X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • aisza Autorytet
    Postów: 354 113

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak teraz się nie uda, to chyba zainwestuje w ten termometr z dwoma cyframi po przecinku, bo mam ten z jedną cyfrą..

    27.03.2014 [*]
    udało się :) czekamy na Ciebie Skarbie :* <3

    10 sierpień 2016 r. godz: 8:30 - córcia Oliwia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    siostra męża też uwielbia i się tak kąpała do 4 miesiąca bo nie wiedziala ze ma synka... potem raz na jakis czas takie relaksacyjne sobie robila :) choć jej mąż na nią krzyczał :D ale nie mogła sobie odpuścić :D
    oj będę ubolewać :) ale w zimnej się nie wykąpię :D jestem ciepłolubna :)
    My tu na Filipinach nie mamy wanny, tylko prysznic i mimo tego, ze na dworzu ponad 40 stopni ciepla a w domu tez goraco, to biore prysznic w cieplej wodzie (nawet dosc cieplej), a po prysznicu siadam tuz kolo klimatyzacji i sie ochladzam. Bosssko ;)

    samira lubi tę wiadomość

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no jest lepiej bo ja ile razy mialam 36,88.. a by mi pewnie pokazało 36,80 a nie prawie 36,90 :<

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna87 wrote:
    Dziękuję ;)

    Rzeczywiście, własnie zmienilam się z trawiastej zieleni na żółć ;)
    Myslałam ze okresla fazę cyklu - jam głupia ;p
    Te paski okreslaja wysokosc lapowek jakie zaplacilysmy, zeby zafasolkowac. Musisz jeszcze troszke hajsu doplacic kochana :P :P

    mizzelka, Katarzyna87, aisza, Ola89, la, Tygrysek, Aga89, Betty Boop lubią tę wiadomość

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja wrote:
    Te paski okreslaja wysokosc lapowek jakie zaplacilysmy, zeby zafasolkowac. Musisz jeszcze troszke hajsu doplacic kochana :P :P

    Haha
    Nasturcja uwielbiam Cię :)

    W jakiej "walucie" się płaci? ;p

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja odstawiam termometr bo mnie wkurwia z leksza to mierzenie :)

    jeszcze muszę AMH zrobić dla nowego gina (oj żeby nie wyszło ze tylko in vitro pomoże)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2014, 11:59

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nasturcja zamien sie w polsce jest zzimno cholernie prawie lipiec a ja mam za oknem 15 stopni i marzne jak ja bym chiala wceplych krajach mieszkac hmmm caly rok sloneczko cieplutko a nie takie cuś jak wpolsce co to za lato skorotemperatura nie przekracza 18 stopni a ja sie opalic chcialam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2014, 12:00

    samira, Nasturcja lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu, nie poopalasz sie jak na dworzu w sloncu prawie 50 stopni. To juz nie sa cieple kraje, tylko kurweskie skwary saharowskie :/
    Uwierz mi, ze upaly sa dobre na jakis urlopik, ale caly rok w takiej temperaturze mozna kierwa pasc trupem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2014, 12:05

    kapturnica, samira, Sue lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    nasturcja zamień się w Polsce jest zimno cholernie prawie lipiec a ja ma za oknem 15 stopni i marznę jak ja bym chiala wceplych krajach mieszkac hmmm cały rok słoneczko cieplutko a nie takie cuś jak w Polsce co to za lato skoro temperatura nie przekracza 18 stopni a ja się opalić chciałam

    Kasiu poczekaj toż to czerwiec dopiero,powiem ci ze ja nie lubię takich upałów jak były w zeszłym roku ,to nie jest dobre dla zdrowia wcale takie 25-27*C to ok. w słońcu oczywiście,nie w cieniu :)

    byłam w Hiszpanii (Madryt) kiedyś miesiąc, potem po roku 3tyg. ,pierwszy raz w sierpniu ,drugi w czerwcu i było nie do wytrzymania

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2014, 12:06

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W mojej branży taka pogoda jest idealna ;p
    Wakacje sprzedają się Nam jak cieple bułeczki ;)

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja wrote:
    Samirko, nie poopalasz sie jak na dworzu w sloncu prawie 50 stopni. To juz nie sa cieple kraje, tylko kurweskie skwary saharowskie :/
    Uwierz mi, ze upaly sa dobre na jakis urlopik, ale caly rok w takiej temperaturze mozna kierwa pasc trupem.
    chyba to do Kasi było ;)

    Nasturcja lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna87 wrote:
    Haha
    Nasturcja uwielbiam Cię :)

    W jakiej "walucie" się płaci? ;p
    Kochana, w kazdej walucie. W kazdej. Somalijskie szylingi tez bierzemy. Ale to juz tam ze skarbnikiem prosze ustalac. Ja tylko stazystka jestem. Legendy glosza, ze Mizelka hajs zbiera i rozdaje paseczki w rozniastych kolorach.

    samira, Tygrysek, mizzelka lubią tę wiadomość

  • Sue Autorytet
    Postów: 4521 5367

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahaha, Nasturcja, jestes mistrzynią po prostu:)
    A jak Ty to zrobilas, ze wylądowałas az na Filipinach?

    samira lubi tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sue wrote:
    Hahahaha, Nasturcja, jestes mistrzynią po prostu:)
    A jak Ty to zrobilas, ze wylądowałas az na Filipinach?
    oj to musisz się wrócić jakieś 200-300stron bo mi kiedyś o tym pisała :P

  • Sue Autorytet
    Postów: 4521 5367

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, na pewno sie cofne!

    Zonia, przykro mi! Następny cykl bedzie szczęśliwszy :*

    Zonia lubi tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sue wrote:
    Hahahaha, Nasturcja, jestes mistrzynią po prostu:)
    A jak Ty to zrobilas, ze wylądowałas az na Filipinach?
    Sue, tego to nie wiedza nawet najstarsi gorale :D
    A tak na serio, malza wyslali w delegacje z firmy i tak oto, siedzimy w Manili :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nastrucja ale ja lubie cieplo moze masz i racje ze po roku by mi sie znudzila ale przynajmniej bym sie wygrzala za wszytki czasy i nareszcie miala opalenizne taka jakiej w polsce nie zuyskam

    promoszka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu, ja tu chodze blada jak doopa Romana. Serio. W Polsce jak jestem, to sie opalam. A tu nie daje rady. Probowalam. Nie mieszkamy blisko plazy, bo w samym centrum metropolii, ale w naszym budynku mamy basen na 8.pietrze i lezaki. My mieszkamy na 10.pietrze. Bylam pare razy, nie dalam rady polezec dluzej niz 15 minut. W takim sloncu mozna udaru dostac. Nikt tu sie nie opala :P

    Kasia *, Tygrysek, samira lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli tak zle i tak nie dobrze no nic musze maraznac i czekac na choc odrobine lata wtym roku upal tez strasznie meczy bynajmniej mnie ja jestem nie zywa jak sa upaly

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem sflaczala w tych upalach. Nie pamietam dnia, w ktorym nie zdjelabym stanika i nie miala mokrych (.)(.). Majty i cale plecy tez mokre i to zaledwie po paru minutach od wyjscia na dwor. Ale to nasze ostatnie 2 miesiace tutaj. Takze jeszcze pokorzystam ze slonca, chociaz i tak zbliza sie pora monsunowa za kilka dni, wiec bedzie padac przez nastepne kilka miesiecy. :)

    Kasia *, samira lubią tę wiadomość

‹‹ 501 502 503 504 505 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ