X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another wrote:
    90% ginekologów twierdzi, że 2x1 jest wystarczającą ilością luteiny do utrzymania ciąży. Co innego duphaston. Luteina to czysty progesteron i 2x1 w większości przypadków w zupełności wystarcza.

    chcę usłyszeć tych ginekologów ,ja słyszałam co innego

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dokładnie daisy będziemy wiły sie z blu aokresu brak dlatego che sobie jakos pomóc bo juz mnie cholera bierze no ile mozna czekać na okres wszytko blo zawsze ok jka wzegarku i teraz wtym cyklu ni z gruszki ni zpietrzukszi d.. blada dziwi mnie tylko moj sluz plodny w 27 dniu cyklu czy to byla owulka czy cóś innego bo jka owulka to dzisaj sikaniec bedzie negatyw i wtedy to mnie dopiero krew ze zlosci zaleje ze nie mysle

    samira, Daisy lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Another, to ja z moim 3x2 to dostane okres gdzies za miesiac :D Albo bede zwijac się z bolu, co ciekawe, z takiego spadku to chyba powinnam juz dostac @ skoro leci 2 gi dzien bez. Yh.

    W ogole Samiro mam wrazenie, ze to co wpisalas, to autorzy chyba pomylili luteine z progesteronem, bo sugerujac sie nazwa luteina, ktorej uzywali zamiennie, mozna by wnioskowac ze mowia o barwniku C40H56O2 , o luteinie 'naocznej', a nie o progesteronie, bo tu luteina to nazwa leku, a sam progesteron fukcjonuje jako progesteron. :D Tak samo jakby zamiast progesteron pisali duphaston :)
    a nie wiem czemu tak pisali widocznie kojarzyli progest tylko lutką bo jest bardziej naturalna

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e nie another ja braalm 3x2 jak bylam wpoprzedniej ciazy przy niskim progesteronie to sie nawet zastrzyki podaje zeby szybko bylo na wywolanie owulki 2x1 too k ale przy ciazy to za malo moj gin chcial mi wcisnac 3x3 ale skonczylo sie 3x2

  • Kamelia Ekspertka
    Postów: 152 90

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny na jakiej zasadzie ovu wyznacza termin spodziewanej @, bo w monim przypadku wg ovu to wczoraj, wg mnie jutro

    w4sqpc0z5nmzmjny.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    no dokładnie daisy będziemy wiły sie z blu aokresu brak dlatego che sobie jakos pomóc bo juz mnie cholera bierze no ile mozna czekać na okres wszytko blo zawsze ok jka wzegarku i teraz wtym cyklu ni z gruszki ni zpietrzukszi d.. blada dziwi mnie tylko moj sluz plodny w 27 dniu cyklu czy to byla owulka czy cóś innego bo jka owulka to dzisaj sikaniec bedzie negatyw i wtedy to mnie dopiero krew ze zlosci zaleje ze nie mysle
    Kasiu a dlaczego dla pewności nie chcesz bety zrobić ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrobie tylko ze mi wlasnie 27 dnia cyklu wyszedl pozytywny test owulacyjny wiec mialam owulke 27 dnia cyklu teraz mam 35 wiec test bedzie negatywny o nie beta samirko po co ja watpie ze to ciaza nie czuje tego samego co ostanio tylko podbrzusze mnie napierdziela piersi troche bola i to wszytko zadnego przeczucia nic moze cykl mi sie rozjechal wole sikanca zrobic ale bedzie engatyw skoro owulka byla 27 dc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2014, 13:04

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    e nie another ja braalm 3x2 jak bylam wpoprzedniej ciazy przy niskim progesteronie to sie nawet zastrzyki podaje zeby szybko bylo na wywolanie owulki 2x1 too k ale przy ciazy to za malo moj gin chcial mi wcisnac 3x3 ale skonczylo sie 3x2
    no właśnie

    moim zdaniem jak przy tak dużych dawkach się ciąża nie utrzyma to musi być coś z zarodkiem ,chodzi mi o wczesna ciążę do 12tyg.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    zrobie tylko ze mi wlasnie 27 dnia cyklu wyszedl pozytywny test owulacyjny wiec mialam owulke 27 dnia cyklu teraz mam 35 wiec test bedzie negatywny
    chyba ze tak ale jesteś pewna tej owulki bo usg nie miałaś w tym czasie chyba

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no nie mialam ostatnie usg mialam 15 dnia cyklu i pow mi gin ze do 15 dnia woulki nie bylo potem nie poszlam do gina juz bo po co mialam skonczyc cykl izaczac brac clo a tu d.... ciagle stoje wtym samaym miejscu nigdy tak nie mialm pierwszy raz ma taki dlugi cykl zawsze to bylo maks 29 dzien cyklu mialam okres ateraz tylko bole podbrzusza i podwyzszona tempka

    samira lubi tę wiadomość

  • Rybeńka Autorytet
    Postów: 1404 1724

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Hej Kochane przepraszam ze tak pozno dzis!


    A Rybenka poszlas tez na bete rano?

    Tak Słoneczko poszłam dziś, bo rano pre test wyszedł taki bladzioch. Po 15 mam wyniki....

    Kasia *, Daisy lubią tę wiadomość

    Ona -> 35 -> Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, alergia. Dwójka cudownych dzieciaczków z pierwszego małżeństwa <3

    <3 MAJUSIA <3
    28.02.2015r.

    <3 MICHAŚ <3
    05.10.2017r.

    On -> 36 -> Niska jakość nasienia -> 2% prawidłowych -> ruchliwość prawidłowa prawie 0..

    Zaczynamy 9cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jutro chyba zrobie test sama nie wiem narazie mysle nad luteina czy ja zaczac brac bo jak ja wezme za szybko to cykl mi sie jeszcze barziej wydluzy co za ach szkoda mi słów czy nie moze byc normalnie 29 dni pyk okres clo owulka ale nie bo zawsze musi byc pod gore

    samira, Izuniaa89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    jutro chyba zrobie test sama nie wiem narazie mysle nad luteina czy ja zaczac brac bo jak ja wezme za szybko to cykl mi sie jeszcze barziej wydluzy co za ach szkoda mi słów czy nie moze byc normalnie 29 dni pyk okres clo owulka ale nie bo zawsze musi byc pod gore
    Kasiu zrób betę będzie wiarygodna przynajmniej :*

    jeśli do czwartku nie będę miała @ to idę na bete w tym dniu poszłabym dzien po terminie @ ale to piątek i wynik miałabym chyba w poniedziałek dopiero

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2014, 13:14

  • Tygrysek Autorytet
    Postów: 1448 2183

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, ok luzuje :P

    Jutro idę na kolejną betę, i chyba sprawdzę ten progesteron. Mój mąż mówi, że niektóre kobiety to w ogóle nie wiedzą że są w ciąży, że o badaniu krwi nie wspomnę - a dzieci rodzą się zdrowe.

    aisza, Daisy, mizzelka lubią tę wiadomość

    Natalka 03.2015 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    jutro chyba zrobie test sama nie wiem narazie mysle nad luteina czy ja zaczac brac bo jak ja wezme za szybko to cykl mi sie jeszcze barziej wydluzy co za ach szkoda mi słów czy nie moze byc normalnie 29 dni pyk okres clo owulka ale nie bo zawsze musi byc pod gore
    Kasiu a co porabiasz w weekend moze bysmy się spotkały w Kato w Galerii :) albo w tygodniu ,tez moge

  • aisza Autorytet
    Postów: 354 113

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tygrysek wrote:
    Ok, ok luzuje :P

    Jutro idę na kolejną betę, i chyba sprawdzę ten progesteron. Mój mąż mówi, że niektóre kobiety to w ogóle nie wiedzą że są w ciąży, że o badaniu krwi nie wspomnę - a dzieci rodzą się zdrowe.



    coś w tym chyba jest.. a my chuchamy dmuchamy, latamy, robimy badania i nic z tego ...

    mizzelka lubi tę wiadomość

    27.03.2014 [*]
    udało się :) czekamy na Ciebie Skarbie :* <3

    10 sierpień 2016 r. godz: 8:30 - córcia Oliwia
  • Tygrysek Autorytet
    Postów: 1448 2183

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapomniałam wam napisać... zasypiam dziś na stojąco, a moje sutki... nigdy nie widziałam ich w tym stanie.

    Myślałam, że starania są ciężkie psychicznie. Teraz jest chyba jeszcze gorzej. Jest lęk, obawa. Czy wszystko ok, czy mogę coś zrobić.... eh.

    Zastanawiam się czy na tym etapie to może być jeszcze ciąża biochemiczna?

    Natalka 03.2015 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najpierw test jesli juz bo jak wyjdzie negatyw to po co mi beta ale to nie teraz zakladam ze mialam wtedy owulke tego 27 dnia cyklu bo mialm piekny sluz plodny dopiero jest 9 dzien od owulki jesli byla tego dnia nie poczekam do piatku jak wczesiej myslam jak wpiatek nie bedzie @ zroie test

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez bym już chciała wiedzieć co u mnie grane bo jestem w próżni a chce jak nie ma ciąży zacząć dietkę ,może jogę i na ile się da to ćwiczenia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tygrysek wrote:
    Zapomniałam wam napisać... zasypiam dziś na stojąco, a moje sutki... nigdy nie widziałam ich w tym stanie.

    Myślałam, że starania są ciężkie psychicznie. Teraz jest chyba jeszcze gorzej. Jest lęk, obawa. Czy wszystko ok, czy mogę coś zrobić.... eh.

    Zastanawiam się czy na tym etapie to może być jeszcze ciąża biochemiczna?

    watpie że teraz miałabyc biochemiczna nie masz plamien ani nic podbnego wiec dlaczego mialoby sie dziac cos zlego

‹‹ 483 484 485 486 487 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ