X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    dziewczyny tydzien po terminie i wytrzymały heheh :D dasz radę :) witamy :)
    Które to takie mocne zawodniczki? Chcę je poznać. To moje guru!

    Tygrysek, mizzelka lubią tę wiadomość

  • Pantofelek Znajoma
    Postów: 20 32

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś zakupiłam test na jutro. Boję się, że znów jedna kreska, a jak tak to kiedy ta @ przyjdzie?!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zajsonek trzymam kciuki mocnooo zobaczymy co ztego będzie ja jeszcze nawet testu w domu nie mam bo bym go zrobiła czekam do ponidziałku twardo o ile @ nie przyjdzie ale tez czuje skurcze macicy i śluzu mnóstwo nigdy tak nie mialam zawsze sucho przed okresem

    Zajsonek, samira lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pantofelek ja jestem w 31 dniu cyklu tez czekam isie zastanwiam co sie dzieje od kiedy ten okres bedzie juz bym wolala żeby przyszła bo mge zaczac nowy icykli sie przylożyc ten cykl traktowała baaardzo na luzie

  • Pantofelek Znajoma
    Postów: 20 32

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dziś czułam rano jakieś dziwne mrowienie, łaskotanie. Trudno powiedzieć czy to małpowe mogą być.

  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu ja tez miałam zawsze bardzo mało sluzu po owulacji, a teraz jest go sporo, a szczególnie rano :)

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. A u mnie tak nijak jakiś specjalnych objawów na cokolwiek nie mam. Czasem lekkie mdłości, skurcze, czasem zaboli cyc:P temp. dziś trochę spadła. Wszystko wyjaśni się pewnie w pn.teraz chociaż korci test to nie zrobię bo u teściów jestem a i tak nie mam żadnego testu ze sobą :P Trzeba cierpliwości:)

    Kasia * lubi tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też dziwi mnie ten sluz mam go sporo ogólnie czuje sie chora jakies grypsko mnie łapie albo przeziębienie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2014, 18:34

    Zajsonek, samira lubią tę wiadomość

  • Sue Autorytet
    Postów: 4521 5367

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja wrote:
    Które to takie mocne zawodniczki? Chcę je poznać. To moje guru!

    a ja:) wytrzymałam tydzień :)

    mizzelka lubi tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sue wrote:
    a ja:) wytrzymałam tydzień :)
    Pójdź w me ramiona! Jesteś moją idolką! Jak udało Ci się tak długo wytrzymać? Podziel się sekretem ;)

    Tygrysek, samira lubią tę wiadomość

  • Sue Autorytet
    Postów: 4521 5367

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)Postanowiłam sobie, że test zrobię tydzień po terminie @. Bolał mnie brzuch, cały czas wydawało mi się, że dostałam okres. 10.06 kupiłam test i zrobiłam. Kreska druga była bardzo bladziutka, więc chyba warto poczekać, bo test może wyjść fałszywie negatywny ;)
    Nie stresowałam się tym, nie myślałam o tym;) Stwierdziłam, że dam mu spokój, niech się umości i tyle :)


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli nawet w tydzień po terminie @ wyszła Ci bardzo bladziutka kreska? Ło matko, to co to był za test?

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja planowałam testować 3 dni po terminie @ ale chyba nie dam rady :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Sue Autorytet
    Postów: 4521 5367

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja wrote:
    Czyli nawet w tydzień po terminie @ wyszła Ci bardzo bladziutka kreska? Ło matko, to co to był za test?
    pre test, ale zrobiłam z drugiego siku, bo aptekę otwierają mi od 9 i nie wytrzymałabym :D


  • Sue Autorytet
    Postów: 4521 5367

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    ja planowałam testować 3 dni po terminie @ ale chyba nie dam rady :D
    daaaasz ;)


  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko ze ja nie wiem ile serio mi trwa fl.. ;/ bo jezeli plyn w zatoce douglasa jest zaraz po owulce to mialam naturalnie 11dpo. przez lutkę osttanio mialam 17dpo bo przedluzylam... a teraz? :<

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dasz mizelko ja jestem 4 dni poterminie i ani mysle robic test po co moze się przeciez spóżnic a po co mams ie dołowac jedna kreska tak poprostu czekam na okres

  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    też dziwi mnie ten sluz mam go sporo ogólnie czuje sie chora jakies grypsko mnie łapie albo przeziębienie

    Mam to samo :)

    Kasia * lubi tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tylko że u cb drugie podejście do owulki jest typowo... :)
    a u mnie już po fakcie dokonanym :D a zresztą ciąża jak będzie to nie ucieknie :)

    Pantofelek lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale teraz mija rok.. odkąd się staramy ponad...
    Super by było jakby się teraz udało, za dwa miesiące nawet nie mam wesele siostry.. ciąża już by była bardziej usadowiona w brzuchu i bym sie nie bala skakać troche :P bo będę świadkową :) w Marcu bym rodziła na początku :D wedlug kalendarza na owulacje :D

    Zajsonek, JusWik lubią tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
‹‹ 431 432 433 434 435 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ