Tygrysek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki ;** wszystkim testujacym powodzenia !!;* a ja mialam wyniki z wymazu i wyszly zle tzn...okazalo.sie ze.mam bakterie przez ktora prawdopodobnie nie zachodze w ciaze i przez nia w styczniu poronilam. Jednak sa szanse znikome.ze niektore laski zachodza w ciaze. Lekarz mi wczorajpowiedzial zebym zrobila test 26 czerwca i jak bede jakims cudem w ciazy to wtedy da mi inne leki na pozbycie sie tego paskuctwa... a jak bedzie @ to kuracja koll miesiaca i wtedy sie moge dopiero w sierpniu starac... no i o 2 miesiecznej abstynecji od przytulanka to noe wspomne :((( jezeli przez pol roku nie zajde to bede miala laparoskopie ale wczoraj bylam zalamana ale dzis jest lepiej wylecze to paskudztwo i zajde w upragniona ciaze nie ma.co sie poddawac ;) jestem pozytywnie nasatwiona.

    Kasia * lubi tę wiadomość

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krokodylica wrote:
    Mam takie głupie pytanie - betę trzeba robić na czczo?
    hCg to hormon tak samo jak progesteron i ja dziś badałam prg. i zapomniałam i z rana opiłam się tymbarkiem i pytałam pani w lab. i mówiła, że lepiej zawsze badanie robić na czczo ale że to hormon to raczej picie nie będzie znacznie wpływać na wynik co innego gdyby to była morfologia bądź glukoza...więc chyba nie trzeba :)

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonaa11 wrote:
    Hej dziewczynki ;** wszystkim testujacym powodzenia !!;* a ja mialam wyniki z wymazu i wyszly zle tzn...okazalo.sie ze.mam bakterie przez ktora prawdopodobnie nie zachodze w ciaze i przez nia w styczniu poronilam. Jednak sa szanse znikome.ze niektore laski zachodza w ciaze. Lekarz mi wczorajpowiedzial zebym zrobila test 26 czerwca i jak bede jakims cudem w ciazy to wtedy da mi inne leki na pozbycie sie tego paskuctwa... a jak bedzie @ to kuracja koll miesiaca i wtedy sie moge dopiero w sierpniu starac... no i o 2 miesiecznej abstynecji od przytulanka to noe wspomne :((( jezeli przez pol roku nie zajde to bede miala laparoskopie ale wczoraj bylam zalamana ale dzis jest lepiej wylecze to paskudztwo i zajde w upragniona ciaze nie ma.co sie poddawac ;) jestem pozytywnie nasatwiona.
    Kochana z dwojga złego dobra wiadomość w tym taka, że prawdopodobnie w końcu znalazła się przyczyna niepowodzeń :) i dasz radę :) wyleczysz to paskudztwo i będzie dobrze :) aha a skoro masz tę bakterię to sorrki, że pytam ale ona jest przenoszona drogą płciową..Twój mąż badał też się...bo szkoda by było jak się wyleczysz i znowu się przypląta czego oczywiście nie życzę <3

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bety nie trzeba na pewno, niektóre hormony zaleca się, ale betę można normalnie po jedzeniu.

    Iwona i tak trzymaj! Wyleczysz się i ani się obejrzysz, a będziesz w ciąży.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2014, 10:47

    Daisy, samira, Krokodylica lubią tę wiadomość

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie tylko droga plciowa , moze sie zrobic od licznych infekcji , nawet basenu itp. Moj maz jest moim jedynym partnerem a ja jego partnerka ;) tak oczywiacie moj maz tez dostal lekarstwa tyko czekamy czy bedzie @ czy nie ;))

  • majdaczek14 Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam się przywitać :)
    Mamy już dwójkę dzieci, po prawie 6 latach staramy się o trzecie. To nasz 3 cykl starań.






    b95f1fb70475f6319ef62f518077c2be.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2014, 11:10

    Ewa99 lubi tę wiadomość

  • Pantofelek Znajoma
    Postów: 20 32

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przez te kilka cykli, to odpoczywałam od termometru co drugi miesiąc. Ale może masz racje. Przestanę mierzyć, a w sobotę zrobię test jak planowałam, o ile nie będzie symptomów albo i samej @.

  • kasika8303 Autorytet
    Postów: 2647 2340

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesć dziewczynki :-)

    Ja już od dziś na tyg. urlopiku :-) Lenie się z książką, bo nawiązując do tematu uwielbiam czytać :-)

    Madzianka jak są cienie cieniów to jest to ciążą. Zrób za 3 dni test u będzie jasne.

    Ja czekam na wyniki bety. Ale jakoś nawet się nie stresuję :-)

    Krokodylica, Ewa99 lubią tę wiadomość

    c77352d493.png
    Mój kropeczek 9tc [*] 10.01.2014
    Mój 2 kropeczek 5tc [*] 26.06.2014
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przytakne ze nie trzeba byc na czczo. Ani przy prg, ani becie. Ja sie jak rano zabralam za pakowanie to jeszcze sniadania nie zjadlam. O 13 odwioze psy i bede czekac na mezusia. Mam nadzieje ze podroz minie szybko. W sumie az tak daleko nie jest z 3miasta do Gizycka, byle tylko nie wjechac w korki..kiedys jechalismy do Gizycka 9h bo byl wypadek po drodze i objazd.. :D

    samira lubi tę wiadomość

  • kasika8303 Autorytet
    Postów: 2647 2340

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betę można robić po posiłku, chociaż ja i tak zawsze rano jadę robić, bez jedzenia

    c77352d493.png
    Mój kropeczek 9tc [*] 10.01.2014
    Mój 2 kropeczek 5tc [*] 26.06.2014
  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od jutra nie mierzę, wiem, że nie mam nawet owulki wyznaczonej, ale teraz zaczyna mnie to tylko stresować i tyle, do tego od piątku biorę lutkę, więc temperatura nie będzie miarodajna.

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
‹‹ 408 409 410 411 412 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ