X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita Ty masz 3 cs wiec spokojnie :) poza tym jesli chodzisz na nfz to tak wczesnie to mozesz sobie pomarzyc o jakichkolwiek skierowaniach..u mnie hsg to 500zl, ale wiwm ze mozna robic tez na nfz. Ale to najpredzej po min. roku staran i juz po innych badaniach typu nasienie, monity i inne szmery bajery. :)

    Eh pomyslec ze bede czekac na Was w sierpniu i oby zadna z Was juz tam nie trafila :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2014, 13:39

  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daizy masz racje, chociaż porażki są takie irytujące.
    będziemy po prostu się starać :)

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • Tynka1990 Autorytet
    Postów: 1068 783

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Tynka to Ci pocisneli...a gdzie pracujesz? W obslusze klienta ze musisz sie usmiechac??...bez sensu!!
    Tynka dlugo tez sie starasz..ja myslalam ze szybko pojdzie, tymczasem im dluzej tym bardziej mysle ze kurde niebawem bede liczyc cs w dziesiatka
    Kochana pracuję w McCafe jeśli kojarzysz. Chciałam tam zostać dopóki studia mam ale chyba jednak nie będzie mi dane

    1cb90e9c99.png
    a9013fc3de.png
    Aniołek 8tc
    06cf3d1f83.png
    fe7c1817d8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julitka ja miałam hsg robione prywatnie u gina mnie bolalo bardzo ale to zalezy od organizmu j ama drozny jajowod na 60-70 % czy li ok tylko ze kurde owulki nie mam dostalam clo id... nawet go wziasc nie moge bo cykl sie ciagnie w niekonczonosc co za ku,,,,,,, zycie boze dzisaj mam taki zly dzien pewnie przed @ hsg polega na tym ze gin wporwadza ci sol fizjologiczna do macicy podnosi cisnienie sol przeplywa przez jajowody iwyplywa do otrzewnej iwtedy diac ile soli wyplynelo zazwyczaj taki zabieg rozszerza troche jajowowdy ,takie zycie jak nie urok to sra,,,, jak juz mam tabletki to cykl nie chce sie skonczyc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2014, 13:53

    julita lubi tę wiadomość

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ah to dlatego kaza Ci sie usmiechac..masakra! Ale pewnie takie mieli wymagania gdy Cie przyjmowali? A moze to ich bogata wyobraznia podpowiada im ze niby sie nie usmiechasz? Pamietaj, ze lepiej odejsc z pracy niz zostac zwolnionym wiec moze rozejrzyj sie za czyms innym? :)
    Julita ja pamietam moj 3cs i kazdy inny i doskonale Cie rozumiem..ja jak widze wykresy dziewczyn takie piekne, gdzie zielony koniec to tylko formalnosc, to mi sie plakac chce. A ja? Ja nawet wysokich pieknych tempek nie zwale na duze ilosci lutki bo sama widzisz jak to u mnie wyglada. :(

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Julita Ty masz 3 cs wiec spokojnie :) poza tym jesli chodzisz na nfz to tak wczesnie to mozesz sobie pomarzyc o jakichkolwiek skierowaniach..u mnie hsg to 500zl, ale wiwm ze mozna robic tez na nfz. Ale to najpredzej po min. roku staran i juz po innych badaniach typu nasienie, monity i inne szmery bajery. :)

    Eh pomyslec ze bede czekac na Was w sierpniu i oby zadna z Was juz tam nie trafila :)

    Dziewczyny niekoniecznie..wszytsko zalezy od lekarza i jego nastawienia..ja mialam laparoskopie w marcu po 2miesiacach od odstawienia antykow i po 1miesiacu staran...i mialam zrobiona laparoskopie na nfz za darmo..a w jej trakcie kauteryzacje jajnika i chromotubacje czyli sprawdzenie droznosci jajowodow i sprawdzenie wnetrza macicy..Z takimi sprawami warto uderzyc prywatnie na wizyte do ordynatora oddzialu ginekologicznego i po problemie..ja po 2giej wizycie mialam juz wyznaczona laparoskopie zwiadowcza....Wiec tym bardziej na hsg lekarz moze dac znacznie wczesniej skierowanie niz po roku staran..
    Jak mowie wsio zalezy od nastawienia ginekologa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2014, 13:56

    julita lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tynka skad ja to znam nie usmiechasz sie do klintow ja cale zycie whandlu pracuje teraz mam troche inna role ale wczesniej przenioslam sie na sluchawki sprzedaz przez telefon i nie musialam sie do żadnych klientow usmiechac wiem jak to potrafi wkurzyc jacy klienci sa upierdliwi wredni teraz to conajwyzej rzuce sluchawka ze zlosci iklient moze mi skoczyc ale wierze ci tynka cholery mozna dostac pracujac zlusdzmi w sprzedazy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julita wrote:
    jak się sprawdza nie/drożność jajników?
    może i ja powinnam zapytać o to gina?

    dokładnie lekarz nie daci skierowania na nfz tzn da ci po 5 latach staran bezowocnych mozesz prywatnie zrobic ja placilam 300 zl za zabieg na nfz nie masz co liczyc

    julita lubi tę wiadomość

  • Tynka1990 Autorytet
    Postów: 1068 783

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Ah to dlatego kaza Ci sie usmiechac..masakra! Ale pewnie takie mieli wymagania gdy Cie przyjmowali? A moze to ich bogata wyobraznia podpowiada im ze niby sie nie usmiechasz? Pamietaj, ze lepiej odejsc z pracy niz zostac zwolnionym wiec moze rozejrzyj sie za czyms innym?
    No szkoda tylko, że po ponad roku coś takiego wymyślili. Poszukam ale ciężko jest o cokolwiek a w dodatku mam jeszcze szkołę... ehh

    1cb90e9c99.png
    a9013fc3de.png
    Aniołek 8tc
    06cf3d1f83.png
    fe7c1817d8.png
  • Tynka1990 Autorytet
    Postów: 1068 783

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    tynka skad ja to znam nie usmiechasz sie do klintow ja cale zycie whandlu pracuje teraz mam troche inna role ale wczesniej przenioslam sie na sluchawki sprzedaz przez telefon i nie musialam sie do żadnych klientow usmiechac wiem jak to potrafi wkurzyc jacy klienci sa upierdliwi wredni teraz to conajwyzej rzuce sluchawka ze zlosci iklient moze mi skoczyc ale wierze ci tynka cholery mozna dostac pracujac zlusdzmi w sprzedazy
    Wiem wiem ... tylko, że dla mnie to nie jest powód do zwolnienia. Ale cóż

    1cb90e9c99.png
    a9013fc3de.png
    Aniołek 8tc
    06cf3d1f83.png
    fe7c1817d8.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tynka widze ze w lipcu 2015 slub bierzesz? My planujemy 11lipca, albo 4go ostatecznie, ale tak sie zbieramy i zebrac nie mozemy by cokolwiek zalatwic :D

    Ale pogoda normalnie pod Ostroda urwanie chmury. Navi pokazuje jeszcze 1.5 h do domku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2014, 14:03

    Tynka1990 lubi tę wiadomość

  • Tynka1990 Autorytet
    Postów: 1068 783

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Slonce ja 11 lipca mam slub :d

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2014, 14:06

    Daisy lubi tę wiadomość

    1cb90e9c99.png
    a9013fc3de.png
    Aniołek 8tc
    06cf3d1f83.png
    fe7c1817d8.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie ja chcial 11go bo cora ma urodzinki :)

    Tynka1990 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wierze ci tynka ja tez zaciskałam zęby i pracowałam bo życ za coś trzeba no powodem do zwolninia napewno nie jes t brak usmiechu ale sama wiesz jacy sa kierownicy liderzy wszytko im przeszkasza

  • Tynka1990 Autorytet
    Postów: 1068 783

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My nie mieliśmy zbyt dużego wyboru bo jedyna sala która nam się podoba była wolna 11 lipca lub gdzieś pod koniec października. Wolałam lipiec.

    1cb90e9c99.png
    a9013fc3de.png
    Aniołek 8tc
    06cf3d1f83.png
    fe7c1817d8.png
  • Tynka1990 Autorytet
    Postów: 1068 783

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    wierze ci tynka ja tez zaciskałam zęby i pracowałam bo życ za coś trzeba no powodem do zwolninia napewno nie jes t brak usmiechu ale sama wiesz jacy sa kierownicy liderzy wszytko im przeszkasza
    Jutro idę do niej i spytam wprost czy to prawda. Jeśli tak to nawet w pracy nie zostanę i chorobowe od jutra zobaczy. Dosyć nerwów mam. Jutro muszę iść znów prolaktyne zbadać i coś czuję, że przez ten stres będzie znów podwyższona

    1cb90e9c99.png
    a9013fc3de.png
    Aniołek 8tc
    06cf3d1f83.png
    fe7c1817d8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jasne ze tak idz zapytaj nalezy Ci sie wyjasnienie dlaczego maja zamiar Cie zwolnic ehh żeby to zycie było takie proste i żeby polegało tylko na staraniach a tu cała reszta problemów sie zwala na gówe i jak tu sie nie stresować

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh czasem jest i tak ze nic na glowie nie masz i dupa tez kwiczy czlowiek ze zajsc nie moze :( :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie co a mi in vitro chodzi po głowie , laparo z histeroskopią (bo to mi proponował)

    ale muszę też zrobić AMH - rezerwę jajnikową

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wierze daisy niby wszytko ok zdrowe jestesmy a itak nie mozemy zajsc mimo ze staramy sie wodpowiednim czasie wiem ze psychika tez ma znaczenie ale nie na wszytko mamy wplyw im bardzije chcemy tym mniej nam wychodzi

    julita lubi tę wiadomość

‹‹ 450 451 452 453 454 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ