X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ia ja to na kurki na dzialke jezdze wtedy ide na spacer do lasu i caly kosz przynosze codziennie i od razu robie sosik :)
    O zesz jaki slony popcorn z opakowania bleeeee :D
    Madziu kciukam i za Ciebie jutro!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja właśnie czuje jakbymm miala miec zaraz okres i dlatego nie robie sobie zadnych nadzie

    samira lubi tę wiadomość

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu mamy dopiero 33dc wiec na miekko :D jeszcze przyjdzie pora na @ :D masz sliczne tempke eh zazdroszcze!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2014, 22:01

  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kazda inaczej czuje. W pierwszej ciazy bardzo bolal mnie brzuch od poczatku. Mialam tez skurcze i plamienia, ciaza zagrozona. A mdlosci zero. Cycki wtedy tez nie bolaly. Kazda z nas czuje inaczej wiec spokojnie, nie ma co pprownywac. Nawet ja roznie czuje dwie ciaze :)

    samira, mizzelka lubią tę wiadomość

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i właśnie daisy to mnie denerwuje ze juz 33 dzien cyklu @ brak a ja chcialam zaczac brac clo tak siecieszylam ze @ przyjdzie szybko ifru tabletki a tu nic nigdy nie mialam takiego dlugiego cyklu a co do tempki no ona juz mnie raz wywiodla wpole zawsze piekna wysoka i na kilka godzin przed @ leci wdol

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2014, 22:01

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    no i właśnie daisy to mnie denerwuje ze juz 33 dzien cyklu @ brak a ja chcialam zaczac brac clo tak siecieszylam ze @ przyjdzie szybko ifru tabletki a tu nic nigdy nie mialam takiego dlugiego cyklu a co do tempki no ona juz mnie raz wywiodla wpole zawsze piekna wysoka i na kilka godzin przed @ leci wdol
    Kasiu a robisz jutro test ?

  • Tygrysek Autorytet
    Postów: 1448 2183

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik82 wrote:
    Daisy, Kasia! Nie mam zadnych objawow, nic nie czuje, nic mnie mnie boli. Cycki normalne. Mdlosci tez nie mam tylko mi wszystko i wszedzie smierdzi hehe
    Dajcie znac jak jutro. Ja tez na bete rano lece
    Mnie cycki bolą i cały czas czuje podbrzusze - takie wzdęcie.

    Natalka 03.2015 <3
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fakt 33dc cos zle mi sie wcislo w kom. Ja zazwyczaj jak mierze wieczorem przed snem to widze ze juz jest np. 36.21 i wiem ze rano bedzie pozamiatane bo no zawsze dostaje @ nad rancem tzn musi sie zbierac chyba bo jak wstaje to nie zdaze zejsc na dol i gdyby nie wkladka to bym szla z czerwona sraka :D

    Samirko jak tam urodziny meza? Robiliscie cos specjalnego?

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poczekam do jutra czy nie bedzie @ ale juz mnie tak wszytko boli roznica miedzy moja ostatnia mieisaczka ata wynosi 7 dni juz wie ctroche dlugo ijuz sie powoli wkurzam bede musiala wkoncy zrobic test jak @ nie ma

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zmierzylam teraz dowc... wprawdzie to nie rano ale jest 37.3 ja juz wtym cyklu zuzylam pol opakowania podpasek bylam urodziny ina wszelki wypadek wolalam miec podpaske roznie bywa bylam na zakupach wparku i nie bede na huura szukac kibla potem :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2014, 22:11

    Daisy lubi tę wiadomość

  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia przy takiej temperaturze raczej nie przyjdzie jeszcze @.

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    prawda jest taka ze wolalbym sie starac od nastepnego cyklu z clo w tym mieisacu jak mi gin pow ze nie mam owulki rozpoczelam bardzo duzo matewrialow apracy i musze to skonczyc czela mnie ciezki pracowity mieisac chcialam sobie odpuscic troche przyszlym mieisacu oczywiscie uciesze sie z ciazy ale jak to ogarnie nie wiem no wiem la ze tempka za wysoka i to na elektronicznym o dziwo chyba ze mi wnocy spadnie nagle

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2014, 22:15

  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, taki zajęty miesiąc, często jest owocnym miesiącem :)

    Kasia * lubi tę wiadomość

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Fakt 33dc cos zle mi sie wcislo w kom. Ja zazwyczaj jak mierze wieczorem przed snem to widze ze juz jest np. 36.21 i wiem ze rano bedzie pozamiatane bo no zawsze dostaje @ nad rancem tzn musi sie zbierac chyba bo jak wstaje to nie zdaze zejsc na dol i gdyby nie wkladka to bym szla z czerwona sraka :D

    Samirko jak tam urodziny męża? Robiliscie cos specjalnego?

    a dzięki ,spokojnie byli tylko moi rodzice ,syn,bo rodzice G są koło Krakowa ,G ma tam maleńki domek letniskowy i tak jeżdżą teraz bo ciepło się zrobiło :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wiem la że takie ciezkie miesiace czesto owocuja tak mialam przy poprzedniej ciazy zajechalam sie przez caly mieisac i ostatniego sierpnia zrobilam sobie testdobra mowie tescik dla informacji ide spac i prosze mnie nie budzic jak zobaczylam te 2 kreski potem plamienie po godzinie szpitla i moje spanie bylo historią i odpoczynek nie spałam 4 noce nawet nie wiedizlam ze tyle czlowiek bez snu ciaglego moze wytrzymac

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2014, 22:25

  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To będzie powtórka z rozrywki, tylko bez plamień i szpitali.

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja Kasiu czuje ze @ nie przyjdzie i jestes w ciazy ;)

    Kasia * lubi tę wiadomość

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh a mi Sloneczna wrozyla ciaze tak mocno i co :( :( :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja teraz zmierzyłam tak dla picu i mam 37,02 ale jutro rano na pewno będzie niższa niż dziś rano ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonaa11 wrote:
    A ja Kasiu czuje ze @ nie przyjdzie i jestes w ciazy ;)

    hej iwoncia :))) dawno Cie nie było oj kochna no oby chcialabym ale czuje jakbym miala zaraz wybuchnac tak mnie podbrzusze rwie zjadlam nospe max pewnie pomoze

    samira lubi tę wiadomość

‹‹ 456 457 458 459 460 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ