X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    samirko rozumiem Cie mnie sie tez juz nie chce czasami starać coraz częściej mnie nachodza takie myśli porostu mi sie nie chce i zakładam ze sie nie udało dlatego czekam na okres i nie robie żadnych testów mam to juz powoli w powazaniu testy bety nie chce mi sie już co ma byc to bedzie jak jestem to dobrze nie to trudno ,ja należe do osób które bardzo szybko sie zniechęcaja bede dalej co mieisac sie starać ale bez emocji ja akurat do konca roku daje sobie czas potem odpuszczam juz czuje ze mnie to coraz bardziej irytuje daje sznse clo moze to cos zmeinie ale jak na złośc nie moge zacząc go brać bo okresu nie mam do d.... to wszystko
    Buziaki <3 :*

    Kasiu oczywiście kontaktu nie chce stracić bo zamierzam się z toba umówić na pogaduchy ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2014, 12:25

    Kasia * lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale mi głowa z tyłu napierda...i wareczek żółciowy do pary ehhh...

    gastro mi powiedział ze jak są kamienie to laparo mnie czeka i dobrze to zrobić przed ciążą

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czasami sie zastanwiam czy nie łatwiej byłoby iśc na invitro zaplacić miec święty spokój nie marwtic sie śluzem owualcja , ja juz tak mam zawsze ide na skróty jak się da

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2014, 12:34

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samirko tak tak doczytalam juz od razu ze pisalas co u Ciebie. Nie poprawialam bo sie pakowalismy, jestesmy juz w drodze do domu. Pogoda do niczego juz wole siedziec w domu..jeszcze moj cos ma focha chyba bo w nocy mu sie chcialo a ja zrobilam afere bo mnie tak cycki bolaly ze prawie zawalu dostalam jak mnie zlapal. No i teraz prowadzi taki sfochowany :D

    Ja jak robilam sikanca to w pierwszej chwili myslalam ze sie udalo bo jak szedl barwnik to piekna krecha sie pokazala, ale jak barwnik se przeszedl to juz zostala kontrolna, a po testowej dzikie wspomnienie w postaci zapewne przebarwienia. Do dupy to wszystko, powiem Wam ze u mnie to dopiero 7cs i 9msc leci, ale no do k**** juz mam dosyc powoli :)

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widzeże kilka z nas ma dzisiaj dzień zdołowany nie dziwie sie ilez mozna sie starac to nie dla mnie kilka lat starań

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2014, 12:41

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    7mieisecy daisy to cierpliwa jestes ja dopiero piaty od lutego sie staram a juz mam takie nerwy że szok a gdzie tam rok staran czy półtora nie ma takiej opcji wmoim przypadku to nie wykonalne nie mam tyle cierpliowści

  • Ola89 Autorytet
    Postów: 1699 1664

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja podobnie. Podziwiać dziewczyny starające się tak dlugo ...

    Kasia * lubi tę wiadomość

    relgwn15ds2ncxvn.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu mi sie konczy 9msc staran, tylko te cykle takie o widzisz dlugie. No lipa, lipa, nie ma co sie podniecac :/ a Ty bedzies szla na jakas bete? Ja we wtorek jesli @ nie przyjdzie to przetrzymam lutke bo gin mowila ze spoko 14dni moge brac i robic bete jak wroce. Ale w zeszlym cs tez mialam spadek do nizszych i potem wzrost i przyszla @..jakis dziwny organizm mam. :D

  • Tynka1990 Autorytet
    Postów: 1068 783

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :-)
    To jak każdy ma dzisiaj doła to i ja się przyłącze. Który cykl starań to nie licze ale prawie półtora roku...
    Do tego chcą mnie zwolnić z pracy bo.... uwaga..... nie uśmiecham się. Po prostu okropny dzień :(

    1cb90e9c99.png
    a9013fc3de.png
    Aniołek 8tc
    06cf3d1f83.png
    fe7c1817d8.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tynka to Ci pocisneli...a gdzie pracujesz? W obslusze klienta ze musisz sie usmiechac??...bez sensu!!
    Tynka dlugo tez sie starasz..ja myslalam ze szybko pojdzie, tymczasem im dluzej tym bardziej mysle ze kurde niebawem bede liczyc cs w dziesiatkach..

    Kasiu a co do ivf to ja mojemu mowilam doslownie pare dni temu na wyjezdzie ze nowy rok zaczynamy z in vitro. Tylko wez wydaj tyle a sie nie przyjmie to kurwica moze chyba strzelic :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2014, 12:59

  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja się staram już te 1,5 roku, 15 cykli i chęci i siły do walki są większe niż mogłoby się wydawać. Jak nie wyjdzie nam to robimy do 3 inseminacji i zbieramy kasę na in vitro. To jest walka, ale nagroda jest niewyobrażalna. Znajoma stara się teraz 26 cykl i jest po drugiej inseminacji.
    Ja nie potrafię się już nakręcać. Serio chciałabym trochę nadziei więcej mieć, ale jestem dosłownie wyprana z tego typu uczuć.
    Tynka, nie uśmiechasz się? Jak cię za to wywalą to do sądu pracy idź, to chory powód.

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie chyba upre na to hsg. Bo kurde no cykl w cykl trafiamy co do h z seksem w owulke i dupa! Co i IUI to nie jestem przekonana, bo to tylko 5% szans czyli mniej niz naturalnie. No ale jak bedzie trzeba to zrobimy, u nas tez zalecaja max 3 IUI i wtedy procedura in vitro. Teraz na bank znowu nie zaskoczylo wiec na 100% maz zrobi dna nasienia i wiazania z hialuronianem「 powtorzy tez ogolne nasienie. A ja nie wiem moze pokusze sie o clo i pregnyl zeby chociaz skrocic te badziewne cykle? Jak mam czekac znowu az mi bomby urosna i sie zastanawiac czy one w ogole zdolne do zaplodnienia sa..haha jak zaczelam starania to na lipiec wymarzylam sobie termin wiec kochane zaraz rodze :D

  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy, jeżeli z nasieniem męża ok, to nie ma większego sensu robienie szczegółowych badań nasienia, jeżeli jest problem to może być z twojej strony albo po prostu jeszcze trochę poczekacie. Rok starań to około 12 owulacji. Nie tak dużo zważając na to, że łatwo przegapić.

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • Pantofelek Znajoma
    Postów: 20 32

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik82 wrote:
    Nie umiem wrzucac zdjec wiec zmienilam profilowe zebyscie mogly zobaczyc moje testy. Sa tak sliczne i mocniejsze niz wczoraj, ze zaryzykuje i zrobie zielona krope na wykresie. Prosze tez o bocianka na liscie. A co!
    Czekam na wiesci od,reszty testujacych :)

    Madzik i Tygrysku! Moje gratulacje!!

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ia no wiem ja sama tak twierdzilam ze nie ma sensu robic tych badan..ale teraz to juz nie wiem sama :/ niby nasienie ok bo tylko uplynnienie bylo nie takie, no ale pct po 2 msc pokazalo ze wszystko ok bo po 8h 60% zywych ruszajacych sie. Jak sie okaze ze jest jakas niedroznosc to mnie strzeli bo gin sie zapiera ze skoro rodzilam juz i zadnych zapalen ani zabiegow w kolo jamy brzusznej nie bylo to wsio powinno byc ok. A w invikcie hsg dopiero po 2 nieudanych iui. Troche glupota bo nie bede wywalac ew. kasy na iui jak moze niedroznosc jest. A u mnie wyjdzie max 9 owulacji wiec tutaj brak 3 to duzo :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2014, 13:21

  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najpierw czekamy 2 tyg. na owulke, później 2 tyg. na testowanie i tylko po to aby w ciągu kilku minut upewnić się, że znowu się nie udało... w międzyczasie masa tabletek/witamin/naparów/ziół i wszystko na nic...

    Daisy, mizzelka lubią tę wiadomość

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja bym chciał żeby to był u mnie chociaż dopiero rok starań. .a nie juz ponad 3 i pół prawie.. ale ciągle wierzę w to ze się uda.

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak się sprawdza nie/drożność jajników?
    może i ja powinnam zapytać o to gina?

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julita wrote:
    jak się sprawdza nie/drożność jajników?
    może i ja powinnam zapytać o to gina?
    Z tego co wiem to jest to badanie hsg wpuszczają kontrast i na usg obserwują jak się rozchodzi.

    julita, Daisy lubią tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem ciekawa czy gin tak łatwo dałby skierowanie na takie badanie i ile kosztuje?

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
‹‹ 449 450 451 452 453 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ