X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    dziewczyny z Katowic i okolic ,mam taka skromna propozycję co by się w jakiś piękny letni dzień spotkać na kawce czy herbatce np. w nowej Galerii Dworcowej lub w SCC W KATO :D

    przyznawać się bez bicia która ,mieszka niedaleko mnie i Kasi :P

    nie słyszę odpowiedzi :)

    aaa widzę kasia odpowiedziała :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2014, 11:24

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Hejo :D
    JA po wczorajszej komunii gardło mnie boli katar jak nie wiem co :/ Normalnie już dawno się nie przeziębiłam a dzisiaj ledwo żyję.
    Co do bocianów to u mnie latały najpierw 2 nad domem a kilka dni później jeszcze jeden i co wiedziałam że nic z tego wczoraj szwagierka przyznała się że jest w ciąży :( A to miły być moje bociany :(

    Samirko ja też Beata :D Więc wiesz to są genialne i bardzo silne babki :D
    kolejne bocianki będą twoje :)

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 26 maja 2014, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta jasne jeszcze sąsiadka chce mieć 3 a ja co dalej będę musiała czekać. Poza tym stwierdziłam że mam to w d... i zastanawiam się czy nie usunąć się z listy. Bo i tak nic z tego nie będzie.

    samira lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Ta jasne jeszcze sąsiadka chce mieć 3 a ja co dalej będę musiała czekać. Poza tym stwierdziłam że mam to w d... i zastanawiam się czy nie usunąć się z listy. Bo i tak nic z tego nie będzie.
    nie nie zostań na liście,bocianami się nie przejmuj ...

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 26 maja 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To już nie o te bociany chodzi bo wiadomo że nie one mi dziecko przyniosą. Ale boli to jak matka która dziećmi się nie chce zajmować może mieć 3 a ja co muszę czekać jeszcze mężny mnie wkur... że szok. No ale nic to skończę remont i mam w d... zbieram na nowy aparat i wakacje.

    samira lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 26 maja 2014, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    wzięłam wczoraj rano pierwszą czyli w 5dc

    niestety jak mi się uda w ogóle na usg to pójdę dopiero w 14dc ,bo w piatek 10dc za wcześnie ,potem sobota ,niedziela ,w poniedziałek nie robi usg zostaje wtorek


    tak mi się coś wydaje, że koło 12 dc powinno się zrobić drugi monitoring. ale najgorzej jest jak wypada sobota/niedziela. na NFZ chodzisz? bo prywatni też w weekendy przyjmują

    samira lubi tę wiadomość

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    To już nie o te bociany chodzi bo wiadomo że nie one mi dziecko przyniosą. Ale boli to jak matka która dziećmi się nie chce zajmować może mieć 3 a ja co muszę czekać jeszcze mężny mnie wkur... że szok. No ale nic to skończę remont i mam w d... zbieram na nowy aparat i wakacje.
    bo to tak jest ,jedna chce a nie może ,druga nie chce a ma

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 26 maja 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    No ja też daleko :(
    a gdzie masz blizej? okolice jakiego miasta? :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 26 maja 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tarnów, Rzeszów, Kraków :D

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 26 maja 2014, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    To już nie o te bociany chodzi bo wiadomo że nie one mi dziecko przyniosą. Ale boli to jak matka która dziećmi się nie chce zajmować może mieć 3 a ja co muszę czekać jeszcze mężny mnie wkur... że szok. No ale nic to skończę remont i mam w d... zbieram na nowy aparat i wakacje.
    mnie też cholera strzela jeszcze po tym dzisiejszym śnie..
    ale co zrobie? nic. ;/
    a mężami tak jest. moj jak ostatnio podniósł mi ciśnienie to myślałam że go uduszę no... ale za to teraz jaki milusi...
    po burzy zawsze jest tęcza :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 26 maja 2014, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Tarnów, Rzeszów, Kraków :D
    toooo jeszcze dalej ode mnie :( szkoda :(

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,

    Wszystkiego Najlepszego dla Mamusiek ;)
    Oh .. ja też bym świętowała o.O

    Co do spotkania to fajny pomysł, ale nienawidzę wjeżdżać autem do Katowic, jedna wielka masakra !!

    samira, mizzelka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julita wrote:
    tak mi się coś wydaje, że koło 12 dc powinno się zrobić drugi monitoring. ale najgorzej jest jak wypada sobota/niedziela. na NFZ chodzisz? bo prywatni też w weekendy przyjmują
    na razie na NFZ ,mam fajnego lekarza prywatnego ale niestety fundusze mi na razie na takie wizyty nie pozwalają ,nie jest to typowy monitoring bo ten to powinny być ze 3-4 usg ok.8dc potem 11-12dc i ok.16-17dc na potwierdzenie owulki

    kiedyś zapytałam (tej na NFZ) o pregnyl na pękniecie to odparła ze nie bo to się daje "tylko" w klinikach niepłodności !!?? słyszałam co innego hymm...

    to ten szpital jest prywatny ale na NFZ a ten prywatny mój gin jest tam ordynatorem http://www.narodziny.com.pl/index.php

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2014, 11:42

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Cześć Dziewczyny,

    Wszystkiego Najlepszego dla Mamusiek ;)
    Oh .. ja też bym świętowała o.O

    Co do spotkania to fajny pomysł, ale nienawidzę wjeżdżać autem do Katowic, jedna wielka masakra !!
    autobus pozostaje ;)

  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 26 maja 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do Kielc mam jakieś 350km :)

    samira lubi tę wiadomość

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julita wrote:
    do Kielc mam jakieś 350km :)
    a do Katowic ;)

    julita lubi tę wiadomość

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 26 maja 2014, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja ponad 500....

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    autobus pozostaje ;)

    Opcja dobra ;) tyle że się nie znam na katowicach :D

    Co do zastrzyku to przepisują bez problemu ;)
    Mnie poinformowała że pewne zastrzyki nie są dostępne w PL a że blisko mam do Czech to bez problemu podjadę wykupić receptę :)

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Opcja dobra ;) tyle że się nie znam na katowicach :D

    Co do zastrzyku to przepisują bez problemu ;)
    Mnie poinformowała że pewne zastrzyki nie są dostępne w PL a że blisko mam do Czech to bez problemu podjadę wykupić receptę :)
    no właśnie a mi nie chciała przepisać

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde kosza mi trawę od strony balkonu i już się dusze ,mam alergię ,muszę chyba przymknąć

‹‹ 67 68 69 70 71 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ