Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 18 czerwca 2014, 10:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    pokaz nam zdjecie testów madzianka

• la Autorytet

Wysłany: 18 czerwca 2014, 10:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekaj jeszcze z dzień lub dwa i zrób test, jeżeli jesteś w ciąży kreska powinna ciemnieć. Teraz trudno powiedzieć, niektórym dziewczynom pierwszy pozytywny test wyszedł dopiero po tygodniu od terminu @.

2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1; 10dpt <1😔
    24.08 II transfer (FET) blastka 4.1.1; cb😔
    30.09 III transfer (FET) blastka 4.1.1 prawdopodobnie ciąża zaśniadowa😔

4.2.2.❄️ 3.2.3❄️
  • Magda_lena88 Autorytet

Wysłany: 18 czerwca 2014, 10:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    Hej dziewczyny mam pytanie zrobilam dzis dwa rozne testy i na obu jest slaba 2 kreska tyklo zastanawiam sie a moze to tylko przebarwienie? ale dziwi mnie ze na 2 testach roznych firm i roznych czulosci. niestety nie wstawie fotki bo moj aparat w telefonie jest za slaby i nic nie widac.
    Kochana dwa testy dwóch różnych firm nie powinny się mylić i trzeba by naprawdę ogromnego mieć pecha by takie dwa różne testy były wadliwe, więc możliwe że jest coś a raczej mały ktoś na rzeczy <3 i tego Ci życzę :) a najlepiej myślę będzie jeśli masz możliwość iść zbadać hCg z krwi bo tam jest większe stężenie i będzie wszystko jasne :) 3mam kciuki <3

relghdgecegtmzr9.png

P6dtp2.png
  • kasia_1988 Autorytet

Wysłany: 18 czerwca 2014, 10:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak ja tez sądzę, że beta bedzie rozsądnym posunięciem... i tak jak Magdalena powiedziała to chyba nie możliwe aby dwa testy się mysliły i to róznych firm

8tc
    9tc
    10tc
    17tc
    relgh37106b9h52t.png
    f2wli09kel1p6uqt.png
    1usal6d80v7jp3t1.png
  • julita Autorytet

Wysłany: 18 czerwca 2014, 10:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie, najlepiej zrobić jeszcze raz teścik za dzień lub dwa :)

tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • aisza Autorytet

Wysłany: 18 czerwca 2014, 10:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeny dziewczyny jak mi w brzuchu dziwnie "bulgocze" jem i jem a to nie mija heh i wysiedź tu w pracy człowieku ;)

27.03.2014 [*]
    udało się :) czekamy na Ciebie Skarbie :* <3

10 sierpień 2016 r. godz: 8:30 - córcia Oliwia
  • Pantofelek Znajoma

Wysłany: 18 czerwca 2014, 10:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    la wrote:
    Pantofelek taki spadek to nie spadek. Dopóki temperatura nie spadnie poniżej kreski jest dobrze+ zaraz wchodzisz w za długą fazę luealną, która może oznaczać ciążę.
    U mnie skoku dalej brak, trochę się tym denerwuję, ale jajniki mnie nad ranem bolały wyjątkowo mocno, a teraz tylko sobie lekko bulgoczą, więc myślę, że to, to. Co do książek i facetów mój je pochłania, ale głównie z jego dziedziny zainteresowań, czyli kodeksy i inne tego typu. Co prawda grę o tron, w trzy dni wchłonął całą, więc i takie książki się zdarzają. Ja Greya nie dam rady przeczytać przez język w nim użyty. Może w oryginale kiedyś się za to zabiorę, ale polski przekład jest tragiczny.

Poniżej kreski przed @ to mi jeszcze nie spadła. Spadała zawsze do poziomu pierwszej wyższej. Odnotowywałam zazwyczaj 3 dni spadku. Dziś już 14dpo i tam bym chciała, żeby już tak zostało. Te ostatnie dni i najbliższe to nawet mam rano stresa jak mierzę tempkę.

• Magda_lena88 Autorytet

Wysłany: 18 czerwca 2014, 10:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pantofelek wrote:
    Poniżej kreski przed @ to mi jeszcze nie spadła. Spadała zawsze do poziomu pierwszej wyższej. Odnotowywałam zazwyczaj 3 dni spadku. Dziś już 14dpo i tam bym chciała, żeby już tak zostało. Te ostatnie dni i najbliższe to nawet mam rano stresa jak mierzę tempkę.
    jeżeli mierzenie temp. tak Cię stresuje to proponuję odpocząć od termometru chociaż jeden cykl :) albo zaprzestać mierzenia po wyznaczonej owulacji :) to będzie dobre dla zdrówka <3 ale mam nadzieję, że już niedługo termometr porzucisz w kąt bo będzie fasola :) a w ciąży nie jest zalecane mierzenie temp. a już wgl. jak ktoś to robi dopochwowo bo ponoć wtedy występuje więcej infekcji itp. a poza tym każdy najmniejszy spadek będzie wywoływał stres, strach a i tak myślę, że w czasie ciąży i tak nam będzie towarzyszył lęk od usg do usg więc nie potrzeba dodatkowych stresorów typu. temp. :)

relghdgecegtmzr9.png

P6dtp2.png
  • Krokodylica Autorytet

Wysłany: 18 czerwca 2014, 10:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam takie głupie pytanie - betę trzeba robić na czczo?

Tygrysek lubi tę wiadomość

5b09gu1r071jgzjs.png
    f2wlgu1rzyykkjet.png
    zem3anli6aehj4tv.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 18 czerwca 2014, 10:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki ;** wszystkim testujacym powodzenia !!;* a ja mialam wyniki z wymazu i wyszly zle tzn...okazalo.sie ze.mam bakterie przez ktora prawdopodobnie nie zachodze w ciaze i przez nia w styczniu poronilam. Jednak sa szanse znikome.ze niektore laski zachodza w ciaze. Lekarz mi wczorajpowiedzial zebym zrobila test 26 czerwca i jak bede jakims cudem w ciazy to wtedy da mi inne leki na pozbycie sie tego paskuctwa... a jak bedzie @ to kuracja koll miesiaca i wtedy sie moge dopiero w sierpniu starac... no i o 2 miesiecznej abstynecji od przytulanka to noe wspomne :((( jezeli przez pol roku nie zajde to bede miala laparoskopie ale wczoraj bylam zalamana ale dzis jest lepiej wylecze to paskudztwo i zajde w upragniona ciaze nie ma.co sie poddawac ;) jestem pozytywnie nasatwiona.

Kasia * lubi tę wiadomość

• Magda_lena88 Autorytet

Wysłany: 18 czerwca 2014, 10:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krokodylica wrote:
    Mam takie głupie pytanie - betę trzeba robić na czczo?
    hCg to hormon tak samo jak progesteron i ja dziś badałam prg. i zapomniałam i z rana opiłam się tymbarkiem i pytałam pani w lab. i mówiła, że lepiej zawsze badanie robić na czczo ale że to hormon to raczej picie nie będzie znacznie wpływać na wynik co innego gdyby to była morfologia bądź glukoza...więc chyba nie trzeba :)

Krokodylica lubi tę wiadomość

relghdgecegtmzr9.png

P6dtp2.png
  • Magda_lena88 Autorytet

Wysłany: 18 czerwca 2014, 10:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonaa11 wrote:
    Hej dziewczynki ;** wszystkim testujacym powodzenia !!;* a ja mialam wyniki z wymazu i wyszly zle tzn...okazalo.sie ze.mam bakterie przez ktora prawdopodobnie nie zachodze w ciaze i przez nia w styczniu poronilam. Jednak sa szanse znikome.ze niektore laski zachodza w ciaze. Lekarz mi wczorajpowiedzial zebym zrobila test 26 czerwca i jak bede jakims cudem w ciazy to wtedy da mi inne leki na pozbycie sie tego paskuctwa... a jak bedzie @ to kuracja koll miesiaca i wtedy sie moge dopiero w sierpniu starac... no i o 2 miesiecznej abstynecji od przytulanka to noe wspomne :((( jezeli przez pol roku nie zajde to bede miala laparoskopie ale wczoraj bylam zalamana ale dzis jest lepiej wylecze to paskudztwo i zajde w upragniona ciaze nie ma.co sie poddawac ;) jestem pozytywnie nasatwiona.
    Kochana z dwojga złego dobra wiadomość w tym taka, że prawdopodobnie w końcu znalazła się przyczyna niepowodzeń :) i dasz radę :) wyleczysz to paskudztwo i będzie dobrze :) aha a skoro masz tę bakterię to sorrki, że pytam ale ona jest przenoszona drogą płciową..Twój mąż badał też się...bo szkoda by było jak się wyleczysz i znowu się przypląta czego oczywiście nie życzę <3

relghdgecegtmzr9.png

P6dtp2.png
  • la Autorytet

Wysłany: 18 czerwca 2014, 10:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bety nie trzeba na pewno, niektóre hormony zaleca się, ale betę można normalnie po jedzeniu.

Iwona i tak trzymaj! Wyleczysz się i ani się obejrzysz, a będziesz w ciąży.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2014, 10:47

Daisy, samira, Krokodylica lubią tę wiadomość

-
    10.06 długi protokół

4.2.2.❄️ 3.2.3❄️
  • nick nieaktualny

Wysłany: 18 czerwca 2014, 10:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie tylko droga plciowa , moze sie zrobic od licznych infekcji , nawet basenu itp. Moj maz jest moim jedynym partnerem a ja jego partnerka ;) tak oczywiacie moj maz tez dostal lekarstwa tyko czekamy czy bedzie @ czy nie ;))

• majdaczek14 Nowa

Wysłany: 18 czerwca 2014, 11:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam się przywitać :)
    Mamy już dwójkę dzieci, po prawie 6 latach staramy się o trzecie. To nasz 3 cykl starań.

b95f1fb70475f6319ef62f518077c2be.png

Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2014, 11:10

Ewa99 lubi tę wiadomość

• Pantofelek Znajoma

Wysłany: 18 czerwca 2014, 11:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przez te kilka cykli, to odpoczywałam od termometru co drugi miesiąc. Ale może masz racje. Przestanę mierzyć, a w sobotę zrobię test jak planowałam, o ile nie będzie symptomów albo i samej @.

• kasika8303 Autorytet

Wysłany: 18 czerwca 2014, 11:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesć dziewczynki :-)

Ja już od dziś na tyg. urlopiku :-) Lenie się z książką, bo nawiązując do tematu uwielbiam czytać :-)

Madzianka jak są cienie cieniów to jest to ciążą. Zrób za 3 dni test u będzie jasne.

Ja czekam na wyniki bety. Ale jakoś nawet się nie stresuję :-)

Krokodylica, Ewa99 lubią tę wiadomość

c77352d493.png
    Mój kropeczek 9tc [*] 10.01.2014
    Mój 2 kropeczek 5tc [*] 26.06.2014
  • Daisy Autorytet

Wysłany: 18 czerwca 2014, 11:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przytakne ze nie trzeba byc na czczo. Ani przy prg, ani becie. Ja sie jak rano zabralam za pakowanie to jeszcze sniadania nie zjadlam. O 13 odwioze psy i bede czekac na mezusia. Mam nadzieje ze podroz minie szybko. W sumie az tak daleko nie jest z 3miasta do Gizycka, byle tylko nie wjechac w korki..kiedys jechalismy do Gizycka 9h bo byl wypadek po drodze i objazd.. :D

samira lubi tę wiadomość

• kasika8303 Autorytet

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betę można robić po posiłku, chociaż ja i tak zawsze rano jadę robić, bez jedzenia

c77352d493.png
    Mój kropeczek 9tc [*] 10.01.2014
    Mój 2 kropeczek 5tc [*] 26.06.2014
  • la Autorytet

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od jutra nie mierzę, wiem, że nie mam nawet owulki wyznaczonej, ale teraz zaczyna mnie to tylko stresować i tyle, do tego od piątku biorę lutkę, więc temperatura nie będzie miarodajna.

-
    10.06 długi protokół

4.2.2.❄️ 3.2.3❄️
‹‹ 408 409 410 411 412 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego