X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tygrysku nieeee, na pewno nie jest to już ciąża biochemiczna :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu czytałaś post o spotkaniu na ploty :P

  • aisza Autorytet
    Postów: 354 113

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tygrysku weź wyluzuj kochana troche i nie wywołuj wilka z z lasu ;)

    27.03.2014 [*]
    udało się :) czekamy na Ciebie Skarbie :* <3

    10 sierpień 2016 r. godz: 8:30 - córcia Oliwia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sue wrote:
    Jeśli chodzi o ciążę i umowę o pracę - jeśli umowa zawarta jest na okres próbny, 3 miesięczny, pracodawca nie ma obowiązku jej przedłużać.
    Jeśli masz umowę na czas określony i umowa kończy się w trakcie ciąży, pracodawca ma obowiązek przedłużyć ją do dnia porodu.

    Mnie chodziło o to, że trzeba się zastanowić czy może warto zostać tam, gdzie jesteśmy, skoro myślimy o dziecku, będzie spokojniejsza głowa, że możesz iść na L4, że po porodzie możesz wykorzystać macierzyński lub rodzicielski.

    Ja nie chciałam iść na L4, bo mamy bardzo okrojony skład osobowy i mega dużo pracy, ale dzisiaj mam kryzys. Nie wiem jak wytrzymam te 9 h, bo jak leżę to jest ok, wstaje i czuje się jakbym była pijana!
    Generalnie trochę się czuję jak na kacu :D


    Sue Kochana ja tez chodzę jak na kacu, w pracy jest ciezko, ale liczę, ze szybko mi przejdzie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zamiast mi sie szyjka otwierac to sie obnizyla i zamknela :P

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Kasiu czytałaś post o spotkaniu na ploty :P
    nie agdzie ten post ja chetnie sie spotkam

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i stwierdzam ze idę pełna para muszę schudnąć 16kg muszę bo z tego sa same problemy ,z nadwagi znaczy ,może wtedy wróci śluz płodny i jak będę miała na wszystko wylane to się spełni mały zdrowy cud

    wiecie co tak jak teraz pragnę dziecko mieć ,bardzo mocno a może za mocno

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2014, 13:25

    Daisy, Paragonik_93 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    nie agdzie ten post ja chetnie sie spotkam
    aaa na poprzedniej stronce :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Kasiu a co porabiasz w weekend moze bysmy się spotkały w Kato w Galerii :) albo w tygodniu ,tez moge
    a wekkend akurat jestem w katowicach ito juz od piatku :PPPPP do niedzieli chetnie sie spotkam :PPPPPPP

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samirko moze zacznij od zmiany zywienia i spacerów długich? Moze kijki? Jezdzisz na rowerze? Ile masz cm ze twierdzisz ze masz az taka nadwage? Chetnie bede Cię wspierać :) Ja sama zaczelam cwiczyc w tym cs, ale jak widac po wykresie juz to zaniedbalam, eh slomiany zapal, ale juz kliknelam na fejsbooku :D ze od jutra zaczynam znowu cwiczyc. U mnie pogoda nie dopisuje, jakis rower bbym ogarnela, troche mi sie nie chce nawet, spiaca jestem dzis strasznie, chyba ten wyjazd jeszcze mi bokiem wychodzi. Mialam cwiczyc i ladnie wygladac a tu dupa blada, tu wyjazd, tu cos i tak zostawilam to w tyle..

    I pamietaj, ze najlepiej mierzyc sie cm, a wage to wyrzucic albo raz w miesiacu tylko wchodzic na wage. 70% to dobra dieta, 30% to cwiczenia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2014, 13:29

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiec samirko wybierz kiedy chcesz od piatku do niedzieli jestem w brynowie wiec jak ci pasuje chetnie sie spotkam oobjetnie czy galeria czy silesia maz mi 4 litery podwiezie weic obojentie gdzie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2014, 13:30

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    zamiast mi sie szyjka otwierac to sie obnizyla i zamknela :P
    ja mam ją dość wysoko ale jest na 100wę zamknięta i dość twarda ale taka rozpulchniona ale bardziej pochwa jak szyjka ;)

    zwariuje od tych szyjek ,śluzów,testów ,tempek góra dół,objawów ciężarowo @wych ,serduszkowań ,dni płodnych,beta hcg ,testów owu i ciążowych wrrrr

  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    wiec samirko wybierz kiedy chcesz od piatku do niedzieli jestem w brynowie wiec jak ci pasuje chetnie sie spotkam oobjetnie czy galeria czy silesia maz mi 4 litery podwiezie weic obojentie gdzie
    buu a mnie nie ma :(

    samira lubi tę wiadomość

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caly wkend cie nie ma izunia ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izuniaa89 wrote:
    buu a mnie nie ma :(
    a co to będzie jedno spotkanie ,następnym razem wszystkie się spotkamy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    wiec samirko wybierz kiedy chcesz od piatku do niedzieli jestem w brynowie wiec jak ci pasuje chetnie sie spotkam oobjetnie czy galeria czy silesia maz mi 4 litery podwiezie weic obojentie gdzie
    ja się muszę niestety busem podwieźć ale i do dworca i do Silesii podjeżcza pod sam budynek.dosłownie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co tak dziewczyny wyladujemy wszytkie zwaizane wkaftanie bezpieczenstwa po tych staranich zaburzeniami swiadomosci jak nma wkoncu psychika odpusci to zajdziemy na terenie zakladu zakmnietego dla oblakanych :PPPPP podcas widzen

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2014, 13:35

    Kamelia, aisza lubią tę wiadomość

  • Kamelia Ekspertka
    Postów: 152 90

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    a co tak dziewczyny wyladujemy wszytkie zwaizane wkaftanie bezpieczenstwa po tych staranich zaburzeniami swiadomosci jak nma wkoncu psychika odpusci to zajdziemy na terenie zakladu zakmnietego dla oblakanych :PPPPP podcas widzen


    hihihihihi

    Kasia * lubi tę wiadomość

    w4sqpc0z5nmzmjny.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dlatego pozwolilam ci samirko wybrac godzine i dzien bo mi obojetne

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Samirko moze zacznij od zmiany zywienia i spacerów długich? Moze kijki? Jezdzisz na rowerze? Ile masz cm ze twierdzisz ze masz az taka nadwage? Chetnie bede Cię wspierać :) Ja sama zaczelam cwiczyc w tym cs, ale jak widac po wykresie juz to zaniedbalam, eh slomiany zapal, ale juz kliknelam na fejsbooku :D ze od jutra zaczynam znowu cwiczyc. U mnie pogoda nie dopisuje, jakis rower bbym ogarnela, troche mi sie nie chce nawet, spiaca jestem dzis strasznie, chyba ten wyjazd jeszcze mi bokiem wychodzi. Mialam cwiczyc i ladnie wygladac a tu dupa blada, tu wyjazd, tu cos i tak zostawilam to w tyle..

    I pamietaj, ze najlepiej mierzyc sie cm, a wage to wyrzucic albo raz w miesiacu tylko wchodzic na wage. 70% to dobra dieta, 30% to cwiczenia :)
    nie mam roweru ale mam orbitreka ale mam problem z szyjnym kręgosłupem niestety i nie wiem czy powinnam na nim ćwiczyć ,muszę spróbować basen bo bardzo lubiłam pływać ,i powiem ci ze jak tylko słodycze odstawiam to chudnę

    słyszałam też żeby cukier zastąpić albo stawia (jest bardzo zdrowa) albo ksylitolem (cukier brzozowy)

    Daisy lubi tę wiadomość

‹‹ 484 485 486 487 488 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ