X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julita wrote:
    chciałam podzielić się z wami jednym spostrzeżeniem co do mierzenia temperatury.
    do tej pory tempke mierzyłam termometrem elektronicznym dopochwowo, aż do momentu sygnału piknięcia.
    kilka dni temu kolega mierzył przy mnie temp pod językiem w momencie gdy zaczął pikać zapytałam się czemu nie wyjmuje, przecież termometr już zakończył mierzenie a on na to, że termometr nadal mierzy.
    hmmm.. pomyślałam, że i ja spróbuję dłużej przytrzymać termometr. i rzeczywiście po piknięciu jest np. 36,52 ale jeśli nie wyjmuję go to tempka zaczyna wzrastać ostatecznie do 36,62


    co o tym myślicie? czy tak powinnam robić, tzn. przetrzymywać termometr do momentu gdy wynik przestaje rosnąć? czy tylko do piknięcia?

    jakie są wasze doświadczenia?
    ja trzymam do piknięcia :P

  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 26 maja 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    na razie na NFZ ,mam fajnego lekarza prywatnego ale niestety fundusze mi na razie na takie wizyty nie pozwalają ,nie jest to typowy monitoring bo ten to powinny być ze 3-4 usg ok.8dc potem 11-12dc i ok.16-17dc na potwierdzenie owulki

    kiedyś zapytałam o pregnyl na pękniecie to odparła ze nie bo to się daje "tylko" w klinikach niepłodności !!?? słyszałam co innego hymm...

    to ta klinika jest prywatna ale na NFZ a ten prywatny mó gin jest tam ordynatorem http://www.narodziny.com.pl/index.php


    wiesz, ja już mam dość lekarzy NFZ, wszystkich... chodzę do prywatnej kliniki.
    cena masakra, za wizytę z USG, monitoring 160zł ale jak to mąż stwierdził, że na czym jak na czym ale na ginekologu oszczędzać nie będziemy.

    zastrzyk dostanę na miejscu w klinice, także duży plus (ale nie jest to klinika niepłodności). Słyszałam, że niektóre dziewczyny same sobie robią zastrzyk.

    samira, Lena87 lubią tę wiadomość

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    moje są takie jak twoje ,mam term,microlife z dwoma miejscami po przecinku ,mierze na dole ,jak piknie to trzymam jeszcze z minutę wtedy wynik jest miarodajny a i jeszcze wiem ze powinien byc wprowadzany (pochwa) na ok. 4cm
    mam ten sam :) to też jeszcze z minutę będę trzymać :)

    Lena87, samira lubią tę wiadomość

  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 26 maja 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    a do Katowic ;)


    hehe :) aż 480

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julita wrote:
    wiesz, ja już mam dość lekarzy NFZ, wszystkich... chodzę do prywatnej kliniki.
    cena masakra, za wizytę z USG, monitoring 160zł ale jak to mąż stwierdził, że na czym jak na czym ale na ginekologu oszczędzać nie będziemy.

    zastrzyk dostanę na miejscu w klinice, także duży plus (ale nie jest to klinika niepłodności). Słyszałam, że niektóre dziewczyny same sobie robią zastrzyk.
    ja bym sama potrafiła zrobić ,non problem ,chodziłam przez dwa lata do medyka,niestety przeniosłam się do innej szkoły ale zastrzyk zrobię (chyba :P )

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2014, 11:48

    Lena87 lubi tę wiadomość

  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 26 maja 2014, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motyl1993 wrote:
    ja trzymam do piknięcia :P

    jak piknie spójrz jaki jest wynik, potrzymaj jeszcze chwile np. 1-2 min i sprawdź czy będzie nadal wzrastać :)

    motyl1993 lubi tę wiadomość

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samira, następnym razem powiedz jej żeby nie opowiadała głupot, może być też tak że chce poobserwować czy w ogóle będzie On potrzebny ?


    Julita, trafiłaś w dobre miejsce ;)

    samira, julita lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    No ja też daleko :(
    i ja daleko :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julita wrote:
    hehe :) aż 480
    oj duzo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Samira, następnym razem powiedz jej żeby nie opowiadała głupot, może być też tak że chce poobserwować czy w ogóle będzie On potrzebny ?


    Julita, trafiłaś w dobre miejsce ;)

    może tak być ,i może być problem ze nie pękają

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 26 maja 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja 415 dokładnie :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julita wrote:
    jak piknie spójrz jaki jest wynik, potrzymaj jeszcze chwile np. 1-2 min i sprawdź czy będzie nadal wzrastać :)
    tak zrobię jutro ;)

    julita lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja do Kielc mam 613 km ;)

  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 26 maja 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak się tu zasiedziałam, że jajka które miałam ugotować na miękko, gotowałam 20 minut :D

    Izuniaa89 lubi tę wiadomość

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julita wrote:
    tak się tu zasiedziałam, że jajka które miałam ugotować na miękko, gotowałam 20 minut :D
    a ja siedzę w pracy i sobie z wami piszę :D

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 26 maja 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julita to na pewno będą na miękko :D

    julita lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 26 maja 2014, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do końca tygodnia jestem na L4, także leniuchuję w domu :)
    a te jajka na miękko, to dodam dużo szczypiorku i będą jajkami faszerowanymi :)

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julita wrote:
    do końca tygodnia jestem na L4, także leniuchuję w domu :)
    a te jajka na miękko, to dodam dużo szczypiorku i będą jajkami faszerowanymi :)
    zazdroszczę, że możesz sobie w domku posiedzieć :) ja niestety walczę o przedłużenie umowy (mam do końca maja na okres próbny) i nie mogę sobie pozwolić na zwolnienia czy krótki urlopik :/

  • Welonisia Autorytet
    Postów: 593 504

    Wysłany: 26 maja 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczynki :)
    Jak sie dzis czujecie? Ja powiem wam szczerze ze tragicznie, siedze w pracy słucham radia i od rana trabią "dziś DZIEŃ MAMY.....dziś DZIEŃ MAMY.....dziś DZIEŃ MAMY!!!!"
    Ja za miesiac miałam zostac mamą :(

    a tymczasem zapowiada sie kolejny cykl bezowulacyjny i jak tu sobie nie strzelic w łeb?

    p19uskjohisr6juh.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 26 maja 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też w domku leniuchuje, mąż gdzieś uciekł, nie wiem gdzie :D ale muszę zejść na dół :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
‹‹ 68 69 70 71 72 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ