X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja już rozumiem 12 cs a nie np 3 cs i niecierpliwość :D

    kierzynka, Daisy lubią tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro mam ginka i mam nadzieję że zaczniemy działać już dokładniej bo mi się już cierpliwość kończy i zaczynam popadać w jakąs czarną rozpacz bo ile można czekać ;) Zawsze myślałam że to tak CYK i juz a tu niet!

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka masz fajny wykresik ;)

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    Jutro mam ginka i mam nadzieję że zaczniemy działać już dokładniej bo mi się już cierpliwość kończy i zaczynam popadać w jakąs czarną rozpacz bo ile można czekać ;) Zawsze myślałam że to tak CYK i juz a tu niet!
    bo ten co chce to nie moze.. a ten co nie chce to CYK i ma. Taka sprawiedliwość :)

    Katarzyna87 lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    mizzelka masz fajny wykresik ;)
    musi wysoko rosnąć żeby było z czego spaść :D ja się nie nastawiam bo poprzedni też był piękny, no ale z luteiną no ale był piękny i dupa blada :<
    teraz to bym wcale nie testowała juz mam dosc tych testow... albo juz mi przychodzi do glowy ze bd mieć torbiel albo coś a nie ciążę przez ten pozytywny test... albo białko w moczu i sfałszuje ;/

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Kamelia Ekspertka
    Postów: 152 90

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    bo ten co chce to nie moze.. a ten co nie chce to CYK i ma. Taka sprawiedliwość :)

    ej

    w4sqpc0z5nmzmjny.png
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w tym cyklu nawet nie mam testów owu bo nie kupiłam no i chyba nie kupię bo dopada mnie w tym cyklu taki trochę TUMIWISIZM i raz mam ochotę zmierzyć temperaturę, a raz nie, i jak zaczynam myśleć o staraniach tio zaczynam się wkurzać. Chyba mi psychika zaczyna się bronić przed kompletna głupotą ;)

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamelia wrote:
    ej
    hm? :) no akurat te kobiety którym szybko się udało są szczęściarami :)

    Kamelia lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamelia wrote:
    ej
    heheh nie mówimy o tych co sie starają na serio tylko o tych co zazwyczaj zaliczaja wpadkę ;D

    mizzelka lubi tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • Kamelia Ekspertka
    Postów: 152 90

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    hm? :) no akurat te kobiety którym szybko się udało są szczęściarami :)

    już lepiej : )

    w4sqpc0z5nmzmjny.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    ja w tym cyklu nawet nie mam testów owu bo nie kupiłam no i chyba nie kupię bo dopada mnie w tym cyklu taki trochę TUMIWISIZM i raz mam ochotę zmierzyć temperaturę, a raz nie, i jak zaczynam myśleć o staraniach tio zaczynam się wkurzać. Chyba mi psychika zaczyna się bronić przed kompletna głupotą ;)
    ja tak czuje ze kolejny cykl taki będzie.. bo juz momentami ręce opadają. teraz juz bym nie mierzyła.. ale jak juz tyle dni mierzyłam to szkoda mojej "pracy"

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • aisza Autorytet
    Postów: 354 113

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    ja w tym cyklu nawet nie mam testów owu bo nie kupiłam no i chyba nie kupię bo dopada mnie w tym cyklu taki trochę TUMIWISIZM i raz mam ochotę zmierzyć temperaturę, a raz nie, i jak zaczynam myśleć o staraniach tio zaczynam się wkurzać. Chyba mi psychika zaczyna się bronić przed kompletna głupotą ;)


    rozumiem Cię doskonale... mi to wsumie zostały jeszcze z wcześniejszych cykli 4 testy owu ale jakoś o nich zapomnialam a jak juz przypomniałam sobie to było za późno ;)

    27.03.2014 [*]
    udało się :) czekamy na Ciebie Skarbie :* <3

    10 sierpień 2016 r. godz: 8:30 - córcia Oliwia
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    heheh nie mówimy o tych co sie starają na serio tylko o tych co zazwyczaj zaliczaja wpadkę ;D
    o wlasnie :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze rok temu myśłałam tylko o nadchodzacym ślubie i nie stresowałam się starankami... pięknie było ;) a teraz od prawie roku non stop jeden temat ;)

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz 3 kawke pije i zaraz do pracy uciekam na cały dzień. Jakos mi duzo dzis tych kawek wyszło ale pije takie mocno rozccienczone mlekiem :) Co chwila za to latam siusiu po tych kawkach i sprawdzam czy @ nie ma bo wiecie, od 3 dni mam straszne uczucie mokrości-nie przypominam sobie abym kiedys tak miala przed okresem. No i mysle ze to @.

    Miłego dnia kochane, zajrzę wieczorkiem do Was :)

    Kasia * lubi tę wiadomość

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • Rybeńka Autorytet
    Postów: 1404 1724

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    dziewczyny te ciezarne mam pytanko do was jakie macie objawy piersi was bola caly czas czy raz bola raz nie ?

    Kasiu mnie praktycznie od owu bolały, ale im bliżej TSM ból coraz mocniejszy, a dziś nawet się w nocy nie umiałam przewrócić na bok tak mnie rwały.

    Kasia * lubi tę wiadomość

    Ona -> 35 -> Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, alergia. Dwójka cudownych dzieciaczków z pierwszego małżeństwa <3

    <3 MAJUSIA <3
    28.02.2015r.

    <3 MICHAŚ <3
    05.10.2017r.

    On -> 36 -> Niska jakość nasienia -> 2% prawidłowych -> ruchliwość prawidłowa prawie 0..

    Zaczynamy 9cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2019, 22:02

  • Kamelia Ekspertka
    Postów: 152 90

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny można zauważyć że zachodzenie w ciąże bardzo was stresuje, ( nie dziwie Się ), może tu jest coś co nie pozwala na wasz sukces. Mój brat z bratową starali się 2 lata ( jak dali sobie spokój to od razu pyk i jest ), my też jak się zaczeliśmy starać to nawet nie liczyłam że się uda, (testu też bym nie robiła, ale mąż był "ciekawy")

    w4sqpc0z5nmzmjny.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamelia wrote:
    dziewczyny można zauważyć że zachodzenie w ciąże bardzo was stresuje, ( nie dziwie Się ), może tu jest coś co nie pozwala na wasz sukces. Mój brat z bratową starali się 2 lata ( jak dali sobie spokój to od razu pyk i jest ), my też jak się zaczeliśmy starać to nawet nie liczyłam że się uda, (testu też bym nie robiła, ale mąż był "ciekawy")
    nie tylko stres, ale to wylezie jakaś bakteria, a to poziomy hormonów się wahają(no tu tez moze byc stres czynnikiem wiążącym).. Normalnie cyrk na kółkach się dzieje. a czasami są piękne wykresy i nic z tego.. ;/
    pamiętam na majówkach byla taka stresująca się.. i zaszła..

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Rybeńka Autorytet
    Postów: 1404 1724

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam, ze jest coś w tym "wrzuceniu na luz"
    Ja w tym cyklu odpuściłam, stwierdziłam, że nie mierzę tempki(tylko sporadycznie) nie udostępniałam cyklu, żeby się nie nakręcać komentarzami. Mioałam robić testy owu, ale stwierdziłam, że to pier... heheh bo wiedziałam, że i tak się nie uda. Cały cykl byłam z takim nastawieniem, że pewnie i tak się nie uda.
    Ogólnie jak się Kochaliśmy z Mężem to nie myślałam o spłodzeniu dziecka tylko o tym jak bardzo go Kocham :)
    Testa też bym nie robiła, tylko Mężuś mnie namówił, siknełam, poszłam myć naczynia, jak szłam do łazienki to sobie powtarzałam " i po co mi to, przecież i tak tam będzie jedna kreska" hahah podchodzę i szooook :D
    Także mi chyba to odpuszczenie pomogło

    mizzelka, Tygrysek, Sue, samira lubią tę wiadomość

    Ona -> 35 -> Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, alergia. Dwójka cudownych dzieciaczków z pierwszego małżeństwa <3

    <3 MAJUSIA <3
    28.02.2015r.

    <3 MICHAŚ <3
    05.10.2017r.

    On -> 36 -> Niska jakość nasienia -> 2% prawidłowych -> ruchliwość prawidłowa prawie 0..

    Zaczynamy 9cs
‹‹ 494 495 496 497 498 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ